صفحه 16 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 832
    کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3284

help me please

آقای دکتر میشه پست شماره 103 رو یک بار دیگه بخونین. احساس می کنم کاسکوم به دکتر روانشناس نیاز داره. همش می ترسه... تا حالا حموم نبردمش!! همش می ترسم گازم بگیره. تو رو خدا بهم بگین به نظر شما حالش خوبه یا واقعاً باید یه فکر اساسی در موردش کرد؟؟ ما اینجا امکانات زیادی از نظر پزشک پرندگان نداریم. تور رو خدا بگین چکارش کنم؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.icehot نمایش پست ها
    سلام آقاي دكتر
    طوطي خاكستري من حدود 2 هفته پيش به نظرم گلوش چرك كرده بود و خس خس ميكرد.دوشنبه هفته ي پيش بردمش پيش دامپزشك و 5 سي سي شربت فلوكستاتين داد و 0/5 سي سي هر روز بهش بدم و گفت 6 روز بهش بدم.دوره ي درمان تمام شده و متاسفانه اون دكتر دامپزشك رفته مسافرت.هنوز گلوش خس خس ميكنه و به نظرم خوب نشده.شما چي پيشنهاد ميديد؟يكي از دوستان گفت قرص اكسي وت (از خانواده ي سايكلين ها) بدم.
    سلام

جهت درمان بیمارهای پرندگان باید بسیار سریعتر عمل کرد. منتظر ماندن به مدت 2 هفته...صحیح نیست.
    مطمئن هستید که نام دارو را درست تایپ کرده اید؟
    چرک گلو در پرندگان بسیار نادر است، مطمئن هستید پرنده شما مبتلا به این مشکل است؟
    برای درمان پرنده بایستی با دامپزشک مربوط مشورت کرد.
    می توانید جهت معاینه مراجعه فرمایید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_zt نمایش پست ها
    آقای دکتر میشه پست شماره 103 رو یک بار دیگه بخونین. احساس می کنم کاسکوم به دکتر روانشناس نیاز داره. همش می ترسه... تا حالا حموم نبردمش!! همش می ترسم گازم بگیره. تو رو خدا بهم بگین به نظر شما حالش خوبه یا واقعاً باید یه فکر اساسی در موردش کرد؟؟ ما اینجا امکانات زیادی از نظر پزشک پرندگان نداریم. تور رو خدا بگین چکارش کنم؟
    سلام

پرنده شما برای رام شدن به زمان بیشتری نیاز دارد.
    پرنده های جوان زمان کمتری احتیاج دارند، ولی پرندگان مسن تر به زمان بیشتر.
    گاهابرای اهلی کردن پرندگان جوان هم زمان زیادی لازم است.

برهانی کیا

کاربرفعال

شماره عضویت
    3316
    سلام دکتر
    کاسکوی من الان دقیقا 2ماهه که خریدمش اما تو این مدت اصلا هیچ صدایی در نمیاره بعضی روزا یه صدایی در حد یه سوت شاید در بیاره لال هم نیست چون واسه واکسن انچنان سر و صدایی میکرد که گوش ادم کر میشد!
    ممنون میشم راهنمایی کنید که چکار کنم صداش در بیاد چون واقعا بی صدای بی صداست

همکار قدیمی (کاربر ویژه انجمن دیسکس)

نوع حیوان خانگی
    ماهي-كاسكو-قناري و ...
    شماره عضویت
    3558
    نقل قول نوشته اصلی توسط borhanikia نمایش پست ها
    سلام

جهت درمان بیمارهای پرندگان باید بسیار سریعتر عمل کرد. منتظر ماندن به مدت 2 هفته...صحیح نیست.
    مطمئن هستید که نام دارو را درست تایپ کرده اید؟
    چرک گلو در پرندگان بسیار نادر است، مطمئن هستید پرنده شما مبتلا به این مشکل است؟
    برای درمان پرنده بایستی با دامپزشک مربوط مشورت کرد.
    می توانید جهت معاینه مراجعه فرمایید.

برهانی کیا
    سلام دکتر جان
    این چیزی بود که به من گفتن،سرما خوردگی و چرک کردن گلو.البته مدفوع پرنده عادیه و اشتهاشم خوبه.با توجه به اینکه من کرج هستم.میتونید یک دامپزشک خوب تو کرج معرفی کنید که کارش خوب باشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3643
    سلام وخسته نباشيد
    اقاي دكتر كاسكوي من چند وقتيه پرهاي سينه و پشتشو كنده در ضمن بدنش پر كركه كه ميريزه .
    ممنون ميشم براي درمونش راهنماييم كنيد.
    متشكرم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه عروس
    شماره عضویت
    3645
    سلام
    امروز خیلی ناراحتم چون عروسم مرد . این دومیش تو این ماهه علتشم نمیدونم چیه,
    یه ماده تک داشتم که حدود 20 روز پیش واسش یه نر گرفتم , که یه شب بیشتر زنده نموند و شب دوم مرد, تو لک بود و درست غذا نمیخورد همشم کف قفس بود. فروشندش گفت چند تا از عروسای خودشم که با اون اورده مردن .
    بعد از چند روز یه نره سر حال گرفتم که وقتی اونو تو قفس انداختم ماده کمی رفت تو لک و ساکت و کسل شد کم کم چشاشم کوچیک و بی حالت شد ولی خوب میخورد تا چند روز پیش که یکی از بالاش افتادگی پیدا کرد و نتونست تکون بده احتمال دادم که نره کشیده باشه و حوب میشه, همونجور که گفتم نره خیلی سر حال بود تا 3 روز پیش که اونم کمی کسل شد که چون خودم نمیتونستم دادم به کسی که ببردش دامپزشک که داروهاشو داده بوده اما دیگه غذا نمیخورده و بینیشم زخم شده بوده و میلرزیده , که دیشب مرده و بدم جون داده, ولی هنوز ماده زندستو همونجور کسل و بالشم همونطوره دامپزشک گفته انگار از جایی پرت شده , دلیل این وضع چی میتونه باشه؟ امکان سرایت به عروسایی که قفس جدا هم دارن وجود داره؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه عروس
    شماره عضویت
    3645
    سلام
    یه ماده تک داشتم که حدود 20 روز پیش واسش یه نر گرفتم , که یه شب بیشتر زنده نموند و شب دوم مرد, تو لک بود و درست غذا نمیخورد همشم کف قفس بود. فروشندش گفت چند تا از عروسای خودشم که با اون اورده مردن .
    بعد از چند روز یه نره سر حال گرفتم که وقتی اونو تو قفس انداختم ماده کمی رفت تو لک و ساکت و کسل شد کم کم چشاشم کوچیک و بی حالت شد ولی خوب میخورد تا چند روز پیش که یکی از بالاش افتادگی پیدا کرد و نتونست تکون بده احتمال دادم که نره کشیده باشه و حوب میشه, همونجور که گفتم نره خیلی سر حال بود تا 3 روز پیش که اونم کمی کسل شد که چون خودم نمیتونستم دادم به کسی که ببردش دامپزشک که داروهاشو داده بوده اما دیگه غذا نمیخورده و بینیشم زخم شده بوده و میلرزیده , که دیشب مرده و بدم جون داده, ولی هنوز ماده زندستو همونجور کسل و بالشم همونطوره دامپزشک گفته انگار از جایی پرت شده , دلیل این وضع چی میتونه باشه؟ امکان سرایت به عروسایی که قفس جدا هم دارن وجود داره؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lnaz نمایش پست ها
    سلام
    سلام

معاینه بالینی دقیق، نمونه گیری،کالبد گشایی نمونه های تلف شده جهت تشخیص ضروری هستند.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشيد
    اقاي دكتر كاسكوي من چند وقتيه پرهاي سينه و پشتشو كنده در ضمن بدنش پر كركه كه ميريزه .
    ممنون ميشم براي درمونش راهنماييم كنيد.
    متشكرم
    سلام

پرکنی بیماری ساده ای نیست، مراجعه به دامپزشک و پیگیری درمان می تواند منجر به درمان یا دست کم کنترل بیماری شود.

برهانی کیا

صفحه 16 از 84 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343566 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)