صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 50
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اگر بتونید بیارید داخل خونه و فایل اواز رو اونجا گوش کنه اصولی تر هستش چون در فضای باز پرندهایی مثل (گنجشک و بلبل خرما و...) هست و احتمال یادگیری از اون پرندها توسط سهره شما هست و این موضوع زیاد خوب نیست برای اجرای اواز سهره . میتونید برای سهره یک باند ضبط ماشین کوچک ترین سایز در فاصله نیم متری از قفس با پخش صدایی پایین که خوده پرنده بخوبی بشنوه قرار بدید و در طول روز با تایمر کار کنه.
    سلام.ممنون
    در طول روز وقتی میبرمش بیرون شروع میکنه به خوندن.البته صدای واضحی نداره ولی طولانی مدت شروع میکنه به خوندن.برای تغذیش و بهتر شدن صداش چی دستور میفرمایید؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.ممنون
    در طول روز وقتی میبرمش بیرون شروع میکنه به خوندن.البته صدای واضحی نداره ولی طولانی مدت شروع میکنه به خوندن.برای تغذیش و بهتر شدن صداش چی دستور میفرمایید؟
    خواهش میکنم جناب اسکندری این چه حرفیه میفرمایید (دستور) بنده عضو جدید در کنار شما و دوستان در (پارس پت) هستم
    جوجه معمولا با مست شدن و بالغ شدن بطور خودکار صدا و حنجره اش هم تقویت میشه ولی برای کمک کردن به حنجره پرنده از (تخم ترب) یک بنده انگشت در هفته استفاده کنید و شلغم خام هم برای تقویت سیستم ایمنی پرنده مناسب هستش در این فصل یک روز در هفته برای پرنده در نظر بگیرید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    خواهش میکنم جناب اسکندری این چه حرفیه میفرمایید (دستور) بنده عضو جدید در کنار شما و دوستان در (پارس پت) هستم
    جوجه معمولا با مست شدن و بالغ شدن بطور خودکار صدا و حنجره اش هم تقویت میشه ولی برای کمک کردن به حنجره پرنده از (تخم ترب) یک بنده انگشت در هفته استفاده کنید و شلغم خام هم برای تقویت سیستم ایمنی پرنده مناسب هستش در این فصل یک روز در هفته برای پرنده در نظر بگیرید
    دانه های خشکش همون شادونه و کتان باشه دیگه؟چیز دیگه ای نیاز نیست از سبزیجات یا دانه های خشک اضافه کنم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    دانه های خشکش همون شادونه و کتان باشه دیگه؟چیز دیگه ای نیاز نیست از سبزیجات یا دانه های خشک اضافه کنم؟
    کتان رو از دان پرنده جدا کنید چون دان مناسبی برای سهره نیست و از هفت تخم این فصل استفاده کنید و هر روز هم در اختیار پرنده بزارید و سبزیجات کاهو و اسفناج و برگ ترب برای سهره تو این فصل خوب هستش به جوجه در این فصل هر چقدر بیشتر برسید در فصل بهار نتیجه خوبی داره
    این مخلوط برای تقویت سهره هفته یکبار خیلی خوبه : پسته خام 2 عدد بادام خام 2 عدد حتما قبل از اسیاب بادام رو تست کنید که تلخ نباشه که تلخش برای پرنده خیلی ضرر داره و نبات به اندازه یک پسته با هم اسیاب کنید و به پرنده بدید .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    کتان رو از دان پرنده جدا کنید چون دان مناسبی برای سهره نیست و از هفت تخم این فصل استفاده کنید و هر روز هم در اختیار پرنده بزارید و سبزیجات کاهو و اسفناج و برگ ترب برای سهره تو این فصل خوب هستش به جوجه در این فصل هر چقدر بیشتر برسید در فصل بهار نتیجه خوبی داره
    این مخلوط برای تقویت سهره هفته یکبار خیلی خوبه : پسته خام 2 عدد بادام خام 2 عدد حتما قبل از اسیاب بادام رو تست کنید که تلخ نباشه که تلخش برای پرنده خیلی ضرر داره و نبات به اندازه یک پسته با هم اسیاب کنید و به پرنده بدید .
    بعد از آرد کردن توی جای دون بریزم یا توی آب حل کنم؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    بعد از آرد کردن توی جای دون بریزم یا توی آب حل کنم؟
    داخل جا دونی کوچک در کنار جا دونی اصلی پرنده قرار بدید .

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    یعنی میفرمایید توی طول روز بیارمش توی خونه و فایل رو براش پخش کنم مشکلی نداره یا حتما باید توی فضای بیرون براش صدا پخش کنم؟
    سلام
    ببخشید دخالت میکنم ، اما
    جناب اسکندری میتونین از این اسپیکر شارژی ها هم استفاده کنید . تو اندازه های کوچیک هم ساخته میشن ، نسبت ب کاراییشون هم قیمت پایینی دارن . 90درصدشون هم کولدیسک میخورن و هم خروجی فوق العاده بهتری نسبت ب ضبط ماشین دارن .

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام به دوستان
    کم کم به خوندن سهرها و سهره قناریها به صورت واضح و نیمه مست در این فصل نزدیک میشویم و یک نکته برای واضح تر شدن و بلند تر شدن صدا و تقویت حنجره پرندها رعایت فاصله بین دو یا چند پرنده در چیدمان قفسها به این موضوع کمک میکند
    بصورتی که کمی فاصله ها بین قفسها بیشتر شود تا پرندها برای شنیدن صدای یکدیگر از حنجره خود استفاده بهینه و لازم رو انجام دهند و برای اواز خواندن و جواب اواز به یکدیگر از صدای بلند تر نسبت به قبل استفاده کنند

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام به دوستان
    کم کم به خوندن سهرها و سهره قناریها به صورت واضح و نیمه مست در این فصل نزدیک میشویم و یک نکته برای واضح تر شدن و بلند تر شدن صدا و تقویت حنجره پرندها رعایت فاصله بین دو یا چند پرنده در چیدمان قفسها به این موضوع کمک میکند
    بصورتی که کمی فاصله ها بین قفسها بیشتر شود تا پرندها برای شنیدن صدای یکدیگر از حنجره خود استفاده بهینه و لازم رو انجام دهند و برای اواز خواندن و جواب اواز به یکدیگر از صدای بلند تر نسبت به قبل استفاده کنند
    سلام.آقا احسان من یک سهره جوجه گرفتم حدود پنج ماه پیش.الان خوب ریزه خونی میکنه و زمان هاش خیلی بیشتر شده به لطف شما.
    اما تک هست.صلاح میدونید برم یکی دیگه هم بگیرم پیشش باشه.با توجه به اینکه الان بازار پر شده از سهره های صید شده ی مهاجر.

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام.آقا احسان من یک سهره جوجه گرفتم حدود پنج ماه پیش.الان خوب ریزه خونی میکنه و زمان هاش خیلی بیشتر شده به لطف شما.
    اما تک هست.صلاح میدونید برم یکی دیگه هم بگیرم پیشش باشه.با توجه به اینکه الان بازار پر شده از سهره های صید شده ی مهاجر.
    سلام وقت بخیر جناب اسکندری
    اینکه سهرها 2 تا بشوند خوبه و تاثیر بهتری در روند مستی سهره میزاره ولی سهره شما اموزش خوندن با فایل توسط شما رو دیده و احتمال اینکه اجرا های فایل اواز رو گرفته باشه بخوبی هستش که اگر شما سهره با اجرا اوازه متفاوت و مختلف کنار پرندتون قرار بدید میتونه به نحوه اوازه خوانی پرنده صدمه بزنه و سهره شما رو دو دهن کنه و این سهرهای موجود که میفرمایید صد در صد با اجراهای به اصطلاح ( بیابانی و ردی ) هستند و بنظر بنده این ریسک رو نکنید اگر سهره شما داره پر خونی میکنه و بیشتر وبلند تر میخونه به همین روال ادامه بدید .

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)