صفحه 1 از 14 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 138
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811

عکس های کاسکو و پرندگان خانگی llmahbubll

سلام دوستان
    از بچگی عاشق حیوانات بودم اما متاسفانه تنها عضو خانواده ام هستم با این خصوصیات و در کل همه با نگهداری حیوانات در خانه ما یا مخالفن یا بی تفاوت...کاش لااقل همه بی تفاوت بودن و من خانه رو باغ وحش می کردم :smile (142):

تا حالا بجز پرنده ها ( سگ.گربه.همستر.لاک پشت.خرگوش ) هم داشتم که بخاطر شرایطم مجبور به ترکشون شدم. کیه که درک کنه...
    در حال حاضر هم 1 دونه طوطی خاکستری دارم و 1 آکواریوم دیسکس فعلا خالی از ماهی(پول ماهیا رو برای خرید خاکستری لازم داشتم):smile (249):

از همه پرنده هایی که داشتم عکس ندارم اما یه سری عکس از پرنده هایی که داشتم و پرنده ای که الان دارم میذارم امیدوارم خوشتون بیاد

این مرغ عشق آبی رو خودم بزرگ کردم از 5 تا تخم 3تاش جوجه شد که این جوجه پنجم مرغ عشقام بود از 2تای اولی خیلی کوچکتر بود به این که رسیدن دیگه بهش غذا نمی دادن و من مجبور شدم خودم بزرگش کنم که بعد شد پسر مامان اسمش تیکی بود
    از پدر مادرشو بقیه جوجه ها عکس ندارم اونموقع بفکر عکس نبودم

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13027351911.jpg

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13027365861.jpg

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13027365862.jpg

(بابت کیفیت بد عکسها هم ببخشید بهتر نداشتم)
    این خانوم که اینجا بغل تیکی نشسته اول زن اون آقای بالایی بود تو عکس بالایی تیکی داره با نر زرد دوست می شه ماده اون آقا پیش جوجه ها بوداونجا.. آخرش کاری کرد که مرغ عشق ماده ام نرشو میزد و به جوجه هاش نمی رسید 2 تا جوجه داشت می خواست با تیکی باشه. اون جوجه کوچیک زرد تو عکس اول بخاطر مامان بدش هیچ وقت خوب رشد نکرد و بعد 1 سال مرد جوجه اول این خانومم که همون اول مرد:smile (69): بالاخره منم مجبور جداشون کردم اینا شدن مال هم برای اون آقا هم یه ماده دیگه آوردم که بعد چند ماه هر 2تا جفتم بچه دار شدن دیگه تقریبا هر 2 ماه من حداقل 10 تا جوجه از این 2تا جفت داشتم و هر روز دردسر تو خونه آخرشم مجبورم کردن همه رو با هم بفروشم:62:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام
    خوب پرنده بعدی من سامی عزیز دل همیشگیم

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028758631.gif

سال 81 با برادر کوچیکم رفته بودم مولوی فصل جوجه طوطی ملنگو بود اسرار کرد برام بگیر من اونموقع سگ داشتم و باید به 2تا توله سگ هم غذا میدادم وقتی برای طوطی نداشتم خلاصه به شرط نگهداری خودش خریدم. پامون رسید رشت انگار نه انگار این طوطی مال این آقا بوده خلاصه مجبور بودم به اونم برسم.خیلی کم بهش رسیدم عزیزمو :smile (109):.2 ماه بعد به علت تعویض خانه سگها رفتن و فقط سامی موند برام کم کم علاقم بهش خیلی زیاد شد تا اون موقع من ندیده بودم طوطی حرف بزنه باورمم نمی شد فقط از دیگران شنیده بودم وقتی حدود 6-7 ماهش بود احساس می کردم نا واضح می گه محبوب اما چون باورم نمی شد به روی خودم نمی آوردم:smile (249):تا داداشم بهم گفت تو هم متوجه میشی این صدات می کنه ؟(این حالت بعد من بود):smile (137): از اون روز منم باهاش تکرار کردم و تا حدود 2 سالگیش 15-16 کلمه می گفت.جالبش این بود من فکر می کردم دختره صداش میکردم سامی خانوم بعد که طوقش شروع به در اومدن کرد هر کاری می کردم باز خودشو ناز میداد میگفت سامی خانوم :smile (176):مجبور شدم چند وقتی برم شهر دیگه نمی تونستم ببرمش تو خونه هم هیچ کس کمکم نکرد مجبور شدم بفروشمش

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028758632.gif

عزیزم دلم همیشه تنگته امیدوارم هرجا و پیش هرکی هستی خوش و سالم باشی:smile (87):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام
    این پست برام خیلی غم داره اما دلم نیومد ازش چیزی نگم

چند سال بعد رفتن سامی اولم وقتی موقعیتم جور شد یه جوجه دیگه ملنگو گرفتم و اسمش و به یاد سامی اولم باز سامی گذاشتم

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028756051.jpg

اینا 4 تا بودن که در یک روز خریدیم هر کدوم مال یک نفر از فامیل و در جاهای جدا که یکی از 4 تا همون اولا مرد.. باقی بزرگ شدن.. اما هیچ وقت هیچ کدوم پر و بال درستی در نیاوردن هر دامپزشکی که تو رشت بود بردیمشون اما فایده نکرد..نه ما می دونستیم چیه بیماریشون نه اون آقایون دکتر فقط انواع ویتامین میدادن

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028756052.jpg

تازه الان یه چیزایی فهمیدم که چه فایده دیر فهمیدم

سامی دومم هم حرف میزد و از همه کلماتش قشنگتر بیا رو میگفت که همزمان با تکرارش سرشم پایین بالا میبرد.. یکی از اقوام ازم خواست براش یه جوجه بگیرم منم که عاشق جوجه و دنبال بهونه رفتم یکی برای اون گرفتم 2تا برای خودم که کاش هیچوقت این کارو نمی کردم..

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028756053.jpg

جوجه ها مریض بودن اما از ظاهرشون هیچی نمی شد فهمید بعد 1 هفته کم کم نشون دادنو دونه دونه مردن منم نگاه می کردم و دق می کردم... سامیم پیششون نبود اما تو خونه بود و چند وقت بعد علائم مریضی جوجه ها رو نشون داد هر کاری که فکر کنید کردم اما بازم کم بود یه روز که از سر کار اومدم چشای مامانم قرمز بود گفتم مرد؟گفت آره
    خیلی داغون شدم دردش خیلی بزرگ بود برام
    هنوزم عذاب وجدان دارم همش تقصیر من بود
    امیدوارم برای هیچ کس پیش نیاد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی:اسکار،پنکوسی وحشی و...
    شماره عضویت
    3552
    با سلام
    اول اين كه تمام حيواناتي كه اين جا عكس گذاشته بوديد خيلي قشنگ بودند:smile (177): و هستند دوما شما مي گيد كه خانوادتون با نگهداري حيوانات موافق نبودند و باز هم اين همه حيوون داشتي:smile (60): ولي اين شرايطي كه گفتي مال منه من اول توي ماه آذر مي خواستم كاسكو بخرم مامان و بابام نگذاشتند:smile (209): بعد طوطي اسكندري اون رو هم نگذاشتند:smile (209): چند روز پيش گفتم همتر رفتيم خونه ي عموم كه داشت، باز گفتند نجس هست فضله اش:smile (209): .الان مي خام عروس بخرم و اگه بتونم راضي شون كنم اسكندري باز معلوم نيست مي خواهند چي بهم بگن .حالا خودت قضاوت كن خانواده ي من نمي زارن يا خانواده ي شما؟؟؟:smile (187)::smile (187)::smile (187):

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوست عزيز من كه از ديدن اين تاپيك خيلي لذت بردم.خب الان چي داريد؟
    اونو معرفي كنيد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط Elyas نمایش پست ها
    با سلام
    اول اين كه تمام حيواناتي كه اين جا عكس گذاشته بوديد خيلي قشنگ بودند:smile (177): و هستند دوما شما مي گيد كه خانوادتون با نگهداري حيوانات موافق نبودند و باز هم اين همه حيوون داشتي:smile (60): ولي اين شرايطي كه گفتي مال منه من اول توي ماه آذر مي خواستم كاسكو بخرم مامان و بابام نگذاشتند:smile (209): بعد طوطي اسكندري اون رو هم نگذاشتند:smile (209): چند روز پيش گفتم همتر رفتيم خونه ي عموم كه داشت، باز گفتند نجس هست فضله اش:smile (209): .الان مي خام عروس بخرم و اگه بتونم راضي شون كنم اسكندري باز معلوم نيست مي خواهند چي بهم بگن .حالا خودت قضاوت كن خانواده ي من نمي زارن يا خانواده ي شما؟؟؟:smile (187)::smile (187)::smile (187):

سلام دوست من
    ممنون از لطفت
    کاملا درکت می کنم فکر نکن منم راحت به اینجا رسیدم..کوچیک که بودم همیشه دوست داشتم یه حیون داشته باشم(بزرگتر شدم جبران کردم) تعطیلات تابستان که میشد همه دوستام جوجه میگرفتن و چون آپارتمان بودیم روزا میاوردن با خودشون بیرون که تو چمنها بازی کنن منم می نشستم نگاهشون می کردم کارم این بود روزا.. (بابام راضی نمیشد من هیچ حیوونی داشته باشم) ببین وضع من چی بود که یه روز وقتی بابام منو تو اون حال دید دلش سوخت شب با 2 تا جوجه اومد خونه)اما نمی گذاشت از جعبه بیرون بیارمشون آخرش مردن حیوونا
    اولین مرغ عشقامو داییم برام خریدکه بابام نتونست کاری کنه :smile (167):
    کم کم عادی شد براشون همینقدر که می تونم داخل اتاقم فقط حیوون نگه دارم اونم هر حیوونی نه..یه همستر خریدم یواشکی بعد 3 روز فهمیدن 2 تا مونو بیرون کردن:smile (6): الان می خندم اما اون موقع خیلی بد بود
    امیدوارم شما هم کم کم موفق بشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز من كه از ديدن اين تاپيك خيلي لذت بردم.خب الان چي داريد؟
    اونو معرفي كنيد.
    سلام F&P77 عزیز شما لطف دارید
    چشم هنوز چندتا از پرنده هایی که قبلا داشتم موندن
    عجله نکنید :smile (177):
    بزودی به آخری هم میرسم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4062
    همستر واسه نگهداری خیلی خوب نیست پرنده خیلی بهتره.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    آره ممکنه نظر خیلی ها اینه
    اما از نظر من همه حیوانها شیرینن و هر کدوم لذت خاص خودشون و دارن واسه این دوست دارم همه مدل داشته باشم اگه موقعیت داشتم حتما اینکار و میکردم :smile (156):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام دوستان
    اومدم تا بازم عکس چند تا از پرندهایی که قبلا پیشم بودن بزارم :smile (7):
    بعد مرگ طوطیم دیگه دلم نمی خواست پرنده ای داشته باشم تا بخاطر شرایط

http://www.parsishare.ir/do.php?imgf=13028748601.jpg

این آقا یا خانوم 1 ماه پیش من بود نمی دونم چه پرنده ای هم بود فقط شکاری بود:smile (28):
    پسر داییم دانشجو میانه بود و اونجا پیداش کرده بود بالش ضربه خورده بود نمی تونست پرواز کنه با خودش میاره خونه که هر دوشون و از خونه میندازن بیرون داد من نگهش دارم بعد 2 هفته تقریبا خوب شده بود اما باید پیشم می موند تا موقع برگشت با پسر داییم بره بیچارم کرده بود 1 لحظه آروم نمی گرفت
    تا برگشت محل زندگی خودش
    غذا خوردنش و خیلی دوست داشتم

صفحه 1 از 14 1234567891011121314 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)