صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 95
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    هرجا بزارم مورچه ها پیداشون میشه.اول کنار دیوار بودن.بعد فاصله دادم.دیدم بازم هستن.وسط اتاق،آویز از سقف.اما بازم میرفتن سمت قفس.وقتی جوجه ندارم مشکلی نیست.اما تا جوجه پیداش میشه اینها حمله می کنند.دو سالیه با اینکه کف خونه رو سرامیک کردیم وکف حیاط موزاییک و پارکینگ هم سرامیک اما بازم پیداشون میشه.دیگه هیچ جا بتنی نیست یا درزی نداره.اما اینها یه راهی باز می کنند.تا میبندیم یه راه جدید باز می کنند.کافیه یه تیکه شیرینی بریزه رو زمین.5دقیقه بعد یه لکه قهوه ای میبینیم که همون جمعیت مورچه هاست.دوست ندارم بکشمشون.اما واقعا اذیت میکنند.حتی وارد یخچال هم میشن.مارو هم که گاز میگیرن.
    مگه میشه مورچه وارد قفسی بشه که از سقف آویزان شده؟!! احتمالا از قبل تو قفس پرنده شما بودن!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    مگه میشه مورچه وارد قفسی بشه که از سقف آویزان شده؟!! احتمالا از قبل تو قفس پرنده شما بودن!
    شایدم اینطوره که شما میگی. مثلا چندتا از قبل تو قفس بودن.چون اینطور که شنیدم یکیشون که مسیر رو یاد بگیره به بقیه انتقال میده.حالا نمیدونم چطوری.اس ام اس میده یا ایمیل معلوم نیست.
    در کل آویز هم که کردیم بازم پیداشون شد.منتهی کمتر از قبل.ولی مطمئنم اگه چند روز دیگه هم اونجا میموند بازم زیاد میشدن.این عجیبه که تو خونمون این شکل مورچه هارو نداشتیم.مورچه های قرمز ریز که مارو هم ناجور گاز میگیرن.گمون کنم مورچه های آخرالزمانی باشن.6ماه پیش خودم خونه رو خالی کردم تمام درزهای بین سرامیک رو دوباره با خمیر سیمان پر کردم
    .اما بازم پیداشون شد.اول از پشت پریزو کلید برق و بعد هم.فکر کنم بهتره خونه رو اجاره بدیم به این مورچه ها خودمون بریم یه خونه دیگه بسازیم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی , فنچ
    شماره عضویت
    15442
    شایدم اینطوره که شما میگی. مثلا چندتا از قبل تو قفس بودن.چون اینطور که شنیدم یکیشون که مسیر رو یاد بگیره به بقیه انتقال میده.حالا نمیدونم چطوری.اس ام اس میده یا ایمیل معلوم نیست.
    در کل آویز هم که کردیم بازم پیداشون شد.منتهی کمتر از قبل.ولی مطمئنم اگه چند روز دیگه هم اونجا میموند بازم زیاد میشدن.این عجیبه که تو خونمون این شکل مورچه هارو نداشتیم.مورچه های قرمز ریز که مارو هم ناجور گاز میگیرن.گمون کنم مورچه های آخرالزمانی باشن.6ماه پیش خودم خونه رو خالی کردم تمام درزهای بین سرامیک رو دوباره با خمیر سیمان پر کردم
    .اما بازم پیداشون شد.اول از پشت پریزو کلید برق و بعد هم.فکر کنم بهتره خونه رو اجاره بدیم به این مورچه ها خودمون بریم یه خونه دیگه بسازیم
    معلومه دلت پره .... ینی فنچاتو مورچه ها زنده زنده خوردن؟؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    اینم عکس جوجه فنچام و پدره .فعلا فقط پدره زنده مونده که یکم حالش بهتره.بیحاله.قبلا تا از لونه میومد بیرون ماده رو صدا میکرد بره رو تخم.بعد خودش آواز میخوند.الان روزی یه بار هم نمیخونه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9395

سلام

خوب وقتی تعداد مورچه ها اینقدر زیاد شده و سیمان کاری و غیره جواب نمیده ، بهتره که از سموم مربوط به حشرات استفاده کنید . کافیه که پودر سم رو در مسیر تردد و جلوی لونشون بپاشید تا اینهمه دردسر نکشید.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اینم عکس جوجه فنچام و پدره .فعلا فقط پدره زنده مونده که یکم حالش بهتره.بیحاله.قبلا تا از لونه میومد بیرون ماده رو صدا میکرد بره رو تخم.بعد خودش آواز میخوند.الان روزی یه بار هم نمیخونه
    سلام . یه سری مورچه هایی که من جدیدا دیدم . قهوه ای کمرنگ مایل به قرمز و کوچیک تر از مورچه های سیاه هستن . که داخل چوب زندگی میکنن .یعنی جایی که چوب باشه اینا هم پیداشون میشه .

اگه تا این حد مزاحمت ایجاد میکنن . پرنده ها رو به یه اتاق دیگه یا خونه دیگه انتقال بدین و از سم استفاده کنید . پیدا کردن لونشون کاری نداره . چند دقیقه دنبالشون کنید . اتاق ما هم پر شده بود از این مورچه . البته به قفس حمله نمیکردن . ما هم مجبور شدیم همین کارو کنیم . کاملا ریشه کن شدن

در ضمن این تاپیک پرنده های خانم نسرین هست . باید تو تاپیک خودتون راجع به این موضوع صحبت کنید .دیگه اینجا جواب ندین ، اگه برای پرنده هاتون تاپیک ندارید . یکی ایجاد کنید . تو این بخش :

معرفی طوطی های اعضای پارسی پت
    ویرایش توسط sepideh : 11th March 2014 در ساعت 03:20 PM

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    اینجا تاپیک نسرین خانم هستند و نباید چنین مباحثی اینجا شکل بگیره اما با اجازه ایشون بنده پیشنهاد میکنم اپر اتاق پرنده ها جداست و پرنده ها تو اتاق آزاد نیستند در اطراف اتاق یعنی گوشه دیوار سم پودری بریزید که هم بی بو باشند و هم تو هوا پخش نشن

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    با تشکر از تمام دوستانی که لطف کردن و راهنمایی کردن : ))

آقا علی فنچای نر خیلی به ماده هاشون علاقه دارن.مادشون که میمیره خیلی حالت داغون و افسرده ای پیدا می کنن....نگران نباشید یه ماده دیگه که بزارید کنارش خوب میشه
    بهش غذاهای مقوی بدید تا بتونه جوجه ها رو بزرگ کنه

جوجو ها همگی زدن بیرون.لونرو هم ورداشتم.خیلی برام جالبه این سری چه رنگا رنگ شدن!!!!!احتمالا 3تا نر و 1 مادن....هنوز زوده واسه تشخیص

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام . نسرین خانم خسته نباشید
    عکس اول و دوم جوجه با رنگ بندی نادر و کم یابی تکثیر کردید . خیلی زیباست تبریک میگم
    (با این فعالیت که در زمینه پرندگان دارید باید شما رو هم در بخش پرورش دهندگان موفق معرفی کنیم )
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.چه جوجه های قشنگی دادن ماشالله.خدا بیشترشون کنه

صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)