صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 164
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    بچه ها من واقعا نمی دونم چرا اینقدر این موجود رو دوستش دارم به شدت کاراش بامزست واقعا گاهی فکر می کنم با یک بچه آدم طرفم من عصرها CD آهنگ می زارم قفسش هم نزدیک که چه عرض کنم تقریبا چسبیده به ضبط هست اینقدر عاشق آهنگ و رقص هست اونم آهنگ شاد غمگین بزارم پف می کنه یعنی این چیه .صدای آهنگ هم بلند می کنم به جای اینکه بترسه شروع می کنه قرقر برای خودش می رقصه. این سی دی رو دادم دستش یاد گرفته که باید یک همچین جایی ثابت گذاشته شه تا بتونه نانای کنه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    الهیییییییییییییییییییییی ییی. من به فدای تو . ای جانم. قربونت برم . وای شهرزاد جون چطوری نخوردیش این عسل رو . من که بودم تا حالا 100 بار می خوردمش .

کاربر موثر

شماره عضویت
    2690
    فوق العاده خوشگله شهرزاد جان

واقعا باید بهت تبریک گفت بابت داشتن همچین موجود زیبایی

راستی حالش بهتره؟ دیگه مشکلی براش پیش نیومد؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    الهیییییییییییییییییییییی ییی. من به فدای تو . ای جانم. قربونت برم . وای شهرزاد جون چطوری نخوردیش این عسل رو . من که بودم تا حالا 100 بار می خوردمش .
    عسل خیلی وقت هست خورده شده بهنوش جون بیخود نیست اسمش شده عسل:smile (264):

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0ud نمایش پست ها
    فوق العاده خوشگله شهرزاد جان

واقعا باید بهت تبریک گفت بابت داشتن همچین موجود زیبایی

راستی حالش بهتره؟ دیگه مشکلی براش پیش نیومد؟
    مرسی مسعود جان
    حالش خوب شد خدا رو شکر
    2روز پیش حموم هم رفت مشکلی نبود دیگه .
    سیاوشت خوبه؟اینجا معرفیش نکردی

کاربر ساده

شماره عضویت
    3221
    ای وااااای... جانم...
    این عسل شما خیلی باحاله شهرزاد جان. قصد اسپم نداشتم، ولی اینطوری که داره cd می ذاره خیلی خداست.

کاربر ساده

شماره عضویت
    3324
    سلام وای من دلم برا عسل خیلی خیلی خیلی تنگ شده بود تا اینکه اینجارو پیدا کردم امیدوارم که هنوز باشین....:smile (205):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط noksia نمایش پست ها
    سلام وای من دلم برا عسل خیلی خیلی خیلی تنگ شده بود تا اینکه اینجارو پیدا کردم امیدوارم که هنوز باشین....:smile (205):
    سلام نوکسیاه عزیز خیلی خوش اومدی دل منم برای شماها و طوطی خوشگل تنگت شده بود خیلی وقته ندیدمش پرو خان رو عسل بهت سلام می رسونه می گه ممنون که به یادم بودی اومدی منو ببینی:smile (272):

کاربر ساده

شماره عضویت
    3324
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سلام نوکسیاه عزیز خیلی خوش اومدی دل منم برای شماها و طوطی خوشگل تنگت شده بود خیلی وقته ندیدمش پرو خان رو عسل بهت سلام می رسونه می گه ممنون که به یادم بودی اومدی منو ببینی:smile (272):
    ممنون عسل شاید این موردو راست بگه ولی صاحبشو شک دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smile (34)::smile (65):
    اینم بگم فیلم های عسل و بقیه بچه ها(ناتسی و..) هنوز رو موبایلمه چند وقت یبار نگاهشون میکنم دیشب 2باره فیلمای عسلو دیدم دیگه گفتم بسرچم شاید صاحبه بی خبرش یه جایی بود که اینجارو یافتم و هیچ بی معرفتی اینجارو بهم معرفی نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:smile (247)::smile (247):
    پاورقی:فیلم ها رو تو فولدره مخصوصی ریختم و خیالتون تخت باشه برا احدالناسی سند نمیکنم:smile (44):

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    امشب می خواستم خیلی از عسل عکس و فیلم بزارم این موبایلم فعلا معلوم نیست چشه هی هنگ می کنه فعلا اینا رو ریختن رو کامپیوتر در تلاشم بقیش رو هم بریزم دختر خوشگلم نزدیک 50کلمه دیگه یاد گرفته این هفته 4-5تا جدید یکهو همه رو با هم می گه من در قفس رو باز می کنم بهش می گم برو تو قشنگ با لحن خودم یاد گرفته راه به راه می گه برو تو فقطم به من می گه برو تو .

یاد گرفته تق تق در می زنه می گه کیه . قبلا می گفت عسل کو حالا دیگه می گه عسل خوشگل کو بعدم جواب می ده عسل نیست

اینا جایزش هست یکی بادوم زمینی هست یکیم انجیر

این داریم با هم بازی می کنیم اسباب بازی بیرون قفس هم براش گذاشتم خیلی دوست داره البته اگه با هم بازی کنیم بیشتر دوست داره که اسباب بازیشو سعی کنه بگیره نزارم اینم هیجان زده شه بعد آخرش ثابت نگهش می داره فکر می کنه گرفتتش هر هر می خنده

قبل خوابشم عادت کرده یکم ماساژش بدم بعد بره بخوابه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام.واقعا خوش بحالتون شهرزاد خانم.این عسل تکه و خیلی نازه.دعا کنید الکس هم سریع رام بشه و سخنگو مثل این دختر شما.البته فعلا پله اول رو تی کرده و روی دستم امده.به عسل خوشگله سلام الکس رو برسونید.فعلا:smile (91):

صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)