صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 266
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    به به مبارک باشه

ماشالا به این همه جفتای خستگی ناپذیر

ایشالا همیشه لونه ها پر از جوجه باشه

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    دوستان با اخبار جدید اومدم... 92/10/16
    همه جفت ها خاکستری هستند پس تعجب نکنید

جفت نر ابلغ ماده خاکستری که کمتر از 2 سال سن دارن و تا الان حدود 6 سری جوجه دادن
    بعد از پر ریزی و استراحت 4.5 ماهه کلا 4 تخم گذاشت و 4 تا جوجه شد اولین جوجه متولد 92/9/26
    مادر نیکوکار

پدر فداکار

پدر عزیز جوجه ها ابلغ لوتینو می باشند برای همین چشمش قرمز هست... کلا همه جوجه ها 80% خاکستری و 20 % گلباقالی یا همون مرواریدی میشن... جوجه شبیه به پدر نصیب ما نشده...
    اینم جوجه ها

جفت نر و ماده خاکستری

ماده بیچاره نصفه افتاده

اینم نصف دیگر ماده

حدود 2.5 سال دارن و 90 % جوجه ها خاکستری و 10% لوتینو کچل میشن....
    بعد از کلی استراحت و پر ریزی حدود 5 ماه 9 تخم گذاشت همه تخم ها رو بنده فروختم که بزرگترین اشتباه رو کردم و 2 تخم خریدم که یکی باز نشد تخم رو شکستم جوجه کرک سفید وایت فیس مرواریدی بود یا وایت فیس ابلغ که تلف شد دلیل نامعلوم و یکی هم که باز شد جوه کرک سفید نیست ! خدا میدونه چه رنگی هست بنده 2 تخم به نیت کرک سفید بودن خریدم !!! از 9 تخم 6 تا نطفه داشت که به دوستم فروختم و گذاشته تو دستگاه و الان جوجه ها باز شدن ازشون عکس میزارم بعدا ... بنده 2 تخم حدود 14 روزه خریدم گذاشتم زیر جفت که الان یکی جوجه شده و اعصاب کلا خورد......

اینم جوجه تک بیچاره...

جفت تبریزی خاکستری که از کاربر پریسا خریدم که خواهر برادر هستند... بعضی عزیزان با این جفت اشنا هستند...

این 2 هم زیر 2 سال دارن و نر و ماده رام هستند اما قابل چلوندن نیستند رو دست میان گاز نمیگیرن اما دوست ندارن با دست بگیریشون... الانم که جوجه دارن بعد از کلی انتظار حدود 7 ماه این جفت از پر ریزی بیرون اومد و یه جورایی تازه بالغ شدن 5 تخم گذاشت 4 تا جوجه داره الان و تخم 5 صدای جوجه میاد امروز فردا جوجه میشه ( به تخم دقت کنید جوجه ترک هایی روی تخم ایجاد کرده ) پدر و مادر خوبی هستند و خیلی عالی از جوجه ها با اینکه رام هستند مراقبت میکنند

جفت دیگر خاکستری
    نر بسیار اماده اما ماده تو پر ریزی هست این جفت کمتر از 1.5 سال داره و ماده اون هنوز بالغ نشده و زیاد جفتگیری میکنند اما ماده بیچاره امادگی برای تخم گذاری نداره

و همچنان این تراژدی عروسهای خاکستری... ادامه دارد...

ماشاالله یادتون نره...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.ماشالا و هزار ماشالا.ایشالا خدا زیادشون کنه و شماهم هی فخر بفروشی به ما.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    تبریک میگم.

ماشالا ماشالا سرتون هم حسابی شولوغ شده

امیدوارم که همیشه همینقدر و بیشتر از این هم سرتون شولوغ بشه

حداقل دو سه جفت مرغ عشق بگیرید زندگی رنگی بشه

همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام.
    واقعا فکر می کنم دیدن جوجه هایی پشمکی هر کسی را به وجد می اورد حتی خیلی بیشتر از دیدن یک جفت خاص و فوق العاده.
    موفق باشید

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    ماشاااااااااااااااااااااا اااااااااالا

خدا بيشترشون هم بكنه

بابا يكي دو تا رنگي بگيريد. زندگيتون كلا خاكستري شده ها

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام جفت خاکستری اولین سری جوجه که معرف حضور عزیزان هست متاسفانه ماده پر رو هست پرهای جوجه ها رو میکنه... با چشم خودم دیدم دیوانه زنجیری پر گردن جوجه رو میکنه جوجه که دهنشو باز کرد اونوقت بهش غذا میده ! جوجه داره میترکه از بس غذا بهش داده مادرش اما این ننه وفادار تا صدای تق جوجه رو نشنوه ول کن نیست ! با دست مادر جوجه که رامه رو میگیرم از لونه پرت میکنم بیرون باز سریع میاد تو میره سراغ جوجه و پرشو میکنه... اصلا از انسان ترس نداره یه خورده هم بگی نگی افسرده شده نمیدونم تو خورده چوب های کف لونه دنبال چی میگرده عین مرغ تو خورده چوب ها میجوره و یه چیزایی رو میخوره بعد میده به جوجه !
    2 تا جوجه خون الود که گردنشون اینا رو بد جور ننش کنده رو امروز جدا کردم اون ننه به 3 تا جوجه کوچیک دیگه برسه من 2 تا جوجه رو سرنگی بزرگ میکنم
    این عکس دیروز جوجه ها که مامان یا همون ننش یکی رو زخمی کرده... امروز 2 تا رو مورد لطف خودش قرار داده بود

اینم .... استغفرالله :D با اون نوک تخم مرغیش قدیما ترسش زیاد بود اما الان داره به جوجه غذا میده اجازه میده به کاکلش هم دست بگیری... رو دست به زور میومد که رابطش باهام خوبه میاد رو شونه میشینه پایین برو هم نیست میگی برو پایین اروم گاز میگیره...

اینم جوجه های جفت همسایه که 4 تا هستند 2 مرواریدی ماده و 2 خاکستری نر که اولین جوجه متولد 92/9/26 هست چند روزی هست سرلاکی و سرنگی بزرگ میکنم و پدر مادر استراحت میکنن و تقویت میشن...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.ماشالا این عروس ها دست به قلمت هم کردن و حسابی نویسنده شدی برای خودت.
    میبینم که لونه ها پر از جوجه شده بسلامتی.ایشالا بیشتر بشن روز به روز.موفق باشی

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام تبريك ميگم. ماشاء اله. خدا بيشترشون كنه

جوجه اولي جفت همساده كدومه؟

با من تو يه روز به دنيا اومده. 26/ آذر

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.ماشالا این عروس ها دست به قلمت هم کردن و حسابی نویسنده شدی برای خودت.
    میبینم که لونه ها پر از جوجه شده بسلامتی.ایشالا بیشتر بشن روز به روز.موفق باشی
    سلام, تشکر
    کمک های شما هم کم نبوده هر بار سوالی بود مطرح کردم تلفنی و یا تو انجمن لطف کردید بی منت وقت بی وقت پاسخ دادید کمک کردید. سپاس از شما و نفیسه خانوم و دیگر عزیزانی که وقت میزارن و به سوالات کاربران جواب میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام تبريك ميگم. ماشاء اله. خدا بيشترشون كنه

جوجه اولي جفت همساده كدومه؟

با من تو يه روز به دنيا اومده. 26/ آذر
    سلام , ممنونم
    پس واجب شد تولد گذشته رو تبریک بگیم
    تو عکس زیر : جوجه اولی خاکستری (همون که دهنش بازه ) از همه بزرگتره بعد اون گلباقالی اولی بعد اون خاکستری اون ته بعدش هم اون جوجه گلباقالی فینگیلی که معلومه دیگه خیلی فینگیلیــــه

صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)