صفحه 18 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 266
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    خوبه که حداقل حس میکنی
    اون جفت خاکستری تبریزی رو نمیدونم جدا کنم یا نه میترسم از پر ریزی بیان بیرون تخم بزارن اما چون خواهر برادر هستند دچار مشکل بشند یکی میگه جوجه ها فلج میشن یکی میگه دفعه دوم و سوم چیزی نمیشه دفعه چهارم فلج میشه یکی میگه هیچی نمیشه فقط ضعیف میشن نمیدونم چیکار کنم کلا
    سلام.نه اصلا چیزی حس نمیکنم
    جفت رو به هم بزن.نرکه نطفه داره و ماده هم که باتجربه شده.هرسری هم احتمال جوجه ی ناقص هست.ربطی به دفعه نداره.با یک نر و ماده همرنگ جفت بزن.ولی توی محیط هایی که حتی صدای همدیگرو هم نشنون.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.نه اصلا چیزی حس نمیکنم
    جفت رو به هم بزن.نرکه نطفه داره و ماده هم که باتجربه شده.هرسری هم احتمال جوجه ی ناقص هست.ربطی به دفعه نداره.با یک نر و ماده همرنگ جفت بزن.ولی توی محیط هایی که حتی صدای همدیگرو هم نشنون.
    سلام
    والا الان یه جفت دارم ماده گلباقالی و نر لوتینو که قفس رو به رو هستند ایا اون 2 رو با این 2 ضربدری جفت بزنم ؟ یا نه؟ ایا اینکه پیش هم هستند
    اگر مشکل ایجاد میکنه باید یا نر یا ماده رو بفروشم.... که دلم نمیاد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام
    والا الان یه جفت دارم ماده گلباقالی و نر لوتینو که قفس رو به رو هستند ایا اون 2 رو با این 2 ضربدری جفت بزنم ؟ یا نه؟ ایا اینکه پیش هم هستند
    اگر مشکل ایجاد میکنه باید یا نر یا ماده رو بفروشم.... که دلم نمیاد
    نه پیش هم باشن فایده نداره.محاله جفت همدیگرو ول کنن.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    سلام
    چشمتون روز بد نبینه...
    امروز ساعت 8 اومدم به جوجه ها غذا دادم داشتن رو فرش راه میرفتن یوهو یکی اروم جیغ کشید پرواز کرد یکی دیگه جوجه ها هم پرواز کرد
    از این 2 تا یکی خورد تو دیوار و فرود اومد یکی هر چی گشتم ندیدم
    دیدم به به از پنجره اشپرخونه فرار کرده.....
    یه کم کوچه رو گشتم دیدم نه نیست فکر کردم کسی گرفته تش
    عروسا طبق عادت هر روز ساعت 8 جیغ میکشیدن و شنیدم رو اسمون یکی داره جیغ میکشه .... بله ! دیدم جوجه اشتیش پاره 32-33 روزه داره رو اسمون پرواز میکنه
    از اینجا به اونجا تا 5 تا کوچه اونطرف تر هم رفته بود منم صدای اون جوجه رو ضبط کردم رو گوشی و تو کوچه صدا رو پخش میکردم میبینم بله این عروس داره جیغ میکشه و فرار میکنه خونه 2 همسایه اومدم بگیرمش از دستم فرار کرد تا اخر ساعت 12:30 تونستم تو درخت همسایه بگیرمش.... نمیدونم چون تهدیدش کردم بگیرمت تاجتو میچینم از دستم در میرفت... خداروشکر گرفتمش اخر...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    یکی از جوجه های منم 3 روز پیش در رفت بالهاش رو چیده بودم 30 سانتیمتر نمیتونست ارتفاع بگیره جلو من ولی اون روز در پنجره رو یادم رفت ببندم دیدم همچین پریذ و رفت که قرقی هم بهش نمیرسید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    یکی از جوجه های منم 3 روز پیش در رفت بالهاش رو چیده بودم 30 سانتیمتر نمیتونست ارتفاع بگیره جلو من ولی اون روز در پنجره رو یادم رفت ببندم دیدم همچین پریذ و رفت که قرقی هم بهش نمیرسید
    چی شد ؟ دیگه بر گشت ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.من رو یاد یک خاطره ی بد انداختی.سال 88 عروس نر خاکستری داشتم کاملا رام بود و سخنگو.توی خونه داشت پرواز میکرد یکی دنبالش کرد حیوون ترسید از ترسش از پنجره در رفت.بعد چند سال هنوز نتونستم بین این همه عروس که داشتم لنگه ی اون رو پیدا کنم.خیلی حیف شد.خیلی مراقب باش که بعدا دلت نسوزه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    چی شد ؟ دیگه بر گشت ؟
    نه اگه بر گشته بود که یه عکس ازش با بال و کاکل تراشیده میزاشتم باقی عروس ها ببیند و از این اشتباهات نکن راه نمیتونست بره موندم چطوری مثل گولوله یهو در رفت

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    وای خدارو شکر که پیداش کردید

طفلکی اگر میموند بیرون تلف میشد

این ضبط صدا خیلی کمک میکنه تو پیدا کردنشون

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.من رو یاد یک خاطره ی بد انداختی.سال 88 عروس نر خاکستری داشتم کاملا رام بود و سخنگو.توی خونه داشت پرواز میکرد یکی دنبالش کرد حیوون ترسید از ترسش از پنجره در رفت.بعد چند سال هنوز نتونستم بین این همه عروس که داشتم لنگه ی اون رو پیدا کنم.خیلی حیف شد.خیلی مراقب باش که بعدا دلت نسوزه
    سلام
    والا عروس هر چقدر هم رام باشه باید بالشو چید کلا رفته تو اسمون از ظهری مهل هم نمیزاره... دونه نمیخوره برای من میپره... من که اقش کردم ازم دلگیره... یه جوجه عروس که فکر کنم 34 روز سن داره و 100 % نر هست یه خواهر کوچیکتر همم داره سنش 30 - 31 روز داره این کلا به باباش رفته و ماده به مامانش رفته و نوکش کاملا مشکی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    وای خدارو شکر که پیداش کردید

طفلکی اگر میموند بیرون تلف میشد

این ضبط صدا خیلی کمک میکنه تو پیدا کردنشون

اره حتما چون دونه هم که نمیتونست بخوره حتما تلف میشد بردم جوجه رو پیش ننه باباش داشتن یغ اروم میکشیدن سلام احوال پرسی میکردم صداشون رو ضبط کردم تو هر کوچه ای میرفتم میزاشتم یه جایی از رو اسمون اونم صدا میزد2 بارم اومدم بگیرمش از دستم در میرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    نه اگه بر گشته بود که یه عکس ازش با بال و کاکل تراشیده میزاشتم باقی عروس ها ببیند و از این اشتباهات نکن راه نمیتونست بره موندم چطوری مثل گولوله یهو در رفت

ای بابا
    ولی کاش من تاج و پرهاش و دومش رو میچیدم درس عبرتی میشد برای بقیه.... جوجه هم هست گفتم پرهاتو میچینم به من میگه رگ های خونی هنوز تو پرم هست بچین منو راحت کنقیافه من اون موقعه

صفحه 18 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)