صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 476
    همکار قدیمی (انجمن عروس هلندی)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    14959
    سلام . خدا رو شکر معلومه که حسابی اینجا بهش خوش میگذره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    سلام
    این کاسکو ها پرکن خیلی رو مخن الان کاسکوی خودم همینطوریه ولی نه انقدر بهم ریخته
    کاسکوی من یکی دو سری خوب شد ولی یک اشتباه کوچیک دوباره پراشو کند اشتیاه اول رفته بودیم مشهد خونه اقوام پارسال روش چادر کشیده بودم صبح زود چادرو ورنداشتم که سروصدا نکنه پراشو کنده بود
    سری دوم دقیق یادم نیست یا سه جهار ساعت تخمه نداشت یا اسباب بازی نداشت چندروز بازم پراشو خراب کرد
    اسباب بازی با چوبای نازک براش بذار که سریع خورد کنه بعضی چوبهارو نمیتونن خورد کنن و بعد چند بار تلاش کلن بیخیال چوب میشن
    بالغه؟نر یا ماده؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    سلام اقای اسکندری
    ماشاالله (اقا) چه ورزشی میکنه این نشان گر داشتن بدن اماده و راهنمایی های یک مربی خوب مثل شما هستش که به لطف خدا با کامل شدن پرهای ریخته به شرایط ارمانی و دلخواه شما خواهد رسید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    منم خیلی کاسکو دوست دارم
    اما با جیغ هاش چکار کنم؟!!!

همیشه به این موضوع فکر میکنم اگه کاسکو یک جفت برزیلی به صورته اتفاقی تو یک قفس برن چه اتفاقی می افته؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکتیل-طوطی-ماهی
    شماره عضویت
    15801
    اسم نداره این آقای خوشگل؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    یه یه ان شالله همه ی پراش در بیاد و دیگه سراغ پرکنی نره
    به نظرم (آقا) حسابی به فکر خوشگل شدن و زیبایی افتادهو با توجه به ورزشهای که میکنه میخواد حسابی بیاد رو فرم و چربی های اضافه رو آب کنه
    ان شالله در کنار هم خوش باشدو سلامت

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط *پویش نمایش پست ها
    سلام . خدا رو شکر معلومه که حسابی اینجا بهش خوش میگذره.
    امیدوارم واقعا اینطور باشه که شما میفرمایید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    این کاسکو ها پرکن خیلی رو مخن الان کاسکوی خودم همینطوریه ولی نه انقدر بهم ریخته
    کاسکوی من یکی دو سری خوب شد ولی یک اشتباه کوچیک دوباره پراشو کند اشتیاه اول رفته بودیم مشهد خونه اقوام پارسال روش چادر کشیده بودم صبح زود چادرو ورنداشتم که سروصدا نکنه پراشو کنده بود
    سری دوم دقیق یادم نیست یا سه جهار ساعت تخمه نداشت یا اسباب بازی نداشت چندروز بازم پراشو خراب کرد
    اسباب بازی با چوبای نازک براش بذار که سریع خورد کنه بعضی چوبهارو نمیتونن خورد کنن و بعد چند بار تلاش کلن بیخیال چوب میشن
    بالغه؟نر یا ماده؟
    سلام.فکر میکنم ماده ی بالغ باشه که بالای شش هفت سال داشته باشه.برای پرکنی باید حوصله به خرج داد دیگه.کاریش نمیشه کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام اقای اسکندری
    ماشاالله (اقا) چه ورزشی میکنه این نشان گر داشتن بدن اماده و راهنمایی های یک مربی خوب مثل شما هستش که به لطف خدا با کامل شدن پرهای ریخته به شرایط ارمانی و دلخواه شما خواهد رسید
    احسان جان ما سر کلاس شما نشستیم هرچی بلدیم از کلاسای شماست قربان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    منم خیلی کاسکو دوست دارم
    اما با جیغ هاش چکار کنم؟!!!

همیشه به این موضوع فکر میکنم اگه کاسکو یک جفت برزیلی به صورته اتفاقی تو یک قفس برن چه اتفاقی می افته؟
    قطعا این اتفاق با تلفات همراه خواهد بود.امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط لیندا نمایش پست ها
    اسم نداره این آقای خوشگل؟
    آقا اسمش هست خانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    یه یه ان شالله همه ی پراش در بیاد و دیگه سراغ پرکنی نره
    به نظرم (آقا) حسابی به فکر خوشگل شدن و زیبایی افتادهو با توجه به ورزشهای که میکنه میخواد حسابی بیاد رو فرم و چربی های اضافه رو آب کنه
    ان شالله در کنار هم خوش باشدو سلامت
    بله بهرحال باید یه ذره هم به فکر سلامتی و آیندش باشه دیگه وگرنه باید ازش ترشی بندازم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    4سگ پکینیز و یک ژرمن سفید و یک پیت بول
    شماره عضویت
    15898
    سلام به شما اقای اسکندری.واقعا عروس هلندی های زیبایی دارید و چه قدر هم قفس خوب و مناسبی دارند بر خلاف بعضی ها که این پرندگان زیبارا انگار کفش نگه دار میکنند.اما فقط جایشان کمی کثیف است و لطفا زود به زود تمیز کنید تا بیمار نشوند.بسیار از دیدن عکس ها خوشحال شدم و ممنون که از مطلب من در بخش{تفریحی که حیوانات را ازار میدهد}تشکر کردید.برایتان ارزوی مو فقیت و خوشحالی دارم.

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    بله بهرحال باید یه ذره هم به فکر سلامتی و آیندش باشه دیگه وگرنه باید ازش ترشی بندازم[/QUOTE]

ان شالله واسش همسر خوب زیاد هست چیری که زیاده همسر اما باید اینو مد نظرش باشه که با پرکنی و چاق و چله شدن کسی تحویلش نمیگیره و باید رعایت کنه این مسائل رو و بیاد رو فرم خلاصه خواستین دستشو جایی یند کنید ماهام دعوتایماااا یه وقت شیرینی رو تنهایی نخورید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناشناس نمایش پست ها
    سلام به شما اقای اسکندری.واقعا عروس هلندی های زیبایی دارید و چه قدر هم قفس خوب و مناسبی دارند بر خلاف بعضی ها که این پرندگان زیبارا انگار کفش نگه دار میکنند.اما فقط جایشان کمی کثیف است و لطفا زود به زود تمیز کنید تا بیمار نشوند.بسیار از دیدن عکس ها خوشحال شدم و ممنون که از مطلب من در بخش{تفریحی که حیوانات را ازار میدهد}تشکر کردید.برایتان ارزوی مو فقیت و خوشحالی دارم.
    سلام.ممنون از نظرتون.قفس ها یک روز در میون نظافت میشه آخر شب اما در طول روز بخصوص برای جفت هایی که مولد هستن و مشغول تخم گذاری کاری نمیشه کرد چون مدفوعشون بسیار زیاد هست و از طرفی تقریبا هر روز یک نوع سبزی یا جوانه میخورن و این باعث میشه کف قفس ها همیشه کثیف باشه.اما بازم از نکته ای که یادآوری کردید ممنون

صفحه 34 از 48 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)