کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط Blackbee نمایش پست ها
    سلام ماده قنارین بالش به شدت خونیه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام. چه اتفاقی افتاده؟ به قفس گیر کرده یا پر نیمه کاره از پوستش زده بیرون؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    هیچکی هیچی نمی ونه من باید چیکار کنم!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    هیچکی هیچی نمی ونه من باید چیکار کنم!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟
    خونريزي كدوم ناحيست ؟ عكسشو بزاريد . هنوز خونريزي داره؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    زیر بالش فک کنن دعوا کرده نه بند اومد بلد نیستم اینجا عکس بفرستم چجوری بفرستم ایا نیازه که ببندم بالش نیس ها بدنش قسمت زیر بال

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    زیر بالش فک کنن دعوا کرده نه بند اومد بلد نیستم اینجا عکس بفرستم چجوری بفرستم ایا نیازه که ببندم بالش نیس ها بدنش قسمت زیر بال
    متوجه شدم كدوم قسمته. كمي ارد روي محل خونريزي بزنيد كه كاملا متوقف بشه .اگر مولتي ويتامين داريد بريزيد توي ظرف ابخوريشون كه خون از دست رفته ضعيفش نكنه. اگر نداريد ، ٤-٥قطره عسل بريزيد توي ابخوريش.

اموزش قرار دادن عكس https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    20492
    خیلی خیلی خیلی ممنون شما همیشه لطف داشتین وکمک کردین تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    سلام.خسته نباشین.
    قناری من یه مدت هست پاهاشو بالا میگیره و رگهای قرمز تو ساق پاهاش و انگشتاش مشخص شده ،، چند روز پاهاشو با پماد آ_د چرب کردم خوب نشد ،،بعد به توصیه یکی از کارشناسان سه روز پاهاشو با محلول جوش شیرین شستشو میدادم و بعد با روغن زیتون چرب میکردم و عرق کاسنی هم به مدت سه روز براش گذاشتم باز خوب نشد،،باز به دستور ایشون چهار روز صبح و غروب به پاهاش تتراسایکلین یک درصد زدم بهتر شد ولی هنوز رگ قرمزو داشت..حالا باز امشب دیدم پاهاشو بالا میگیره..درضمن خیلی وقت هست اصلا بهش هفت تخم که طبع گرم داره ندادم..فقط کتان و یه مقدار ارزن و الانم فقط کتان دان اصلی هست و تقریبا یه شصتی از مخلوط تخم کاهو و تخم کاسنی و تخم خرفه هر دو روز یکبار براش میذارم..سیب زمینی آبپز و برگ کاهو و گشنیزم گاهی بهش میدم .دیگه نمیدونم چیکارش کنم،،خیلی براش ناراحتم، ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشین.
    قناری من یه مدت هست پاهاشو بالا میگیره و رگهای قرمز تو ساق پاهاش و انگشتاش مشخص شده ،، چند روز پاهاشو با پماد آ_د چرب کردم خوب نشد ،،بعد به توصیه یکی از کارشناسان سه روز پاهاشو با محلول جوش شیرین شستشو میدادم و بعد با روغن زیتون چرب میکردم و عرق کاسنی هم به مدت سه روز براش گذاشتم باز خوب نشد،،باز به دستور ایشون چهار روز صبح و غروب به پاهاش تتراسایکلین یک درصد زدم بهتر شد ولی هنوز رگ قرمزو داشت..حالا باز امشب دیدم پاهاشو بالا میگیره..درضمن خیلی وقت هست اصلا بهش هفت تخم که طبع گرم داره ندادم..فقط کتان و یه مقدار ارزن و الانم فقط کتان دان اصلی هست و تقریبا یه شصتی از مخلوط تخم کاهو و تخم کاسنی و تخم خرفه هر دو روز یکبار براش میذارم..سیب زمینی آبپز و برگ کاهو و گشنیزم گاهی بهش میدم .دیگه نمیدونم چیکارش کنم،،خیلی براش ناراحتم، ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام ، تشكر
    اون روش براي شقاق پا بود نه ورم . از ايستادن و تحرك كميه كه توي قفس دارن . يه مدت ني ها رو برداريد ، كف قفس رو چندين لايه كاغذ سفيد بزاريد ، قطور و نرم بشه و ظروف رو بزاريد كف قفس . كف پاهاشو ببينيد تاول يا سائيدگي نيست ؟ هنوز قرمزه ؟

هفت تخم گرم نيست ، تركيبي از دانهاي ، گرم ، خنك و معتدله . كتان دانه گرميه ولي بايد باشه . غذاهاش خوبه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    20819
    امروز قرمزی پاهاش کم شده و ندیدم پاهاشو بالا بگیره اما کف پاهاش انگار پهن شده باشه و پوسته پوسته..سر یکی از انگشتاشم یه خال قرمزی داره انگار خون داخلش باشه..نمیدونم وقتی خواستم بگیرمش در اثر برخورد با قفس اینجوری شده یا اینم از همون مشکل پاهاشه.
    یعنی دان مخلوط رو نباید حذف میکردم؟
    راستی نی پلاستیکی که روش میشینه یه مقدار قطرش زیاده،، ممکنه بخاطر همین اینجور شده باشه؟براش نی مسطح چوبی گرفتم ازش میترسه نمیشینه روش و فرار میکنه،،حتی دانه و ابخوری رو بردم سمت همون نی که مجبور بشه بشینه روش ولی فایده ای نداشت

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    امروز قرمزی پاهاش کم شده و ندیدم پاهاشو بالا بگیره اما کف پاهاش انگار پهن شده باشه و پوسته پوسته..سر یکی از انگشتاشم یه خال قرمزی داره انگار خون داخلش باشه..نمیدونم وقتی خواستم بگیرمش در اثر برخورد با قفس اینجوری شده یا اینم از همون مشکل پاهاشه.
    یعنی دان مخلوط رو نباید حذف میکردم؟
    راستی نی پلاستیکی که روش میشینه یه مقدار قطرش زیاده،، ممکنه بخاطر همین اینجور شده باشه؟براش نی مسطح چوبی گرفتم ازش میترسه نمیشینه روش و فرار میکنه،،حتی دانه و ابخوری رو بردم سمت همون نی که مجبور بشه بشینه روش ولی فایده ای نداشت
    اگر. ميتونيد عكس بزاريد . در صورتي كه فقط خال غير برجسته شبيه خونمردگي باشه بخاطر گير كردن به ميله هاي قفسه كه بر طرف ميشه ، ولي اگر برجسته باشه موضوع فرق داره .
    كف پا ممكنه در اثر سائيدگي يا نامناسب بودن ني ها اينطور شده . مسطح مناسب نيست ، استوانه اي با قطر كمتر تهيه كنيد .
    نيازي به حذف هفت تخم نبود، مقدارشو يا دانهاي گرمشو در هفته كمتر در نظر ميگرفتيد و در كنارش غذاهاي خنكي كه فرموديد قرار ميداديد.

صفحه 221 از 251 نخستنخست ... 121171202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)