صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 522
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط lmaziar نمایش پست ها
    سلام مونومتر چینی است قیمت الان حسن آباد 85 هزارتومنه که معمولا بین 75 تا 80 خرثیداری میشه
    کپسول 10 لیتری است که اونم قیمت آکبندش 135 هزارتومنه شیر برقی مارکشو نتونستم بفهمم اما 40 تا 100 متغیره
    سلام مانو متر چینی ها شیر خروجی نداره و کنترل گاز رو نمیتونید انجام بدید یه شیر باید بخری که شیر خوبش حدود 20 تومن قیمت داره پس به نظر من رگلاتور توان جم ایرانی بخرید هم جنس وطنی خریدید هم خودش شیر داره و قیمتش حدود 100 تومنه شیر برقیهای چینی حدود 25 تومنه
    عکس رگلاتور تو آلبوم گیاهی من هستش

http://www.parsipet.ir/thread23313-10.html#post158328

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام دوستان عزیز برای آکواریوم بالاخره هم مانومتر گرفتم و هم دیفیوزر حالا وصلش کردم فقط چطور تنظیمش کنم دوستان؟ آکواریومم 110 لیتره تصویرش هم میزارم ببینید ممنون میشم راهنمایی کنید. نمیدونم این دیفیوزر چطور حباب میزنه که ببینم و تنظیم کنم....

دوستان یک عکس از دیفیوزر هم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید چطور تنظیمش کنم....

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز برای آکواریوم بالاخره هم مانومتر گرفتم و هم دیفیوزر حالا وصلش کردم فقط چطور تنظیمش کنم دوستان؟ آکواریومم 110 لیتره تصویرش هم میزارم ببینید ممنون میشم راهنمایی کنید. نمیدونم این دیفیوزر چطور حباب میزنه که ببینم و تنظیم کنم....

دوستان یک عکس از دیفیوزر هم گذاشتم ممنون میشم راهنمایی کنید چطور تنظیمش کنم....

سلام مبارک باشه.
    حباب شمار یا (بابل کنتر) ابتدای دیفیوزر قبل سرامیک قرار گرفته هر تانک گیاهی شرایط خاص خودش رو داره مثل نور تعداد گیاه نوع سیفن و تعویض اب و غیره... که برای تنظیم تزریق دی اکسید مدتی زمان میبره تا مقدار و تعداد حباب تزریق به تانک دستتون بیاد و برای دقیق تر شدن این موضوع حتمآ از یک تستر co2 (ph) در داخل تانک استفاده کنید و مقدار تزریق دی اکسید رو با نشانگر اندازه گیری کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    ممنون هستم از شما بابت راهنمایی خوبتون حتما میخرم اما سوالی که واسم پیش اومده زیر سرامیک دیفیوزر حبابی تشکیل نمیشه فقط پودری از سرامیک خارج میشه؟ من این دیفیوزر که گرفتم حباب شمار داره مارک up هستش..

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    ممنون هستم از شما بابت راهنمایی خوبتون حتما میخرم اما سوالی که واسم پیش اومده زیر سرامیک دیفیوزر حبابی تشکیل نمیشه فقط پودری از سرامیک خارج میشه؟ من این دیفیوزر که گرفتم حباب شمار داره مارک up هستش..
    خواهش میکتم برادر
    من تو عکس دارم حباب رو داخل دیفیوزر میبینم محل ورود دی اکسید به دیفیوزر مشخص هستش
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    خواهش میکتم برادر
    من تو عکس دارم حباب رو داخل دیفیوزر میبینم محل ورود دی اکسید به دیفیوزر مشخص هستش
    احسان جان این دیفیوزر 3 کاره هستش الان چند ساعتی که توی تانک وصلش کردم اون قسمتی که شما میبینید حباب نیست یه برآمدگی وجود داره نمیدونم چی هستش ..... خودمم واسم سوال شده چطور اندازه گیری کنم مگه این که برم یه تستر بگیرم داداش... بازم ممنون

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    احسان جان این دیفیوزر 3 کاره هستش الان چند ساعتی که توی تانک وصلش کردم اون قسمتی که شما میبینید حباب نیست یه برآمدگی وجود داره نمیدونم چی هستش ..... خودمم واسم سوال شده چطور اندازه گیری کنم مگه این که برم یه تستر بگیرم داداش... بازم ممنون
    سلام . دفیوژرهایی که سرامیک دارن بایستی 24 تا 48 ساعت قبل از استفاده داخل تانک نصب بشن تا آب بخورد سرامیک بره تا همه چی درست کار کنه . حتی برای دفیوژر چرخشی جی بی ال هم همین دستور در بروشورش نوشته شده . شما فردا صبح دوباره راش بندازی تا مطمئن بشی درست کار نمیکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام مهدی جان ممنون از راهنمایی درست شد دیفیوزر الان حباب تنظیم کردم روی یک ثانیه تصویری هم میزارم فقط چقدر سیفون بهتره؟ آب بیشتر آر و باشه یا آب شهری؟ بازم ممنون از همه دوستان عزیز

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    سلام مهدی جان ممنون از راهنمایی درست شد دیفیوزر الان حباب تنظیم کردم روی یک ثانیه تصویری هم میزارم فقط چقدر سیفون بهتره؟ آب بیشتر آر و باشه یا آب شهری؟ بازم ممنون از همه دوستان عزیز
    سلام

شما با دستگاه tds متر میتونی سختی کلی آب رو متوجه بشی و ببینی فقط آب تصفیه بریزی یا اینکه با آب شهر میکس کنی . سختی کلی تا 150 بیاد پایین خوبه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    راستی دوستان من روی تانک باز گذاشتم و نور روی اون قرار گرفته و نزدیک به میز کامپیوتر هستش سوالم این co2 که میاد بالا سطح آب باعث مسمومیت نمیشه؟

معذرت که اینقدر سوال دارم

صفحه 30 از 53 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)