کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    4 یا 5 ماه این طوریه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    4 یا 5 ماه این طوریه
    بله اسباب بازی داره ولی همه رو خراب میکنه
    اگر این غذا های که گفتین نخورد چی کار کنم؟
    برای حمام کردنشم کار دیگه هم باید بکنم که برای پراش بهتر باشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط sana_1 نمایش پست ها
    4 یا 5 ماه این طوریه
    آقای اسکندری تو پست قبل توضیح دادن منم اضافه کنم ممکنه به علت سوء تغذیه هم باشه ... برای همین گفتم اول دکتر سلامتش رو از نظر جسمی تائید کنه . من دکتری تو سبزوار نمیشناسم .

اسباب بازی برای خراب کردنه . طوطی مخصوصا طوطی پرکن باید اسباب بازی داشته باشه . اسباب بازی توپ کنفی هم خیلی برای طوطی های پرکن مناسب هست .

چند ساعت در روز بیرون قفسه ؟ چه موقع پر میکنه بیشتر؟ ... آدرس بدین به فامیلتون اگه میخواد اطلاعات بیشتری بده تا بهتر راهنمایی کنیم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    4 یا 5 ماه این طوریه
    بله اسباب بازی داره ولی همه رو خراب میکنه
    اگر این غذا های که گفتین نخورد چی کار کنم؟
    برای حمام کردنشم کار دیگه هم باید بکنم که برای پراش بهتر باشه؟
    چطور حمامش میکنید همیشه؟
    اسباب بازی برای خراب کردنه دیگه.
    کرفس و اسفناج و جوانه گندم و لوبیاوعدس وکدوی آبپز هم امتحان کنید.کم کم به یه سریاشون علاقه نشون میده.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    7ساعت روز ها
    وقتی خونه نیستم یا تو قفسه من متوجه نمیشم وقتیم هم میبینم دعواش میکنم دیگه نمی کنه
    ایشون اینترنت ندارن
    نمیزاره کلا بشورمش به زور میبرمش زیر اب بعدش با حوله خشک میکنم میزارمش جلو افتاب تو قفسشم اب گذاشتم خودش اب تنی میکنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    7ساعت روز ها
    وقتی خونه نیستم یا تو قفسه من متوجه نمیشم وقتیم هم میبینم دعواش میکنم دیگه نمی کنه
    ایشون اینترنت ندارن
    نمیزاره کلا بشورمش به زور میبرمش زیر اب بعدش با حوله خشک میکنم میزارمش جلو افتاب تو قفسشم اب گذاشتم خودش اب تنی میکنه
    الان دقیقا چی شد این طوطی واسه شماست یا واسه فامیلتون؟ توضیحات شما جوری هست که انگار دست شماست ... "وقتی خونه نیستم یا تو قفسه من متوجه نمیشم وقتیم هم میبینم دعواش میکنم دیگه نمی کنه ." !!

خب این روش های شما ( فامیلتون ) کلا اشتباهه طوطی وقتی داره پر میکنه نباید اصلا دعواش کرد . یعنی لحظه پر کندن نباید نشون بدین که از این کارش ناراحتین ... باید طوری که متوجه نشه حواسش رو پرت کنید و بعد سرشو با یه کاری گرم کنید . طوری که متوجه نشه دلیل نزدیک شدن شما و جلب توجه شما ، پر کندن نیست .

برای حموم کردن اصلا نیازی نیست با حوله خشکش کنید . اگه خودش آبتنی میکنه که نیازی به ، به زور حموم کردن نیست ... براش ظرف بذارید خودش حموم کنه .. اینم یه روش حموم کردنه . اگه از اسپری هم خوشش میاد .. طوری تنظیم کنید که به حالت پودری روش آب بپاشید . یه روز در میون .. نه در حدی که کاملا خیس و آبکشیده بشه .. اگه هم دوست نداره اصلا استفاده نکنید .. بعد از حموم میتونید از سشوار هم استفاده کنید تو یه فاصله مناسب بگیرید و کمی پراش رو خشک کنید . هیچ کاری رو به زور انجام ندین ... براش اسباب بازی بذارید ... بهش بازی های فکری یاد بدین . کلمات و جملات یا حتی شعر یادش بدین .. اینا باعث میشه فکرش به یادگیری مشغول بشه ...

یکی از دلایل ادامه دادن پرکنی ،رفتار و واکنش شماست . اگه قفس رو دوست نداشته باشه و چون 7 ساعت بیرون قفس هست با توجه به اینکه میگید داخل قفس پر میکنه یکی از دلایل دیگه میتونه این باشه که دوست نداره تو قفس بمونه ... دلیل دیگه میتونه این باشه که داخل قفس چیزی برای سرگرمی وجود نداره یا اصلا جذابیتی براش نداره و کلا محیطش خسته کنندست . برای طوطی پرکن باید وقت بذارید .. نباید به حال خودش رهاش کنید .. نه با حرص خوردن و ناراحت شدن ... با وقت گذاشتن برای سرگرم کردنش ..

چند ساعت در روز خونه نیستین ؟ همیشه برنامه شما اینحوری بوده که ساعت خاصی نیستید؟ اون پرنده هایی که میگفتید قبلا کنارش بودن الان دیگه نیستن ؟ وقتی شما نیستین کی تو خونه هست که مراقبش باشه ؟ کلا چقدر براش وقت میذارید در روز ؟ ارتباطش با شما و سایر اعضا خونه چطوره ؟ توضیحات هرچی کامل تر باشه بهتر میشه راهنمایی کرد . پس سعی کنید با جزئیات بگید ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    این پرنده مال فامیلمون که من از سایت تون تعریف کردم ایشون گفت ازتون سوال کنم ایشون سبزه وار هستن و میگن دکتر خوب اونجا نیست اگر شما کسی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم؟
    دیقیق نمیدونم ولی فکر کنم 5 ماه میشه
    یه مدطی کنار یه سری پرنده بوده مثل قناری
    یه بار وقتی تازه خریده بودمش
    اخه بجوز تخمه چیز دیگه نمی خوره چی کار کنم چیزای دیگه بخوره و چه چیزای براش خوبه؟
    حتما حتما اینجارو بخون هرچیزی ک میشه به طوطی داد نوشته به دردتون میخوره http://www.parsipet.ir/thread22346.html

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    باتوجه به اینکه به سن بلوغ داره میرسه و چند سال هست پیش شماست و تازه پرکن شده من فکر میکنم دنبال جفت هست و دلیل پرکنی ناگهانیش این هست.اسباب بازی داره اصلا؟
    باسیب و خیار و فلفل دلمه شروع کنید تغذیش رو اصلاح کردن.بلال تازه هم خیلی عالیه.هم سرگرمش میکنه و هم مقویه.کم کم تخمه رو کم کنید.

آقای اسکندری شما خودتون استاد هستید ولی خیار مضر نیست؟ چند مقاله خوندم ک توش خیار رو برخی نظر داشتن مضر هست برخی نظر داشتن مانعی نداره دادنش ب پرنده و برخی هم میگفتن خیلی کم استفاده بشه ب نظر بنده بازم میگم ی نظر شخصی هستش و هرکسی ی نظر داره ب نظر من غذا یا کلا هر چیزی ک روش بحث هست و شک و شبه وجود داره راجبعش داده نشه یا انجام نشه بهتر هست .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی- طوط ملنگو
    شماره عضویت
    15988
    ممنونم از راهنمای هاتون ماله فامیلمونه من از زبان اون براتون گفتم چون واقع سایت خوبی دارین من بهش گفتم شما کمک میکنید چون خودم ماهی دیسکس دارم و تو بخش ماهی بچه ها خیلی کمکم کردن برای این بهش معرفی کردم ولی ایشون اینترنت ندارن و خیلی خیلم از تونم تشکر کردن و جواب سوال هاتون
    پدر مادرم خونه هستن ولی رابطش با اونا خوب نیست فقط با خودم و برادرم رابطش خوبه اگر تنها باشه روزی 4 ساعت
    نه همیشه نیس
    دوهفته هست که از پرنده های دیگه جداشون کردم تو اتاق خودمه
    کسی هست که بهش غذا بده و گرنه نمیاد بیرون خودم نباشم کلا با بقیه خوب نیس جوز منو دادشم
    هروقت خونه هستم میارمش پیش خودم سرشو میخارونم باهش حرف میزنم
    گفتم فقط با منو برادرم خوبه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    آقای اسکندری شما خودتون استاد هستید ولی خیار مضر نیست؟ چند مقاله خوندم ک توش خیار رو برخی نظر داشتن مضر هست برخی نظر داشتن مانعی نداره دادنش ب پرنده و برخی هم میگفتن خیلی کم استفاده بشه ب نظر بنده بازم میگم ی نظر شخصی هستش و هرکسی ی نظر داره ب نظر من غذا یا کلا هر چیزی ک روش بحث هست و شک و شبه وجود داره راجبعش داده نشه یا انجام نشه بهتر هست .
    سلام.شمالطف دارید.منم با دادن خیار مخالفم چند صفحه قبلم یکبار عنوان کردم اما مطلب موثقی برای مضربودنش ندیدم.
    اما کلا خیار خیلی سریع میتونه ذایقه ی کاسکو برای خوردن میوه جات رو عوض کنه.

صفحه 983 از 1238 نخستنخست ... 48388393396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099199299399499599699799899910001001100210331083 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)