صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 75

موضوع: مرغ عشق من

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmirOver نمایش پست ها
    انشاالله که جفت گیری کنن و شما هم صاحب جوجه بشین با کنترل و تغذیه مناسب انشالله به نتیجه میرسید و البته صبر حوصله هم لازمه

موفق باشین
    بازم از لطفتون ممنون.همچنین

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    بخشید یه سوال دیگه.من مرغ عشق ها رو گذاشته بودم بالای بوفه که هم جاشون ثابت باشه وهم نترسن واسترس نداشته باشند امادیشب دیدم که که ماده بالشو باز کرده گفتم گرمشه اوردم پاییم .الان لازمه بزارمش بالا؟مثلا بزارم بالای میز کامپیوتر میزم کتابخونه داره وارتفاعش حدود 2متر میشه
    با سلام
    شما یه جای ثابت روی دیوار برای پرنده هات فیکس کن من خودم هم فعلا" زدم به دیوار در ارتفاع دو متری ،اینقدر جابجاشون نکن بهشون استرس وارد میشه .کف دریا و کچ باعث میشه که پرنده کلسیم بدنش رو کامل کنه و بعد از تخم گذاری تخمهاش رو نشکنه.زیر گیری هم رفتن پرنده نر به پشت پرنده ماده جهت جفت گیری هستش. پرنده نر فعلا" داره سعی میکنه جفت گیری کنه ولی ماده بهش توجه نمیکنه ولی سرانجام تسلیم میشه و بین4 الی7 روز بعدش تخم گذاری شروع میشه که از4 تخم تا6 تخم میذاره.
    اصلا" بهشون توجه نکن فقط آب و دون و تقویتی براشون قرار بده .ظاهرا" پرنده ماده تقریبا" آماده هستش که به لونه سرک میکشه و داره برای مراحل بعد آماده میشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHESAM نمایش پست ها
    با سلام
    شما یه جای ثابت روی دیوار برای پرنده هات فیکس کن من خودم هم فعلا" زدم به دیوار در ارتفاع دو متری ،اینقدر جابجاشون نکن بهشون استرس وارد میشه .کف دریا و کچ باعث میشه که پرنده کلسیم بدنش رو کامل کنه و بعد از تخم گذاری تخمهاش رو نشکنه.زیر گیری هم رفتن پرنده نر به پشت پرنده ماده جهت جفت گیری هستش. پرنده نر فعلا" داره سعی میکنه جفت گیری کنه ولی ماده بهش توجه نمیکنه ولی سرانجام تسلیم میشه و بین4 الی7 روز بعدش تخم گذاری شروع میشه که از4 تخم تا6 تخم میذاره.
    اصلا" بهشون توجه نکن فقط آب و دون و تقویتی براشون قرار بده .ظاهرا" پرنده ماده تقریبا" آماده هستش که به لونه سرک میکشه و داره برای مراحل بعد آماده میشه.
    خیلی ممنون دوست عزیز.بله ظاهرا پرنده ی ماده اماده هست و حتی یکبار هم کتاش رو باز کرد واونطوری که دوست عزیزمون گفتند شد تا جفتگیری انجام بشه اما قبلش اجازه نمیداد.
    فقط مسئله ای که هست اینه که این مرغ عشق مادم الان مدفوعش بزرگ نیست ومثل مرغ عشق نر میمونه.
    یه سوال هم داشتم اونم اینکه چرا پرنده ی نر اینهمه آب میخوره ومدام ماده رو تغذیه میکنه؟مگه خود ماده آب نمیخوره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10647
    مدفوعش طبیعیه خوب ،یعنی حال عمومی پرنده خوبه و در وضعیت مناسبی قرار داره در ضمن همه این کارهای نر جهت آماده کردن ماده و تحریکش برای جفت گیریه دوست من.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    خیلی ممنون.
    یه مسئله ی عجیب هم تازه پیش اومده واونم اینه که ماده خیلی ساکت وکسل یه گوشه روی لونه نشسته.مریض که نیست؟
    راستی اینا سعی میکنند که روی لونهه جفت گیری کنند.ولی فکرکنم چون جاش کوچیکه موفق نمیشند.نیازی هست که جای لونه رو عوض کنم تا توی کف قفس باشن واونجا کارشون رو انجام بدند؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    خیلی ممنون.
    یه مسئله ی عجیب هم تازه پیش اومده واونم اینه که ماده خیلی ساکت وکسل یه گوشه روی لونه نشسته.مریض که نیست؟
    راستی اینا سعی میکنند که روی لونهه جفت گیری کنند.ولی فکرکنم چون جاش کوچیکه موفق نمیشند.نیازی هست که جای لونه رو عوض کنم تا توی کف قفس باشن واونجا کارشون رو انجام بدند؟
    شما زیاد حساس نباش خودشون میدونن چیکار کنن نر از هر فرصتی استفاده میکنه واسه جفت گیری واخر سر هم ماده روی چوب نشیمن گاه گیر میاره و جفت گیری انجام میشه

من خودم یک جفتی داشتم که 2 ماه بود از اومدنشون به خونم گذشته بود تو این 2 ماه فکر کنم نره 10 هزار بار سعی کرد جفت گیری کنه ولی ماده نمیزاشت و هنوز استرس جابه جای مکان داشت تا یه روز ساعت 10 اومدم ابشون رو عوض کنم دیدم نره روی کمر مادست

پس شما تو این قضیه زیاد حساس نباش

موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    شما زیاد حساس نباش خودشون میدونن چیکار کنن نر از هر فرصتی استفاده میکنه واسه جفت گیری واخر سر هم ماده روی چوب نشیمن گاه گیر میاره و جفت گیری انجام میشه

من خودم یک جفتی داشتم که 2 ماه بود از اومدنشون به خونم گذشته بود تو این 2 ماه فکر کنم نره 10 هزار بار سعی کرد جفت گیری کنه ولی ماده نمیزاشت و هنوز استرس جابه جای مکان داشت تا یه روز ساعت 10 اومدم ابشون رو عوض کنم دیدم نره روی کمر مادست

پس شما تو این قضیه زیاد حساس نباش

موفق باشی
    فکر کنم امروز جفت گیری کردن.چون ماده حالتش عقابی شده و حتی یکبار هم خودم ظهر وقتی داشتم میرفتم بیرون دیدم که ماده دمش رو داد بالا.اما خودم جفتگیریش رو ندیدم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    فکر کنم امروز جفت گیری کردن.چون ماده حالتش عقابی شده و حتی یکبار هم خودم ظهر وقتی داشتم میرفتم بیرون دیدم که ماده دمش رو داد بالا.اما خودم جفتگیریش رو ندیدم
    اگه جفت گیری کرده باشن اونم به صورت کامل یعنی حدود 2 دقیقه باشه 2 روز دیگه تخم خواهد گذاشت وقتی تخم داخل شکم ماده باشه دمش به صورت نبض میزنه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    راستی اینم دوتا عکس از جفتشون ببخشید فعلا چون ماده ازم میترسه نمیتونم عکس خوب بگیرم وزیاد بهش نزدیک بشم
    الان هم حالت ماده تغییر کرده وکت هاش بازه مثل عکس نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    اگه جفت گیری کرده باشن اونم به صورت کامل یعنی حدود 2 دقیقه باشه 2 روز دیگه تخم خواهد گذاشت وقتی تخم داخل شکم ماده باشه دمش به صورت نبض میزنه
    ببخشید من این پستتون رو هم ندیده بودم.نه دمش اون شکلی نیست.حالا چند روز صبر کنیم ببینم چی میشه دیگه .ممنون از لطفتون.
    ولی من امیدوار بودم که چند وقت بعد این اتفاق بیفته چون ماده رو تازه از مغازه خریدم ومعمولا اونجا هم خوب بهشون رسیدگی نمیشه میخواستم اول حسابی تقویتش کنم بعد اینا باهم رفیق شن اما ظاهرا خیلی عجله دارند

صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)