همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    سلام با راهنمایی شما مشکل قبلی کاسکو من حل شد و یک دنیا تشکررررر
    یه سوال راجب رفتار کاسکوم داشتم یه عادتی داره هروقت دستمو میبرم سمتش سرشو خم میکنه که نوازشش کنم دوست ندارم بیش از حد به این کار عادت کنه چون دیشب تا دستمو کشیدم کنار پرواز کرد سمت دستم و خورد به در خواستم پرهاشو کوتاه کنم گفتن این کار باعث افسردگی و پرکنی طوطی میشه ممنون میشم راهنماییم کنید چیکار کنم و همینکه من چجور اون عادت نوازش رو ترکش بدم . ببخشید یه سوال دیگه من بلال رو کامل در اختیار کاسکو با ساق قرار بدم مشکلی نداره یا حتما باید واسش دون دون کنم شرمنده خیلی طولانی شد . مرسی
    سلام
    مشکل قبلی کاسکوی شما چی بود؟؟؟
    این که هر وقت دستتون میره سمتش سر خم میکنه به دلی لاینه که قبلا زیاد نوازشش کردید که این کار باعث وابستگی زیاد کاسکو با شما میشه و بهتره این نوازش هم کنترل دشه باشه تا خدایی نکرده برای طوطی شما مشکلی پیش نیاد
    هر وقت سر خم کرد نیاز نیست که شما ختما سرش رو بخارونید,این کار رو نکنید تا بفهمه به دلخواه اون نیست که هر وقت بخواد نوازشش کنید.
    در مورد کوتاه کردن پرها هم اگر طوطی شما حرفه ای پرواز میکنه یا پرواز نمیکنه حتما نیازی به کوتاه کردن نیست اما اگر پرواز میکنه و با در و دیوار برخورد میکنه کو.تاه کنید بهتره,برای این کار هم بدید یک فرد کار بلد کوتاه کنه و خودتون کوتاه نکنید و بعدش هم تا 1-2 روز بیرون نیاریدش و بهش محبت کنید نگران افسردگی و پر کن دشن هم نباشید این اتفاقا نمیوفته
    بلال رو هم پوست بکنید و خوب بشورید که قارچ یا ... نداشته باشه و بعد در اختیارش بزارید,اگر آلوده نباشه مشکلی پیش نمیاره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    ممنون دوست گرامی مشکل قبلی راجب اسهال بود الان کاملا نرمال و طبیعیه من زیاد نوازشش نکردم ولی رام شده خریدمش نمیدونستم به اینکار علاقه زیادی داره .درمورد پرواز کردنش چون راهو بلد نیست و اتاق کوچیکه میخوره به درو دیوار نمیدونم حالا طبیعیه یا نه . .وقتیم تو قفسه خیلی بیتابی میکنه بمحض اینکه بیارمش بیرون کاملا اروم فقط رو دست میشینه و یپاشم میبره بالا و چشمش رو میبنده این رفتار طبیعیه؟

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    ممنون دوست گرامی مشکل قبلی راجب اسهال بود الان کاملا نرمال و طبیعیه من زیاد نوازشش نکردم ولی رام شده خریدمش نمیدونستم به اینکار علاقه زیادی داره .درمورد پرواز کردنش چون راهو بلد نیست و اتاق کوچیکه میخوره به درو دیوار نمیدونم حالا طبیعیه یا نه . .وقتیم تو قفسه خیلی بیتابی میکنه بمحض اینکه بیارمش بیرون کاملا اروم فقط رو دست میشینه و یپاشم میبره بالا و چشمش رو میبنده این رفتار طبیعیه؟
    همونطور که گفتم اگر زیاد نوازشش نکنید کم کم عادت میکنه
    اگر تازه خریدید و به محیط عادت نداره طبیعیه به در و دیوار بخوره باز هم کوتاه کردن یا نکردن شاه پرها به عهده خودتونه
    در مورد این که که بیرون از قفس یک پا رو بالا میگیره و یک چشم رو میبنده دلیلش اینه که طوطی ها اینطوری استراحت میکنند و میخوابند اگر روزی 2-3 ساعت این کار رو انجام بده طبیعیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    پس چرا پمپر من به حرف نمیاد

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط mafton نمایش پست ها
    پس چرا پمپر من به حرف نمیاد
    عزیز من پمپر رو شما چند وقته خریدید؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم 100 بار خود بنده به شما گفتم که صبر داشته باشید صبببببببر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    عزیز من پمپر رو شما چند وقته خریدید؟؟؟؟؟؟؟فکر کنم 100 بار خود بنده به شما گفتم که صبر داشته باشید صبببببببر
    سلام الان دیگه 4 ماه یا یکم بیشتر میشه با من خیلی خوبه سر میده دنبال سرم راه میوفته رو دست میا از سر و کلم بالا میره شوخی میکنه ...
    اما حرف نمیزنه البته اهنگ زیاد براش پخش میکنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-عروس هلندی-باجريگار
    شماره عضویت
    14983
    سلام الان دیگه 4 ماه یا یکم بیشتر میشه با من خیلی خوبه سر میده دنبال سرم راه میوفته رو دست میا از سر و کلم بالا میره شوخی میکنه ...
    معمولا کاسکو هایی که زود اهلی میشن و به قول شما از سر و کول شما بالا میرن دیرتر بحرف میان صبر فقط

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    عزیز من واقعا متوجه نمیشم منظور شمااز پخض آهنگ براش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟یعنی شما واسش موصیقی پخش میکنید تا به حرف بیاد؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14577
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    عزیز من واقعا متوجه نمیشم منظور شمااز پخض آهنگ براش چی میتونه باشه؟؟؟؟؟یعنی شما واسش موصیقی پخش میکنید تا به حرف بیاد؟؟؟
    از موسیقی لذت میبره منم براش پخش مینم براش مثل تفریح هست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    از موسیقی لذت میبره منم براش پخش مینم براش مثل تفریح هست
    اگر میخواید کاسکوتون حرف بزنه باید بیشترین چیزی که میشنوه صحبت کردن شما باشه .... روزانه چند بار و هر بار ۱۵ دقیقه تا نیم ساعت کلماتی رو باهاش تمرین کنید...

تاپیک های آموزش سخنگویی رو بخونید :

http://www.parsipet.ir/thread7768.html
    http://www.parsipet.ir/thread12213.html
    http://www.parsipet.ir/thread10975.html
    http://www.parsipet.ir/thread254.html
    آموزش سخن گویی به طوطی سانان

صفحه 700 از 1238 نخستنخست ... 2006006506816826836846856866876886896906916926936946956966976986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187197508001200 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)