صفحه 22 از 100 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 991
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    زهرا جون بازی می کنه اونم چه جور هپی قشنگ منو صدا می کرد دنبالش کنم اتفاقا خوب هم بازی می کنن اگر حسش باشه و حال کنن که بازی کنن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    زهرا جون بازی می کنه اونم چه جور هپی قشنگ منو صدا می کرد دنبالش کنم اتفاقا خوب هم بازی می کنن اگر حسش باشه و حال کنن که بازی کنن
    پرسیده بودن وسایل بازی چی میخواد واسه همین گفتم چیزه خاصی نمیخواد مثل سگ و گربه نیستن که با توپ و نخ و اینا بازی کنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    نقل قول نوشته اصلی توسط e bahrami نمایش پست ها
    باید اینو در نظر داشته باشی که خوکچه ها بدنشون متابولیسمی نداره که ویتامین ث تولید کنه بنابراین ویتامین ث بدنشون خیلی زود میوفته و این موضوع میتونه موجب به مرگشون بشه
    در ضمن کاهو و خیار واسه خوکچه خوب نیست مخصوصا خیار چون به شدت سردیه و خوکچه من به خاطر خیار مرد.اما کاهو رو اگ براش ظرف اب نذاشتید بهش بدید.اما کلا کاهو یا میوه جات بدنه خوکچتونو پوک میکنه و برعکس غذاهای خشک و یونجه تپل و سنگینش میکنه.
    اینم بدونین که غذای خشک و یونجه حتما باید بدید.
    چون دندونشون همیشه در حال رشده و اگه غذای خشک رو نجون انقدر دندونشون بلند میشه که ممکنه خفه بشن خدای نکرده
    دوست عزیز نه من دکترم نه شما پس حکم قطعی صادر نکن کاهو رو قبول دارم اصلا دکتر هپی گفت کلا کاهو نده چون سم جوندگان که می زنن به خوردش می ره اما خیار اصلا ضرر نداره اگر شما فقط به خوکجت خیار بدی خوب معلومه می میره یا فقط سبزی بدی من یه مدت یونجه گیر نیاورده بودم پلت هم پیدا نمی کردم یه بار هپی شکمش شل شد یه دفه اصلا داشتم سکته می کردم اما از زمانی که پلت مناسب و یونجه خشک رو پیدا کردم و به صورت وعده ای بهش میوه و سبزی می دم هیچ مشکلی نداره اتفاقا عاشق خیار هم هست اما من حد درست رو بهش می دم من روزی دویا سه وعده غذایی که متغیره شامل سبزی خوردن یا جغفری و شوید و تره کرفس خیار گوجه فرنگی هویج سیب البته همه رو یه جا نه اینا رو به شکل متغیر می دم و بقیه روز با یونجه و پلت سر می کنه آب هم توی یه ظرف معمولی دم دستش گذاشتم یونجه و پلت و گندم مهمترین بخش تغذیه شونه معده اشو ن رو سالم نگه می داه و دندوناشون رو کوتاه نگه م ی داره اگر هم خوکچه تون بد غذا بود براش پلت و یونجه بدون آب بزارید و یکم از همون غذایی که نمی خوره مثلا هپی گوجه نمی خورد منم چند وقتی شبا براش گذاشتم الان قشنگ می خوره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط themis نمایش پست ها
    زهرا جون نگاه به آتوسا خانم پرنسس نکن عزیزم هپی من تجربه پرش از روی مانع رو داره بستگی به حسشون و موقعیتشون داره
    آتوسا هم میپره از رو ظرف یونجش ولی در حده 10 سانته یا نهایتش 20 سانته مثل حیوونای دیگه نمیتونن زیاد بپرن یعنی نمیتونن از قفسشون بپرن بیرون که

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    یه چیزیم بگم هر وقت گذاشتینش بیرون حواستون باشه ریشه ی فرشو نخوره خوکچه ی من اصلا سیمارو نمیجوه ولی عاشق اینه که یه نخ پیدا کنه یا اینکه ریشه های فرشو بخوره من دو ساعت میذارمش بیرون واسه خودش میچرخه اصلا دستشویی نمیکنه اما این خیلی استثنا باید حواستون باشه جایی دستشویی نکنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    مرسی من همسترم داشتم گندم میکاشتم میدادم میخورد ذوق مرگ میشدبالکن ما سقف داره و افتاب راه نداره و در تابستون خوبه فقط زمستون سرد میشه هوا موندم چیکار کنم زمستون رو تو خونه مامانم نمیذاره قفسش باشه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    مرسی من همسترم داشتم گندم میکاشتم میدادم میخورد ذوق مرگ میشدبالکن ما سقف داره و افتاب راه نداره و در تابستون خوبه فقط زمستون سرد میشه هوا موندم چیکار کنم زمستون رو تو خونه مامانم نمیذاره قفسش باشه
    خوکچه حیوونی نیست که بشه تو بالکن نگهش داشت هوای مناسب واسشون همون 24 25 که واسه خودمون خوبه خدایی نکرده سرما بخوره متوجه نشین میمیره خیلی حیوونای ظریفین من اولش که خوکچمو آورده بودم تو اتاقی بود که دماش خنک بود یه کم گوشاش با دست و پاهاش سرد میشد اصلا هم خوابش نمیبرد همینطور وایمیساد
    مسلما باید آنتی بیوتیک بزنه تا خوب بشه
    که آنتی بیوتیک واسه اینا خیلی بده من کتاب راهنمای نگهد اری خوکچه دارم تقریبا اسم 90% آنتی بیوتیک هارو گفته که اصلا نباید واسه خوکچه زده بشه و خیلی از دکترا اطلاعات کافی درباره ی جونده ها ندارن یعنی دوره هاشو نگذروندن و به اشتباه مثل سگ و گربه با این حیوونا رفتار میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    بیرون نگه داشتنش موردی نداره.باید براش هیتر تهیه شه و زمستون قفسش از باد و بارون محافظت شه و سرپناه مناسب داشته باشه.تابستون هم که هوا گرمه حتی اگه آفتاب مستقیم نتابه امکان تلف شدن حیوون هست.واسه بیرون نگه داشتنشون یکم کارتون سخت میشه.
    در کل یکم مجبورم رک بگم..وقتی شرایط نگهداریه یه حیوون به نحو احسن نیست نگه نداشتنش بهتر از نیمه نگه داشتنشه.خوکچه ای که تنها بخواد توی محیط بیرون از خونه نگهداری شه از لحاظ روحی هم براش خوب نیست و مطمئنا نمیتونید یه حیوون شاد داشته باشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    مرسی من تو بالکن نگه میدارم همش باهاش بازی میکنم و میارمش تو بگرده و بعد میذارم سرجاش نازش میکنم و... تنها نمیذارمشون که

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    منم یه سوال دارم ویکی چند روزه خیلی خیلی زیاد اب میخوره مشکلی نداره؟ اینی که میگم زیاد یعنی بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنین جای ابش تو یه روز به نصف رسیده

صفحه 22 از 100 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404172 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)