صفحه 63 از 102 نخستنخست ... 13444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 1017
    همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط hwdp1 نمایش پست ها
    سلام
    نظرتون در مورد LED های نور شنبه چیه؟؟؟ کنترلرش که بنظرم خوبه ولی روی نورش مرددم!
    اندازه اک 150*60*70 هستش که تا 60تا آبگیری می شه.
    بنظرتون سه ردیف نور LED شنبه کافیه؟ اصلا نور بدرد بخور هست نور شنبه آکواریم؟ حدود 1.5 میلیون می شه می ارزه؟
    البته واسه ریف

اینم لینکش:
    http://www.led.shanbe.ir/index.php/2...03-14-05-41-31
    با توجه به اینکه شما میخواین 1.5 میلیون پول بدین این پول کمی نیست و این موارد در نظر داشته باشین
    این ال ای دیا لومنشون مشخص نشده
    مهمتر از اون پار اون تو ارتفاع های مختلف معلوم نیست
    صرفا فقط با اینکه نور خوبی میده نمیشه تصمیم گرفت
    سه ردیفش اگه 18تایی هم باشه میشه54 وات تو ابن وات فکر نمیکنم لومن وپار مورد نظر برای نگهداری ریف رو به شما بده و به درد فیش اونلی میخوره فقط
    به نظرم اگه سازنده تضمین کنه که به مشکل نمیخورید و اگه خوردین بی قید و شرط هزینه رو برگردونه می ارزه در غیر این صورت ریسک بزرگیه با توجه به پولی که میخواین بدین گزینه های بهتری دارین
    یکی از اساتید اب شور یه جمله قشنگی گفته راجبه ال ای دیای بازار ایران :
    ""شما 2 روز لامپاتو خاموش کن یه لامپ کم مصرف 20 وات بزار رو تانک همه ریفات باز میشن ولی فقط باز شدن نیست بحث رشد اونا هم هست""
    ویرایش توسط farbodb : 24th July 2014 در ساعت 12:37 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    14911
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    با توجه به اینکه شما میخواین 1.5 میلیون پول بدین این پول کمی نیست و این موارد در نظر داشته باشین
    سه ردیفش اگه 18تایی هم باشه میشه54 وات تو ابن وات فکر نمیکنم لومن وپار مورد نظر برای نگهداری ریف رو به شما بده و به درد فیش اونلی میخوره فقط
    به نظرم اگه سازنده تضمین کنه که به مشکل نمیخورید و اگه خوردین بی قید و شرط هزینه رو برگردونه می ارزه در غیر این صورت ریسک بزرگیه با توجه به پولی که میخواین بدین گزینه های بهتری دارین
    ""شما 2 روز لامپاتو خاموش کن یه لامپ کم مصرف 20 وات بزار رو تانک همه ریفات باز میشن ولی فقط باز شدن نیست بحث رشد اونا هم هست""
    بله آقا فرید من هم با شما موافقم من خودم از ال ای دی های موجود در ایران استفاده کردم که همه چی خوب باز میشد ولی مشکل جلبک داشتم الانم که دارم از مهتابی های گیسمان استفاده میکنم که واقعا عالی هستن فعلا نورم کامل نشده و دو تا دیگه هم که اگه بخوام ریف بخرم لازم دارم.در ضمن با 1.5 میلیون من فکر کنم نور با کیفیت تری بشه خرید که ایران آکواریم تو نواب من شنیدم لامپهای ال ای دی حرفه ای مثل orphek رو داره ولی یکم قیمتش تنده.
    ممنون
    ویرایش توسط clownfish : 24th July 2014 در ساعت 01:41 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    بله آقا فرید من هم با شما موافقم من خودم از ال ای دی های موجود در ایران استفاده کردم که همه چی خوب باز میشد ولی مشکل جلبک داشتم الانم که دارم از مهتابی های گیسمان استفاده میکنم که واقعا عالی هستن فعلا نورم کامل نشده و دو تا دیگه هم که اگه بخوام ریف بخرم لازم دارم.در ضمن با 1.5 میلیون من فکر کنم نور با کیفیت تری بشه خرید که ایران آکواریم تو نواب من شنیدم لامپهای ال ای دی حرفه ای مثل orphek رو داره ولی یکم قیمتش تنده.
    ممنون
    بله در حال حاضر برند های خوبی تو ایران اومده که همه حرفه ای هستن ولی قیمتا یکم بالاست
    لامپ های جیزمن هم از دسته لامپای حرفه ای اب شور حساب میشن مطمئنم شما باهاشون به هیچ مشکلی نمیخورید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آک آب شور
    شماره عضویت
    16239
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    مرسی از وقتتون
    پس بنظر شما و دوستان دیگه از چه نوری استفاده کنم یا بهتر بگم چی بگیرم؟ واقعا موندم چه کنم! بعضی از دوستان میگن متال و بعضی مهتابی و LED!!!
    هر چی بیشتر مطالعه می کنم به نتیجه ای نمی رسم. ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید.

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    مرسی از وقتتون
    پس بنظر شما و دوستان دیگه از چه نوری استفاده کنم یا بهتر بگم چی بگیرم؟ واقعا موندم چه کنم! بعضی از دوستان میگن متال و بعضی مهتابی و LED!!!
    من نظرم رو متال ومهتابیه ریسکم نداره به نظرم یه تاپیک برا تانکتون درست کنید هم مشخصاتو بزارین هم یک سری عکس بعدا که گرفتین اضافه کنید یه البومم برا خودتون میشه روند پیشرفتشو میبینید اونجا سوالاتو بپرسین کامل در خدمت هستم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    مرسی از وقتتون
    من هم یه مدت با دوستمون clownfish خیلی درباره نور تحقیق کردیم . بهترین و ثابت شده ترین نور که هم ریف توش باز میشن هم رشد عالی دارن متال و مهتابی هست . اگر هزینشو میتونید تامین کنید که این رو انتخاب کنید ولی اگه نمیتونید هر سال یه هزینه بدید و پول برق براتون ناخوش آینده پس ال ای دی بگیرید ولی برای ال ای دی هم شما که داری هزینه میکنی یه چیزی بگیر که بعدا پشسمون نشی و از مارک های مهم شرکتی بگیر ولی همون شرکت ها هم توی تانک های خودشون بیشتر مهتابی و متال دارند . از جلبک مویی و ... خبری نیست مگر اینکه پارامتر های آب بهم بخوره وگر نه بخاطر نور هیچ مشکلی نمیخورید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    مرسی از وقتتون

دقیقا دوستان صحیح گفتن اگر بخواین برای نگه داری مرجان از ال ای دی درجه یک استفاده کنید هر هزینه ای که الان برای ساخت و تجهیزات تانک 150 سانتی در نظر گرفتین حد اقل دو برابرش رو فقط باید برای ال ای دی درجه 1 هزینه کنید.
    الان بهترین نور در دسترس ما که هزینش هم نسبتا معقول تر هستش ست کامل گیسمن هستش که برای رشد و رنگ مرجانها قابل اعتماده و سیستم ساده و تمیزی هستش یا برای شما استفاده از 2متال و 2 تا 4 مهتابی اکتنیک یا حالا ترکیبی به همین صورت هستش......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    دوستان میشه یه توضیحی درباره نوری که همیشه باید توی تانک روشن باشه بدین و چه رنگی باید باشه البته اگه درست متوجه شده باشم ....مرسی

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    دوستان میشه یه توضیحی درباره نوری که همیشه باید توی تانک روشن باشه بدین و چه رنگی باید باشه البته اگه درست متوجه شده باشم ....مرسی
    اگه منظورت مون لایته که یه متر ال ای دی آبی کفایت میکنه و برای شبیه سازی نور مهتاب در شبه و روز خاموش بودن و یا نبودنش فرقی نداره

Send by Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9721
    دوستان اگه مشکل مالی مطرح نباشه ، شما 750 به Radion میدین ؟

MAX PAR: 1100
    • Cool White: 8 Cree XP-G2 (40W)
    • Deep Blue: 8 Osram Oslon Square (40W )
    • Blue: 8 Cree XP-E (24W)
    Green: 4 Cree XP-E (14W)
    Hyper Red: 4 Osram Oslon SSL (12W)
    Yellow: 2 Osram Oslon SSL (6W)
    Indigo: 4 SemiLEDs (10W)
    UV: 4 SemiLEDs (10W)

صفحه 63 از 102 نخستنخست ... 13444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)