نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی در مورد مکمل های میکرو شرکت مارین

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • هم کیفیتش خوبه و هم بقیمت هست

4 36.36%
  • کیفیتش معمولی ولی قیمتش بصرفه هستش

2 18.18%
  • کیفیتش خوبه ولی بصرفه نیستش

2 18.18%
  • نه کیفیت و نه قیمتش مناسب نیست

3 27.27%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 38
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1 نمایش پست ها
    این محصول دلتا مارین رو من مصرف نکردم ولی خدائیش تابحال کسی روهم ندیدم که ناراضی باشه .همه میگن خوبه و تاثیر داشته این اولین محصول از دلتا مارین که بعد نمک میخوام امتحانش کنم ببینم تانک من هم رضایت بخش هست یانه.
    هادی در مورد این محصول بگم که امتحانش رو واقع پس داده و خود من کلی لایوراک سوخته داشتم که همگی بعد از دو ماه صورتی شدن و اکثر بچه هایی که مغازه من آمدن اولین چیزی رو که از من پرسیدن لایوراکها رو از کجا و چند خریدی ؟ و ولی الان مدتی است که دیگه استفاده نمی کنم چون کرولایل های تانک زیادی زیاد شدن روی شیشه جلوی تانک رو هم گرفته و هفته ای یکبار مجبور داخل شیشه رو با تیغ تمیز کنم .
    از طرفی فروشندگان نواب شاکی هستند که چرا قیمت این محصول آنقدر پایین است (18000) و تا 35 تومان هم جا داشت که فروخته شود . این اولین اعتراض نوابی ها در مورد قیمت کم این محصول بود .

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    آقا پویا البته قیمت 500 میل پرپل پلاس در سایت شرکت 32 هزار تومن هستش که با توجه به قیمت پرپلآپ 40 تا 45 تومنی بنظر قابلیت بالا رفتن قیمت رو بعید میدونم داشته باشه.واقعا شما برای مثال اگه بگن شرکت امکو و یا glx گوشی زدن در حد بهترین برند گوشی امریکایی(اپل) با 50 هزار تومن اختلاف قیمت حاضر هستید جنس ایرانی بخرید.حتی اینم نگیم گوشی اپل مونتاژ ایران چطور در مقابل مونتاژ غیر ایران. بنظر من باید واقع بین باشیم یک محصول ایرانی یا باید از لحاظ غلظت مزیت داشته باشه(که در چند پست قبل مقایسه کردم) و یا قیمتش خیلی پایین باشه.در بعضی محصولات (مثل ید و آهن و پتاسیم و منیزیم وکلسیم و کالک )تولید دلتا مارین از محصول وارداتی (تازه با این سودهای کلان که جنس 8 ی را 30 هزار تومن میدن) گرون تر هستش.
    ببینید من اصلا بحث کیفیت و مقایسه با برند گرید b رو نکردم چون قیمت این کالا در گریدa هستش دارم با تاپ گرید بازار مقایسه میکنم
    برای مثال من همین الان میتونم بهترین برند رزین(رومن هاس) رو بگیرم و بسته بندی کنم ولی کسی حاضر هستش بابت رزین نیترات گیر(تازه مارک رومن هاس) برای 400 لیتر در حدود 300 تا 400 هزار تومن(100 ) پول بده!!!!
    فقط خواهش میکنم دوستانی که جواب میدن سراغ واژه هایی مثل جنس تقلبی وارداتی و مخلوط کردن تو ایران نرن که اصلا قابل قبول نیستش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    آقا پویا البته قیمت 500 میل پرپل پلاس در سایت شرکت 32 هزار تومن هستش که با توجه به قیمت پرپلآپ 40 تا 45 تومنی بنظر قابلیت بالا رفتن قیمت رو بعید میدونم داشته باشه.واقعا شما برای مثال اگه بگن شرکت امکو و یا glx گوشی زدن در حد بهترین برند گوشی امریکایی(اپل) با 50 هزار تومن اختلاف قیمت حاضر هستید جنس ایرانی بخرید.حتی اینم نگیم گوشی اپل مونتاژ ایران چطور در مقابل مونتاژ غیر ایران. بنظر من باید واقع بین باشیم یک محصول ایرانی یا باید از لحاظ غلظت مزیت داشته باشه(که در چند پست قبل مقایسه کردم) و یا قیمتش خیلی پایین باشه.در بعضی محصولات (مثل ید و آهن و پتاسیم و منیزیم وکلسیم و کالک )تولید دلتا مارین از محصول وارداتی (تازه با این سودهای کلان که جنس 8 ی را 30 هزار تومن میدن) گرون تر هستش.
    ببینید من اصلا بحث کیفیت و مقایسه با برند گرید b رو نکردم چون قیمت این کالا در گریدa هستش دارم با تاپ گرید بازار مقایسه میکنم
    برای مثال من همین الان میتونم بهترین برند رزین(رومن هاس) رو بگیرم و بسته بندی کنم ولی کسی حاضر هستش بابت رزین نیترات گیر(تازه مارک رومن هاس) برای 400 لیتر در حدود 300 تا 400 هزار تومن(100 ) پول بده!!!!
    فقط خواهش میکنم دوستانی که جواب میدن سراغ واژه هایی مثل جنس تقلبی وارداتی و مخلوط کردن تو ایران نرن که اصلا قابل قبول نیستش
    برام خیلی جالب است که شما قیمت تک فروشی محصولات دلتا مارین را با قیمت عمده محصولات دیگر مقایسه می کنید
    قیمت فروش پرپلاپ کاریب سی که حمید کاردینال نمایندگیش رو 60 است و به صورت عمده 55 است این قیمت 40 تا 45 مربوط به سال پیش است که 2200 نشده بود بردار من
    قیمت پرپلاپ دلتا مارین 250 سی سی 18 و 500 آن 32 است و فقط برای این محصول قیمت عمده آنرا می گم 250 سی سی 13 و 500 سی سی 24 است حالا خودت قیمت ها رو مقایسه کن
    آمکو و glx هم عمرا بخواند گوشی اپل بزنند تا ما در ایران بخریم اما خود من قادر هستم کلیه قطعات چسبی گوشی اپل را تعویض کنم که خود شرکتش این کار را انجام نمی دهد و کل برد گوشی را تعویض می کند (اگه به حرف شک داری یک روز بیا مغازه تا از نزدیک ببینی)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    برام خیلی جالب است که شما قیمت تک فروشی محصولات دلتا مارین را با قیمت عمده محصولات دیگر مقایسه می کنید
    قیمت فروش پرپلاپ کاریب سی که حمید کاردینال نمایندگیش رو 60 است و به صورت عمده 55 است این قیمت 40 تا 45 مربوط به سال پیش است که 2200 نشده بود بردار من
    قیمت پرپلاپ دلتا مارین 250 سی سی 18 و 500 آن 32 است و فقط برای این محصول قیمت عمده آنرا می گم 250 سی سی 13 و 500 سی سی 24 است حالا خودت قیمت ها رو مقایسه کن
    آمکو و glx هم عمرا بخواند گوشی اپل بزنند تا ما در ایران بخریم اما خود من قادر هستم کلیه قطعات چسبی گوشی اپل را تعویض کنم که خود شرکتش این کار را انجام نمی دهد و کل برد گوشی را تعویض می کند (اگه به حرف شک داری یک روز بیا مغازه تا از نزدیک ببینی)
    من قیمت ها رو قیمت مصرف کننده گرفتم مرجع من هم خانه اکواریوم هستش.پیشنهاد من هستش که یک مقدار حاشیه سود رو کمتر کنید تا مشتری بیشتر شه هیچ جا قیمت مصرف کننده با قیمت عمده(که هنوز سود داره )40 درصد اختلاف نداره البته این موضوع در موارد اعلامی(آهن و ید و منیزیم و کلسیم و پتاسیم ) بیشتر دیده میشه مخصوصا کالک!!!معمولا تو شروع عرضه یک کالای جدید یک برند جدید قیمت رو پایین تر میدن تا مصرف کننده ریسک بکنه و بیاد امتحان کنه تا در صورت رضایت مشتری بشه مخصوصا در مورد کالاهای مصرفی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    من قیمت ها رو قیمت مصرف کننده گرفتم مرجع من هم خانه اکواریوم هستش.پیشنهاد من هستش که یک مقدار حاشیه سود رو کمتر کنید تا مشتری بیشتر شه هیچ جا قیمت مصرف کننده با قیمت عمده(که هنوز سود داره )40 درصد اختلاف نداره البته این موضوع در موارد اعلامی(آهن و ید و منیزیم و کلسیم و پتاسیم ) بیشتر دیده میشه مخصوصا کالک!!!معمولا تو شروع عرضه یک کالای جدید یک برند جدید قیمت رو پایین تر میدن تا مصرف کننده ریسک بکنه و بیاد امتحان کنه تا در صورت رضایت مشتری بشه مخصوصا در مورد کالاهای مصرفی
    پرپلاپ جعبه دار که داخل بطری آن گوی دارد رو فقط حمید کاردینال دارد و زنگ زدم خانه آکورایم با عادل صحبت کردم و ایشان قیمت 55 برای لیکوئیک رو اعلام کرد که با پرپلاپ فرق می کند قیمت جدید پرپلاپ هم 65 است ......
    بحث قیمت محصولات شد و شما تاکید روی گزینه ریسک کردن می کنید و خیلی هم پا فشاری می کنی یادت باشه همان کشورهای سازنده محصولات برند مد نظر شما هستند که کشور عزیزمان را کردن و مواد اولیه این محصولات با حواله 2300 داره وارد کشور می شه و تولید کننده داخل بطری های آنها آب نریخته که بخواهد با قیمت خیلی پایین محصولات خود را بفروشد و چون این محصولات را خودش و من و چند نفر دیگه که حداقل ید طولایی در آب شور دارند تست کرده است این اطمینان را می دهد تا کسی نخواهد ریسک کند اما شما فعلن ریسک نکن تا دوباره می ترسم تلفات تانک رو بندازی سر محصولات با همان برندهای مورد قبولت ادارش کنی بهتر است .
    قابل توجه شما تمام املاح برند قیمت عمده و تکفروشیش هم این نرخ 40 درصد است و لوازم آکواریم با نرخ 20 درصد پس خواهش می کنم چیزی رو که از آن اطلاع کافی نداری را جار نزن تا من هم مجیور نشم اینجوری جواب بدم .

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyatell نمایش پست ها
    پرپلاپ جعبه دار که داخل بطری آن گوی دارد رو فقط حمید کاردینال دارد و زنگ زدم خانه آکورایم با عادل صحبت کردم و ایشان قیمت 55 برای لیکوئیک رو اعلام کرد که با پرپلاپ فرق می کند قیمت جدید پرپلاپ هم 65 است ......
    بحث قیمت محصولات شد و شما تاکید روی گزینه ریسک کردن می کنید و خیلی هم پا فشاری می کنی یادت باشه همان کشورهای سازنده محصولات برند مد نظر شما هستند که کشور عزیزمان را کردن و مواد اولیه این محصولات با حواله 2300 داره وارد کشور می شه و تولید کننده داخل بطری های آنها آب نریخته که بخواهد با قیمت خیلی پایین محصولات خود را بفروشد و چون این محصولات را خودش و من و چند نفر دیگه که حداقل ید طولایی در آب شور دارند تست کرده است این اطمینان را می دهد تا کسی نخواهد ریسک کند اما شما فعلن ریسک نکن تا دوباره می ترسم تلفات تانک رو بندازی سر محصولات با همان برندهای مورد قبولت ادارش کنی بهتر است .
    قابل توجه شما تمام املاح برند قیمت عمده و تکفروشیش هم این نرخ 40 درصد است و لوازم آکواریم با نرخ 20 درصد پس خواهش می کنم چیزی رو که از آن اطلاع کافی نداری را جار نزن تا من هم مجیور نشم اینجوری جواب بدم .
    کشور های سازنده کننده کشور عزیزمان گوشی آیفون و آیپد و شلوار لیوایز و دیزل و ... تولید نمیکنن!!!!!
    من هدفم از این تاپیک ها تخریب دلتا مارین نیستش بلکه اطلاع رسانی هستش که دوستانی که نیاز دارن پس از مطالعه یک بحث مستدل به نتیجه گیری برسن.شما خیلی علاقه مندی که به دیگران بقبولونی که مخالف نظرتون آدم های کم تجربه ای هستند تا بدون پرداختن به جواب بتونی سایرین رو قانع کنی.در خصوص هر موضوع ید طولا کفایت نمیکنه بلکه اطلاعات هستش که حرف اول رو میزنه من هیچ وقت نمیگم تو نمک دلتا یا فلان شرکت آرد هستش چون اطلاع دقیق از ماهیت هر دو دارم و یا نمیگم که فلان برند 7 درصد آرسنیک داره چون MSDS این ماده رو کاملا مطالعه کردم .شما طرفداران جدید فقط سعی میکنید با اینکه تمام محصولات تو بازار تقلبی هستند و سطل نمک های مارک رد سی با دلتا پر میشه ضد تبلیغ کنید که این روش دیگه منسوخ شده.
    من هنوز وارد کیفیت نشدم فعلا بحثم سر بالانس قیمت بر اساس دوز هستش این جواب بالا رو هم فقط چون شما علاقمندی که بحث رو از حالت منطقی خارج کنی دادم
    بگذریم
    چطور از ید شروع کنیم محصول شما 19 تومن به ازاء 250 سی سی هستش و 5 سی سی به ازاء هر 200 لیتر که اگه اشتباه نکنم 1200 ppm هستش
    محصول برایت ول 250 سی سی 25 تومن هست و 1 سی سی به ازاء هر 200 لیتر که اگه اشتباه نکنم 15000PPM هستش؟
    حالا شما بگید چرا محصول دلتا مارین نسبت به تولید قبلی افزایش قیمت 50 درصدی داشت(آیا فقط بخاطر بسته بندی جدید هستش و یا دلیل دیگه ای داشته؟)
    آیا محصول دلتا مارین مزیت ناگفته ای داره که دلیل بالا بودن قیمتش نسبت به دوز مصرفیش هست؟
    ممنون میشم بحث منحرف نشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    احمد این روزها سرم تو مغازه خیلی شلوغه برای همین جواب ها را خلاصه می دم و بحث طولانی وقت ندارم انجام بدهم
    سری قبل محصول ید 5 سی سی به ازا 100 لیتر بود اما در این سری 5 سی سی به ازا 200 لیتر شد و دوز آن دو برابر شد و استفاده آن هفتگی است
    برایت ول 1 سی سی برای 25 گالن (189لیتر) برای استفاده روزانه است که هر دو تا سه روز یکبار باید اضافه شود

سر قضیه پست مربوط به پرپل پلاس اگه قبول کردی اشتباه قیمتی داشتی؟ این پست هم مثل همون
    پس لطفا تفکر بیشتر کن بعید ایراد بگیر
    من خوشحال می شم یک ایرادی بگیری که بکارمان بخورد و گرنه ایرادات بیشتر شبیه حساب کردن پرتقال فروش است

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    6537
    آپلود سنتر هنوز مشکل داره ؟

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    7402
    محصول پرپلآپ تست شد باعث کاهش شدید kh میشود و بعد از مدتی ملسیم رو به جای افزایش کاهش میدهد.(ریستال شده کربنات و جذب کلسیم) دوستان فقط و فقط تاکید میکنم تها در صورت صفر مطلق بودن فسفات از این محصول استفاده کنید(عمرا این صفر تو تانک ایرانی محقق بشه) و گرنه این پرپل آپ با فسفات رسوب میده و نتیجه این واکنش کاهش سختی به اندازه زیاد هست...

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    خیلی ممنون از اعلام افزایش دوز پس احتمالا غلظت شده 2400ppm که کاملا درسته چون یعنی 2400 میلی گرم در لیتر که در یک بطری 250 سی سی میشه 600 میلی گرم در نتیجه هر 5 سی سی شامل 12 میلی گرم هستش که کاملا درست دوزیومتری شده(غلظت ید در آب دریا 0.06PPM هستش که در 200 لیتر میشه 12 میلی گرم) پس دلتا مارین درست محاسبه کرده که 5 سی سی نیاز هستش ولی آیا در هفته این میزان مصرف میشه رو چجوری برآورد کرده بحث قیمتی هم در مورد غلظت هستش نه دوره مصرف مثلا برایت ول 15000PPM هستش و دلتا مارین جدید به گفته شما و محاسبات فوق 2400PPM یعنی برایت ول 6 برابر دلتا مارین
    در خصوص عکس ها هم لطفا مدیران یک چک بکنند تا مشکلی که آقا پویا به درستی میگه رفع شه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)