صفحه 83 از 107 نخستنخست ... 33646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 1069

موضوع: فایتر

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide de نمایش پست ها
    مچکرمممممممممم دوست عزییییییز
    فقط 2 تا سوال
    سنگ هوا چیه ؟؟!!!
    من اولین بارمه ماهی تکثیر میکنم اصلا با این چیزا آشنا نیستم
    و سوال دوم اینکه تا وقتی لارو ها از تخم در نیومدن میتونم کف آکواریوم رو سیفون کنم؟؟؟؟؟؟ سعی میکنم با تلاطم کم انجام بدم و زود با آب بدون کلر جایگزین کنم
    سلام

سنگ هوا همان وسیله ای است که هوای ایجاد شده توسط پمپ هوا را به حبابهای ریز تبدیل میکند که به اشکال و رنگهای مختلفی در بازار موجود است.
    برای سیفون هم باید از شلنگ مخصوص هوا استفاده کنید و به آرامی و با دقت از کف تانک سیفون را انجام دهید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    نقل قول نوشته اصلی توسط b.pakray نمایش پست ها
    سلام

سنگ هوا الزامی نیست و تنها با فشار خیلی ملایم و کم میتونید قرار بدین که با وجود قرار دادن سنگ هوا به پمپ هوا هم نیاز دارید اگر این وسایل دارید میتونید قرار بدین و مفید هست اما اگر وسایل لازم ندارید نیازی نیست و مشکلی پیش نمیاد

برای تغذیه اگر به آرتمیا دسترسی ندارید تنها تا سه نهایت 5 روز بعد از شنای آزاد لاروها میتونید از زرده تخم مرغ به میزان خیلی خیلی کم استفاده کنید بعد از این مدت بهترین گزینه آرتمیای زندس که باید سیستش بخرید و خودتون هچ کنید

در روزهای اولیه سیفون نیازی نیست و تنها باعث تلفات لاروها میشه با رعایت غذادهی باید کیفیت آب حفظ کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

سنگ هوا همان وسیله ای است که هوای ایجاد شده توسط پمپ هوا را به حبابهای ریز تبدیل میکند که به اشکال و رنگهای مختلفی در بازار موجود است.
    برای سیفون هم باید از شلنگ مخصوص هوا استفاده کنید و به آرامی و با دقت از کف تانک سیفون را انجام دهید.
    ممنونم از راهنمایی هاتون دوستان....آکواریوم من کوچیکه پمپ هم نداره...
    شلنگ مخصوص سیفون دارم.فعلا آب تمیزه غذا هم به نره نمیدم که کثیف نشه.امیدوارم تا لاروها بزرگ میشن تمیز بمونه
    برای غذای لاروا یه قطره زرده تخم مرغ ریختم تو یه بطری 1.5 لیتری تقریبا 5 روز پیش.الان توی نوره...
    یه سوال....سیست آرتمیای زنده چه شکلیه؟؟؟تخمه؟!!!! چجوری باید هچ کنم؟؟
    میخوام بچه ماهیام زنده بمونن.باباشون خیلی حساسه اگه بمیرن ناراحت میشه
    ویرایش توسط sepide de : 27th August 2014 در ساعت 03:37 PM

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    ممنونم از راهنمایی هاتون دوستان....آکواریوم من کوچیکه پمپ هم نداره...
    شلنگ مخصوص سیفون دارم.فعلا آب تمیزه غذا هم به نره نمیدم که کثیف نشه.امیدوارم تا لاروها بزرگ میشن تمیز بمونه
    برای غذای لاروا یه قطره زرده تخم مرغ ریختم تو یه بطری 1.5 لیتری تقریبا 5 روز پیش.الان توی نوره...
    یه سوال....سیست آرتمیای زنده چه شکلیه؟؟؟تخمه؟!!!! چجوری باید هچ کنم؟؟
    میخوام بچه ماهیام زنده بمونن.باباشون خیلی حساسه اگه بمیرن ناراحت میشه
    جهت آشنایی با پرورش آرتمیا به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread17687.html

به شما پیشنهاد میکنم کمی حوصله کنید و صفحات آخر همین تاپیک رو با دقت مرور کنید. جواب اکثر سوالات خودتون رو پیدا میکنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    جهت آشنایی با پرورش آرتمیا به تاپیک زیر مراجعه کنید :

http://www.parsipet.ir/thread17687.html

به شما پیشنهاد میکنم کمی حوصله کنید و صفحات آخر همین تاپیک رو با دقت مرور کنید. جواب اکثر سوالات خودتون رو پیدا میکنید.
    ممنونم....از صفحه 70 خوندم....سر درد و چشم درد گرفتم اما جواب بعضی سوالام رو نه!!
    من یه محلول آنتی باکتری مارک سرا گرفتم به اسم baktopur
    وقتی لاروها از تخم خارج شدن برای اینکه آب آلوده نباشه میتونم از این محلول استفاده کنم؟؟؟ تو بروشورش نوشته 22 قطره در هر 20 لیتر آب - به مدت 3 روز.....بعدش تعویض بخشی از آب...

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    ممنونم....از صفحه 70 خوندم....سر درد و چشم درد گرفتم اما جواب بعضی سوالام رو نه!!
    من یه محلول آنتی باکتری مارک سرا گرفتم به اسم baktopur
    وقتی لاروها از تخم خارج شدن برای اینکه آب آلوده نباشه میتونم از این محلول استفاده کنم؟؟؟ تو بروشورش نوشته 22 قطره در هر 20 لیتر آب - به مدت 3 روز.....بعدش تعویض بخشی از آب...

سلام

سوالاتی که در صفحات قبل پاسخی ازشون پیدا نکردین مطرح کنید

در خصوص دارو و محلول سعی کنید هم در زمان قبل هچ و هم بعد از هچ از استفاده محلول ها خودداری کنید که دراینصورت امکان خورده شدن تخمها توسط نر خیلی زیاده

بهترین راه حفظ کیفیت آب کنترل غذادهی و قرار دادن یک بیوفیلتر با فشار ملایم و کم حداقل تا 15 روزگی و بعد شما میتونید بدون ایجاد استرس و تلاطم سیفون انجام بدین

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    آقاااا بهناااااااااااااااااااااا اام - سلام و خسته نباشید به همه
    فایترهای من سه شنبه ظهر جفت گیری کردن اما لاروا هنوز درنیومدن!!! با چراغ قوه و ذره بین نگاه کردم تخم سفیدا هنوز سر جاشون هستن
    البته کف آکواریوم یه چیزی دیدم مطئن نیستم مدفوعه یا لارو!!! یه توده بیضی شکل زرد رنگ که یه دم باریک سفید بهش متصله....این لاروه؟؟؟؟؟؟
    اگر لارو باشه مرده چون من فکر کردم مدفوعه با شیلنگ خارجش کردم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    اساتید محترمممممم......پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    من روزای اول لاروا رو با آب سبز و زرده تخم مرغ تغذیه میکنم.....اما چون پمپ ندارم نمیتونم سیست آرتمیا هچ کنم....امروز عصر دارم میرم نواب
    آرتمیای هچ شده چه مارکی بگیرم؟؟؟ حدود قیمتش رو هم میشه بگین؟؟؟ که سرم کلاه نذارن چون اونجا احتمال اینکه 2 برابر قیمت به آدم بندازن زیاده!
    بازم موچکرم از همه.....

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    فایترهای من سه شنبه ظهر جفت گیری کردن اما لاروا هنوز درنیومدن!!! با چراغ قوه و ذره بین نگاه کردم تخم سفیدا هنوز سر جاشون هستن
    البته کف آکواریوم یه چیزی دیدم مطئن نیستم مدفوعه یا لارو!!! یه توده بیضی شکل زرد رنگ که یه دم باریک سفید بهش متصله....این لاروه؟؟؟؟؟؟
    سلام
    کمی صبور باشید. هنوز برای هچ شدن لاروها دیر نشده. اون توده هم که اشاره کردین ممکنه جزو لاروهای نارس باشه.

من روزای اول لاروا رو با آب سبز و زرده تخم مرغ تغذیه میکنم.....اما چون پمپ ندارم نمیتونم سیست آرتمیا هچ کنم....امروز عصر دارم میرم نواب
    آرتمیای هچ شده چه مارکی بگیرم؟؟؟ حدود قیمتش رو هم میشه بگین؟؟؟ که سرم کلاه نذارن چون اونجا احتمال اینکه 2 برابر قیمت به آدم بندازن زیاده!
    بازم موچکرم از همه.....
    آرتمیای زنده مارک خاصی نداره و معمولن در کیسه های آماده بفروش میرسه. در مورد قیمت هم اگر از چند فروشگاه سوال کنید متوجه متوسط قیمت خواهید شد.
    ولی این رو هم در نظر داشته باشید که سایز آرتمیای آماده برای تغذیه لارو فایتر در روزهای ابتدایی مناسب نیست .

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    بازم موچکرم از همه.....
    سلام

دمای آب مخزن چنده؟

...

آب سبز و یا زرده تخم مرغ به تنهایی برای تلفات سنگین کافیه حالا اینکه در کنار هم استفاده بشن چیزی از لاروها باقی نمیمونه . شما زرده به تعداد خیلی خیلی کم فقط بطور محدود استفاده کنید.

آرتمیای هچ شده همینطور که جناب romans فرمودن باید طی روز بطور کامل مصرف بشه در غیر اینصورت مصرفش برای لاروها سخت و غیر ممکنه میشه.

بهترین راه خرید سیست آرتمیا با کیفیت و یک پمپ هوا تک لول برای اینکاره تا خودتون هچ کنید

برای هچ کردن این تاپیک مطالعه کنید

http://www.parsipet.ir/thread756-2.html

ویرایش توسط Romans : 28th August 2014 در ساعت 12:00 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16416
    ممنووووووووووووونم از راهنمایی هاتون....به حرفتون گوش کردم دیگههههه رفتم نواب پمپ و تخم آرتمیا خریدم که هچ کنم...
    امروز صبحم بیدار شدم دیدم لاروا دراومدن.....
    چند روز با اون زرده زیر شکمشون تغذیه میشن؟؟؟؟ کی از زیر پلاستیک در میان که بتونم بهشون جوجه آرتمیا بدم؟؟!

صفحه 83 از 107 نخستنخست ... 33646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)