صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 66
    همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط HUGGY نمایش پست ها
    سلام دوستان! روز و شبتون بخیر! کسی میدونه این چه نوع چوبی هست؟ و اینکه چه مدت باید توی آب بمونه ک سنگین بشه و روی آب نیادش!! ( آیا با جشوندن می تونم کاری کنم ک روی آب نیادش؟؟؟)

ممنون از کمکتون!!
    سلام:
    بنظرم انگور،اگه انگور هست(رنگ آب رو زرد میکنه در ابتدا) از ذاشتنش تو تانک دیسکس منصرف شو-دوست عزیز تنها جوشوندن چوب باعث میشه ضدعفونی بشه و برای سنگینی چوب باید اون کاملاً توسط یک سنگ در آب مستغرق کنید تا کاملاً اشباع شده و سنگین بشه و زیر آب بره.
    البته توصیه ای خدمتتون دارم که فقط از چو***** که بنام چوبهای مانگرو جی بی ال هستند استفاده کنید چون از نوع چوبهای دریفت وود هستند و از نظر پس دادن صمغ و شیره خیالتون می تونه کاملاً راحت باشه و این چوبها از ریشه هستند نه شاخه و تنه درخت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ta23 نمایش پست ها
    سلام:
    بنظرم انگور،اگه انگور هست(رنگ آب رو زرد میکنه در ابتدا) از ذاشتنش تو تانک دیسکس منصرف شو-دوست عزیز تنها جوشوندن چوب باعث میشه ضدعفونی بشه و برای سنگینی چوب باید اون کاملاً توسط یک سنگ در آب مستغرق کنید تا کاملاً اشباع شده و سنگین بشه و زیر آب بره.
    البته توصیه ای خدمتتون دارم که فقط از چو***** که بنام چوبهای مانگرو جی بی ال هستند استفاده کنید چون از نوع چوبهای دریفت وود هستند و از نظر پس دادن صمغ و شیره خیالتون می تونه کاملاً راحت باشه و این چوبها از ریشه هستند نه شاخه و تنه درخت

با سلام خدمت شما . من کجا میتونم چوب مانگرو جی بی ال رو پیدا کنم ؟ آیا این چوب ها سایز بزرگ داره و حدود قیمت رو ممکنه بفرمایید. با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

شهرک اکباتان آقای صائمی . ایشون تنها وارد کننده جی بی ال هستند . حد اقل تنها وارد کننده ای که همیشه و روی نظم بار میارن . آدرس قدیمیشون اینه :

آدرس: شهرک اکباتان فاز یک بلوک b3 بازارچه 9 طبقه دوم واحد 37 تلفن:44663083

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

شهرک اکباتان آقای صائمی . ایشون تنها وارد کننده جی بی ال هستند . حد اقل تنها وارد کننده ای که همیشه و روی نظم بار میارن . آدرس قدیمیشون اینه :

آدرس: شهرک اکباتان فاز یک بلوک b3 بازارچه 9 طبقه دوم واحد 37 تلفن:44663083

با عرض سلام و سپاس خدمت شما جناب آقای آژیده. خدمت شما عارضم که بنده پیرو راهنمایی شما به فروشگاه جناب صائمی رفتم البته آدرس ایشان کمی تغییر پیدا کرده (شهرک اکباتان - بین بلوک B4 و A4 - بازارچه شماره 9 - طبقه همکف واحد 20 - آکواریوم آبی) از ایشان دو عدد مانگرو خریداری کردم که دقیقا طبق فرمایش شما نسبت به ظاهر بسیار سنگین تر هست . روی برگه همراه مانگرو درج شده بود که یا 4 ساعت جوشیده شود و یا 10- 14 روز در داخل آبی باشد که که مرتب تعویض گردد . اما من برای محکم کاری 6 ساعت جوشاندم و هر ساعت هم آب جوش رو عوض کردم اما هنوز هم زرد ابه داره !!! من چکار میتونم بکنم تا از شر این زرد آبه راحت بشم و بتونم وارد تانک اصلی بکنم؟ باز هم بسیار از راهنمایی شما سپاسگذارم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jahanmard نمایش پست ها
    با عرض سلام و سپاس خدمت شما جناب آقای آژیده. خدمت شما عارضم که بنده پیرو راهنمایی شما به فروشگاه جناب صائمی رفتم البته آدرس ایشان کمی تغییر پیدا کرده (شهرک اکباتان - بین بلوک B4 و A4 - بازارچه شماره 9 - طبقه همکف واحد 20 - آکواریوم آبی) از ایشان دو عدد مانگرو خریداری کردم که دقیقا طبق فرمایش شما نسبت به ظاهر بسیار سنگین تر هست . روی برگه همراه مانگرو درج شده بود که یا 4 ساعت جوشیده شود و یا 10- 14 روز در داخل آبی باشد که که مرتب تعویض گردد . اما من برای محکم کاری 6 ساعت جوشاندم و هر ساعت هم آب جوش رو عوض کردم اما هنوز هم زرد ابه داره !!! من چکار میتونم بکنم تا از شر این زرد آبه راحت بشم و بتونم وارد تانک اصلی بکنم؟ باز هم بسیار از راهنمایی شما سپاسگذارم.

سلام

این دقیقا خاصیت Drift Wood هست!
    باید آب رو کهربایی کنه و جای نگرانی هم نیست .

همون کاری رو میکنه که سوپر پیت و محلول های بلک واتر میکنند

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Dragon Fish
    شماره عضویت
    12353
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

این دقیقا خاصیت Drift Wood هست!
    باید آب رو کهربایی کنه و جای نگرانی هم نیست .

همون کاری رو میکنه که سوپر پیت و محلول های بلک واتر میکنند

موفق باشید
    با عرض سلام مجدد . بله من متوجه هستم که این مانگرو ها باعث کهربایی شدن آب میشن ولی من میخوام که نشه و من آب کریستالی رو بیشتر دوست دارم و برای همین هم بیشتر جوشاندم . پس با این حساب راهی نیست که بشه از این حالت جلوگیری کرد ؟ باتشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط _Badboy_ نمایش پست ها
    دوستان من تازه وارد سایت شدم و مطالبی که نوشتید بسیار اموزنده بود
    پست اسپم ارسال نکن دوست عزیز....قوانین انجمن رو مطالعه کن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    9474
    باسلام خدمت شما وآقاي آژيده وسايردوستان
    .دوست عزيز من هم يك قطعه دريفت وود4كيلويي عالي دارم كه khرااز8 به 3رسانده وآب را هم اسيدي كرده ولي متاصفانه آب راكدركرده كه بخوبي قادر به تماشاي ماهي ها نمي شوم ومن هم طالب داشتن آب شفاف هستم از آقاي آژيده وساير اساتيد خواهشمندم اگرراه حلي عملي واسه اين مشكل دارند بفرمايند

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssabzi نمایش پست ها
    .دوست عزيز من هم يك قطعه دريفت وود4كيلويي عالي دارم كه khرااز8 به 3رسانده وآب را هم اسيدي كرده ولي متاصفانه آب راكدركرده كه بخوبي قادر به تماشاي ماهي ها نمي شوم ومن هم طالب داشتن آب شفاف هستم از آقاي آژيده وساير اساتيد خواهشمندم اگرراه حلي عملي واسه اين مشكل دارند بفرمايند
    سلام . خوب ذات این قطعات در آب کدر کردن آب هست . شما هم با سیفون می تونید آب رو بهتر کنید . البته محصولات تجاری زیادی برای صاف کردن آب هست ولی خوب به صرفه نیست .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssabzi نمایش پست ها
    سلام

آب آکواریوم رو کدر میکنه یا کهربایی؟!

کدر و مات و ابری با کهربایی فرق داره

اگر کدر و ابری میکنه آب آکواریوم رو یعنی مشکل داره...مثلا صمغ و شیره تنه درخت و ...

در غیر این صورت اگر شفاف ولی کهربایی هست مشکلی نیست . تنها راهش هم سیفون های پی در پیه که البته باعث تغییرات مداوم در اسیدیته آب تانک خواهد شد و توصیه نمیشه

موفق باشید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 1st July 2013 در ساعت 09:04 PM

صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)