صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 42
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    اگه تو بدنش صدا میده یه صدایی شبیه خر خر که طبیعیه ولی اگه سرشو دستشو الکی تکون میده طبیعی نیست
    پشت سرش بغل گوشاش بشکن بزنید ببینید چه عکس العملی نشون میده طوری که نفهمه دستتون پشت سرشه
    راحت میپره اینور اونور؟

خرخر که همیشگیه، ولی لرزه ممکنه واسه شیر باشه ؟

آره گوشاش خیلی تیزه خداروشکر، پریدن که چه عرض کنم پرواز میکنه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    شیر باعث لرزیدن نمیشه
    حالا به دکترش زنگ بزنید بپرسید بهتره چون من این حالتو فقط از یه نفر شنیدم که یه گربه ی ناشنوا از خیابون پیدا کرده بود میگفت یهویی سر بدنشو تکون میده بعضی وقتا هم جیغ میکشه ولی برفی مطمئنا مشکلش این نیست

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    شیر باعث لرزیدن نمیشه
    حالا به دکترش زنگ بزنید بپرسید بهتره چون من این حالتو فقط از یه نفر شنیدم که یه گربه ی ناشنوا از خیابون پیدا کرده بود میگفت یهویی سر بدنشو تکون میده بعضی وقتا هم جیغ میکشه ولی برفی مطمئنا مشکلش این نیست
    آخه روزي كه شير دادم اينجوري شد، ديگه نشد، يه روز ديگه هم يه كوچولو بستني وانيلي دادم همون لحظه يه دستشو تكون داد، ولي گوشاش خيلي تيزه مثل ديش ماهواره با كوچيكترين صدا از خواب ميپره و عكس العمل نشون ميه، شب اول كه اينجوري شد تو ويكيپديا يه مطلبي درباره ويبره گربه خوندم و خيلي ترسناك بود الان كه دوباره سرچ ميكنم نميدونم چرا پيداش نميكنم، بهترين حالت همون كه گفتين فردا با دكترش حرف بزنم و خيالم راحت بشه، الانم ٤ صبحه بيدار شده و منه بيچاره هم بيدار كرده و افتاده به جون وسايل من

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    ایشالا چیزی نیست حتما خبر بدین وقتی زنگ زدین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من الان سرچ کردم فکر کنم مشکلش تب شیره ولی نوشته بیشتر تو گربه های باردار اتفاق میوفته یه آمپولی نوشته بود اون باید تزریق بشه ولی نوشته بود حتما باید به دامپزشک مراجعه بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    من الان سرچ کردم فکر کنم مشکلش تب شیره ولی نوشته بیشتر تو گربه های باردار اتفاق میوفته یه آمپولی نوشته بود اون باید تزریق بشه ولی نوشته بود حتما باید به دامپزشک مراجعه بشه

خداروشکر چیزیش نبود فقط گفت دیگه بهش شیر تده تا این حالت ها سراغش نیاد، تو این چند روزم شیر بهش ندادم و دیگه اونجوری نشد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    گفته بودین صورتشو با آب ولرم دست بکشم برای قی چشماش، دقیقا چشم راستش خیلی کم شد ولی چشم چپش خیلی حساسه الان با گوش پاک کن خیلی یواش تمیز میکنم ولی خیلی ترشح میکنه تو عکس های جدیدشم ببینین معلومه دور تا دور چشمشو قهوه ایی کرده

راستی کرم مالت گرفتم براش هرچندوقت بهش بدم تا هیربال نگیره؟

امروز بعد از عملبات چندین روزه موفق شده همه تنش که موهاش گره خورده بودش قیچی کنم از همه بدتر لای دستشو و شکمش بود طفلکی کلی اذیت میشد، شکمششو که تمیز میکردم یک بار هم اذیتم نکرد از خداش بود زودتر خلاص بشه از دست این گره های گنده تو تنش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinai نمایش پست ها
    گفته بودین صورتشو با آب ولرم دست بکشم برای قی چشماش، دقیقا چشم راستش خیلی کم شد ولی چشم چپش خیلی حساسه الان با گوش پاک کن خیلی یواش تمیز میکنم ولی خیلی ترشح میکنه تو عکس های جدیدشم ببینین معلومه دور تا دور چشمشو قهوه ایی کرده

راستی کرم مالت گرفتم براش هرچندوقت بهش بدم تا هیربال نگیره؟

امروز بعد از عملبات چندین روزه موفق شده همه تنش که موهاش گره خورده بودش قیچی کنم از همه بدتر لای دستشو و شکمش بود طفلکی کلی اذیت میشد، شکمششو که تمیز میکردم یک بار هم اذیتم نکرد از خداش بود زودتر خلاص بشه از دست این گره های گنده تو تنش
    شاید مو تو چشمش رفته چون خیلی پشمالون مو زیاد تو چشماشون میره زیره نور بگیرینش قشنگ چشمشو نگاه کنین اگه مو بود یه جوری درش بیارین ولی ب دست نه
    مالت رو هم هفته ای دو بار به اندازه یه بند انگشت فقط با انگشت بهش ندین چون خوشمزس هول میشن واسه خوردنش انگشتو هم گاز میگیرن

اگه اسپری گره باز کن میگرفتین راحتتر باز میشد گرهاش

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی
    شماره عضویت
    12197
    شاید مو تو چشمش رفته چون خیلی پشمالون مو زیاد تو چشماشون میره زیره نور بگیرینش قشنگ چشمشو نگاه کنین اگه مو بود یه جوری درش بیارین ولی ب دست نه
    مالت رو هم هفته ای دو بار به اندازه یه بند انگشت فقط با انگشت بهش ندین چون خوشمزس هول میشن واسه خوردنش انگشتو هم گاز میگیرن

اگه اسپری گره باز کن میگرفتین راحتتر باز میشد گرهاش

آشغال نیست انگاری ممکنه موی بالای چشمم که بلنده بره تو چشمش، این روزا سعی میکردم آروم با دستم شونه کنم و بالا بزنمش فکر کنم بهتر شده، ولی اگه بشه قیچی کنم و ایرادی نداشته باشه راحت میشه
    اسپری گره باز کن این گره های گنده گوله شده هم باز میکنه ؟ شیمیایی هستند ؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinai نمایش پست ها

آشغال نیست انگاری ممکنه موی بالای چشمم که بلنده بره تو چشمش، این روزا سعی میکردم آروم با دستم شونه کنم و بالا بزنمش فکر کنم بهتر شده، ولی اگه بشه قیچی کنم و ایرادی نداشته باشه راحت میشه
    اسپری گره باز کن این گره های گنده گوله شده هم باز میکنه ؟ شیمیایی هستند ؟
    آهان مژه اش رفته تو چشمش اشکال نداره قیچی کنید فکر نکنم نیاز به گفتن باشه که حواستون رو خیلی جمع کنید چون 1سانت با چشمش فاصله داره
    نه اسپری ها شیمیایی نیست من تاحالا استفاده نکردم ولی از کسایی که استفاده کردن شنیدم میگن خوبه اگه دستتون نمیلرزه میتونین قیچی کنین خوبه من تا قیچی دستم میگرفتم بخوام موهای گربمو قیچی کنم از استرس دستم میرفت رو ویبره اصلا هیچ کاری نمیتونستم بکنم واسه همین روزی دو سه بار شونش میکردم که نکنه گره بخوره

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)