صفحه 89 از 251 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108139189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 2506
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    با سلام به دوستان عزیز
    چند تا عکس هم از قناری براتون آماده کردم. نمیدونم خوب شدن یا نه آخه همش تکون میخورد نشد عکس خوب بگیرم امیدوارم شکم و سینش خوب افتاده باشه.
    در ضمن امروز یه کم بهتر از قبل شده و براش آب گذاشتم حمام کرد و بالاخره دو سه جیک زد ولی نخوند. اما بازم احساس میکنم بی حاله. امروز رفتم از پرنده فروشی ویتامین خریدم براشون که عکسش هم هست. گفت میتونی هم به قناری هم به مرغ عشق بدی. فروشنده گفت روزی 10 قطره بریز تو آبش ولی فکر میکنم یکم زیاده. دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
    اگه عکس ها برعکسه لطفا تو سایز اصلی باز کنید ، درست میشه.
    ممنون...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.خیلیم عالین.انشالله بتونید حسابی تکثیر کنید و ازصدای خوششون لذت ببرید.

ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    انشاالله آقای اسکندری. ما که خیلی وقته منتظریم اما خبری نیست. این حیوونی از عید امسال مریضه. اما فکر کنم داره بهتر میشه.
    ممنون از شما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    برای استفاده از ویتامین بهتره از مولتی ویتامین مخصوص قناری استفاده کنید و اگر در دسترس نیست از مولتی ویتامین انسانی که برای کودکان هستش از داروخانها تهیه کنید و به اندازه 5 قطره به اب اشامیدنی پرنده به مدت یک روز در هفته اضافه کنید
    ویتامین سی از نوع جوشان باعث رسوب در دستگاه گوارشی پرنده میشود
    در عکس نوع و رنگ مدفوع قناری طبیعی نیست و علائم باکتری بیماریزای کوکسیدین که در تابستان و گرم شدن هوا بیشتر نمایان میشود
    هوای باز برای قناری بسیار مفید هستش ولی افتاب و گرمای این فصل اصلا خوب نیست حتی برای یک قناری سالم حال اینکه قناری شما کمی هم کسل شده اگر در بالکن قصد قرار دادن قناریها رو دارید سیع کنید تابش خورشید از ساعت 10 صبح به بعد به قناریها مستقیم نباشد
    انگلها و باکتریهای بیماری زا داخلی قناری با تابش افتاب از بین نمیروند
    با سلام.
    بسیار ممنون واقعا کمکم کرد. در مورد بیماری کوکسیدین یکم تحقیق کردم دیدم بله بیشتر علائم بیماری رو داره اما یکی از علائم خوردن بیهوده آب بود که در قناری مشاهده نمیشه ولی فکر کنم همین بیماری رو داره.
    همونطور که میبینین عکس قطره ای هم که خریدم گذاشتم. لطفا اگه میشه راه های درمان این بیماری رو بفرمایین.
    ممنون...

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    با سلام.
    بسیار ممنون واقعا کمکم کرد. در مورد بیماری کوکسیدین یکم تحقیق کردم دیدم بله بیشتر علائم بیماری رو داره اما یکی از علائم خوردن بیهوده آب بود که در قناری مشاهده نمیشه ولی فکر کنم همین بیماری رو داره.
    همونطور که میبینین عکس قطره ای هم که خریدم گذاشتم. لطفا اگه میشه راه های درمان این بیماری رو بفرمایین.
    ممنون...
    سلام
    در عکس ها قناری کمی بی حال و کسل بنظر میرسه ولی از لحاظ بدنی مشکل خاصی نداره
    اگر از در گیری پرنده با باکتری بیماریزا کوکسیدین اطمینان پیدا کردید از ((سولفونامید )) در اب اشامیدنی پرنده استفاده کنید البته این نام پزشکی دارو هستش و شما با مراجعه به داروخانه دامپزشکی و یا پرنده فروشیهای مجهز به داروهای قناری میتونید دارو مناسب رو تهیه کنید
    چوب نشیمن یا ((نی ایستادن)) قناری رو کمی پایین تر بیارید تا قناری برای ایستادن مجبور به خم شدن نباشه که بعد از گذشت مدتی استیل و فرم ایستادن قناری از حالت اصلی بشکل خم و نا درست تبدیل میشود
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    16224
    سلام دوست عزیز به نظر پرندتون ورم روده داشته باشه اگه مشکلش زیادنباشه با کمی عرق نعنا که با سرنگ میتونی تودهنش بریزی حل میشه.الان فصل گرمیه و باید پرنده تولک بره یکم جاشو گرم کنو براش اب تنی بزار تا حسابی پر بریزه تا اوایل پاییز ی قناریه سرحالو امده کار کردن داشته باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    دیماسونی :دی
    شماره عضویت
    15208
    سلام
    قناری هام تو حیاط بودن گویا گربه بهشون حمله کرده یکیشون یک خورده رو بالش اثر زخم داره
    الان اوردمش داخل خیلی بی حاله چشماشو دائما میبنده خودشو باد کرده
    چه کنم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    در عکس ها قناری کمی بی حال و کسل بنظر میرسه ولی از لحاظ بدنی مشکل خاصی نداره
    اگر از در گیری پرنده با باکتری بیماریزا کوکسیدین اطمینان پیدا کردید از ((سولفونامید )) در اب اشامیدنی پرنده استفاده کنید البته این نام پزشکی دارو هستش و شما با مراجعه به داروخانه دامپزشکی و یا پرنده فروشیهای مجهز به داروهای قناری میتونید دارو مناسب رو تهیه کنید
    چوب نشیمن یا ((نی ایستادن)) قناری رو کمی پایین تر بیارید تا قناری برای ایستادن مجبور به خم شدن نباشه که بعد از گذشت مدتی استیل و فرم ایستادن قناری از حالت اصلی بشکل خم و نا درست تبدیل میشود
    سلام.
    صددرصد مطمئن نیستم ولی احتمال میدم همین بیماریه. این دارویی که براش خریدم نمیتونه کمکش کنه؟ اگر سولفونامید تهیه کردم روزی چه قدر تو آب بریزم.
    بازم ممنون...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسـام نمایش پست ها
    سلام
    قناری هام تو حیاط بودن گویا گربه بهشون حمله کرده یکیشون یک خورده رو بالش اثر زخم داره
    چه کنم؟
    با سلام.
    دوست عزیز بالشو حتما بررسی کن ببین جراحت جدی داره یه نه. اگه جراحتش زیاده به نظرم ببری دامپزشک بهتره. اگه هم جراحتش جدی نیست فکر کنم خوب بشه.
    پرنده شما الان بسیار ترسیده و نیاز به یک محیط آروم داره. بهتره تو خونه باشه و پشت پنجره اما طوری باشه که دیگه گربه نبینه. بیرون و درخت و ... ببینه اما حیوانات وحشی رو نه.
    بهش برس و غذای خوب بهش بده و ویتامینش کن انشاالله خوب میشه. اگه هم اشکالی بود دوستان لطفا اصلاح کنید.
    با تشکر...

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام.
    صددرصد مطمئن نیستم ولی احتمال میدم همین بیماریه. این دارویی که براش خریدم نمیتونه کمکش کنه؟ اگر سولفونامید تهیه کردم روزی چه قدر تو آب بریزم.
    بازم ممنون...
    سلام
    اگر اطمینان ندارید از دارو استفاده نکنید استفاده بی رویه دارو باعث مقاوم تر شدن بیماری و ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن قناری میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط حسـام نمایش پست ها
    سلام
    چه کنم؟
    سلام
    همینطور که دوستمون گفتند بهترین کمک فراهم سازی محیطی ارام و بی استرس برای قناری با شرایط اب و دمای مناسب هستش
    بالی که زخم شده رو دقیق چک کنید جراحت زیاد بود از کمی بتادین برای ضدعفونی و پماد تتراسیکلین برای درمان استفاده کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

صفحه 89 از 251 نخستنخست ... 39707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108139189 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)