صفحه 20 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 301
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    من خودم زیاد با پرکردن کف لونه با چیپش چوب موافق نیستم و یکی ازدلایلش رو همین میدونم ولی خوب نظرات متفاوته و یک سری از جفت ها هم تا کف لونه پر نشه تخم نمیذارن.
    اتفاقا ایناهم اون موقع که تخم داشتن اینا رو میزدن کنار میرفت واندازه ی تخم ها کف لونه رو خالی میکردن .الانم یه لایه ی خیلی کم درست میکردن.ولی خب شد دیگه...

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    اتفاقا ایناهم اون موقع که تخم داشتن اینا رو میزدن کنار میرفت واندازه ی تخم ها کف لونه رو خالی میکردن .الانم یه لایه ی خیلی کم درست میکردن.ولی خب شد دیگه...
    ببین توی هرکاری تلفات و اتفاقات بد همیشه جلوتر از قسمت های خوبش حرکت میکنه و به چشم میاد.باید قبول کنی که هرکاری سود داره ضررم داره.بهرحال خواست خدا بوده دیگه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    ببین توی هرکاری تلفات و اتفاقات بد همیشه جلوتر از قسمت های خوبش حرکت میکنه و به چشم میاد.باید قبول کنی که هرکاری سود داره ضررم داره.بهرحال خواست خدا بوده دیگه.
    منم میگم دیگه:شد دیگه...یعنی گذشت...
    سری بعدی خودمو آماده میکنم که تلفات به حداقل برسه.
    چیزی که خودم به ذهنم میرسه اینه که یک جفت دیگه ام بگیرم(که مامانم میکشتم)و اونا رو هم با ایناهماهنگ کنم تا اگر بازم چنین مشکلاتی پیش اومد با تعویض جوجه وگذاشتن زیر اون یکی جفت شاید این مشکل کمتر بشه،یا اینکه طوری کنم که باهم تخم بذارن یا اینکه برم برای سری بعد سرلاک بگیرم ومطالعه کنم که اگر بازم اینطوری شد خودم بزرگش کنم.الان دیگه ترسیاز غذا دادن به جوجه ی تازه بدنیا اومده هم ندارم .
    اما خب اگر بازم با همه ی تدابیر جوجه ای مرد اون دیگه از دست من خارجه وخواست خدا بوده که اونوقت حتی ناراحتم نمیشم چون من همه ی راه ها رو رفتم.
    البته الان دیگه اصلا پولی برام نموند چون کلی ضرر کردم ولی مهم نیست وجاش پرمیشه
    شما با دوجفت موافقید؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    منم میگم دیگه:شد دیگه...یعنی گذشت...
    سری بعدی خودمو آماده میکنم که تلفات به حداقل برسه.
    چیزی که خودم به ذهنم میرسه اینه که یک جفت دیگه ام بگیرم(که مامانم میکشتم)و اونا رو هم با ایناهماهنگ کنم تا اگر بازم چنین مشکلاتی پیش اومد با تعویض جوجه وگذاشتن زیر اون یکی جفت شاید این مشکل کمتر بشه،یا اینکه طوری کنم که باهم تخم بذارن یا اینکه برم برای سری بعد سرلاک بگیرم ومطالعه کنم که اگر بازم اینطوری شد خودم بزرگش کنم.الان دیگه ترسیاز غذا دادن به جوجه ی تازه بدنیا اومده هم ندارم .
    اما خب اگر بازم با همه ی تدابیر جوجه ای مرد اون دیگه از دست من خارجه وخواست خدا بوده که اونوقت حتی ناراحتم نمیشم چون من همه ی راه ها رو رفتم.
    البته الان دیگه اصلا پولی برام نموند چون کلی ضرر کردم ولی مهم نیست وجاش پرمیشه
    شما با دوجفت موافقید؟
    شما اجازه بده این جفت ایشالا این جوجه هارو بزرگ کنن،سری بعد خودشون مجدد با استراحت کافی تخم بذارن،تکلیف تخم ها معلوم بشه،اگر جوجه ای بود بزرگ بشه یا نشه و بعد یه هزینه ی الکی بکن.خیلی داری جلو جلو میری.قدم به قدم باید پیش بری.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام موجودی بی نهایت فوضول وخرابکار وجیغ جیغو:

از دست جیغ جیغ هاش در قفس بازه ولی خداروشکر زیاد بیرون نمیاد وبیشتر اوقات رو توی لونست یا پیش جفتش
    اینم عکس مرحوم که 12روز پیش متولد شده بودن ولی دارفانی رو وداع گفتند،اینجا گذاشته بودمش روی میز تا با کمک نفیسه خانم بهش غذا بدم ولی خب رفت دیگه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام.بعد از چند وقت گفتم دوتا عکس از این بچه ها بذارم.فعلا از جوجه ی بزرگتر عکس گرفتم.فقط چون یه جا وای نمیسه یه خورده عکس گرفتن سخت بود که شما به بزرگی خودتون ببخشید
    به قول یکی از دوستان ،ماشاءالله هم یادتون نره

اینجا تو ظرف حمومشون دونه ریختم گذاشتم اون تو شاید بتونم از ش عکس بگیرم:

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    ماشالاااااا

چقدر بزرگ شده اين فسقلي

چه رنگيه؟ خاكستريه؟

ممنون كه ازشون عكس گذاشتين

دلمون تنگ شده بود براشون

ولي كافي نيست ها

پس اون يكي كوو؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    چه بزرگ شدن
    ایکاش از اون جوجه ی مرحوم عکس نمیذاشتین حالم بد شد بیچاره مرده بعد شما ازش عکس انداختی

الان دو تا جوجس این پست آخر یا یکیه که دو تا عکس داره؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق , ملنگو
    شماره عضویت
    9510
    ماشالله چه کاکل فشنی هم داره
    ایشالا همیشه سلامت باشه.ما که سعادت نوه دار شدن نداشتیم
    اما ماده از قبل هم بیشتر جیغ و داد میزنه
    هر چی بهش تذکر میدم گوشش بدهکار نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    ماشالاااااا چقدر بزرگ شده اين فسقليچه رنگيه؟ خاكستريه؟ ممنون كه ازشون عكس گذاشتيندلمون تنگ شده بود براشونولي كافي نيست هاپس اون يكي كوو؟
    سلام.فکر کنم همون خاکستری باشه.البته داره پرهای زرد هم درمیاره. اون یکی یه خورده بزرگتر که شد ازش عکس میگیرم تا حالا ازش عکس نگرففتم از لونه هم بیرون نیوردمش.ولی چشم بزرگ تر که شد عکس میندازم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    چه بزرگ شدنایکاش از اون جوجه ی مرحوم عکس نمیذاشتین حالم بد شد بیچاره مرده بعد شما ازش عکس انداختیالان دو تا جوجس این پست آخر یا یکیه که دو تا عکس داره؟
    سلام.مرسی.نه این همون یه دونه جوجست که دوتا عکس گرفتم ازش.اون جوجه هم تو اون عکس هنوز زنده بود اون موقع داشتم بهش غذا میدادم که اصلا جون نداشت،غذا که دادم جون گرفت فرداش دوباره دیدم مرده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahoo156 نمایش پست ها
    ماشالله چه کاکل فشنی هم دارهایشالا همیشه سلامت باشه.ما که سعادت نوه دار شدن نداشتیماما ماده از قبل هم بیشتر جیغ و داد میزنههر چی بهش تذکر میدم گوشش بدهکار نیست
    سلام انشاءالله شما هم نوه دار میشید،عجله نداشته باشید

صفحه 20 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)