صفحه 19 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 201
    همکار قدیمی (معاون باغ های شیشه ای)

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    والا یجورایی وضعیت تانکم بلاتکلیف هستش

از یه طرف کرولاین داره تو تانک بیشتر میشه و ستاره هام چندتا بچه گداشتن و یسری موجود ریز که مثل کرم لوله ای قرمز هستند توی تانک خیلی تکثیر شدن در حدی که روی ذیواره تانک هم هستن
    از یک طرف دیگه 3 تا ستارم مردن و دیاتوم زیاد دارم و نیتراتمم بالاس و حدود 6 ماه شایدم بیشتره که سیفون نزدم خودمم قاطی کردم دیگه

ولی وضعیت ماهی هام خوبه فایر فیشم سرحال هستش روباهم همینطور و دم زرد هم اصلا سفیدک نداره و خوبه

یکی به من بگه وضعیت تانکم چطوره ؟؟؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    والا یجورایی وضعیت تانکم بلاتکلیف هستش

از یه طرف کرولاین داره تو تانک بیشتر میشه و ستاره هام چندتا بچه گداشتن و یسری موجود ریز که مثل کرم لوله ای قرمز هستند توی تانک خیلی تکثیر شدن در حدی که روی ذیواره تانک هم هستن
    از یک طرف دیگه 3 تا ستارم مردن و دیاتوم زیاد دارم و نیتراتمم بالاس و حدود 6 ماه شایدم بیشتره که سیفون نزدم خودمم قاطی کردم دیگه

ولی وضعیت ماهی هام خوبه فایر فیشم سرحال هستش روباهم همینطور و دم زرد هم اصلا سفیدک نداره و خوبه

یکی به من بگه وضعیت تانکم چطوره ؟؟؟
    سلام آقای مقدم خوب هستین؟ کم پیدا بودین!!
    به نظر نمیاد اوضاع تانکتون بد باشه چون کرولاین داره میزنه در هر صورت تست های واجب رو بگیرین من فکنم نیتراتتون هم خیلی بالا نباشه! منظور از کرم لوله ای قرمز و متوجه نشدم اما اگه یه سری چیزای کوچیک حلزونی شکل که به دیواره ها میچسبن باشه اونا معمولا به خاطر کلسیوم هست!
    مشکل شن هم شاید اگه یه مقداریشو خالی کنین و روش شن درشت بریزین تا حدودی بهتر شه فقط حواستون باشه که به ماهیا استرس وارد نشه!

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    اقا خیلی ارادت دارم والا حق با شماست تقریبا یک سالی خیلی خودمو درگیر کار کرده بودم و کلا ماموریت بودم و داشتم پیر میشدم دیگه بخاطر همین حسابی سرمو خلوت کردم تا بتونم بیشتر زندگی کنم!
    تست که ایشالا توی برنامم هستش که api بگیرم و فعلا نیترات نیتریت kh ph البته نمیدونم فعلا واجب هستش یا نه ولی چون میخوام کم کم بعد از اصلاح وضع تانک ریف رو با ماشروم و پلیپ شروع کنم گفتم اینارو بگیرم تا از وضع تانک با خبر باشم اگر فکر میکنید که تست واجبتری باید بگیرم یا مثلا میشه یکیشو فعلا حذف کرد بفرمایید

خدا کنه نیترات بالا نباشه چون فکر میکنم بزرگترین مشکل تانک نیترات باشه و بعد فسفات یا سیلیکات

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام آقا محمد گل
    خسه نباشی عزیز
    محمد به تست نیترات تاریخ گذشته که دیگه اعتباری نیست
    بعد شما روش حذف نیترات تانکت چی هستش؟ ats یا ریفیجیم داری؟

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    اقا محمد صادق ارادت دارم خوبی شما ؟
    روشم رفیجیوم هستش که البته خود رف به یه سری مشکلات خورده ولی با 3 تا ماهی که دارم و این حجم اب نباید به این شکل باشه به نظرم

رفیجیومم یه چند وقتی تایمرش بهم ریختش و خیلی از گیاها خراب شدش ولی هنوز توش انگوری دارم و در حال رشد هستش ولی مشکلی که هستش اینه که روی ساقه انگوریها دیاتوم میبنده نمیدونم ماله جریان کم اب هستش یا ماله نور که بهم ریخته

یادمه به پیشنهاد دوستان واتر پمپ رو مناسب انتخاب کرده بودم

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    دیروز یک سیفون 120 لیتری زدم و یه مقدار نیترات رو اوردم پایین ایشالا 2 3 بار دیگه تا اخر هفته سیفون میزنم تا شرایط نرمال بشه
    ماسه کف هم کامل تعویض شدش
    ماهی های توی تانک هم انداختم توی رف تا سر فرصت بدم بره چون به قول اقای مرادی خیلی قدیمی شذه بودن و قلمرو طلب

ممنون از همه دوستان و اقای مرادی که همیشه بکمکم اومدن

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    ایشالا فردا یک سیفون 100 لیتری دیگه میزنم تا نیترات یه مقدار دیگه بیاد پایین و به امید خدا یک export no3 هم توی اولین فرصت میره توی سامپ

برنامه اینده
    تهیه دو عدد اکتنیک گیسمان
    تهیه export po4
    تستر api
    شروع خرید ماهی و ریف
    وتهیه متال 14500 گیسمان

نوع حیوان خانگی
    آبشور
    شماره عضویت
    7436
    سلام
    بعد از تعویض ماسه کف و تغییر چیدمان لایو راک عکسهارو میزارم تا نظر بدین
    خیلی از کرولاین ها رفته زیر لایو راکها
    البته میدونم لایو راک کم دارم ولی میترسم از خریدش و حوصله دردسرشم فعلا ندارم

فردا به امید خدا میرم برای خرید تصفیه اب طبق فرمایشات دوستان به این نتیجه رسیدم که دستگاه بجز سه فیلتز اول حتما باید ممبرین شیر تنطیم تی دی اس و گیج داشته باشه درسته ؟
    باید اون فیلتر الکالینی هم اضافه بشه ؟
    یا بگم یه دستگاه تایوانی بهم بده که شش مرحله ای باشه و خیالم راحت باشه؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام
    بعد از تعویض ماسه کف و تغییر چیدمان لایو راک عکسهارو میزارم تا نظر بدین
    خیلی از کرولاین ها رفته زیر لایو راکها
    البته میدونم لایو راک کم دارم ولی میترسم از خریدش و حوصله دردسرشم فعلا ندارم

فردا به امید خدا میرم برای خرید تصفیه اب طبق فرمایشات دوستان به این نتیجه رسیدم که دستگاه بجز سه فیلتز اول حتما باید ممبرین شیر تنطیم تی دی اس و گیج داشته باشه درسته ؟
    باید اون فیلتر الکالینی هم اضافه بشه ؟
    یا بگم یه دستگاه تایوانی بهم بده که شش مرحله ای باشه و خیالم راحت باشه؟

سلام
    آقای مقدم اگه کلاً قسط اضافه کردن لایو راک ندارید که هیچ ولی اگه در آینده این کار رو میخواهید انجام بدید لایوراکهای روی شن رو یه مقدار بکشید جلو چون لایوراک که اضافه کنید خیلی حالت عمود پیدا میکنه و چیدن ریف روش سخت میشه ، شما یه تصویر از چیدن نهایی لایوراکها در ذهنتون ترسیم کنید و روی کاغذ بکشید و لایوراکها رو به حالت شیب ملایم بچینید
    در مورد دستگاه تصفیه یه شش مرحله ای بخرید که هم خودتون ازش استفاده کنید و هم برای آکواریوم استفاده کنید من همین کار رو کردم و برای درست کردن چایی و آب خوردن از دستگاه دارم استفاده میکنم

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    محمد این فقط ابشوره؟؟!!!!

صفحه 19 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)