صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 522
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    نقل قول نوشته اصلی توسط boozzai نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    من قراره چند چند روز دیگه بیام تهران، و میخوام که وسایل تانک گیاهیم رو هم تهیه کنم.
    فقط هم میتونم تا نواب برم،
    خواستم بدونم نظرتون در مورد رگلاتور و شیر برقی جی بی ال چیه؟ چه قیمت هستن؟
    در واقع،میخوام یه چیز ساده و مخصوص آکواریوم باشه و دردسر ساز نشه واسم.

برای خرید کپسول لوازم تانک گیاهی کدوم مغازه برم که هم جنس با کیفیت داشته باشه و هم منصف باشه؟
    ممنون.
    دوست گرامی سلام ضمن خوش آمدگویی عرض کنم که اگر دنبال سیستم های حرفه ای و کم دردسر هستید جی بی ال بهترین گزینه هستش اما قیمت بالایی دارند البته میتونید از پکیج هایی دیگری هم مثل ایستا و سرا هم استفاده کنید اما جی بی ال چیز دیگری است. در مورد قیمت اطلاعات جدیدی ندارم اما میتونید از لینک های ذیل استفاده کنید و اطلاعات تکمیلی رو مشاهده کنید من فقط عکسیکی از پکیج هارو رو قرار میدم موفق باشید.

JBL ProFlora m601 - Aquatis Fresh water - JBL
    JBL ProFlora m602 - Aquatis Fresh water - JBL
    JBL ProFlora m603 - Aquatis Fresh water - JBL
    JBL ProFlora m1003 - Aquatis Fresh water - JBL
    ویرایش توسط K.MR : 13th January 2012 در ساعت 09:29 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز،
    من خیلی از چیزای تانک رو گرفتم.
    مشکل این پک ها اینه که یه سری وسایل که دارم،باهاشون هست،
    بستر مانادو و آکوا بیسس تهیه کردم،
    مشکل من همین co2 که اینجا نمیدونن چی هست اصلا!!
    ابعاد تانکم 90 35 35 هست،100 لیتر،

به نظرتون کپسول 2 کیلویی کافیه دیگه واسم؟

نمیدونید حدودا چه قیمت هستن؟رگلاتور و شیر برقی جی بی ال.(به صورت تکی)

برای خرید لوازم تانک گیاهی کدوم مغازه برم که هم جنس با کیفیت داشته باشه و هم منصف باشه؟اعم از مهتابی و co2 چیزای دیگه مربوط به پلنت.
    خیلی ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهیان آکواریومی
    شماره عضویت
    501
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز،
    من خیلی از چیزای تانک رو گرفتم.
    مشکل این پک ها اینه که یه سری وسایل که دارم،باهاشون هست،
    بستر مانادو و آکوا بیسس تهیه کردم،
    مشکل من همین co2 که اینجا نمیدونن چی هست اصلا!!
    ابعاد تانکم 90 35 35 هست،100 لیتر،

به نظرتون کپسول 2 کیلویی کافیه دیگه واسم؟

نمیدونید حدودا چه قیمت هستن؟رگلاتور و شیر برقی جی بی ال.(به صورت تکی)

برای خرید لوازم تانک گیاهی کدوم مغازه برم که هم جنس با کیفیت داشته باشه و هم منصف باشه؟اعم از مهتابی و co2 چیزای دیگه مربوط به پلنت.
    خیلی ممنون.
    سلام دوست گرامی این پکیج ها بصورت کلی فروخته میشن من ندیدم جایی این قطعات رو جدا بفروشند. قیمت این پکیج بصورت کلی پایین ترین مدلش من 1 سال قبل حدود 400 تا 500 شنیده بودم
    من جایی خاصی مدنظرم نیست اما نواب رفتین چند جا را چک کنید هر کدام قیمت بهتری دادن تهیه کنید میتونید آکواریم اعماق آبی و آکواریوم آبی و ایران پلانت رو هر سه اینها حوالی نواب پل مرتضوی هستند رو قیمت بگیرید بعد اقدام به خرید کنید.

موفق باشید.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    تشکر از شما.اخه تو سایت جی بی ال رگلاتور و شیر برقی جدا هم دیدم،در هر صورت ممنون.امیدوارم بتونم جنس های خوبی پیدا کنم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    سلام مجدد،خواستم بدونم،رگلاتوز و شیر برقی و کپسول مشخصات خاصی دارن؟منظورم اینه که با هم دیگه مچ بشن.ممکنه یه رگلاتور بگیرم که به باقی وسایل نخوره؟یا مثلا قدرت خاصی دارن رگلاتور و شیر برقی؟کپسول 2 کیلویی میخوام بگیرم.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    اگه تهران بودی میتونستی از حسن اباد کپسول رگلاتور و شیر برقی رو تهیه کنی
    تو نوابم هست ولی خیلی گرونتر میدن مثلن یه رگلاتور 25 تا30تومنی چینی رو من قیمت
    کردم میگفت 70تومن در صورتی که با این پول میشه یه مدل اروپایشو خریداری کرد
    کپسول و رگلاتور رو میتونی از فروشندگان کپسول اکسیژن تهیه کنی شیر برقیم تو تهران
    تو لاله زار زیاده قیمتشم حدود10تومنه قبل گرونی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    تشکر از شما.اخه تو سایت جی بی ال رگلاتور و شیر برقی جدا هم دیدم،در هر صورت ممنون.امیدوارم بتونم جنس های خوبی پیدا کنم.
    سلام مجدد،خواستم بدونم،رگلاتوز و شیر برقی و کپسول مشخصات خاصی دارن؟منظورم اینه که با هم دیگه مچ بشن.ممکنه یه رگلاتور بگیرم که به باقی وسایل نخوره؟یا مثلا قدرت خاصی دارن رگلاتور و شیر برقی؟کپسول 2 کیلویی میخوام بگیرم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اگه تهران بودی میتونستی از حسن اباد کپسول رگلاتور و شیر برقی رو تهیه کنی
    تو نوابم هست ولی خیلی گرونتر میدن مثلن یه رگلاتور 25 تا30تومنی چینی رو من قیمت
    کردم میگفت 70تومن در صورتی که با این پول میشه یه مدل اروپایشو خریداری کرد
    کپسول و رگلاتور رو میتونی از فروشندگان کپسول اکسیژن تهیه کنی شیر برقیم تو تهران
    تو لاله زار زیاده قیمتشم حدود10تومنه قبل گرونی
    سلام به مصطفی عزیز و شما دوست گرامی
    ضمن تایید حرف های آقا مصطفی باید بگم دوست من مارکjbl مارک خوبی هست ولی اجناسش قیمت فضایی دارن. اینم بخاطر اینکه روی واردات محصولات jbl نظارت نیست و وارد کننده ها هر چقدر که دوست داشته باشند اجناس رو روانه بازار می کنند. مثلا محصولات sera به خوبی محصولات jbl هست و قیمتش هم خیلی پایینتر. اونم بخاطر اینه که روی واردات این محصول و طریقه فروشش نظارت هست.همونطور که مصطفی جان گفتند میتونی با یه هزینه کمتر جنس بهتر بخری. فقط باید کمی حوصله و وقت خرج کنی. ولی مصطفی این هم دردسری شده ها. شنبه به 1920 هم رسید. خدا بخیر کنه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    4907
    ممنون از پاسخ دوستان عزیز،من 4 شنبه دارم میام تهران،اگه بگید این حسن آباد دقیقا کجاس ممنون میشم. نزدیک قلهک درسته؟خوب دقیقا کجاشه؟؟اما در مورد سوال اصلی من نگفتید رگلاتوز و شیر برقی و کپسول مشخصات خاصی دارن؟منظورم اینه که با هم دیگه مچ بشن.ممکنه یه رگلاتور بگیرم که به باقی وسایل نخوره؟یا مثلا قدرت خاصی دارن رگلاتور و شیر برقی؟کپسول 2 کیلویی میخوام بگیرم.خیلی ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    باسلام.
    آدرس: خ امام خمینی نرسیده به میدان حسن آباد (بین میدان توپخانه و میدان حسن اباد) روبروی مسجد مجد پساژ نوائی و پاساژ نظام..
    کپسولهارو میبینی + یدونه رگلاتور دو گیج ماکسی (پول بیخود برای مانومتر دار نده)همین کفایت میکنه..
    کپسولتم 5 لیتری بگیر خیلی تفاوت قیمت ندارن و عوضش خودتو راحت کردی..
    بعدشم برو 2 قدم اونورتر تو لاله زار شیر برقی شم آلمان (ceme) + تایمر (که بهترینش تبن آلملنه ) و به مقدار لازم سیم برق + سوکت برای شیربرقی (راستی شیربرقیتو 220 وات بگیر چون 12 وات و... داره) + ا
    اگه به این ادرس تو لالهزار بری فروشنده های خوب و باوجدانین همه چیزو خودشون بهت میدن..
    لاله زار جنوبی روبروی بانک مسکن پ 242 برق و صنعت ایران مهر
    اینم عکس لوزمی که حدود یکی دوماه قبل برای تانک خودم گرفتم..

موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    ممنون از پاسخ دوستان عزیز،من 4 شنبه دارم میام تهران،اگه بگید این حسن آباد دقیقا کجاس ممنون میشم. نزدیک قلهک درسته؟خوب دقیقا کجاشه؟؟اما در مورد سوال اصلی من نگفتید رگلاتوز و شیر برقی و کپسول مشخصات خاصی دارن؟منظورم اینه که با هم دیگه مچ بشن.ممکنه یه رگلاتور بگیرم که به باقی وسایل نخوره؟یا مثلا قدرت خاصی دارن رگلاتور و شیر برقی؟کپسول 2 کیلویی میخوام بگیرم.خیلی ممنون.
    سلام دوست من.
    حاجی قلهک کجا ؟حسن آباد کجا. شما بگو از کجا میخوای بیای حسن آباد که من بهت بگم چجوری برو؟
    در مورد رگلاتور هم برات یه مثال بزنم . ببین دوست من مثلا شما داخل یه اتاق هستی میخوای که با یه لامپ این اتاق رو روشن کنی ا. برای روشن کردن از لامپی استفاده میکنی که فضای داخلی اتاق رو به طور نرمال روشن کنه. ولی وقتی از یه لامپ بزرگتر استفاده میکنی برای روشنایی چشماتو اذیت میکنه. حالا در مورد رگلاتور هم تقریبا همین موضوع هست. شما باید ببینی از چه کپسولی با چه حجمی میخوای استفاده کنی. اگه این موضوع رو بدونی به راحتی میتونی رگلاتور مناسب کپسول رو پیدا کنی.
    کپسول رو کسایی که اکسیژن میفروشن دارن/ ولی در مورد رگلاتور و شیربرقی باید گم که این دو جنس , اجناس پنوماتیک هست و باید بری پیش کسایی که اجناس پنوماتیک میفروشند. شما باید بیای لاله زار که این چیزهارو پیدا کنی. البته باید حجم کپسول رو بدونی. داخل لاله زار هم شیر برقی هست و هم فیلتر رگلاتور.
    فیلتر رگلاتور از دو قسمت تشکیل شده .1- گیچ( که یه دستگاه نشان دادن فشار کپسول هست و میزان فشار خروجی هوا از کپسول رو نشان میده.)
    2- رگلاتور ( که برای کم و زیاد کردن فشار هوا استفاده میشه)
    طریقه بستن هم رو کپسول به این صورت هست که شما اول رگلاتور را به کپسول وصل میکنی و روی رگلاتور گیج رو میبندی. بازم تاکید میکنم که برای خرید این فیلتر رگلاتور باید حجم کپسول و شماره رزوه بسه شدن پیچ و مهره روی کپسول رو بدونی البته کار سختی نیست اگه از فروشنده کپسول بپرسی بهت میگه.
    اگه سوال دیگه ای بود در خدمتم

صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)