صفحه 49 از 1238 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768991495491049 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 12376
    کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    وقتي طوطي نوكشو با پاش ميخارونه دليل خاصي داره؟
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    72
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram نمایش پست ها
    اینم 2تا دیگه عکس از ارام ه معذرت اون دومی اشتباه امده نمی دونم چه طور حذف کنمش. خلاصه آرام در عکسه اولی رو دستم هستش البته اینم بگم بعضی وقتا می یاد بعضی وقتا هم نمییی یادددددددد... عکسه دومی که هیچی..عکسه سومی داره سر می ده که ازش عکس گرفتم.

اقا طوطی من تقریبا با همه خوبه یعنی اگه هر کسی که بیاد خونمون باهاش خوب باشه بهش سر می ده از دستش چیزی می گیره و..... خلاصه باهاش راه م یاد . می خواستم در این مورد توضیح بدید . اخه می گن طوطیها با صاحبشون فقط خوبن؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه مطلبه خاصی هست در عکسها بگید...

چه طوطی زیبایی
    اول از هر چیز ببخشید که بنده رو خطاب نکردید و بنده دخالت می کنم!
    حرف شما درسته طوطی با یک نفر اصلی که بهش رسیدگی میکنه بهتره ولی این در طوطی ها متفاوته
    مثلا تیمنه بنده هم با کسی مشکل و رو در وایسی نداره کلا راحته با همه اما بعضی طوطی ها شدیدا خجالتی و متفاوت هستند که نیاز به زمان دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط سایمون نمایش پست ها
    سلام. من تازه سه روزه یه طوطی خاکستری خریدم. دو سه ساعت اول زیاد قار می کشید ولی الآن دیگه کوچکترین صدایی از خودش در نمی یاره. مشکلی چیه؟ وقتی من نیستم غذا می خوره و وقتی هستم لب به غذا نمی زنه.

سلام و خوش آمد خدمت دوست عزیزم
    دوستان راهنمایی هارو کردند
    رفتار طوطی شما کاملا عادیه نه چند ساعت 1 ماه هم غار بزنه عادیه
    شما یه لطف در حق خودت و طوطیت بکن و صفحات رو بخون آقا حتما بیاد توضیح میده اما این سوال و شرایط شما حد اقل شش بار از اول تا اینجا مطرح شده
    اولویت اول شما ده روز تعویض آب و غذاست (امیدوارم مطالعه داشته باشید و بدونید باید الان طوطیتون پرهاش کوتاه شده امکانات رفاهی...)
    در این ده روز شما فکر کن نیست فقط آب و غذا
    عکس بذار مارو هم در جریان قرار بده
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط ardi1234 نمایش پست ها
    دوستان الفی اومد رو شونم .....باورم نمیشه ؛؛خیلی خوشحالم ..
    تبریک میگم
    خوشحال شدم استاد :
    d

نقل قول نوشته اصلی توسط f&p77 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    خاروندن با پا توسط طوطی طبیعیه اما در حد نرمال و پر آرایی با نوک صورت میگیره
    چویدن ناخن پا هم طبیعیه
    میشه بیشتر توضیح بدی؟
    مثلا چقدر؟

دوستان عزیز از این به بعد بنده در تاپیکی در قسمت طوطی سانان مقالات و ترجمه های جالب و آموزنده رو قرار میدم تا دوستان استفاده کنند.

و برای شروع با باهوش ترین طوطی سانان شروع می کنم. http://parsipet.ir/forum/showthread.php?t=1026
    ویرایش توسط EMPEROR : 27th June 2010 در ساعت 01:41 AM

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira نمایش پست ها
    سلام
    من فقط سوال پرسيدم خب كمي حساسم چه كار كنم
    در ضمن ديروز بردم دادم پرش را كوتاه كردن
    ممنون از راهنماييتون و بسيار سپاسگذارم
    ببخشيد كه سوالهام تكراريه فقط براي اطمينان خاطر مي پرسم
    نقل قول نوشته اصلی توسط samira نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از توضيحاتتون من اشتباه نوشتم دو روز وگرنه الان ده روزه شده و حمام نبردم در مورد ارتفاع هم كه در پست قبلي گفته بوديد كف قفس نه سقف قفس من حرفي از سقف نزدم فقط گفتم ارتفاع 90 سانت
    ممنون از اينكه سوالهاي تكراري ما را پاسخ ميديد اما من احساس مي كنم دوستان اينجا كمي بي حوصله هستند ... فكر كنم همه روزهاي اولي كه اولين پرنده خودشون را ميارن خونه اين دلهره ها را دارن
    به هر حال سعي مي كنم كه ديگه سوال تكراي نپرسم

در مورد ظرف غذا كه فرموديد من مغازه ، امير قبادي و يك مغازه در نواب را سر زدم توي اين هفته نداشتند آقاي عتيقه چي هم گفتند تمام كردند يكي از دوستام كه رفته بود هايپر استار براي طوطي خودش بخره پيدا نكرده بود پرشين پت كه فروش آنلاين داره نداشت اگر جايي را سراغ داريد لطفا راهنماييم كنيد

باز هم از اينكه به سوالات تكراي ما جواب ميديد ممنون
    سلام دوست عزیز
    ما اینجا برای این جمع شدیم که به هم جواب بدیم مشورت کنیم راه حل عنوان کنیم و از اطلاعات یکدیگر استفاده کنیم ما همه اولش از شما بد تر بودیم من خودم انقدر سوال میپرسیدم ولی بعدش همه چیز عادی و درست شد و شما تا هر وقت که دوست داشتید و مشکلی بود حتما بپرسید آقا و همه دوستان با کمال میل پاسخ میدن اگه هیچکی هم پاسخ شما و دوستانو نده که محالاته من در خدمت دوستان هستم اگه چیزی رو هم ندونم براتون تحقیق میکنم جواب میدم برای ظرف منم گشتم پیدا نکردم فعلا همون ظرف پلاستیکی بزرگ که گفتم بگیر
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

اینجا یه فرومه و به دلیل بالا رفتن تعداد صفحات مخصوصا تو بخش کاسکو مطالعه تمام صفحات سخته و در آینده میشه گفت امری غیر ممکن خواهد بود
    بنا بر این از همه دوستان خواهش میکنم اگر قصد دارن راهنمایی کنن با صبر و حوصله این کارو انجام بدن و از دلسرد کردن کاربران جدید خود داری کنن
    کاربر تازه وارد اولین جایی که رو پیدا میکنه این تاپیکه و اولین سوالی که به ذهنش میرسه رو همینجا مطرح میکنه....

با تشکر از همه دوستان
    بابک آژیده
    کاملا موافقم اگر صفحات اینجا زیاد بشه و حتی کسی حاله خوندن نداشته باشه من در خصوصی جواب میدم که حوصله دوستان اینجا سر نره اگه قرار بود کسی اینجا سوال نکنه و صحبت تکراری نباشه که آقا یا اساتید میومدن یه سری از کارا رو و مراحلو مینوشتن همه از رو همون انجام میدادن فراموش نکنید اینجا تاپیکه بحث و گفتگو هست هر کی حوصله نداره فعالیت نکنه
    با سپاس و پوزش از آقا بابک آقا و دوستان
    سلام
    ديشب طلا يه دفعه قاطي كرد.هي بال ميزد از درو ديوار بالا ميرفت تا وقتي من رفتم طرفش آروم شد.دليلش چيه؟؟
    به گفته دوستان احتمالا از چیزی ترسیده یا با زبون بی زبونی چیزی خواسته بهش ندادین
    نقل قول نوشته اصلی توسط رازی_طوطی نمایش پست ها
    چند روزه که پرهای نرمش خیلی زیاد میریزه خونمون با پرهاش یکی شده امروزم چند تا از شاه پرهاش و پرهای دمش ریخته
    تو لک رفته؟یا تو لک بوده؟
    دوست عزیز نمیخوام نگرانت کنم ولی اگه خیلی پر میریزه دقت کن ببین خودش نکنه یا جاییش لخت نشده باشه تو لک خیلی پر نمیریزه البته اگه دقت کردی دیدی خودش نمیکنه اشکال نداره احتمالا طبیعیه خونه خیلی گرم نباشه کلسیوم فراموش نشه تقویت بشه حموم 3 4 روز اگه هوا گرمه آب پاشم همینطور
    سلام
    ممنون
    نه دوست عزیز طبیعیه تازه ناخنش رو تو بینیشم میکنه تمیز میکنه اینا خیلی وسواس دارن وقتی یه چیز میخورن دو ساعت نوکشونو تمیز میکنن
    موفق باشید
    ویرایش توسط پرنده ی غریب : 27th June 2010 در ساعت 10:16 AM

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    چویدن ناخن پا هم طبیعیه
    میشه بیشتر توضیح بدی؟
    مثلا چقدر؟

سلام
    تقريبا زياد با ناخونش نوكشو ميخارونه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    چویدن ناخن پا هم طبیعیه
    میشه بیشتر توضیح بدی؟
    مثلا چقدر؟

سلام
    تقريبا زياد با ناخونش نوكشو ميخارونه.
    دوست عزیز اگه خیلی میخوارونه دیگه طبیعی نیست یه مشکلی داره بعدشم ببین نوکشو میخوارونه یا بینیشو در روز چه قدر اینکارو میکنه ؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه خیلی میخوارونه دیگه طبیعی نیست یه مشکلی داره بعدشم ببین نوکشو میخوارونه یا بینیشو در روز چه قدر اینکارو میکنه ؟
    آقایون دیگه خیلی هم حساس نشین اینا تو جنگل زندگی می کردن خودشون میدونن چیکار کنن ...مگر این که از صبح تا شب نوکشو با ناخنش بخارونه اون وقت میشه نگران شد همین.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    آقایون دیگه خیلی هم حساس نشین اینا تو جنگل زندگی می کردن خودشون میدونن چیکار کنن ...مگر این که از صبح تا شب نوکشو با ناخنش بخارونه اون وقت میشه نگران شد همین.
    دوست عزيز بعد از هر دفعه غذا خوردن يه يه ربعي با نوكش ور ميره.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    دوستان اين طوطي ما اصلا با اسباب بازيش بازي نميكنه و همش چوب زير پاشو ميجوه.
    چيكار كنم كه با اسباب بازيش بازي كنه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    دوست عزيز بعد از هر دفعه غذا خوردن يه يه ربعي با نوكش ور ميره.
    درست نمیدونم پس بهتره نظر ندم اما یک سوال چند وقته حموم نبردیش؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    دوست گلم فرمایش شما درست ولی قبلا من داستان مشکل سیلورو تعریف کردم مرتب یه طرف سرو صورتشو میخواروند بعدشم که یه خال نمایان شد بعدش بردم دکتر فهمیدم که تو کوتاه کردن پرش کناره نوکش زخم شده بود که به خیر گذشت اگه خیلی بخوارونه به نظر من یه مشکلی داره نمیشه پشت گوش انداخت

صفحه 49 از 1238 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859606162636465666768991495491049 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)