صفحه 87 از 475 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106137187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 861 به 870 از 4744
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق و بلبل خرما و (علاقه مند به طوطی سانان و کاکادو)
    شماره عضویت
    11666
    نظرهمه عزیزه و بهشون احترام میزاریم.
    ممنون.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    در جواب این دوستمون که از سوالات مهدکودکی و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شکایت کردن به احترام بقیه دوستان و پارسی پت چیزی نمی گم فقط پیشنهاد می کنم چند بار اون پستشون رو بخونند !!

سوال:
    مرغ عشق هام موقعی که قفسشون رو بلند می کنم و حرکت می دم انگار از ترس فرار می کنند و تو لونه میرن و بعضی اوقات یکی بیرون رو میله و یکی تو دهنه لونه میشینه و شاید نیم ساعت تو همون حالت می مونند و همینطور بعضی وقتها تا 10 دقیقه یا بیشتر دوتاییشون می رند تو لونه و اونجا می مونند.
    به نظر شما لونه رو از قفص بیارم بیرون به نظر شما لونه براشون بازیچه شده ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ......
    شماره عضویت
    6572
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhosseini نمایش پست ها
    در جواب این دوستمون که از سوالات مهدکودکی و ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شکایت کردن به احترام بقیه دوستان و پارسی پت چیزی نمی گم فقط پیشنهاد می کنم چند بار اون پستشون رو بخونند !!

سوال:
    مرغ عشق هام موقعی که قفسشون رو بلند می کنم و حرکت می دم انگار از ترس فرار می کنند و تو لونه میرن و بعضی اوقات یکی بیرون رو میله و یکی تو دهنه لونه میشینه و شاید نیم ساعت تو همون حالت می مونند و همینطور بعضی وقتها تا 10 دقیقه یا بیشتر دوتاییشون می رند تو لونه و اونجا می مونند.
    عزیز شما تا جایی که من میدونم مرغ عشقاتون جفت نیستن درسته؟ جفتگیری دیدید؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    نقل قول نوشته اصلی توسط mirhosseini نمایش پست ها

سوال:
    سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که یادمه گفته بودید که مرغ عشق هاتون حدودا 4 تا 5 ماه دارن .
    قرار دادن لونه توی این سنین کمی زود هستش و معمولا بهتره که لانه گذاری در قفس از 8 ماهگی آغاز بشه .
    همنطور که خودتون گفتید وقتی که قفس رو برمیدارید میترسن و سریع میرن توی لونه چون که لونه تنها جایی هستش که در اون احساس امنیت میکنن و لونه براشون بازیچه نیست و در واقع تنها جایی که میدونن کسی نمیتونه بهشون دسترسی پیدا کنه و فقط مال خودشونه.
    در پایان به نظرم بهتره که فعلا لونه رو بردارید (البته اگه هنوز 4 تا 5 ماهه هستن) چون توی این سنین علیرغم اینکه ممکنه بارها جفتگیری کنن ولی به دلیل نا آماده بودن جفت ها معمولا نتیجه ای در بر نداره .
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10744
    دوستان . از ایجاد پست گذشته ام متاسفم . قبصد توهین و بی احترامی به شخصی را نداشته ام . خودم هم در همین حد پیش دبستانی بارها سئوال پرسیدم و دوستان نیز قبول زحمت نموده و راهنمایی کرده اند .
    دوره پیش دبستانی بهترین دوره تحصیل من بوده

با تقدیم احترام به همه دوستان انجمن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    دوستان لطفا دیگه کسی بحث سوالات مهد کودکی و پیش دبستانی و ابتدایی و ... رو ادامه نده . این حرفا تاپیک رو از موضوع و هدف اصلی منحرف میکنه

از این به بعد پستهایی به این محتوا حذف میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    در پاسخ به پست های قبلی MOHAMMAD REZA 137017 و milad 22 :
    مرغ عشقهام ظاهرا جفت شدن ولی ازشون جفتگیری ندیدم (البته زیاد هم خونه نیستم)
    در مورد سنشون هم باید بگم بیشتر از 2 ماه میشه که خریدمشون و همون روزای اول دوستان گفتن حدودا 5 ماه و حتی نر رو بیشتر هم میدونستند

در این صورت اگه لونه بمونه مشکلی نداره !!؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    تو پست دوم خوندم که باید از قفس بیارمشون بیرون .من در قفسو باز کردم پسته اومده بیرون رفته بالای پرده حالا نمیتونم بگیرمش چه خاکی بنمایم در سرم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق (باجریگار)
    شماره عضویت
    11333
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    تو پست دوم خوندم که باید از قفس بیارمشون بیرون .من در قفسو باز کردم پسته اومده بیرون رفته بالای پرده حالا نمیتونم بگیرمش چه خاکی بنمایم در سرم
    پرنده های منم یک شب فرار کردن ولی برقا رو خاموش کردم گرفتمشون .

به نظر در و پنجره ها رو ببند پرده رو هم بکش که به شیشه نخورند اگه نتونستی بگیریش در قفص رو باز بزار گرسنه بشه شاید برگرده تو قفص

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5241
    سلام
    برای آماده شدن باجریگارهای ماده م چی بهشون بدم ؟ الان فقط ارزن درشت میدم خیلی کم و دیربه دیر تخم مرغ آبپز کامل
    نر و ماده رو جدا کردم و میخوام وقتی کاملا آماده شدن ( نوکشون پررنگ شد ) بذارمشون کنارهم

صفحه 87 از 475 نخستنخست ... 376869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106137187 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)