صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    سلام.
    خیلی نازه ماشالله...خدا حفظش کنه براتون...خودش تو اون کاسه آب تنی میکنه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    چند سال بعد ....

سلام سپیده جون ( صبا جون ).بابا دلم تنگ شده بود براش

الهی چه کارخوبی کردی که براش یه اتاق جدا در نظر گرفتی . می تونی هرچی بخوای برای سرگرم کردنش تو اتاقش بذاری

منم خیلی دوست دارم جوجو یه اتاق جدا داشته باشه . بیچاره تو اتاق من محدوده ...
    سلام
    مرسی عزیزم تقصیر من بود تنبلی میکردم وگرنه دخترم خیلی از عکس گرفتن خوشش میاد گفتم دیگه بهت قول دادم بد قول نشم ایشالا بزودی جوجو ی خوشگلت اتاق دار بشه عوضش جوجو یه مامان گلی مثل شمارو داره
    تازه اتاق دار شدنم دردسر داره اگه قبلا نسبت به اسباب بازی و قفسش حس مالکیت داشت الان به اتاق و وسائل اتاقم همون حسو داره خودت حسابشو بکن دیگه فکر نمیکنم لازم باشه توضیح بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی نازه ماشالله...خدا حفظش کنه براتون...خودش تو اون
    کاسه آب تنی میکنه؟
    سلام
    ممنون که نظر دادین خدا حنایی جون شمارو هم براتون نگه داره
    بله اون کاسه مخصوص آبتنیشه اولی که میشینه سردی وگرمی آبو تست میکنه از آب گرم خوشش نمیاد بعد یه پاشو میذاره ببینه عمقش مناسبه یه موقع غرق نشه اگر موارد ایمنی رعایت شده باشه شروع میکنه انقدر آب بازی میکنه که هروقت از حمام میاد 2 ساعت چرت میزنه کلا عاشق آب بازیه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    toti,sag
    شماره عضویت
    9938
    ba salam khedmate hame dostan,man taze ozve in sayt shodam totyaro khyli dos daram,mikham y kasko bgiram,age mishe rahnamaiim konin,meci,,

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که نظر دادین خدا حنایی جون شمارو هم براتون نگه داره
    بله اون کاسه مخصوص آبتنیشه اولی که میشینه سردی وگرمی آبو تست میکنه از آب گرم خوشش نمیاد بعد یه پاشو میذاره ببینه عمقش مناسبه یه موقع غرق نشه اگر موارد ایمنی رعایت شده باشه شروع میکنه انقدر آب بازی میکنه که هروقت از حمام میاد 2 ساعت چرت میزنه کلا عاشق آب بازیه
    اوهوم .چه خوب.میشه لطفا بگین چطوری یادش دادین که خودش آب تنی کنه؟
    این حنا که هرچی آب بزاری جلوش اصلا فایده نداره نداره که نداره حتما باید یکی اونجا باشه و خانمو حمام کنه

بعد که اومد بیرون از حمام میگه بریم آب بازی و میره سراغ ظرف ابش و آب بازی میکنه!!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط saba نمایش پست ها
    سلام
    مرسی عزیزم تقصیر من بود تنبلی میکردم وگرنه دخترم خیلی از عکس گرفتن خوشش میاد گفتم دیگه بهت قول دادم بد قول نشم ایشالا بزودی جوجو ی خوشگلت اتاق دار بشه عوضش جوجو یه مامان گلی مثل شمارو داره
    تازه اتاق دار شدنم دردسر داره اگه قبلا نسبت به اسباب بازی و قفسش حس مالکیت داشت الان به اتاق و وسائل اتاقم همون حسو داره خودت حسابشو بکن دیگه فکر نمیکنم لازم باشه توضیح بدم
    خیلی خوبه که حداقل به اتاقش حس مالکیت داشته باشه آخه الان تو اتاق من همه چی غیر از پنکه مال خودشه و هیچکی حق نداره بهشون دست بزنه . البته به جز من

نقل قول نوشته اصلی توسط kamii نمایش پست ها
    ba salam khedmate hame dostan,man taze ozve in sayt shodam totyaro khyli dos daram,mikham y kasko bgiram,age mishe rahnamaiim konin,meci,,
    سوالتون رو تو بخش پرسش و پاسخ درباره طوطی ها بپرسید و فارسی تایپ کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    اوهوم .چه خوب.میشه لطفا بگین چطوری یادش دادین که خودش آب تنی کنه؟
    این حنا که هرچی آب بزاری جلوش اصلا فایده نداره نداره که نداره حتما باید یکی اونجا باشه و خانمو حمام کنه

بعد که اومد بیرون از حمام میگه بریم آب بازی و میره سراغ ظرف ابش و آب بازی میکنه!!!
    سلام
    آبتنی کردنو من یادش ندادم یه بار که داشتم آب آکواریومو عوض میکردم دیدم اومده نشسته لب ظرف آب داره خودشو میشوره خیلی عجیب بود چون دختر من فوق العاده ترسو هست اون ظرف خیلی بزرگ بود نمیدونم چجوری ازش نترسیده بود اونطوری بود که فهمیدم از آب بازی خوشش میاد تا میگم بریم حموم بال بال میزنه میگه بدو برو
    شما حنایی رو چجوری حمام میکنید؟ خوب منم وقتی کاسه اب براش میذارم تو حمام حتما باید خودم باشم وگرنه امکان نداره خودشو بشوره اون موقع هم که مشغوله من خودم با این اسپری پمپیا که مخصوص سم پاشیه پشتشو میشورم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    اوهوم.چه خوب.
    من حنایی رو میبرم حمام میشینه رو صندلی خودش منم دوش میگیرم روش.

کاسه پر از اب گذاشتم جلوش ولی هیچ فایده ای نداشته....شایدم تنبلی کردم و مدت بیشتری باید کاسه رو میزاشتم تا یاد بگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    طوطی نازی داری صبا جون تبریک میگم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    3359
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    طوطی نازی داری صبا جون تبریک میگم
    ممنون عزیزم خیلی لطف کردی

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)