صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 88
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .:smile (23):چه بامزه .حالا پیشته رو نگه اول سلام نمیشه انگار :71: .شما تو خونتون پرنده ی دیگه ای دارین ؟ یه صدایی که مرتب تکرارش می کنه صدای چیه ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام .:smile (23):چه بامزه .حالا پیشته رو نگه اول سلام نمیشه انگار :71: .شما تو خونتون پرنده ی دیگه ای دارین ؟ یه صدایی که مرتب تکرارش می کنه صدای چیه ؟
    سلام.این هم از کارهای الکسیه دیگه.در مورد پرنده چرا فنچ هم داریم که بیشتر توی راهرو هستن و چند روز که زمستان خیلی سرد بود میوردیمشون توی خونه.ولی فکر نکنم اون صدای فنچ باشه.کلا الکسی استعداد خاصی داره برای درست کردن انواع صدا ها!!!!شاید هم میخواد جمله خاصی رو تقلید کنه که ما ازش خبر نداریم!!!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام دوستان.امروز بالاخره الکسی بعد از 1 هفته تمرین بابا گفتش و سلام بابا.البته هنوز خیلی کار داره و خوب نمیگه.دارم هنوز باهاش کار میکنم تا درست حرف بزنه.راستی 1 فایل دیگه هم اپلود کردم از شیرین کاریهاش.توی این فایل اولش 1 بابا میگه و بعدشم سلام با لحن های متفاوت.خوشحال میشم گوش کنید و اگر موردی هست که باید بیشتر باهاش کار کنم رو بهم بگین.ممنون

http://www.upload.iran-forum.ir/uploads/1302100584.mp4

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام دوستان.امروز بالاخره الکسی بعد از 1 هفته تمرین بابا گفتش و سلام بابا.البته هنوز خیلی کار داره و خوب نمیگه.دارم هنوز باهاش کار میکنم تا درست حرف بزنه.راستی 1 فایل دیگه هم اپلود کردم از شیرین کاریهاش.توی این فایل اولش 1 بابا میگه و بعدشم سلام با لحن های متفاوت.خوشحال میشم گوش کنید و اگر موردی هست که باید بیشتر باهاش کار کنم رو بهم بگین.ممنون

http://www.upload.iran-forum.ir/uploads/1302100584.mp4
    سلام .خیلی عالیه .بهت تبریک می گم:smile (22):. برای اولین بار بدون دردسر فایلش اجرا شد برام :smile (111):. هربار که گفت سلام یا بابا رو گفت سریع بهش جایزه بده . اینجوری این کلمات رو اینقدر تکرار می کنه تا کامل تر و واضح تر بتونه بگه .نمی خوای عکسشو بذاری ؟:smile (15)::7:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام دوستان.خوب این هم چند تا عکس از الکسی بعد از سالها ی دور:
    <font size="3"><font color="DimGray">
    %

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام .خیلی عالیه .بهت تبریک می گم:smile (22):. برای اولین بار بدون دردسر فایلش اجرا شد برام :smile (111):. هربار که گفت سلام یا بابا رو گفت سریع بهش جایزه بده . اینجوری این کلمات رو اینقدر تکرار می کنه تا کامل تر و واضح تر بتونه بگه .نمی خوای عکسشو بذاری ؟:smile (15)::7:
    سلام.خیلی ممنون.خوشحالم که بدون دردسر اجرا شدش.همین طور بدون جایزه انقدر سلام یا پیشته میگه مخمونو میبره چه برسه بهش جایزه هم بدیم.در مورد عکس هم گزاشتم ولی نمیدونم چرا توی این سایت ایران بلاگ نمیاد.اخه من عکس هارو برای اینکه زود ف ی ل ت ر نشه اونجا اپلود میکنم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام.خیلی ممنون.خوشحالم که بدون دردسر اجرا شدش.همین طور بدون جایزه انقدر سلام یا پیشته میگه مخمونو میبره چه برسه بهش جایزه هم بدیم.در مورد عکس هم گزاشتم ولی نمیدونم چرا توی این سایت ایران بلاگ نمیاد.اخه من عکس هارو برای اینکه زود ف ی ل ت ر نشه اونجا اپلود میکنم
    سلام . شما فقط همین دو سه تا کلمه رو که نمی خوای یادش بدی که ، حتما باید کلمات بیشتر و بعدها جملاتی هم بهش یاد بدی .اگه شما جایزه بهش بدی اونم الان که تازه همین دو 3 تا کلمه رو یاد گرفته می فهمه که گفتن این کلمات برای شما جالبه و با تکرار سعی می کنه واضح تر بگه .جایزه اینجا و تو این مرحله کمک می کنه که بعدها اگه کلمات بیشتری هم یاد گرفت بازم اینا رو تکرار کنه .حالا این تجربه من بوده شاید دوستان دیگه نظرشون متفاوت باشه .

شما عکسا رو اینجا آپلود کن :

http://s29.aks98.com/index.php

منتظرم عکسای خوشگلشو ببینم :smile (263):.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    من فکر می کنم عکس ها ف ی ل ت ر هستند . امکان داره از یه آپلود سنتر دیگه استفاده کنی ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام . شما فقط همین دو سه تا کلمه رو که نمی خوای یادش بدی که ، حتما باید کلمات بیشتر و بعدها جملاتی هم بهش یاد بدی .اگه شما جایزه بهش بدی اونم الان که تازه همین دو 3 تا کلمه رو یاد گرفته می فهمه که گفتن این کلمات برای شما جالبه و با تکرار سعی می کنه واضح تر بگه .جایزه اینجا و تو این مرحله کمک می کنه که بعدها اگه کلمات بیشتری هم یاد گرفت بازم اینا رو تکرار کنه .حالا این تجربه من بوده شاید دوستان دیگه نظرشون متفاوت باشه .

شما عکسا رو اینجا آپلود کن :

http://s29.aks98.com/index.php

منتظرم عکسای خوشگلشو ببینم :smile (263):.

چشم.جایزه هم از فردا میدیم.اگه الکسی بفهمه همچین خاله ی مهربونی داره دیگه مارو ول نمیکنه.همش میگه باید جایزه بدی.عکساشم الان اونجا اپلود میکنم میزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.M نمایش پست ها
    من فکر می کنم عکس ها ف ی ل ت ر هستند . امکان داره از یه آپلود سنتر دیگه استفاده کنی ؟
    سلام دوست عزیز.نه فیلتر نیستن.ولی چشم الان 1 جای دیگه اپلود میکنم میزارم عکس هاشو

صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)