صفحه 5 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 214
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    کاربر محمد صادق بهمنش مدیر ارشد انجمن آبزیان آب شور شدند

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    قبلا هم گفته بودم تعداد معاونین و مدیرای سایت از تعداد اعضا بیشتر شده .................................................. .................:smile (92):

همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    قبلا هم گفته بودم تعداد معاونین و مدیرای سایت از تعداد اعضا بیشتر شده .................................................. .................:smile (92):

فکر نمیکنم . پارسی پت حرف نداره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیز
    بله قبلا هم گفته بودید منم قبلا جواب داده بودم
    اولا که آقای بهمنش قبلا هم مدیر بوده....الان فقط مدیر ارشد شده
    پس به تعداد مدیران اضافه نشده

و در ثانی....ما کمترین تعداد مدیر و معاون رو داریم!!!حالا خوبه اون آمار پایین صفحه هست تا همه ببین!!
    طبق آمار این لحظه :

کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از انجمن بازدید کردند. تعداد 103 عضو و 2404 مهمان

از این 105 کاربر عضو انجمن تنها 13 نفر مدیر و معاون و ... هستند!!!!
    92 کاربر در برابر 13 مدیر.تعداد کاربران فعالمون هم 378 نفره ... تعداد کل مدیرانمون فکر نکنم 15-16 نفر بیشتر باشه
    15 تا مدیر در قبال 378 کاربر

این اصلا با اون چیزی که شما برای برا دوم دارید تکرار میکنید همخونی نداره!!!!میشه بگید معیارتون برای سنجیدن این موضوع چی بوده؟!!!
    بقیه فروم ها مدیرانشون بسیار بیشترن!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    والا من به غیر خودم و چند تادیگه از برو بچ کسی رو نمیبینم که تو بخش آبزیان پست بده که از اون 5 الی 6 نفر هم ................تاش مدیره و معاون اصلا ارتقا درجه توی این سایت بر چه اساسیه؟کمیته جذب هست؟در ثانی من منظورم آقای بهمنش نبود باز ایشون خوبه لااقل اگه مدیر شده یه چیزی توی چنتش هست منظورم مدیرهای دیگست که با اطلاعات کم مدیر و معاون شدن من قصد اهانت به کسی رو ندارم ولی حقیقت همیشه تلخ بوده من آدم رکی هستم .فضای پارسی پت رو به این دلیل انتخاب کردم چون دیدم جوش صمیمیه و اطلاعات که آدم میگیره صحیحه و مثل تالار همسایه نیست هر دری سخنی وهر کی برسه اظهار نظر کنه مثلا مدیر آب شور بیاد در مورد آب شیرین نظر بده یا بالعکس خدا رو شکر این چیزها اینجا نیست ولی میترسم در آینده هم اینجا به این بیماری مبتلا بشه.شاید بعضی ها فکر کنن چون من خودم یه کاربر ساده هستم این حرف رو زدم ولی اینو بگم این قدر حال میکنم که همین کاربر ساده بمونم و ارتقا درجه پیدا نکنم چون اون موقع اگه یه چیزی بگم میگن یه کاربر ساده گفته نمیگن یه مدیر یا معاون این اشتباهو کرده.یا علی

نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله قبلا هم گفته بودید منم قبلا جواب داده بودم
    اولا که آقای بهمنش قبلا هم مدیر بوده....الان فقط مدیر ارشد شده
    پس به تعداد مدیران اضافه نشده

و در ثانی....ما کمترین تعداد مدیر و معاون رو داریم!!!حالا خوبه اون آمار پایین صفحه هست تا همه ببین!!
    طبق آمار این لحظه :

کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از انجمن بازدید کردند. تعداد 103 عضو و 2404 مهمان

از این 105 کاربر عضو انجمن تنها 13 نفر مدیر و معاون و ... هستند!!!!
    92 کاربر در برابر 13 مدیر.تعداد کاربران فعالمون هم 378 نفره ... تعداد کل مدیرانمون فکر نکنم 15-16 نفر بیشتر باشه
    15 تا مدیر در قبال 378 کاربر

این اصلا با اون چیزی که شما برای برا دوم دارید تکرار میکنید همخونی نداره!!!!میشه بگید معیارتون برای سنجیدن این موضوع چی بوده؟!!!
    بقیه فروم ها مدیرانشون بسیار بیشترن!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    والا من به غیر خودم و چند تادیگه از برو بچ کسی رو نمیبینم که تو بخش آبزیان پست بده که از اون 5 الی 6 نفر هم ................تاش مدیره و معاون اصلا ارتقا درجه توی این سایت بر چه اساسیه؟کمیته جذب هست؟در ثانی من منظورم آقای بهمنش نبود باز ایشون خوبه لااقل اگه مدیر شده یه چیزی توی چنتش هست منظورم مدیرهای دیگست که با اطلاعات کم مدیر و معاون شدن من قصد اهانت به کسی رو ندارم ولی حقیقت همیشه تلخ بوده من آدم رکی هستم .فضای پارسی پت رو به این دلیل انتخاب کردم چون دیدم جوش صمیمیه و اطلاعات که آدم میگیره صحیحه و مثل تالار همسایه نیست هر دری سخنی وهر کی برسه اظهار نظر کنه مثلا مدیر آب شور بیاد در مورد آب شیرین نظر بده یا بالعکس خدا رو شکر این چیزها اینجا نیست ولی میترسم در آینده هم اینجا به این بیماری مبتلا بشه.شاید بعضی ها فکر کنن چون من خودم یه کاربر ساده هستم این حرف رو زدم ولی اینو بگم این قدر حال میکنم که همین کاربر ساده بمونم و ارتقا درجه پیدا نکنم چون اون موقع اگه یه چیزی بگم میگن یه کاربر ساده گفته نمیگن یه مدیر یا معاون این اشتباهو کرده.یا علی
    در هر صورت نظر من و احتمالا اکثریت کاربران با شما فرق داره ولی به هر حال بابت توجه و دلسوزیتون متشکرم
    موفق باشید
    آژیده

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    کاربر mahdi1367 معاون انجمن آبزیان آب شور شدند.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    کاربر Da Vinci معاون آزمایشی انجمن پاراکیت ها شدند .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    به کاربر آیسان جهت نظارت بر ترجمه های بخش طوطی سانان دسترسی مدیریتی داده شد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    کاربر فائقی نژاد و Da Vinci معاون انجمن طوطی سانان شدند
    ویرایش توسط بابک آژیده : 7th July 2011 در ساعت 11:18 AM

صفحه 5 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)