صفحه 32 از 60 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 311 به 320 از 593
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام قیمت بستگی به منطقه داره . ولی حدودا همین قیمت هاس . بنظرم پرنده فروشی ها بزرگ شهرتون داشته باشن .
    اخه من خود بوشهر نیستم یکی از شهرستانای بوشهرم اینجام همین دون پارس هستش ک میگن خوب نیس حالا با این وجود این دون پارس بدم بهتره یا میوه و سبزیجات ک میدونم هر دو خوب نیس کدوم بد تره ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    مینام یکی دو روزه یکم بی حاله انگاری فک میکنم بیش از حد معمول چرت میزنه میتونه از تغذیه غلطم باشه ک بهش میدادم ؟
    این اثرات تو لک رفتن و اولین پر ریزیش نیس ؟ فک کنم دور و بر 4 ماه 5 ماهش باشه دیگه کم کم .
    از کجا بدونم مریضه ؟ یا ن ؟ مدفوعش تقریلا عادیه

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    مینام یکی دو روزه یکم بی حاله انگاری فک میکنم بیش از حد معمول چرت میزنه میتونه از تغذیه غلطم باشه ک بهش میدادم ؟
    این اثرات تو لک رفتن و اولین پر ریزیش نیس ؟ فک کنم دور و بر 4 ماه 5 ماهش باشه دیگه کم کم .
    از کجا بدونم مریضه ؟ یا ن ؟ مدفوعش تقریلا عادیه
    سلام
    میوه و سبزیجات تاره خوبه بهش بدید البته نبصورت زیاد در هفته 3؛4 وعده خوبه . و گوشت مرغ ابپز شده بدون هیچ افزودنی در هفته 4-5 وعده خوبه
    مواردی که گفتم حتما بهش بدید . دونه پلت هم ببینید کی میره پرنده فروشی های مرکز استان بهش سفارش بدید براتون بگیره .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم/ملنگو
    شماره عضویت
    12632
    سلام

الان مینای من دو ماهش تموم شده..توی این مدت بهش خمیر پلت و گاهی هم سینه مرغ دادم....الان میتونم کم کم خمیر پلت رو حذف کنم و پلت خشک بدم بهش؟ و اینکه کف دریا هم لازمه توی قفس باشه؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط grey_89 نمایش پست ها
    سلام

الان مینای من دو ماهش تموم شده..توی این مدت بهش خمیر پلت و گاهی هم سینه مرغ دادم....الان میتونم کم کم خمیر پلت رو حذف کنم و پلت خشک بدم بهش؟ و اینکه کف دریا هم لازمه توی قفس باشه؟
    با تشکر
    سلام
    معمولا مینا در 2-3 ماهگی بعد خودش شروع به غذا خوردن میکنه . کف دریا هم میتونیت بزارید
    از سبزیجات تاز و میوها که آهن کمتر دارن در هفته 2-3 وعده براش خوبه .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    18099
    با سلام خدمت همه مینا دارای عزیز من ی ماه پیش مرغ مینای ماده خریدم خیلی خنگ بود اصلا کار جالبی انجام نمیداد خیلی باهاش کار کردم فقط بلد بود بیاد روی دست من خونده بودم مینای نر بااستعداد تره برای همین هفته ی پیش فروختمش بجاش ی مینای نر خریدم این مینای نر خیلی با استعداده در عرض دوروز دستی شد ولی من نگرانم که حرف نزنه اخه من خیلی بدشانسم شاید حرفام تکراری باشه ولی من برای اینکه مینام بتونه حرف بزنه چه کار هایی انجام بدم خیلیم باش کار میکنم.😄😄😄

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid xxo نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه مینا دارای عزیز من ی ماه پیش مرغ مینای ماده خریدم خیلی خنگ بود اصلا کار جالبی انجام نمیداد خیلی باهاش کار کردم فقط بلد بود بیاد روی دست من خونده بودم مینای نر بااستعداد تره برای همین هفته ی پیش فروختمش بجاش ی مینای نر خریدم این مینای نر خیلی با استعداده در عرض دوروز دستی شد ولی من نگرانم که حرف نزنه اخه من خیلی بدشانسم شاید حرفام تکراری باشه ولی من برای اینکه مینام بتونه حرف بزنه چه کار هایی انجام بدم خیلیم باش کار میکنم.
    سلام
    مبارک تون باشه اگر زیر شش ماه سنش باشه قدرت یادگیری بالا داره و هرچه بیشتر باشه یادگیری سختری داره و دو سال به بعد هم کار بسیار مشکل میشه .
    مینا مکانهای شلوغ رو بیشتر دوست داره و زودتر به حرف می افته .
    شما اول اعتماد شو بدست بیارید که این کار رو تقریبا انجام دادید . یه آینه براش بزارید که تنها نباشه و مقداری گرسنگی هم براش خوبه زمانی که میخواهید غذای تقویتی مثل گوشت ابرشده ( بدون افزودنی )
    طوری عمل کنید که متوجه حرفی بزنه جایزه میگیره با دستانه خودتون غذای جایزه رو بدید
    صدای ظبط شده و تکرار کلمات در طول روز براش خوبه .
    این مورد رو همیشه رر نظر داشته تغذیه مناسب در سرعت یاد گیری کلمات تاثیر گذار هست .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    سلام مرغ مینام ی چند روزیه احساس میکنم پر ریزیش شروع شده چون نسبت ب قبل بیشتر پر میریزه معمولا تو چ سنی پر ریزیشون شروع میشه ؟ و ایا تو این سن باید چ کارایی بیشتر انجام بدم ؟ تو این سن پرخاشگر هم میشه ؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9627 نمایش پست ها
    سلام مرغ مینام ی چند روزیه احساس میکنم پر ریزیش شروع شده چون نسبت ب قبل بیشتر پر میریزه معمولا تو چ سنی پر ریزیشون شروع میشه ؟ و ایا تو این سن باید چ کارایی بیشتر انجام بدم ؟ تو این سن پرخاشگر هم میشه ؟

سلام
    معمولا در اواخر جوجگی پرهای شیری میریزه و پرهای کامل در میاد در 4-8 ماهگی . براش ظرف ابتنی قرار بدید . چون هوای تابستان گرم هست پرهاش بیشتر میریزه
    از کف دریا توی قفس استفاده کنید سفید تخمرغ ابز شده بهمراه سیب زمینی ابز شده در هفته 1-2 وعده بهش بدید .
    کارهای مناسب . نظافت . تغذیه . اب تنی و صحبت کردن ( خودتون یا صدای ظبط شده )
    آینه هم مناسب هست توی قفسش بزارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16533
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    معمولا در اواخر جوجگی پرهای شیری میریزه و پرهای کامل در میاد در 4-8 ماهگی . براش ظرف ابتنی قرار بدید . چون هوای تابستان گرم هست پرهاش بیشتر میریزه
    از کف دریا توی قفس استفاده کنید سفید تخمرغ ابز شده بهمراه سیب زمینی ابز شده در هفته 1-2 وعده بهش بدید .
    کارهای مناسب . نظافت . تغذیه . اب تنی و صحبت کردن ( خودتون یا صدای ظبط شده )
    آینه هم مناسب هست توی قفسش بزارید
    ممنون
    آقا من شنیدم میگن برا مینا مثه طرقه و قناری و ... اینا آینه نباید گذاشت ک ؟؟؟؟؟؟
    بعد من دون مرغ مینا گرفتم ی دونه هست ب اسم سپهر دانه ترکیباتشو ک میخونم آهن توش نیست فک کنم خوب باشه دیگه برا مینا درسته ؟

صفحه 32 از 60 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)