صفحه 21 از 60 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 593
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mandii نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید.
    کسی از دوستان میدون فرق بین مینای ایرانی و افغانی چیه؟
    سلام.مینای ایرانی و افغانی ندارم.ما سه گونه از مینا داریم که مینای معمولی،بالی و گوشواره ای هستن.مینای معمولی خودش هشت زیرشاخه داره که بسته به موقعیت زیستگاهشون اکثرا اسم گذاری شدن.
    اما از لحاظ هوش و استعداد هیچ فرقی ندارن.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز،قناری، ماهی آب شیرین، فنچ، باجریگار، مرغ مینا
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.مینای ایرانی و افغانی ندارم.ما سه گونه از مینا داریم که مینای معمولی،بالی و گوشواره ای هستن.مینای معمولی خودش هشت زیرشاخه داره که بسته به موقعیت زیستگاهشون اکثرا اسم گذاری شدن.
    اما از لحاظ هوش و استعداد هیچ فرقی ندارن.
    در گرگان یک مغازه دار میگفت فرق دارن از رنگ چشماشون میشه تشخیص داد! اختلاف قیمتشم 100 هزارتومنه؟؟!!!!!
    یه سوال دیگه هم داشتم نوک زدن مینا هم مثل طوطی ممکن علت های مختلفی داشته باشه؟ مثلا واسه بازی کردن یا بدست آوردن اعتماد ...
    با تشکر.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    در گرگان یک مغازه دار میگفت فرق دارن از رنگ چشماشون میشه تشخیص داد! اختلاف قیمتشم 100 هزارتومنه؟؟!!!!!
    یه سوال دیگه هم داشتم نوک زدن مینا هم مثل طوطی ممکن علت های مختلفی داشته باشه؟ مثلا واسه بازی کردن یا بدست آوردن اعتماد ...
    با تشکر.
    سلام.مطمئنید رنگ پوست اطراف چشم رو نمیگفت؟مینای گوشواره ای رو منظورش نبوده؟

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام دوستان
    ميناي يكي از دوستانم تا ديروز سرحال بوده ولي امروز صبح حالش ناگهاني بد شده و به پشت افتاده و دهنش باز مونده
    دوستم بنا به تشخيص خودش يه قرص سرماخوردگي رو تو آب حل كرده و ريخته تو دهنش . از اون موقع كمي بهتر شده و راه ميره ولي چشماش همش بسته است و اطراف چمشمش هم سفيده. از صبح تا حالا هم هيچي نخورده
    به نظرتون مشكلش چيه؟
    غذاش هم هميشه دونه پارس بوده

فعلا تا فردا دسترسي به دامپرشك ندارن

ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.مطمئنید رنگ پوست اطراف چشم رو نمیگفت؟مینای گوشواره ای رو منظورش نبوده؟
    نه داداش گفت چشمش اگه رنگیه افغانیه ،اگه رنگی نباشه و داخلش خالهای سفید باشه ایرانیه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    10482
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميناي يكي از دوستانم تا ديروز سرحال بوده ولي امروز صبح حالش ناگهاني بد شده و به پشت افتاده و دهنش باز مونده
    دوستم بنا به تشخيص خودش يه قرص سرماخوردگي رو تو آب حل كرده و ريخته تو دهنش . از اون موقع كمي بهتر شده و راه ميره ولي چشماش همش بسته است و اطراف چمشمش هم سفيده. از صبح تا حالا هم هيچي نخورده
    به نظرتون مشكلش چيه؟
    غذاش هم هميشه دونه پارس بوده

فعلا تا فردا دسترسي به دامپرشك ندارن

ممنون
    من تجربه ی زیادی در زمینه مینا ندارم ولی احتمال میدم مسموم شده، مینا هر چی رویه زمین ببینه میخوره،
    مینای یکی از دوستام رو زمین سم حشرات که به صورت پودر بود خورده بود. اون هم همچین شرایطی داشت.
    چون غذا نمیخورد قطره سن استول میریخت تویه آبش. قبل از اینکه هرکاری بکنه تویه حلقش روغن زیتون ریخته بود.
    البته این تجربه من نیست و نمیدونم روی اون مینا هم جواب میده یا نه ولی اون مینایی که من دیدم داشت میمرد.
    امیدوارم هرچی سریعتر میناش خوب بشه.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    من تجربه ی زیادی در زمینه مینا ندارم ولی احتمال میدم مسموم شده، مینا هر چی رویه زمین ببینه میخوره،
    مینای یکی از دوستام رو زمین سم حشرات که به صورت پودر بود خورده بود. اون هم همچین شرایطی داشت.
    چون غذا نمیخورد قطره سن استول میریخت تویه آبش. قبل از اینکه هرکاری بکنه تویه حلقش روغن زیتون ریخته بود.
    البته این تجربه من نیست و نمیدونم روی اون مینا هم جواب میده یا نه ولی اون مینایی که من دیدم داشت میمرد.
    امیدوارم هرچی سریعتر میناش خوب بشه.
    ممنون دوست عزيز از راهنماييتون
    متاسفانه ميناي دوستم چند دقيقه پيش مرد
    منم حدس ميزنم مسموم شده بوده. چون صبح سرحال و سالم بوده . . .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نه داداش گفت چشمش اگه رنگیه افغانیه ،اگه رنگی نباشه و داخلش خالهای سفید باشه ایرانیه.
    یا بلد نبوده و اشتباه گفته یا ...
    هیچ فرق ظاهری ندارن دوست عزیز . ممکنه به دلیل آب و هوای متفاوت ، پوشش گیاهی متفاوت ، غذایی متفاوت و خیلی چیزای دیگه فرقای خیلی جزیی داشته باشن ولی رنگ چشمشون ربطی به ایرانی و افغانی و پاکستانی بودنشون نداره
    ویرایش توسط بابک آژیده : 31st December 2013 در ساعت 01:58 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ميناوعروس هلندي
    شماره عضویت
    14852
    باسلام مرغ ميناي من 1سالشه جمله ها وكلمات زيادي ميگه اما رودرو نميگه هروقت خودش بخواد حرف ميزنه!!!!چيكار كنم پروبشه رودروباهام صحبت كنه؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا
    شماره عضویت
    15890
    درود بر شما
    من دو مرغ مینا داشتم، که یکی امروز به دلیل اسهال خونی و بیحال مرد، چند روز پیش دامپزشک برای او دو قطره تجویز کرده بود که وقتی به او دادیم روز به روز حالش بدتر شد.
    الان مرغ مینای دیگرم که یک مرغ مینای ماده تخمگذار است و بسیار دوستش دارم نیز بیمار شده، دیگر به دامپزشک اعتماد ندارم، چه باید بکنم! واقعا تحمل مرگ این پرنده عزیز را ندارم
    شیرین که صبح مرد، حال سرمه من خوب بود، و من چند ساعت بیرون رفتم شاید حالم بهتر شود، وقتی برگشتم با بیماری مرغ مینای دیگرم روبه رو شدم،
    اگر اینها از هم بیماری را گرفته اند! چرا این چند هفته که شیرین بیمار بود سرمه سرحال بود! و چرا چند ساعت بعد از مرگ شیرین سرمه بدحال شده
    سرمه پرنده بسیار پرجنب و جوش و سرحالی بود و روی جاکفشی در ورودی لانه سازی کرده بود و این دو پرنده از هم جدا بودند و شیرین هیچوقت از قفسش بیرون نمی آمد.
    دارم دیوانه میشوم، لطفا کمکم کنید

صفحه 21 از 60 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)