صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    امشب رفتم یه جا قناری بخرم بجاش از این خوشم اومد و خریدمش

[url=http://up.parsipet.ir/]
    سلام.ایشالاکه مبارکتون باشه.میشه ازش چندتا عکس کامل بزارین و بفرمایید سنش چقدره و چه غذایی داره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي و كاكادو
    شماره عضویت
    8746
    باسلام
    آقا مباركت باشه و اميدوارم لحظات خوشي رو دركنار همديگه سپري كنيد...
    مصطفي جان منم از وجود اين تاپيك بي اطلاع بودم تا اينكه شما پست جديد زدي...

نگهداري از پرنده خوبه ولي منم با شما موافقم كه هيچ چيز جاي ماهي و ماهي بازي رو نميگره(علي الخصوص فلاورهاي زيبايي كه شما داري و حتي ما هم بهشون افتخار ميكينم)...
    درآخر هم اميدوارم هرچه زودتر كاكادو سينه سرخ رو بخري و ما روهم از ديدن عكسهاش محروم نكني...
    باتشكر farhad-2007

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.ایشالاکه مبارکتون باشه.میشه ازش چندتا عکس کامل بزارین و بفرمایید سنش چقدره و چه غذایی داره؟
    این تازه از والدینش جدا شده
    20 یا 22 روزش اگه اشتباه نکنم
    غذا هم تو این یک روزی که پیش منه سرلاک میدم که ظاهرا دیگه باید یه برنامه غذایی طبق دستور نفیسه خانم براش بچینم
    چون دیر از والدینش جدا شده توسط والدین کتک خورد و پر هاش کنده شده پرهاش که صاف بشه حتما عکس میزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad-2007 نمایش پست ها
    باسلام
    آقا مباركت باشه و اميدوارم لحظات خوشي رو دركنار همديگه سپري كنيد...
    مصطفي جان منم از وجود اين تاپيك بي اطلاع بودم تا اينكه شما پست جديد زدي...

نگهداري از پرنده خوبه ولي منم با شما موافقم كه هيچ چيز جاي ماهي و ماهي بازي رو نميگره(علي الخصوص فلاورهاي زيبايي كه شما داري و حتي ما هم بهشون افتخار ميكينم)...
    درآخر هم اميدوارم هرچه زودتر كاكادو سينه سرخ رو بخري و ما روهم از ديدن عكسهاش محروم نكني...
    باتشكر farhad-2007
    مرسی اقا فرهاد که اینجا سر زدید
    این تاپیک برای خیلی وققت پیشه
    شما همیشه به بنده لطف داشتید

در بحث فلاور بازی کسانیکه من رو میشناسند میدونند که پیش شما جواب درس پس میدم

به امید روزیکه بتونم کاکادو سینه سرخ بخرم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    این تازه از والدینش جدا شده
    20 یا 22 روزش اگه اشتباه نکنم
    غذا هم تو این یک روزی که پیش منه سرلاک میدم که ظاهرا دیگه باید یه برنامه غذایی طبق دستور نفیسه خانم براش بچینم
    چون دیر از والدینش جدا شده توسط والدین کتک خورد و پر هاش کنده شده پرهاش که صاف بشه حتما عکس میزارم
    ایشالا که سالها برات موندگار باشه ولی این پرنده قطعا بالای چهل روزشه و دلیل خواستن عکس هم برای دیدن کامل قسمت های خالی از پر بدنش بود.این قسمت هارو پدرو مادر نمیتونن کنده باشن.پدرو مادر پرهای قسمت سر و یا بین دو بال رو میکنن و حتی خالی از پر میکنن ولی اینطور که از تصویر مشخصه علاوه بر زیر سینه روی بالها هم نقاط خالی از پر هست و در قسمت هایی کرک دیده میشه که بهتره به یک دامپزشک نشون بدید حیفه پرنده به این زیبایی.ایام به کامتون باشه

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    ایشالا که سالها برات موندگار باشه ولی این پرنده قطعا بالای چهل روزشه و دلیل خواستن عکس هم برای دیدن کامل قسمت های خالی از پر بدنش بود.این قسمت هارو پدرو مادر نمیتونن کنده باشن.پدرو مادر پرهای قسمت سر و یا بین دو بال رو میکنن و حتی خالی از پر میکنن ولی اینطور که از تصویر مشخصه علاوه بر زیر سینه روی بالها هم نقاط خالی از پر هست و در قسمت هایی کرک دیده میشه که بهتره به یک دامپزشک نشون بدید حیفه پرنده به این زیبایی.ایام به کامتون باشه

مرسی از توجه تون
    راستش واسه این گفتم 20 یا 22 رورش که نزدیک 3 هفته قبل که بنده رفته بدم به سالن تکثیر یکی از دوستام این جوجه به همراه یک جوجه دیگه دورزه بود که از تخم بیرون اومده بودن. همون شب یک قناری رسمی بلند از بین جوجه هاش جدا کردم دیشب که رفتم قناری رو بیارم دیدم اینا اومدن تو قفس . مادر اینا دوباره اماده تخم گذاری بود که این جوجه ها که میرفتن تو لانه مادرشون اینا رو میزد . با صحبت هایی که شد بی خیال قناری شدم و این جوجه رو برداشتم البته هیچ پولی هم بابت این جوجه پرداخت نکردم . ومطمئن که سنش همین حدود

اینم عکس هایی که خواسته بودید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    مرسی از توجه تون
    راستش واسه این گفتم 20 یا 22 رورش که نزدیک 3 هفته قبل که بنده رفته بدم به سالن تکثیر یکی از دوستام این جوجه به همراه یک جوجه دیگه دورزه بود که از تخم بیرون اومده بودن. همون شب یک قناری رسمی بلند از بین جوجه هاش جدا کردم دیشب که رفتم قناری رو بیارم دیدم اینا اومدن تو قفس . مادر اینا دوباره اماده تخم گذاری بود که این جوجه ها که میرفتن تو لانه مادرشون اینا رو میزد . با صحبت هایی که شد بی خیال قناری شدم و این جوجه رو برداشتم البته هیچ پولی هم بابت این جوجه پرداخت نکردم . ومطمئن که سنش همین حدود

اینم عکس هایی که خواسته بودید

شما قطع به یقین بدون این جوجه بالای چهل روزس و هیچ شکی نکن در مورد سنش.اندازه ی بدن و رشد پرها کاملا گویای این هست که این جوجه 23 روزش نیست.از طرفی اگر با سرنگ تغذیه شده از سرلاک مخصوص استفاده نشده و فقر مواد معدنی اینطور پرهارو آشفته و نا منظم کرده و در بعضی از جاها اصلا رشدی نکرده.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)