صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 268
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
    با سلام,
    این مدیاها که فرمودید در هر دور که تعویض میشوند هزینه آنها چقدر است؟
    یعنی میخوام بدونم در یک جمع بندی هزینه نگهداری و تعویض مدیا های دستگاه r.o در مقایسه با خرید آب از مغازه , صرفه اقتصادی داره؟
    سلام
    سه مرحله اول روی هم 12 هزار تومان قیمت دارند (نوع مرغوب) که خودتون هم در منزل قادر به تعویض کردن هستید و هر 6 ماه یکبار در حالت ایده ال باید تعویض بشه
    ممبران دستگاه با ظرفیت 50 گالن تولید کره ، 45 تومن و فیلم تک آمریکا 55 تومن ، که نهایتا و با حداکثر ظرفیت استفاده دستگاه در حالت کیفیت متعادل آب ورودی 1 سال برای شما به شکل مطلوب کار خواهد کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام
    سه مرحله اول روی هم 12 هزار تومان قیمت دارند (نوع مرغوب) که خودتون هم در منزل قادر به تعویض کردن هستید و هر 6 ماه یکبار در حالت ایده ال باید تعویض بشه
    ممبران دستگاه با ظرفیت 50 گالن تولید کره ، 45 تومن و فیلم تک آمریکا 55 تومن ، که نهایتا و با حداکثر ظرفیت استفاده دستگاه در حالت کیفیت متعادل آب ورودی 1 سال برای شما به شکل مطلوب کار خواهد کرد
    با تشکر از شما,منظور شما از 3 مرحله اول دقیقا چه متریال هایی هستند که من در محل زندگی خودم قیمت آنها را بپرسم تا هزینه های اون رو محاسبه کنم؟اگر هم نوع مرغوب ویژگی خاصّی داره لطفا بگین تا همون نوع را قیمت بگیرم.
    50گالن خوبه,چون هفته ای یکبار هم که آب تانک 300 لیتری رو هر دفعه 20 الی 30 درصدش را سیفون کنم,در این شرایط در هفته 2 روز کامل روشنه و بقیه روزها خاموش.
    فکر میکنم این طور استفاده کردن زیاد به دستگاه فشار نیاره و عمر مفید مدیاهای اون بیشتر بشه,منظور شما از حداکثر استفاده این بود که روزی 50 گالن هر روز و به مدت یکسال تامین کنه؟
    شما فرمودین یکسال یعنی بعد از یکسال دستگاه کارایی ندارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    سلام . مطمئنا آب تصفیبه شده برای شما به صرفه خواهد بود . تعویض فیلترها به کیفیت آبتون بستگی داره . من هر 3 ماه یکبار عوض می کنم . دفعه آخر 50 تومن ازم گرفت . البته خود ro رو هم عوض می کنند که فکر می کنم حدود 100 تومن قیمت داره ولی بیش از یکی دو سال عمر می کنه . ولی کیفیت آب ro بسیار بالاتر از همه آب معدنی هایی هستند که در بازار وجود دارند .
    باسلام و تشکر بابت پاسخ,با قیمت هایی که جناب sezar فرمودند,آیا شما نوع مرغوب تری را استفاده میکنید یا سیستم r.o شما فرق داره؟و همچنین با توجه به استفاده ای که در این پست و کمی بالاتر از نقل قول شما توضیح دادم,بازهم نظر شما بر استفاده از آب تصفیه است و عدم خرید دستگاه است؟
    چون بیشتر نگرانی من در فصل زمستان و سختی ایاب و ذهاب برای خریدن آب است,چون محل زندگی من هوایش نسبتا سرد هست.
    سپاسگذارم از هر دو بزرگوار.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    با تشکر از شما,منظور شما از 3 مرحله اول دقیقا چه متریال هایی هستند که من در محل زندگی خودم قیمت آنها را بپرسم تا هزینه های اون رو محاسبه کنم؟اگر هم نوع مرغوب ویژگی خاصّی داره لطفا بگین تا همون نوع را قیمت بگیرم.
    50گالن خوبه,چون هفته ای یکبار هم که آب تانک 300 لیتری رو هر دفعه 20 الی 30 درصدش را سیفون کنم,در این شرایط در هفته 2 روز کامل روشنه و بقیه روزها خاموش.
    فکر میکنم این طور استفاده کردن زیاد به دستگاه فشار نیاره و عمر مفید مدیاهای اون بیشتر بشه,منظور شما از حداکثر استفاده این بود که روزی 50 گالن هر روز و به مدت یکسال تامین کنه؟
    شما فرمودین یکسال یعنی بعد از یکسال دستگاه کارایی ندارد؟

باسلام و تشکر بابت پاسخ,با قیمت هایی که جناب sezar فرمودند,آیا شما نوع مرغوب تری را استفاده میکنید یا سیستم r.o شما فرق داره؟و همچنین با توجه به استفاده ای که در این پست و کمی بالاتر از نقل قول شما توضیح دادم,بازهم نظر شما بر استفاده از آب تصفیه است و عدم خرید دستگاه است؟
    چون بیشتر نگرانی من در فصل زمستان و سختی ایاب و ذهاب برای خریدن آب است,چون محل زندگی من هوایش نسبتا سرد هست.
    سپاسگذارم از هر دو بزرگوار.
    خواهش میکنم دوست عزیز
    مرحله 1 فیلتر پلی پروپیلن هست مرحله 2 کربن گرانولی و مرحله 3 کربن بلک - این سه مرحله در دستگاه مصرفی هستند و مراحل بعد کمتر نیاز به تعویض دارند
    تفاوت قیمتها تنها بخاطر تفاوت فروشنده هست و قیمت خرید خود فروشنده ها
    فیلتری رو که 12 قیمت فروشش هست ممکنه کسی برای مشتریش عوض کنه و 50 تومن بگیره و کسی بذاره برای خدمات پس از فروش و همون 12 رو بگیره
    شما اگر فیلتر ها رو به قیمت مناسب گیر نیاوردید با من هماهنگ کنید براتون ارسال میکنم
    خیر منظور این نبود که 1 سال عمر دستگاه هست ، منظور بنده این بود که طی 1 سال دستگاه با راندمان عالی براتون کار خواهد کرد
    شما نیازی به خاموش کردن دستگاه ندارید ، زمانی که مخزن دستگاه پر بشه به شکل اتومات خاموش میشه و تا استفاده نکنید و فشار مخزن کاهش پیدا نکنه شروع مجدد نخواهد داشت

منظور آقای رضایی از آب تصفیه شده همون آب حاصل از دستگاه آر او هست به احتمال زیاد که فرمودند به صرفه تر هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز
    مرحله 1 فیلتر پلی پروپیلن هست مرحله 2 کربن گرانولی و مرحله 3 کربن بلک - این سه مرحله در دستگاه مصرفی هستند و مراحل بعد کمتر نیاز به تعویض دارند
    تفاوت قیمتها تنها بخاطر تفاوت فروشنده هست و قیمت خرید خود فروشنده ها
    فیلتری رو که 12 قیمت فروشش هست ممکنه کسی برای مشتریش عوض کنه و 50 تومن بگیره و کسی بذاره برای خدمات پس از فروش و همون 12 رو بگیره
    شما اگر فیلتر ها رو به قیمت مناسب گیر نیاوردید با من هماهنگ کنید براتون ارسال میکنم
    خیر منظور این نبود که 1 سال عمر دستگاه هست ، منظور بنده این بود که طی 1 سال دستگاه با راندمان عالی براتون کار خواهد کرد
    شما نیازی به خاموش کردن دستگاه ندارید ، زمانی که مخزن دستگاه پر بشه به شکل اتومات خاموش میشه و تا استفاده نکنید و فشار مخزن کاهش پیدا نکنه شروع مجدد نخواهد داشت

منظور آقای رضایی از آب تصفیه شده همون آب حاصل از دستگاه آر او هست به احتمال زیاد که فرمودند به صرفه تر هست
    ممنون از پاسخ شما,وهمچنین از لطف شما بابت قبول زحمت ارسال فیلتر ها هم بی نهایت ممنونم.
    پس این وجود پس دستگاه ro به صرفه تر هست,
    یک سوال دیگر هم اینکه این فیلترهایی که فرمودید بصورت بسته بندی شده هستند و هربار یک بسته از اونها مصرف میشه یا به صورت باز هستند و باید مقدار مشخصی از اونها خریداری بشه,درواقع این مبلغ 12هزار تومان بابت یک بسته از هر کدام هست و جمعا 3 بسته ؟اگر زیاد سوال میکنم عذر میخوام چون سررشته ای در مورد این دستگاه ندارم.ممنون.

و سوال بعدی اینکه , جایی خوندم که آب ro اصلا برای سایز کردن دیسکس مناسب نیست,ممنون میشم درباره این مورد هم توضیح بدید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    ممنون از پاسخ شما,وهمچنین از لطف شما بابت قبول زحمت ارسال فیلتر ها هم بی نهایت ممنونم.
    پس این وجود پس دستگاه ro به صرفه تر هست,
    یک سوال دیگر هم اینکه این فیلترهایی که فرمودید بصورت بسته بندی شده هستند و هربار یک بسته از اونها مصرف میشه یا به صورت باز هستند و باید مقدار مشخصی از اونها خریداری بشه,درواقع این مبلغ 12هزار تومان بابت یک بسته از هر کدام هست و جمعا 3 بسته ؟اگر زیاد سوال میکنم عذر میخوام چون سررشته ای در مورد این دستگاه ندارم.ممنون.

و سوال بعدی اینکه , جایی خوندم که آب ro اصلا برای سایز کردن دیسکس مناسب نیست,ممنون میشم درباره این مورد هم توضیح بدید.
    این فیلتر ها در کارتن های 50 و 25 تایی هستند و قیمتی که خدمت شما عرض کردم برای 1عدد فیلتر پلی پروپیلن + 1عدد فیلتر کربن + 1 عدد فیلتر کربن بلاک که هر کدام به شکل جداگانه پلمب ویکیوم دارند هست
    منظور از آب Ro آبی با tds < 100ppm هست اما اگر آب منطقه شما بیش از حد سنگین باشه مثل آب بعضی از شهرستانها که tds بالایی 500 دارند برای دیسکس مناسب نیست و شما باید با تنظیم tds خروجی دستگاه به وسیله شیر میکسی که روی دستگاه تعبیه شده آب مناسب رو استفاده کنید

Tds حدود 250 تا 300 به علت داشتن املاح و مواد معدنی مفید برای رشد دیسکس بهتر از آب آر او هست اما باید محتویات آب تا حدودی مشخص باشه چون tds کل ماد و یونهای محلول در اب رو به شما اعلام میکنه

روی هم رفته و برای نتیجه گیری استفاده از دستگاه تصفیه با شیر میکس کاملا باز که tds آب رو حدود 250 میده و مواد مضر رو از اب جدا میکنه برای دیسکس خوب و مفید هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ـ
    شماره عضویت
    10110
    سلام آقای sezar من برای دستگاه RO سوال کردم که قیمتش به چه صورته , البته از ممبران و فیلم تک چیزی نپرسیدم ولی فروشنده میگفت حداقل قیمت 330 تومنه, آیا شما مطمئن هستین که 45 تومن و 50 تومنه این دو دستگاه؟
    قیمت فیلتر های 3 مرحله اول هم روی هم 15تا20 تومن بود که بنظرم مناسب بود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام احتمالا منظور آقای سزار دستگاه ro نبوده

دستگاه ro بالای 300 تومان قیمتشه

انواعی هست که مثلا مرحله 5 ام یا ممبرین رو نداره ویا فقط از 2 پیش تصفیه تشکیل شده که میتونه قیمتش زیر 70 باشه ولی فقط ذرات درشت و کلر رو میگیره و نه سختی رو

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    باسلام خدمت دوستان واساتيد
    ببخشيد من يه تانك 110*40*70دارم وتوش ديسكس نگهداري ميكنم ميخوام بدونم باچ كارهايي وچ موادي توي فيلتر سطليم ميتونم اب خوبي ازهر لحاظ داشته باشم اخه من امكان خريد ro تصفيه ابو ندارم فعلا تو فيلترم ابر بيوبال و سراميك هستش مرسي

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih1371 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان واساتيدببخشيد من يه تانك 110*40*70دارم وتوش ديسكس نگهداري ميكنم ميخوام بدونم باچ كارهايي وچ موادي توي فيلتر سطليم ميتونم اب خوبي ازهر لحاظ داشته باشم اخه من امكان خريد ro تصفيه ابو ندارم فعلا تو فيلترم ابر بيوبال و سراميك هستش مرسي
    سلام برای سایز کردن احتیاجی به ro نداری و اگر از فیلتر سطلی داری استفاده از بیوبال بی معنی هست همون سرامیک بهترین گزینه هست موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8347
    خيلي ممنونم از پاسختون يعني واسه باكتري سازي سراميك استفاده كنم كافيه؟؟بعد ديگه چ مدياهايي داخل فيلترم باشه؟؟
    بعضيا گذاشتن رزين كاتيوني انيوني داخل فيلترو بهم پيشنهاد دادن بعضي هاهم زئوليتو نظر شمادوستان چيه؟؟
    اينم بگم فوق العاده سختي اب اصفهان رفته بالا يعني يه گچي ب شيشه ميبنده كه باتيغم به سختي ميشه تراشيد فك كنم بالاي 400باشه

صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)