صفحه 80 از 1238 نخستنخست ... 306162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798991301805801080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 12376
    کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    دوستان عزیز سعی کنید غذا و اثباب بازی کاسکوتونو مرتب تنوع بدید چون اگه یه نوع غذا رو در چند روز مرتب بهش بدین زده میشه (به غیر از تخمه) هر روز یه نوع یا چند مدل غذا سالاده میوه جات غذاهای جور واجور براش بذارید و اثباب بازیشم هر چند وقت یه بار عوض کنید حتی اگه سالم باشه همیشه چند مدل داشته باشید هی عوضشون کنید من دو تا اثباب بازی متفاوت براش گذاشته بودم یه چند روزی دیگه باهاشون بازی نمیکرد خیلی بد اخلاق شده بود عصبی صبحا روزنامه کفو میکند هر چی فکر کردم به نتیجه نرسیدم تا امروز یه توپ پینگ پنک براش گذاشتم از صبح ولش نمیکنه هی جون جون میکنه (از چیزی که خوشش میاد میگه جون) باش بازی میکنه حسابی سر گرمه باش تا طرف توپه میریم حمله میکنه از ترسه اینکه یه وقت ازش نگیریم باید یه اثباب بازی جدید براش بگیرم فعلا با این سرگرمه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه کاسکو
    شماره عضویت
    913
    من براش کاغذ سفید و لول میکنم با نوارچسب میچسبونم میدم بهش انقدر دوست داره همه رو خورد میکنه شما هم امتحان کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط melika نمایش پست ها
    من براش کاغذ سفید و لول میکنم با نوارچسب میچسبونم میدم بهش انقدر دوست داره همه رو خورد میکنه شما هم امتحان کنید
    سلام دوست عزیز خوش آمدید
    به هیچ عنوان از هیچ نوع چسبی استفاده نکنید فقط کاغذ سفید لول کنید خالی که پیشنهاد من اصلا کاغذم ندید اثباب بازیه چوبی بهترین گزینست خیلی براش مفیده نوعه اثباب بازیشم تو قسمت اثباب بازی گفته شده از اثباب بازی که چسب در اون به کار برده شده استفاده نکنید

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرنده ی غریب نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز خوش آمدید
    به هیچ عنوان از هیچ نوع چسبی استفاده نکنید فقط کاغذ سفید لول کنید خالی که پیشنهاد من اصلا کاغذم ندید اثباب بازیه چوبی بهترین گزینست خیلی براش مفیده نوعه اثباب بازیشم تو قسمت اثباب بازی گفته شده از اثباب بازی که چسب در اون به کار برده شده استفاده نکنید
    اين قسمت کجا قرار داره؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    اين قسمت کجا قرار داره؟
    تو انجمن طوطی سانان زیره انواع طوطیها اولین گزینه

کاربر عالی

شماره عضویت
    4
    دوستان عزيز مطلبي هست كه بايد بهتون عرض كنم
    هر كسي در زندگي خودش اشتباهاتي ميكنه كه اين ميشه تجربه...بنده هم در جريان سالهايي كه در منزل از طوطي نگهداري ميكردم و مي كنم اشتباهاتي كردم كه بد نيست شما هم بشنويد و مراقب كاسكوتون باشيد....من خواستم اين مطلب رو اينجا بصورت عمومي عنوان كنم تا اونهايي كه پشت سر بنده حرفهايي مي زنند يا به بچه ها پيامهاي خصوصي ميدن ديگه اين كار زشت و بچه گانه رو انجام ندن.
    1-بنده قبلا يك كاسكوي دم قرمز داشتم كه چيزي در حدود 2 سال پيش من بود و از ابتدا كه وحشي بود رامش كردم و به حرف آوردمش و به دليل اينكه يك شب ميهمان داشتيم و بچه هاي ميهمانها دور قفس جمع شده بودن و به قفس ضربه مي زدن و صدا در مي اوردن و بنده هم حواسم نبود از فرداي اون روز كاسكو استرس گرفت و پر كن شد.....كوتاهي من در اين بود كه قفس كاسكو رو داخل اتاقي نبردم و درب اتاق رو نبستم.....پر كن شدن كاسكوي من هيچ ارتباطي به علاقه اون به من و مسائل عاطفي و سر خاروندنش نداشت....اونهايي كه از خودشون داستان مي سازن و پشت سر من حرف مي زنن لطفا دهنشون رو ببندن.

2-به تجربه من و گفته تمامي پرنده فروشهاي تهران كاسكو هاي دم شكلاتي چيزي در حدود 90 درصدشون گاهي هنگام بازي يا سوت زدن و حرف زدن يك قار بلند مي زنند كه كاريش هم نميشه كرد..اين قضه رو همه پرنده فروشها مي دونن و ميگن كه دم شكلاتي ها اكثرشون اون قار بلند رو گاهي مي زنند حتي اگر كاملا رام و صحبت كن باشن...به نظر شما اين كه كاسكوي دم شكلاتي من هم چنين قاري ميزد اشكال من بوده يا طبيعت كاسكوي دم شكلاتي؟

3-يك طوطي ژاردين جوجه داشتم كه چند سال پيش بعد از مدتي كه آوردمش خونه در اثر بيماري از غذا افتاد و اسهال گرفت و چيزي در حدود يك ماه ازش مثل يك پرستار مراقبت مي كردم تا اينكه مرد.

حالا خودتون قضاوت كنيد كه آيا 3 آيتم فوق بنده رو ميبره زير سوال؟ يه از خدا بي خبري براي بعضي از شما ها پيام خصوصي داده و پشت سر من بد و بي راه گفته .....به شدت من باهاش برخورد خواهم كرد.

کاربر موثر

شماره عضویت
    159
    نقل قول نوشته اصلی توسط ايلخاني نمایش پست ها
    دوستان عزيز مطلبي هست كه بايد بهتون عرض كنم
    هر كسي در زندگي خودش اشتباهاتي ميكنه كه اين ميشه تجربه...بنده هم در جريان سالهايي كه در منزل از طوطي نگهداري ميكردم و مي كنم اشتباهاتي كردم كه بد نيست شما هم بشنويد و مراقب كاسكوتون باشيد....من خواستم اين مطلب رو اينجا بصورت عمومي عنوان كنم تا اونهايي كه پشت سر بنده حرفهايي مي زنند يا به بچه ها پيامهاي خصوصي ميدن ديگه اين كار زشت و بچه گانه رو انجام ندن.
    1-بنده قبلا يك كاسكوي دم قرمز داشتم كه چيزي در حدود 2 سال پيش من بود و از ابتدا كه وحشي بود رامش كردم و به حرف آوردمش و به دليل اينكه يك شب ميهمان داشتيم و بچه هاي ميهمانها دور قفس جمع شده بودن و به قفس ضربه مي زدن و صدا در مي اوردن و بنده هم حواسم نبود از فرداي اون روز كاسكو استرس گرفت و پر كن شد.....كوتاهي من در اين بود كه قفس كاسكو رو داخل اتاقي نبردم و درب اتاق رو نبستم.....پر كن شدن كاسكوي من هيچ ارتباطي به علاقه اون به من و مسائل عاطفي و سر خاروندنش نداشت....اونهايي كه از خودشون داستان مي سازن و پشت سر من حرف مي زنن لطفا دهنشون رو ببندن.

2-به تجربه من و گفته تمامي پرنده فروشهاي تهران كاسكو هاي دم شكلاتي چيزي در حدود 90 درصدشون گاهي هنگام بازي يا سوت زدن و حرف زدن يك قار بلند مي زنند كه كاريش هم نميشه كرد..اين قضه رو همه پرنده فروشها مي دونن و ميگن كه دم شكلاتي ها اكثرشون اون قار بلند رو گاهي مي زنند حتي اگر كاملا رام و صحبت كن باشن...به نظر شما اين كه كاسكوي دم شكلاتي من هم چنين قاري ميزد اشكال من بوده يا طبيعت كاسكوي دم شكلاتي؟

3-يك طوطي ژاردين جوجه داشتم كه چند سال پيش بعد از مدتي كه آوردمش خونه در اثر بيماري از غذا افتاد و اسهال گرفت و چيزي در حدود يك ماه ازش مثل يك پرستار مراقبت مي كردم تا اينكه مرد.

حالا خودتون قضاوت كنيد كه آيا 3 آيتم فوق بنده رو ميبره زير سوال؟ يه از خدا بي خبري براي بعضي از شما ها پيام خصوصي داده و پشت سر من بد و بي راه گفته .....به شدت من باهاش برخورد خواهم كرد.
    سلام آقا
    رسیدن به خیر نیستی بابا نگو دل خور بودی دلمون واست تنگ شده بود اگه بخوای به حرف مردم زندگی کنی که کلات پسه معرکه هست شما دیگه چرا این حرفارو میزنی شما که سنی ازت گذشته همیشه دشمن در کمینه خیلیها حسودن شهامته روبرویی ندارن ما به عشق شما اینجاییم اینجا جمع شدیم که دوستانه با هم بحث و گفتگو کنیم درسته که اشتباه داریم ولی برای همین اشتباهات اینجاییم که اصلاح بشیم دلیلی نداره که به جونه همدیگه بیوفتیم کل کل کنیم واقعا زشته منم از شما میخوام که دلخوری رو کنار بزاری چند وقته اینجا فعالیت نمیکنید میدونم سرتون شلوغه ولی یه وقتی هم واسه ما بزارید
    موفق باشید

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    من ميخوام بعد يه 3 يا 4 روز که تو ظرف غذا ی کاسکو م تخمه بوده حبوبات بريزم....الان هم نخود، لوبيا چيتی ، لوبيا قرمز ، عدس ، رو گذشتم تا جوانه بزنه .....همين ها که گفتم کافيه يا چيزه ديگه هم بهش اضافه کنم؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza. نمایش پست ها
    من ميخوام بعد يه 3 يا 4 روز که تو ظرف غذا ی کاسکو م تخمه بوده حبوبات بريزم....الان هم نخود، لوبيا چيتی ، لوبيا قرمز ، عدس ، رو گذشتم تا جوانه بزنه .....همين ها که گفتم کافيه يا چيزه ديگه هم بهش اضافه کنم؟
    می تونی از لوبیا چشم بلبلی و ماش هم استفاده کنی..جوانه گندوم رو هم خیلی ها می دن می کن خوبه. فقط باید حواست باشه ابشو عوض کنی بوی بد نگیره...طوطی من که الا به نخود و عدس نگاه نمی کنی فقط لوبیا رو بر می داره پوستش رو می کنه می ندازه پایین ...نمی دونم چی کار کنم. خدا کنه طوطی شما بخوره البته بچه ها می گن باید انقده بذاری تا بخوره ولی برا من که اثر نداشت

کاربر ساده

شماره عضویت
    902
    اگه موقع چرت زدن کلشو برگردونه به سمته عقب و رو کمرش بزار ه عادی هست؟

نظرتون در مورد اين چيه؟

م محصول : Tabernil anti-stress
    کشور سازنده : ساخت اسپانیا
    مورد مصرف : کاهش استرس پرندگان خانگی
    در جهت تسریع در فرآیند اهلی شدن یا سخن گفتن
    ویرایش توسط ahmadreza. : 19th July 2010 در ساعت 01:30 PM

صفحه 80 از 1238 نخستنخست ... 306162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495969798991301805801080 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)