صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    همین چند سال پیش توی یه روستای گرگان به یه جوون یه پلنگ حمله کرد...
    اره از پشت کامپیوتر و توی ابر شهر تهران گفتنش راحته که زنگ بزنین به فلانی و بلانی بیان پلنگ رو ببرن
    انگار دارید اساسین کرید بازی میکنید که میگید نفس عمیق بکشید کنترل خود را حفظ کنید و زنگ بزنید به...
    درسته راه حل شما بهترین راه حله ولی موش که نیست پلنگه بحث زندگی و مرگه
    حالا توی حیاط باشه که خوبه این پلنگ هنگام بازدید از مزرعه به طرف حمله کرد
    من هنوز هم واسم جای سواله که چگونه همچین اخباری ا از حمله پلنگ به انسان در ایران اصلا گزارش نمیشه !!!!
    اگه منظورتون اون شایعه ای که چند سال پیش در استان گلستان گفته شده بود که پلنگی به انسان حمله کرده و عکسی هم گذاشته بودند از اون فرد که به صورت فجیعی زخمی شده بود این رو بگم که مشخص شده اون عکس مربوط یه جوانی بوده که بر اثر دعوا به اون شکل در اومده .
    باز هم دوست دارم بدونم در کدام بخش ار استان گلستان این اتفاق رخ داده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    من خیلی عذر میخواما مگه بازی کامپیوتریه استپ بزنیم بریم زنگ بزنیم به محیط زیست؟اتفاقا زنگ هم زد اون آشنامون ولی گفتن صبح میایم.پلنگ ساعت 1 شب اونجا بود.
    ولی پلنگی که به انسان حمله کرده رو چجوری باید بهش فهموند که صبر کن به محیط زیست زنگ بزنم؟؟؟
    بازم میگم کلا با اینکار که حیوون رو بکشیم 100% مخالفم اما جون انسان مهم تره یا پلنگ؟؟نگید پلنگ که ناراحت میشم
    ا
    پلنگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ گگگگگگگ

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    همین چند سال پیش توی یه روستای گرگان به یه جوون یه پلنگ حمله کرد...
    اره از پشت کامپیوتر و توی ابر شهر تهران گفتنش راحته که زنگ بزنین به فلانی و بلانی بیان پلنگ رو ببرن
    انگار دارید اساسین کرید بازی میکنید که میگید نفس عمیق بکشید کنترل خود را حفظ کنید و زنگ بزنید به...
    درسته راه حل شما بهترین راه حله ولی موش که نیست پلنگه بحث زندگی و مرگه
    حالا توی حیاط باشه که خوبه این پلنگ هنگام بازدید از مزرعه به طرف حمله کرد
    آخه داداشم تقصیر اون بیچاره چیه ما میریم شکار وغذاش رو میگریم برای خودمون اونم میخواد غزا بخوره دیگه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا حق نظری نمایش پست ها
    من هنوز هم واسم جای سواله که چگونه همچین اخباری ا از حمله پلنگ به انسان در ایران اصلا گزارش نمیشه !!!!
    اگه منظورتون اون شایعه ای که چند سال پیش در استان گلستان گفته شده بود که پلنگی به انسان حمله کرده و عکسی هم گذاشته بودند از اون فرد که به صورت فجیعی زخمی شده بود این رو بگم که مشخص شده اون عکس مربوط یه جوانی بوده که بر اثر دعوا به اون شکل در اومده .
    راست میگه منم شنیدم!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا حق نظری نمایش پست ها
    توی یکی از روستا های اطراف گرگان به نام سید میران توی چند سال پیش در مورد شایعه هم بنده اطلاعی ندارم
    گزارش رو هم من نمیدونم شما توی دنبال کردن این جور مسائل و ارائه راهکار های کارامد در پشت کامپیوتر و زیر باد کولر وارد هستید
    من با نظر شما 100% موافقم که بهترین کار زنگ زدن به مسئولین هست ولی نمیشه از کسانی که از خودشون و دام هاشون دفاع میکنن ایراد گرفت...
    شما تا حالا با یه حیوون وحشی مقابل شدید ؟؟؟اگه شدید باید بدونید چه ترسی داره
    حدود 1 سال پیش توی جنگل های کنار روستای زیارت و ناهارخوران یه خرس و 2توله بودند ما اطلاعی از این قضیه نداشتیم و بیشتر روز ها کوه میرفتیم به نقاط بالا صدای خش خش بوته ها وقتی اومد و صدای خرس توی بهار ترسش غیر قابل وصف بود به جنگل بانی هم یکی از دوستان زنگ زدن و گفتن یک خرس و 2 توله توی اون منطقه زندگی میکنند و شما به نقاط بالا نروید...البته مثل اینکه اون خرس هارو کشتند...
    ما حتی اون خرس هارو ندیدیم و انقدر ترسیدیم اگه میدیدیم که سکته می کردیم برای همینه که که اون افراد حق میدم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط antilong نمایش پست ها
    آخه داداشم تقصیر اون بیچاره چیه ما میریم شکار وغذاش رو میگریم برای خودمون اونم میخواد غزا بخوره دیگه
    ببخشید داشی پستت رو ندیدم من خودم گفتم بهترین راه زنگ زدن به مسئولینه ولی نمیشه از افراد محلی ایراد گرفت که...
    اونا هم نمیتونن خدا تومن گوسفند رو که سرمایه زندگیشونه فدای پلنگی کنن که خطر داره برای خودش و دامش و خانوادش...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    شما مطمئنید؟با اینکه بیشتر اوقات شمالم ولی هیچوقت همچین خبری رو نشنیدم.
    یه سر میومدید سوادکوه حتما میشنیدید چندین قلاده پلنگ رو از باغ وحش اوردن ازاد کردن توو جنگل

جناب آنتی لنگ شما با جایی که من زندگی میکنم n کیلومتر فاصله داری.متاسف باش ایشالا خیرشو ببینی

پارسا خان اینکه ما وارد قلمرو حیوونا میشیم رو قبول دارم درسته اینکار اشتباهه محضه.اما اشتباه بزرگتر اینه که اون منطقه رو برای خودمونم خطرناک کنیم
    اسم جنگلبانو نمیدونم ولی یه کشاورزی بود فامیلیش بهرامزاد بود اگه اشتباه نکنم اونو روی درخت گفته بودن پیدا کردن یا تو یه تونل زیر زمینی یادم نیست دقیق ولی یادمه گفتن پلنگ کشته اونو

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    توی یکی از روستا های اطراف گرگان به نام سید میران توی چند سال پیش در مورد شایعه هم بنده اطلاعی ندارم
    گزارش رو هم من نمیدونم شما توی دنبال کردن این جور مسائل و ارائه راهکار های کارامد در پشت کامپیوتر و زیر باد کولر وارد هستید
    من با نظر شما 100% موافقم که بهترین کار زنگ زدن به مسئولین هست ولی نمیشه از کسانی که از خودشون و دام هاشون دفاع میکنن ایراد گرفت...
    شما تا حالا با یه حیوون وحشی مقابل شدید ؟؟؟اگه شدید باید بدونید چه ترسی داره
    حدود 1 سال پیش توی جنگل های کنار روستای زیارت و ناهارخوران یه خرس و 2توله بودند ما اطلاعی از این قضیه نداشتیم و بیشتر روز ها کوه میرفتیم به نقاط بالا صدای خش خش بوته ها وقتی اومد و صدای خرس توی بهار ترسش غیر قابل وصف بود به جنگل بانی هم یکی از دوستان زنگ زدن و گفتن یک خرس و 2 توله توی اون منطقه زندگی میکنند و شما به نقاط بالا نروید...البته مثل اینکه اون خرس هارو کشتند...
    ما حتی اون خرس هارو ندیدیم و انقدر ترسیدیم اگه میدیدیم که سکته میزدیم برای همینه که که اون افراد حق میدم
    خوب چند تا جواب باید بهتون بدم .
    1. اینجا خیلی سرده و کولر روشن نیست حدود 6 ساعت هم هست از کوه نوردی از ارتفاعات طالقان بازگشتم !
    2.و اینکه دام دارانی که بر اثر حمله جانوران وحشی خسارت می بینن کسانی هستند که انتظار دارن با کمترین هزینه برای مکان نگهداری احشام بیشترین سود را ببرن و فکر می کنن پلنگ دستو پا چوبیه و نمی تونه از یه ردیف چوب و خاشاک بالا بره ! به جای اینکه محافظت از دام هاشون را بیشتر کنند و اغل احشام را ایمن تر سازند !!!! گلوله چهار پاره را اماده می کنن و قطار فشنگ را به دور کمر می بندند و شروع می کنن به کشتن خرسو و پلنگ و ...! در جواب هم می گویند که گوسفندم را خورد . ولی نمی گویند گه من خودم محافظت خوبی از گله نکردم دام ها را به ارتفاعاتی بردم که می دانستم که خطر مواجه شدن با حیوانات وحش زیاده .

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    11152
    ببخشید داشی پستت رو ندیدم من خودم گفتم بهترین راه زنگ زدن به مسئولینه ولی نمیشه از افراد محلی ایراد گرفت که...
    اونا هم نمیتونن خدا تومن گوسفند رو که سرمایه زندگیشونه فدای پلنگی کنن که خطر داره برای خودش و دامش و خانوادش...
    من با هیچکس جنگ ندارم اگه از 3تا حیوون خوشم بیاد اولیش مار پیتون دومیش پلنگ سومیش عروس
    اما خداییش هزینه دام هایی که توسط این حیوونا شکار شدن رو میدن در صورتی که به شکارچی اسیب نرسونن

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminallahyari نمایش پست ها
    یه سر میومدید سوادکوه حتما میشنیدید چندین قلاده پلنگ رو از باغ وحش اوردن ازاد کردن توو جنگل

جناب آنتی لنگ شما با جایی که من زندگی میکنم n کیلومتر فاصله داری.متاسف باش ایشالا خیرشو ببینی

پارسا خان اینکه ما وارد قلمرو حیوونا میشیم رو قبول دارم درسته اینکار اشتباهه محضه.اما اشتباه بزرگتر اینه که اون منطقه رو برای خودمونم خطرناک کنیم
    اسم جنگلبانو نمیدونم ولی یه کشاورزی بود فامیلیش بهرامزاد بود اگه اشتباه نکنم اونو روی درخت گفته بودن پیدا کردن یا تو یه تونل زیر زمینی یادم نیست دقیق ولی یادمه گفتن پلنگ کشته اونو
    یاسمین خانم هر جور فکر می کنم و دنبال گزارشی می گردم که مبنی بر ازاد سازی پلنگ در شمال کشور باشه پیدا نمی کنم . ولی خوب همیشه شایعه و از اینجور چیز ها هست در همین همدان چند بار گرگ وارد خونه مردم شد و متاسفانه کودکی را خورد در ارتفاعات عباس اباد همدان که فاصله زیادی نسبت به شهر نداره از فاصله 60 متری صحنه شکار خرگوش توسط گرگ را دیدم .
    یکی از مشکلات محیط زیست ایران این است که مفهوم توسعه پایدار جا نیافتاده است .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)