کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari@ نمایش پست ها
    سلام. من قناریمو از دست دادم:-((فقط اومدم از شما تشکر کنم..خیلی سریع و عالی جوابمو دادین..حتی آدرس کلینیک برام گرفتین..خیلی خیلی از لطفتون ممنونم
    سلام ، مگه نبردينش دكتر ؟! سه روز فرصت داشتيد!! خيلي ناراحت شدم ، انشالله ديگه اين مسائل پيش نياد . وظيفم بود.. ولي اي كاش فايده اي داشت ....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    سلام یکی از قناریهای نر من هم چشم درد داره هم کز میکنه علتش چیه

فرستاده شده از GT-I8262ِ من با Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    قبلا داشت قرص میخوند درحال مست شدن بود ولی الان کز کرده دیگه نمیخونه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmd9374155 نمایش پست ها
    سلام یکی از قناریهای نر من هم چشم درد داره هم کز میکنه علتش چیه

قبلا داشت قرص میخوند درحال مست شدن بود ولی الان کز کرده دیگه نمیخونه

سلام ، چرا فكر ميكنيد چشم درد داره ؟ زخم ، جوش ، التهاب و برامدگي اطراف چشم ، قرمزي ، اشك ريزي داره ؟ چند وقته اينطوره؟ اشتها و رنگ و قوام مدفوعش طبيعيه؟ لرزش نداره ؟ بيني مرطوب نيست ؟ عطسه نميكنه ؟ دما بالا نيست ؟ پاهاش شقاق( لكه هاي سفيد رنگ كه به سختي قابل تشخيصه ولي وقتي پيشرفت ميكنه كمي برجسته تر ميشه و در هر دو حالت ابتدائي يا پيشرفته ، مدام پرنده پاهاش رو بالا ميگيره ، با درد جابجا ميشه و نوك ميزنه به پاهاش) يا تاول نزده ؟ (كف پا در اثر سائيدگي زخم ميشه و يا تاول ميزنه ) تولك نرفته ؟ جفت داره ؟ هر مشكلي ميبينيد بفرماييد و لطفا همه رو بدقت پاسخ بديد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    برامدگی داره قرمزی داره اشک ریزی هم داره قبلا۲بار اینجوری شد هم باچایی میشستم هم قطره چشم درد از دکتر گرفته بودم میزدم به مدت ۱هفته خوب میشد اینسری دوباره چشم درد گرفته ۱هفته ای میشه اینجوریه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    جفت نداره مدفوعش خوبه البته اسحال هم داره چون مدفوعش سفیده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    قناریه اینه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    برامدگی داره قرمزی داره اشک ریزی هم داره قبلا۲بار اینجوری شد هم باچایی میشستم هم قطره چشم درد از دکتر گرفته بودم میزدم به مدت ۱هفته خوب میشد اینسری دوباره چشم درد گرفته ۱هفته ای میشه اینجوریه

جفت نداره مدفوعش خوبه البته اسحال هم داره چون مدفوعش سفیده

از اشتها .عطسه و علایمی که ممکنه نشونه سرماخوردگی باشه نگفتید؟ پرهای زیر شکم رو بزنید کنار و با دقت نگاه کنید ، کبودی . یا برجستگی رگ مانند تیره نمیبینید؟
    چشم بی دلیل ملتهب نمیشه . حتما عامل میکروبی در محیط هست. بهداشت قفس و وسایل رو رعایت کنید. روزی یکبار کف قفس رو تمیز کنید و هفته ای یکبار هم ظروف و خود قفس رو. چوبهای نشیمن دوروز یکبار باید تمیز بشه.
    قطره ای که دکتر تجویز کردن چی بود؟ اگر عفونت داشته باشه قطره انتی بیوتیک و درصورتی که التهاب ناشی از ضربه باشه قطره کورتون تجویز میشه. با توجه به علایمی که گفتید چشمش عفونت کرده. اینبار قطره استفاده نکردید؟

لطف کنید از چشم و مدفوعش عکس واضح بزارید و سوالات رو کامل پاسخ بدید بتونم نتیجه گیری کنم.تشکر
    اموزش قرار دادن عکس https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    بله
    شماره عضویت
    20848
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    از اشتها .عطسه و علایمی که ممکنه نشونه سرماخوردگی باشه نگفتید؟ پرهای زیر شکم رو بزنید کنار و با دقت نگاه کنید ، کبودی . یا برجستگی رگ مانند تیره نمیبینید؟
    چشم بی دلیل ملتهب نمیشه . حتما عامل میکروبی در محیط هست. بهداشت قفس و وسایل رو رعایت کنید. روزی یکبار کف قفس رو تمیز کنید و هفته ای یکبار هم ظروف و خود قفس رو. چوبهای نشیمن دوروز یکبار باید تمیز بشه.
    قطره ای که دکتر تجویز کردن چی بود؟ اگر عفونت داشته باشه قطره انتی بیوتیک و درصورتی که التهاب ناشی از ضربه باشه قطره کورتون تجویز میشه. با توجه به علایمی که گفتید چشمش عفونت کرده. اینبار قطره استفاده نکردید؟

لطف کنید از چشم و مدفوعش عکس واضح بزارید و سوالات رو کامل پاسخ بدید بتونم نتیجه گیری کنم.تشکر
    اموزش قرار دادن عکس https://www.parsipet.ir/showthread.php?t=13094

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995

ای بابا . این بچه که اصلا اوضاع خوبی نداره. شبیه به ابله احشایی هست. تفاوتش رو باید از نزدیک بررسی کرد. سریعتر مراجعه کنید دامپزشک . اگر ابله باشه درمان خاص خودشو دارو و برای درگیر نکردن کیسه های هوایی انتی بیوتیک لازم داره. فعلا از بقیه جداش کنید هر چند ویروس در محیط میمونه.انشالله عفونت ساده باشه نه آبله
    قطره کلرامفنیکل ( انسانیه) هر 6 ساعت یک الی دوقطره بریزید توی چشمش تا5 روز ولی خیلی سریع امروز ببرید متخصص طیور زینتی. اگر اشنایی ندارید ادرس متخصص بفرستم براتون؟

صفحه 200 از 251 نخستنخست ... 100150181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219250 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)