کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    سلام
    یک سوال
    قناری برای رها کردن در محیط گلخانه مناسب هست؟
    آیا مثل مرغ عشق به گیاه ها آسیب میزند؟
    از گیاهان تغذیه میکند؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط khansari نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال
    قناری برای رها کردن در محیط گلخانه مناسب هست؟
    آیا مثل مرغ عشق به گیاه ها آسیب میزند؟
    از گیاهان تغذیه میکند؟
    سلام
    بله میتونید دما و شرایط محیط رو در گلخانه فراهم کنید و قناری داخلش نگهداری کنید
    خیر به گیاهان اسیب نمیرسونه اگر منبع سبزیجات برای قناری ها فراهم باشه در غیر این صورت احتمال داره برای تامین ویتامینها و املاح معدنی مورد نیاز به گیاهان صدمه بزنند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    17379
    باعرض سلام خدمت اساتید گرامی:

بنده قناری نری دارم که در گذشته بسیار می خواند حال برایش ماده ای گرفتم بسی خشمگین.

در هنگام کنارهم بودن دو قناری نره پایش زخم شد و دیگر نخواند ما پس از دیرهنگام (5روز) اقدام به پیش هم اندازی کردیم که ناگهان ماده بر سر نره افتاد و شروع به پر کندن نمود

قبل از این نر دیگر اما جوانی داشتم که ریزه خوانی می کرد احساس می کنم دل ماده به اون بکی نره وصله .حال چه کنم؟؟؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matador نمایش پست ها

بنده قناری نری دارم که در گذشته بسیار می خواند حال برایش ماده ای گرفتم بسی خشمگین.

در هنگام کنارهم بودن دو قناری نره پایش زخم شد و دیگر نخواند ما پس از دیرهنگام (5روز) اقدام به پیش هم اندازی کردیم که ناگهان ماده بر سر نره افتاد و شروع به پر کندن نمود

قبل از این نر دیگر اما جوانی داشتم که ریزه خوانی می کرد احساس می کنم دل ماده به اون بکی نره وصله .حال چه کنم؟؟؟
    سلام
    این مورد که میفرمایید دلایلی دیگه و اصلی تری داره و اینکه ماده و نر اگر اماده باشند جفت میخورند اینطور نیست که بخاطر وجود نر دیگری ماده جفت نخوره
    اول از اماده بودن و یا نبودن قناری ها اطمینان پیدا کنید این عمل پرخاش گری از طرف ماده به دلیل اماده نبودن یا مستی بیش از حد هستش و قناری نر رو هم مست و اماده کنار ماده بندازید اگر هم احساس میکنید که ماده قناری به نر جوان دیگری که دارید علاقه مند هستش نر رو از محیط دور کنید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844

قبل از این نر دیگری اما جوانی داشتم که ریزه خونی می کرد احساس می کنم دل ماده به اون یکی نر دیگه وصله , حالا چه کنم ؟؟؟
    سلام
    ایا از مست بودن قناری ماده اطمینان داشتید. زمانی که قناری نر وارد قفس قناری ماده میشه یه مقدار حال تهاجمی قناری ماده پیدا میکنه نه به این صورت که بخواد مبارزه کنه . اگر که حالت مبارزه دارد امکان داره نر بودنش تو لک رفتنش هست .
    خیلی کم پیش میاد که قناری هوای قناری دیگه سرش باشه . در صورتی که چند بار با یه قناری دیگه جوجه داده باشد . اون هم بعد از مدتی هوای قناری قبلی از سرش خارج میشه . بهتر نر مورد نظر و ماده در یک محیط باشن بطور واضح صدای همدیگر رو بشنون ولی همدیگر رو نبینن و قناری نر دیگه رو به محیط دیگه انتقال بدید .
    ویرایش توسط مهدی خلیلی : 29th March 2015 در ساعت 08:50 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    17379
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی خلیلی نمایش پست ها
    سلام
    ایا از مست بودن قناری ماده اطمینان داشتید. زمانی که قناری نر وارد قفس قناری ماده میشه یه مقدار حال تهاجمی قناری ماده پیدا میکنه نه به این صورت که بخواد مبارزه کنه . اگر که حالت مبارزه دارد امکان داره نر بودنش تو لک رفتنش هست .
    خیلی کم پیش میاد که قناری هوای قناری دیگه سرش باشه . در صورتی که چند بار با یه قناری دیگه جوجه داده باشد . اون هم بعد از مدتی هوای قناری قبلی از سرش خارج میشه . بهتر نر مورد نظر و ماده در یک محیط باشن بطور واضح صدای همدیگر رو بشنون ولی همدیگر رو نبینن و قناری نر دیگه رو به محیط دیگه انتقال بدید .
    خب متاسفانه قناری نرم مریض شد و هیچ عکس العملی به ماده نشون نداد ماده هم محلی بهش نزاشت حالا بعد از 5 روز ماده رو وارد قفس نر کردم و هردفعه صدای جیغ دعوا می یاد چشم تو چشم هم که می شن برای هم گارد می گیرند

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قناری ، فنچ
    شماره عضویت
    16839
    سلام من یه ماده قناری دارم که از مستی داره ریزخونی میکنه
    یه نر هم 2 روز پیش خریدم مست مست پسشم خوب اومده بالا
    نر رو که آوردم روبروی ماده گذاشتم دیدم نمیخونه اما مستی میکرد
    قفسشو گذاشتم بالای قفس ماده که اونو نبینه حالا بهتر میخونه
    به نظرتون جفتشون کنم یا نه زوده حالا آخه قناری نر رو 2روزه آوردم؟؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    خب متاسفانه قناری نرم مریض شد و هیچ عکس العملی به ماده نشون نداد ماده هم محلی بهش نزاشت حالا بعد از 5 روز ماده رو وارد قفس نر کردم و هردفعه صدای جیغ دعوا می یاد چشم تو چشم هم که می شن برای هم گارد می گیرند
    دوست عزیز . بهتر قناری نر تون جدا کنید و بهبود پیدا کنه و به مست برسه بعد جفت کنید و قناری ماده تون شما مطمعا هستید ماده است نر نباشه . این حالت جدال به نرها میخوره خودتون پس قناری ماده تونو نگاه کنید که اطمینان پیدا کنید
    فعلا پیش همدیگر ندازید بهتر مدتی جدا از هم باشن و همچنین رو حرف مغازه دارا حساب نکنید توی تشخیص دادناشون که نر و ماده است اکثرا سر در نمیارن

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.heydarii نمایش پست ها
    سلام من یه ماده قناری دارم که از مستی داره ریزخونی میکنه
    یه نر هم 2 روز پیش خریدم مست مست پسشم خوب اومده بالا
    نر رو که آوردم روبروی ماده گذاشتم دیدم نمیخونه اما مستی میکرد
    قفسشو گذاشتم بالای قفس ماده که اونو نبینه حالا بهتر میخونه
    به نظرتون جفتشون کنم یا نه زوده حالا آخه قناری نر رو 2روزه آوردم؟؟
    سلام بهتر حدودا یه 5-6 روز از بگذر از روز اول تا محکم قرص بشه بعد راهمایش کنید به قفس ماده .

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    سلام دوستان ماده ـی من الان 3 هفتس 4 تا تخم گذاشته و یکیش باز شده و 3 تای دیگه به نظرم تو خالی هست،یه سوال داشتم الان جوجه 4.5 روزی میشه از تخم اومده بیرون و ماده زیاد روش میخوابه(میترسم مثل دفعه ـی پیش که زیاد خوابید خفه بشه)میشه آیا نر رو جدا کرد از ماده؟چون ماده پا میشه یه غذایی بخوره یا به بچش غذا بده نر دنبالش میکنه؟

یه سوال دیگه برا جوجه غذایی لازم نیس بذارم که مادرش بهش بده؟

صفحه 148 از 251 نخستنخست ... 4898129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167198248 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)