تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    فقط ارزن و کتان نسبتش چقدر باشه.
    از ظهر که آوردنشون وقتی گذاشتم پیش هم نر میخواست بره پیش ماده و ماده هم میخواست بیاد پیش نر.
    آیا قطره AD3E لازمه استفاده کنم؟
    جای قناری حتما باید روی دیوار نصب بشه. اتاقی که قناری ها هستند هیچکس داخلش نمیشه به جز خودم اونم روزی 1 بار. میشه بذاریمشون روی میز.
    بعد سوال بعدیم اینه که الان مشکلی داره همدیگرو ببینید؟؟ چون در دو تا قفس مجزا هستند.
    ممنون
    سلام
    بله برای هفته اول ارزن و کتان نسبت ۳ به ۱ کتان و ارزن مخلوط کنید
    اگر فاصله یک متری از سطح زمین باشند خیلی بهتر هستش و روی زمین قرار دادن قفس قناری اصولی و صحیح نیست
    اگر هم از مکملهای ویتامین قصد دارید استفاده کنید چند روز به قناری ها فرصت بدید بعد اقدام کنید
    اگر فاصله بین قناری ها بیشتر از دو متر باشه مشکلی نداره یکدیگر رو ببینند
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    به لطف خدا این مرتبه قناری ها جفت میخورند و به شما جوجه خواهند داد . قبل از جفت خوردن قناری ها علائم خاصی نداره اولین و واضح ترین علامت مشاهده جفت خوردن قناری ها هست و به یکدیگر دان دادن در طول روز گاهی قناری نر به دنبال ماده با خواندن اواز در قفس می پردازد که این عمل از طرف قناری نر طبیعی هستش و جای نگرانی نیست 3 روز بعد از مشاهده اولین جفت گیری کاسه مخصوص تخم گذاری قناری ها رو داخل قفس قرار بدید
    بسیارعالی،من الان امروز دیدم قناری ماده و نر بهم دان میدادن صبح زود و تقریبا عصر،قناری نرم دقیقا میخوند و دنبال ماده در قفس میرفت،با این حساب جمعه طرف مخصوص تخم گذاری رو بگذارم یا زودتر؟

بعد یه سوال دیگه در مورد محیط،قفس قناری در ارتفاع 2.5 متری هست و تو حال،حالا صدای تلویزیون ادیت نمیکنه قناری ها رو؟

همکار قدیمی انجمن پرندگان زینتی و آواز خوان

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.asghari نمایش پست ها
    بسیارعالی،من الان امروز دیدم قناری ماده و نر بهم دان میدادن صبح زود و تقریبا عصر،قناری نرم دقیقا میخوند و دنبال ماده در قفس میرفت،با این حساب جمعه طرف مخصوص تخم گذاری رو بگذارم یا زودتر؟

بعد یه سوال دیگه در مورد محیط،قفس قناری در ارتفاع 2.5 متری هست و تو حال،حالا صدای تلویزیون ادیت نمیکنه قناری ها رو؟
    سلام
    بسلامتی مبارک باشه . این ارتفاع که گذاشتین مشگل پیش میاد معمولا از یک متر دو متر قفس میزارن . در زمان تخم گذاری تا زمانی که جوجها خارج میشن قفس رو ثابت قرار گیرد . گرما در مکان بسته در بالا قرار دارد . اگر قفس بیش از اندازه به سقف نزدیک باشه تو لک رفتن پرنده میباشد و همچنین تخم از بین میره . دما حدودا 25 یکی بالا و پایین مناسب و صدا معمول باشه موردی نداره
    یکی از موارد مهم تقویت و برنامه غذای برای پرنده است

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905

سلام
    اگر جمعه کاسه تخم رو داخل قفس قرار بدید خوبه
    محیط قناری باید برای قناری ها استرس ایجاد نکنه و دور از صدا و رفت و امد باشه اگر امکانش رو دارید تا هنوز قناری ها تخم گذاری نکردند اونها رو به محیط مناسب تری انتقال بدید
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    اگر جمعه کاسه تخم رو داخل قفس قرار بدید خوبه
    محیط قناری باید برای قناری ها استرس ایجاد نکنه و دور از صدا و رفت و امد باشه اگر امکانش رو دارید تا هنوز قناری ها تخم گذاری نکردند اونها رو به محیط مناسب تری انتقال بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi121 نمایش پست ها
    سلام
    بسلامتی مبارک باشه . این ارتفاع که گذاشتین مشگل پیش میاد معمولا از یک متر دو متر قفس میزارن . در زمان تخم گذاری تا زمانی که جوجها خارج میشن قفس رو ثابت قرار گیرد . گرما در مکان بسته در بالا قرار دارد . اگر قفس بیش از اندازه به سقف نزدیک باشه تو لک رفتن پرنده میباشد و همچنین تخم از بین میره . دما حدودا 25 یکی بالا و پایین مناسب و صدا معمول باشه موردی نداره
    یکی از موارد مهم تقویت و برنامه غذای برای پرنده است
    جدا،دما باید 25 درجه ثابت باشه؟

گرما در مکان بسته در بالا قرار دارد
    این جمله یعنی چی؟نفهمیدم دقیقا؟

بعد یه سوال دیگه،اگه خواسته باشم جاشون رو عوض کنم اون اتقا فقط با نور طبیعی روشن هست یعنی از ساعت 5 عصر تا صبح تاریک هست مشکلی که ایجاد نمیکنه؟

الان جاشون خوبه؟

در مورد تغذیه هم روز در میون سیب و هویچ و کاهو بهشون میدم خوبه؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    دوست عزیز منظور بنده { گرما در مکان بسته در بالا قرار دارد } یعنی گرما به سمت بالا حرکت میکنه دمای کف با سقف دو سه درجه اختلاف داره
    درجه مطلوب برای قناری 25 هست ولی از 23 تا 27 هم براش مشکلی نیست دمای بیشتر هم باعث تو لک رفتن میشه
    مکانی که باعث استرسش نشه . اون مکان خوبه
    خودم پرندهام تو روشنای روز بودن ولی جاشون بدونه استرس و دماشون هم مطلوب بود جوجهای خشگلیم داده بودن
    در مورد تغذیه هم سیب و موز خوبه کاهوم در هفته یکی دوبار خوبه . هویج با تخمرغ باشه بهتر اب هویج حتما گرفته باشه
    بهترین چیزی که نیاز براشون کلسیم هست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    ممنونم ازتون،جای قناری رو عوض کردم و فقط با نور طبیعی هم اتاق روشن هست،جاشونم بدون استرس.

بنده ظرف مخصوص قناری رو قرار هست جمعه داخل قفس بگذارم،کی باید انتظار داشته باشم تا ماده اولین تخم رو بگذاره؟

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    ممنونم ازتون،جای قناری رو عوض کردم و فقط با نور طبیعی هم اتاق روشن هست،جاشونم بدون استرس.

بنده ظرف مخصوص قناری رو قرار هست جمعه داخل قفس بگذارم،کی باید انتظار داشته باشم تا ماده اولین تخم رو بگذاره؟
    اگر ماده بار اولش باشه تا 12 روز هم امکانش هست طول بکشه . اگرهم قبلا تخم کرده باشه چند روز بیشتر طول نمیکشه بازهم به امادگی و سابقه پرنده بستگی داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    ماده دفعه اولش هست و تقریبا 1 سالش هست،پس باید تا 12 روز صبر کنم!ممنون

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    16844
    ماده دفعه اولش هست و تقریبا 1 سالش هست،پس باید تا 12 روز صبر کنم!ممنون
    کاملا مشخص نیست چند روز طول میکشه تخم بزار . بستگی به خوده پرنده داره امکان داره سه چهار روز تخم بزاره یا اینکه تا ده دوازده روز طول بکشه . چون بار اولشه یخورده باید صبور باشید

صفحه 131 از 251 نخستنخست ... 3181112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150181231 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)