کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    بسیار ممنونم از راهنماییتون. من یه دونه از این غذاهای کمکی خارجی براشون گرفتم که روش انواع ویتامین ها رو نوشته پودر مانند زرده. همونو بهشون بدم کافیه یا چیز دیگه شما توصیه میکنین؟ در مورد فضله هاشون که زیاده و بوی خیلی بدی میده جای نگرانی نیست؟

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از راهنماییتون. من یه دونه از این غذاهای کمکی خارجی براشون گرفتم که روش انواع ویتامین ها رو نوشته پودر مانند زرده. همونو بهشون بدم کافیه یا چیز دیگه شما توصیه میکنین؟ در مورد فضله هاشون که زیاده و بوی خیلی بدی میده جای نگرانی نیست؟
    در کنار پودر تقویتی از سبزیجات و میوها هم بعنوان منابع ویتامین در برنامه تغذیه استفاده کنید
    معمولا نباید اینطور باشه ولی قناری های شما مشکل داخلی و یا ضعف دارند و تا بهبودی کامل این موضوع هم حل خواهد شد و جای نگرانی نیست
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    سلام، من قناری مادم خیلی بی تابی میکنه همش میپره چپ و راست نوکشو میزنه به قفس، دلیلش چی میتونه باشه؟ لازم به ذکره حدود یک ساله نر و مادم کنار هم هستن و امکان جدا کردنشون رو ندارم گاهی هم سر هم جیغ میکشن!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    16171
    من قناری ها رو جدا کردم تقریبا 19 روز پیش هم بودن و این آخرا داشتن دعوا هم میکردن امکان داره به خاطر سن کم یا تجربه ـی اولشون جفت گیری نکرده باشن؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    با سلام
    چشم قناری نرم که مریض بود خوب شده. اما هنوزم که هنوزه پفش رو داره و صداش در نمیاد. الان 7-6 ماهه اینجوریه.
    همون طور که در عکس مشاهده میکنید ، سینه ی قناری اومده جلو و همین طور بالای دم و پشت قناری هم یک برآمدگی داره. این برآمدگی پشتش تازه بوجود اومده. خواستم ببینم علت اینا چی میتونه باشه و اون برآمدگی پشت قناری چی هست و چطور درمانش کنم.
    همیشه هم یا اینجوریه مثل عکس یا میره رو میله میخوابه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    16450
    سلام. من دیروز صبح مقدار خیلی کمی عرفامکتین رو با گوش پاک کن زدم پشت گردن قناری هام، قفس رو هم ضدعفونی کردم اما هنوز به شدت خودشون رو میخوارونن، علتش چیه؟ قناری مادم هم خیلی بی قراره همش چپ و راست میپره جفتشونم همش نوک میزنن به قفس، آیا مشکلی وجود داره؟

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط blustar نمایش پست ها
    سلام. من دیروز صبح مقدار خیلی کمی عرفامکتین رو با گوش پاک کن زدم پشت گردن قناری هام، قفس رو هم ضدعفونی کردم اما هنوز به شدت خودشون رو میخوارونن، علتش چیه؟ قناری مادم هم خیلی بی قراره همش چپ و راست میپره جفتشونم همش نوک میزنن به قفس، آیا مشکلی وجود داره؟
    سلام
    منظورتون از مقدار کمی دارو به پشت گردن قناری ها زدید چه مقداری هستش ؟ فقط باید یک قطره بصورت مستقیم به پشت گردن قناری بزنید تا به خوبی در تمام نقاط بدن قناری پخش شود و بیشتر از یک قطره برای قناری اصلا هیچ دکتر و پرورش دهنده قناری توصیه نمیکنند
    علت بیقرار بودن قناری ها هم بخاطر دارو و شپشک داخل بدنشون میتونه باشه و یک الی 2 روز زمان میبرد تا دارو بصورت کامل اثر کند

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    با سلام
    چشم قناری نرم که مریض بود خوب شده. اما هنوزم که هنوزه پفش رو داره و صداش در نمیاد. الان 7-6 ماهه اینجوریه.
    همون طور که در عکس مشاهده میکنید ، سینه ی قناری اومده جلو و همین طور بالای دم و پشت قناری هم یک برآمدگی داره. این برآمدگی پشتش تازه بوجود اومده. خواستم ببینم علت اینا چی میتونه باشه و اون برآمدگی پشت قناری چی هست و چطور درمانش کنم.
    همیشه هم یا اینجوریه مثل عکس یا میره رو میله میخوابه.

سلام
    برای درمان از چه دارویی استفاده کردید ؟
    قناری شما هنوز بهبود پیدا نکرده و عفونت داخلی در بدن قناری هست و این برامدگی بخاطر عوامل بیماری و ضعف بدنی قناری که نیرو و توان قناری برای ایستادن صحیح رو گرفته و قناری قادر به ایستادن معمول رو ندارد البته این اولین احتمال هستش و اگر به نقطه برامده در پشت قناری با لمس کردن دست ایجاد درد در قناری داشته باشه دلایل دیگری میتونه داشته باشد

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.asghari نمایش پست ها
    من قناری ها رو جدا کردم تقریبا 19 روز پیش هم بودن و این آخرا داشتن دعوا هم میکردن امکان داره به خاطر سن کم یا تجربه ـی اولشون جفت گیری نکرده باشن؟
    سلام
    این احتمال که خودتون گفتید هست که سن قناری ها کم بوده باشه ولی دلیل اصلی البته به نظر من امده نبودن قناری ها برای تکثیر و این فصل معمولا تمام پرندگان مشغول پر ریزی و استراحت هستند
    قناری ها رو از هم جدا کنید و اونها رو تو لک ببرید تا برای فصل تکثیر بموقع اماده باشند و در این مدت برای قناری ها یک برنامه تغذیه کامل و مقوی در هفته لحاظ کنید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfalah نمایش پست ها
    سلام
    برای درمان از چه دارویی استفاده کردید ؟
    قناری شما هنوز بهبود پیدا نکرده و عفونت داخلی در بدن قناری هست و این برامدگی بخاطر عوامل بیماری و ضعف بدنی قناری که نیرو و توان قناری برای ایستادن صحیح رو گرفته و قناری قادر به ایستادن معمول رو ندارد البته این اولین احتمال هستش و اگر به نقطه برامده در پشت قناری با لمس کردن دست ایجاد درد در قناری داشته باشه دلایل دیگری میتونه داشته باشد
    ممنونم جناب فلاح.
    من تا یه مدتی از قطره مینرال شرکت Prime استفاده کردم که مواد معدنی مورد نیاز پرنده رو تامین می کرد. اما نتیجه که نگرفتم.
    حالا پیشنهاد شما چیه؟ امیدی هست به درمان و خوندنش؟
    تشکر...

صفحه 104 از 251 نخستنخست ... 454858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123154204 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)