کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام. آقای اسکندری توضیحات کاملی دادن . به نظر من فعلا نیازی نیست .

افرادی که به علت وابستگی طوطی به قفس ، یا قلمرو طلبی طوطی نمیتونن با طوطی تمرین کنن بهترین گزینه براشون، استند هست . شما مشکلی ندارید با تمرین کردن کنار قفس

برای تمرینات حرفه ای تر و آموزش ترفند میتونید استند تهیه کنید ولی فعلا نیازی بهش ندارید
    سپیده خانم سلام.
    ممنون میشم یه نمونه عکس از استند بذارید تا من ببینم خودم میتونم درست کنم، آخه دوستم نجار حرفه ای است و من میرم بهش میدم تا درست کنه.

چون داخل قفس نمیشه باهاش تمرین کرد ولی بیرون از قفس خوبه.

ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    نه کلا ترس زیادی نداره حتی یه اسباب بازی جدید که براش گرفته بودم بعد 5 دقیقه که دیدم ترسی نداره گذاشتم تو قفس اصلا نمیترسه حتی بعد از ظهر هم رو نردبان میرفت . بله بعضی مواقع بال میزنه طوری که به ملیه ها می خوره انگار که حالت پرواز بگیره
    بعد کاسکوی من تقلید صدا میکنه صدای انواع پرنده ها فکر کنم تو مغازه یاد گرفته حتی صدای گربه رو دراورده ولی قار میزنه دلیلش چیه ؟
    سلام.من فکر میکنم در اثر برخورد به جایی یا بال زدن ناگهای این پر افتاده باشه و جای نگرانی نداره.
    قار زدنش در چه مواقعی هست؟وقتی تنها میشه یا وقتی کسی به سمتش میره؟
    کلا هم یاد گرفتن و هم تولید کردن اصوات برای پرندگان سخنگو بسیار راحته مثل صدای بوق و دزدگیر و ... اما تولید آواهایی مثل صدای انسان چون سختتر هست و باید حنجرشون رو به کار بندازن سختتر هست.به همین دلیل هم به نوعی با تولید صداهای دیگه کار خودشون رو راحت میکنن و هم از زیر تمرین فرار میکنن.توی تمرین باید استمرار داشته باشید.
    اینم در نظر داشته باشید همیشه اون کلمه ای که شما باهاش تمرین میکنید رو یاد نمیگیرن.خیلی از اوقات اون کلمه ای رو که میشنون و توی ذهنشون ناخودآگاه موندگار میشه رو تکرار میکنن که شاید برای صاحب طوطی هم جای تعجب داشته باشه.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سپیده خانم سلام.
    ممنون میشم یه نمونه عکس از استند بذارید تا من ببینم خودم میتونم درست کنم، آخه دوستم نجار حرفه ای است و من میرم بهش میدم تا درست کنه.

چون داخل قفس نمیشه باهاش تمرین کرد ولی بیرون از قفس خوبه.

ممنون
    سلام.این لینک نمونه های زیادی از اسباب بازی و استند هست http://www.parsipet.ir/thread10047.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.من فکر میکنم در اثر برخورد به جایی یا بال زدن ناگهای این پر افتاده باشه و جای نگرانی نداره.
    قار زدنش در چه مواقعی هست؟وقتی تنها میشه یا وقتی کسی به سمتش میره؟
    کلا هم یاد گرفتن و هم تولید کردن اصوات برای پرندگان سخنگو بسیار راحته مثل صدای بوق و دزدگیر و ... اما تولید آواهایی مثل صدای انسان چون سختتر هست و باید حنجرشون رو به کار بندازن سختتر هست.به همین دلیل هم به نوعی با تولید صداهای دیگه کار خودشون رو راحت میکنن و هم از زیر تمرین فرار میکنن.توی تمرین باید استمرار داشته باشید.
    اینم در نظر داشته باشید همیشه اون کلمه ای که شما باهاش تمرین میکنید رو یاد نمیگیرن.خیلی از اوقات اون کلمه ای رو که میشنون و توی ذهنشون ناخودآگاه موندگار میشه رو تکرار میکنن که شاید برای صاحب طوطی هم جای تعجب داشته باشه.
    نه وقتی میرم سمتش بعضی مواقع هم که رو چوبشه تا منو میبینه میره کف قفس ولی اگه رو چوبشه و داره غذا میخوره به عنوان مثال پدرم رد شه یه نگاه بهش میندازه و دوباره غذا می خوره . دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    ویرایش توسط فریماه : 11th September 2014 در ساعت 01:11 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نه وقتی میرم سمتش بعضی مواقع هم که رو چوبشه تا منو میبینه میره کف قفس ولی اگه رو چوبشه و داره غذا میخوره به عنوان مثال پدرم رد شه یه نگاه بهش میندازه و دوباره غذا می خوره . دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    علت اینکه میره کف قفس و یا وقتی میرید سمتش قار میکشه این هست که به اعضای خونه هنوز عادت نکرده.وقتی کسی به سمت قفسش نمیره واکنشی نشون نمیده اما شما که به سمتش میرید از سلاحش که قار کشیدن هست استفاده میکنه.اصلا کنار قفسش هم میشینید؟باهاش صحبت کنید یا با دست بهش غذایی بدین؟وقتی قار میکشه سریع بلند میشید ترکش میکنید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    علت اینکه میره کف قفس و یا وقتی میرید سمتش قار میکشه این هست که به اعضای خونه هنوز عادت نکرده.وقتی کسی به سمت قفسش نمیره واکنشی نشون نمیده اما شما که به سمتش میرید از سلاحش که قار کشیدن هست استفاده میکنه.اصلا کنار قفسش هم میشینید؟باهاش صحبت کنید یا با دست بهش غذایی بدین؟وقتی قار میکشه سریع بلند میشید ترکش میکنید؟
    بله کنار قفس میشینم به قارش اهمیت نمیدم و سعی کردم با دست غذا بدم ولی دو سری فقط گرفت اونم از ترسش و سریع پرت کرد کف قفس
    نه حتی وقتی سمت قفس هم نرم بعضی مواقع منو که میبینه میره کف قفس دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    ویرایش توسط فریماه : 11th September 2014 در ساعت 01:33 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    بله کنار قفس میشینم به قارش اهمیت نمیدم و سعی کردم با دست غذا بدم ولی دو سری فقط گرفت اونم از ترسش و سریع پرت کرد کف قفس
    نه حتی وقتی سمت قفس هم نرم بعضی مواقع منو که میبینه میره کف قفس دلیلش میتونه این باشه که فقط من میرم سمتش ؟
    بله عرض کردم که وقتی کسی غیر از شما سمت قفسش نمیره دلیلی نداره ازشون بترسه یا بخواد بره کف قفس.
    سعی کنید رفت و آمد و رد شدن از کنار قفسش رو در طول روز بیشتر کنید که بیشتر شمارو ببینه.قفسش در چه ارتفاعی هست؟
    سعی کنید بعضی اوقات بدون توجه به اون بنشنید کنار قفس و به کارهاتون برسید تا متوجه بشه که حضور شما خطری براش به حساب نمیاد.همه ی غذاهارو با دست بهش ندید.غذاهایا خوراکی هایی که خیلی دوست داره رو شناسایی کنید.میدونید چه چیزایی رو خیلی دوست داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    سلام دوستان، نظرتون در مورد پرهای کاسکوی من که میفته چیه؟؟
    آیا طبیعیه پراش و مشکلی نداره؟
    هر روز یا نهایت یه روز درمیون 2 تا پر ازش میفته؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان، نظرتون در مورد پرهای کاسکوی من که میفته چیه؟؟
    آیا طبیعیه پراش و مشکلی نداره؟
    هر روز یا نهایت یه روز درمیون 2 تا پر ازش میفته؟؟
    سلام.به نظر من اینکه پرها در حال ریزش هستن با توجه به رسیدن فصل پاییز که خیلی از پرنده ها پرریزی میکنن طبیعی هست و مشکلی نداره.ممکنه پرریزی خفیف یا شدید باشه که به وضعیت بدنی و پرهای طوطی بستگی داره.
    اما کناره های پرها حالت جویدگی داره که ریش ریش شدن به نظرمن.منتظر نظر خانم سپیده و سایر دوستان باشین.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ant
    شماره عضویت
    15325
    سلام

این کاسکوعــــه کاملا و کولن به محیط ـــه خونه عادت کرده حالا من چیکارش کنم؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط اسکندری : 11th September 2014 در ساعت 02:39 PM

صفحه 1023 از 1238 نخستنخست ... 2352392397310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910401041104210731123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)