صفحه 11 از 82 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 817
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    نفیسه خانم ،سلام. بسیار بسیار ممنون از راهنمایی و توضیحات کاملتون.
    چطور میتونم اطلاعات کاملی از عروس هلندی داشته باشم اگه اشتباه نکنم شما عروس هلندی دارید.مثل :شرایط نگهداری،لوازم لازم،نژاد خاص،توجهات لازم در هنگام انتخاب و تهیه مورد مناسب،نر یا ماده بودن...
    ممنون میشم اگر موارد دیگه ایی هم هست بفرمایید و بنده راهنمایی کنید چون مصر به تهیه و نگهداریشون هستم.
    ممنون.

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط TETRA نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    بنده تا الان تنها ماهی داشتم و ازش حسابی لذت میبرم ولی بواسطه آشنایی با این انجمن به طوطی سانان علاقمند شدم و میخوام اطلاعاتی داشته باشم که اگه بشه نگهداری کنم.ولی نمیدونم از کدامشون بهتر میشه با توجه به شرایط من، نگهداری کرد.من 14 روز از ماه روی سکو هستم و با این شرایط وظیفه نگهداری با خواهرم و خانواده هست.که شاید صبر و تحمل کمتری نسبت به من در مورد حیوانات داشته باشن.در مورد نگهداری و بهداشت این گونه ها میشه منو راهنمایی کنید و اینکه با تعریف های زیبای یکی از دوستان حسابی به کاکاتو علاقمند شدم شرایطش برای نگهداری چطور هست؟کاسکو بهتر هست یا کاکادو یا عروس هلندی؟اگر عزیزان در مورد قیمتشون هم اطلاعاتی دارن ممنون میشم.
    عذر خواهی بنده بابت طولانی شدن پستم بپذیرید.
    ممنون.
    با سلام
    هر سه نوع طوطی که شما انتخاب کردید از طوطی هایی هستند که به شدت به صاحبشون وابسته میشن؛هر سه نوع گرده زیادی دارند و کاکادو و کاسکو کثیف کاری زیادتری نصبت به عروس دارند که این کار نگهداری اونها رو کمی سختتر میکنه.سروصدای کاسکو و کاکادو زیاده و اگر کسی به طوطی علاقه نداشته باشه نمیتونه تحمل کنه و باعث دردسر میشه.
    اگر خانواده شما تو منزل به طوطی ها رسیدگی کنند دیگه حتما نیازی نیست شما همیشه خونه بمونید و با طوطی کار کنید؛به عبارتی چون خواهر محترمتون همیشه منزل هست و با طوطی سروکار داره طوطی اونو به عنوان صاحب قبول میکنه و از نظر عاطفی مشکلی واسش پیش نمیاد.
    به نظر بنده شرایط شما طوری نیست که تعداد انتخاب هاتون محدود بشه؛بهتره شما چند هفته وقت بزارید و در مورد انواع گونه هایی که میخواین مطالعه کنید؛بعدش تصمیم به خرید بگیرید و در این میان هر سوالی بود بپرسید تا اساتید سایت راهنماییتون کنند

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نفیسه خانم ،سلام. بسیار بسیار ممنون از راهنمایی و توضیحات کاملتون.
    چطور میتونم اطلاعات کاملی از عروس هلندی داشته باشم اگه اشتباه نکنم شما عروس هلندی دارید.مثل :شرایط نگهداری،لوازم لازم،نژاد خاص،توجهات لازم در هنگام انتخاب و تهیه مورد مناسب،نر یا ماده بودن...
    ممنون میشم اگر موارد دیگه ایی هم هست بفرمایید و بنده راهنمایی کنید چون مصر به تهیه و نگهداریشون هستم.
    ممنون.
    شما میتونید در تاپیک عروس هلندی به پاسخ بسیاری از سوالاتتون برسید،اگر سوالی باقی موند همونجا مطرح کنید تا به پاسخ داده بشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    سلام آقا بهزاد.ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوبتون.در حال حاضر دارم طبق دستور شما مطالعه میکنم و فقط سوال هست واسم که یکم نگرانم میکنه اونم کرک و پری که از پرنده ریخته میشه حدودا در مواقع عادی چقدر هست و چطوریه؟چاره واسش هست؟
    ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    سلام آقا بهزاد.ممنون از راهنمایی و اطلاعات خوبتون.در حال حاضر دارم طبق دستور شما مطالعه میکنم و فقط سوال هست واسم که یکم نگرانم میکنه اونم کرک و پری که از پرنده ریخته میشه حدودا در مواقع عادی چقدر هست و چطوریه؟چاره واسش هست؟
    ممنون.
    سلام.دوست عزیز این کرک های سفید رنک که مثل شوره میمونه در تمام طوطی سان ها هست و در عروس ها هم هست.من عروس داشتم و داره و چیز خیلی سخت و مشکل سازی نیست دوست عزیز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    آقا مسعود سلام و ممنون.
    مسعود جان عروس هلندی قدرت حرف زدنش چقدره؟اصلا میتونه به حرف بیاد؟
    ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریم اب شور
    شماره عضویت
    7181
    آقا مسعود سلام و ممنون.
    ممنون.
    عروس خیلی سخت به حرف میاد و اونم در حد چند کلمه و نه خیلی واضح.عروس بیشتر به شیطنت کردم و بازی گوشی معروهف.البته زیبایی خاص خودش رو داره.شما اگر خانوادتون روزایی که نیستین میتونن مراقب پرنده باشن یک ملنگو یا حوحه تازه دونخور یا بالغ رام بگیر.ولی لذتی که در پروش جوجه هست در بالغ رام نیست.من الان یک هفته میشه ملنگو جوجه گرفتم و تا اسمشو میگم با یک صدای اروم جواب میده و من خیلی خوشحال میشم.الباه به این میگن یک حس خوب.راستی من از طوزی سان هاکاسکو و عروس و الانم ملنگو دارم و در مورد اون کورک هایی که میگفتین تا الان در عروس بیشتر بوده اون شوره ها و تا به امروز از ملنگو کمتر دیدم.شرمنده پر حرفی کردم.

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    آقا مسعود سلام و ممنون.
    ممنون.
    سلام
    ببخشيد من به جاي آقا مسعود جواب ميدم
    عروس هلندي هم اگه باهاش تمرين كنين حرف زدن رو ياد ميگيره. قدرت حرف زدنيشون هرچند به كاسكو نميرسه ولي خيلي خوبه. اگه نر باشن به حرف ميان و حرف ها رو واضح ميگه البته ماده ها هم ميتونن حرف بزنن ولي با احتمال كمتر و تلاش بيشتر.

از نظر هوشي هم خيلي با هوش ان،
    ترفند و شيرين كاري هم كه عالي ياد ميگيرن. الان عروس هلندي 6ماهه ي من حدود 6-7 كلمه حرف ميزنه و چند تا شيرين كاري بلده.

در كل عروس هلندي ها طوطي هاي شيريني هستن. مطمئنن از داشتنشون لذت ميبرين

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    ممنون.
    کرک و پر در بین طوطی سانان در کاکادو و کاسکو عروس بیشتر از همه و در اکلکتوس ها تقریبا صفر است
    همانطور که دوستان گفتند کرک ها همون پرهای قاصدکی زیر پر اصلی هستند که در طول روز کنده میشن و به کف قفس میوفتند،پودر سفید رنگی هم که گفته میشه شبیه شوره سر هست که یک نوع چربی برای محفوظ نگه داشتن طوطی از حشراته؛تنها راهش اینه که شما به طور منظم و به موقع طوطی رو حمام کنید تا این پودر و کرک به حداقل برسه و قفس رو هم روزی 1-2 بار تمیز کنید تا طوطی بال میزنه این کرک و پر به اطراف منتقل نشه
    در مورد سخنگویی عروس هم بنده تجربه عروس سخنگو رو دارم؛عروس اگر جوجه باشه و نر باشه به احتمال نزدیک به 100 درصد به حرف خواهد آمد و به نظر بنده واضح هم حرف میزنه.
    بنده یک فیلم از عروس هلندیم دارم که شرطی شده بود و هر وقت بنده میخواستم صحبت میکرد،کاری که خیلی خیلی کم در بین طوطی سانان شاهد اون هستیم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Earthworm
    شماره عضویت
    11635
    دوستان عزیز واسه خریدش اینجوری که متوجه شدم جوجه 1 یا 2 ماه بهتره،درسته؟
    خوب 2 تا مسئله پیش میاد توی این سن رنگشون بعد از پر ریزی اولیه تغییر میکنه و جنسیت هم قابل مشاهده نیست.بنده میخوام برای صحبت کردن باهاش کار کنم پس بهتر نر باشه.رنگش هم خوب بد نیست که بتونم انتخاب کنم.
    کاری واسه این مشکل نمیشه کرد؟
    ممنون.

صفحه 11 از 82 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)