صفحه 90 از 102 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 891 به 900 از 1017
    همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikm نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه قاب مهتابی6تایی 120سانتی میخوام کسی میدونه کدوم مارک بهتر تو نواب فقط ایران اکواریوم داشت که میگفت 4/5ملیون ای تی ای بود میگفت مثل ال ی دی نورش کم زیاد میشه میخواستم زدلایت بگیرم کلن بی خیالش شدم
    دوست عزیز شما میرید ماهیران با قیمت کمتر از ۸۰۰هزارتومان یه قاب ۶تایی میگیریدالبته مهتابیهاش فکر نکنم کیفیت خوبی داشته باشه وعوضشون کنید وبا تایمر یکی یکی روشن وخاموش بشه .۴.۵پول زیادیه بنظر من نیازی نیست

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    دوستان وقت بخیر. پنل نوری رادیونxr30w قیمتش چنده. ایران اکواریوم 4100000 تومان زده! پت شاپ پارسی پت 2500000 تومان. بالاخره چنده. این قدر تفاوت قیمت غیر طبیعیه. میشه بگین چقدره. ممنون میشم
    دوست عزیز قیمت ایران اکواریوم هم مشابه هست احتمالا شما قیمت داخل سایتشون را دیدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز قیمت ایران اکواریوم هم مشابه هست احتمالا شما قیمت داخل سایتشون را دیدید
    پس حتما اشتباه تایپ کردند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آب شور
    شماره عضویت
    18532
    پس حتما اشتباه تایپ کردند
    من اگه جای شما بودم از امازونی جایی سفارش می دادم ... هم مطمئن از اصل بودنه هم ارزون تر در میاد ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    انشالله تا چند وقت دیگه قراره بریم سراغ مرجان. بنده خودم از طرفدارای سرسخت ال ای دی بودم مخصوصا orphek. و فکر میکردم که همه اونوری ها از ال ای دی استفاده میکنن. ولی یکی از نزدیکان که تو شهر خنت بلژیک هستش و طی سفارشی که بهش کرده بودم به چند تا از فروشگاهها سر زده بود.جالبه که همه اونا از مهتابی استفاده میکردن تانکهاشونم تا خرخره پرsps. ای کاش عزیزانی که از ال ای دی معروف استفاده کردند یه گزارشی هم از وضعیت تانکهاشون بدن. چون دیگه لامپ متالم عمرش داره تموم میشه. میتونم ال ای دی cree و osram سفارش بدم. ولی با این چیزایی که شنیدم دودل موندم که کدوم بهتره. دوستان و مدیرانی که در این مورد اطلاعات دارند ممنونشون میشم یه کمکی بکنن.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    سلام دوستان من یه قاب مهتابی6تایی 120سانتی میخوام کسی میدونه کدوم مارک بهتر تو نواب فقط ایران اکواریوم داشت که میگفت 4/5ملیون ای تی ای بود میگفت مثل ال ی دی نورش کم زیاد میشه میخواستم زدلایت بگیرم کلن بی خیالش شدم
    دوست عزیز
    مهتابی ATI اگه با‌ بالاست اروپایی نباشه نصف کارایی رو دارن، حتی قاب جیزمن هم جوابگوی پتانسیل بالای ATI نیست ، بهتره با خرید یه قاب مهتابی ارزونتر ، بالاست مدل فیلیپس یا اُسرام بگیرین و عوض کنین تا بهترین جواب رو داشته باشین.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    انشالله تا چند وقت دیگه قراره بریم سراغ مرجان. بنده خودم از طرفدارای سرسخت ال ای دی بودم مخصوصا orphek. و فکر میکردم که همه اونوری ها از ال ای دی استفاده میکنن. ولی یکی از نزدیکان که تو شهر خنت بلژیک هستش و طی سفارشی که بهش کرده بودم به چند تا از فروشگاهها سر زده بود.جالبه که همه اونا از مهتابی استفاده میکردن تانکهاشونم تا خرخره پرsps. ای کاش عزیزانی که از ال ای دی معروف استفاده کردند یه گزارشی هم از وضعیت تانکهاشون بدن. چون دیگه لامپ متالم عمرش داره تموم میشه. میتونم ال ای دی cree و osram سفارش بدم. ولی با این چیزایی که شنیدم دودل موندم که کدوم بهتره. دوستان و مدیرانی که در این مورد اطلاعات دارند ممنونشون میشم یه کمکی بکنن.
    سلام
    بدون شک ثابت شده ترین نور متال به همراه مهتابی هستش و اگه ارتفاع آبگیری از 60 سانت بیشتر باشه حتما باید از متال استفاده کنید که عمر بیشتری نسبت به مهتابی هم داره ، در آکواریومهای حرفه ای که در خارج از ال ای دی تنها استفاده کردن بعد مدتی متوجه بلیچ و تغییر رنگ کورالها شدن که بعد اضافه کردن مهتابی این موضوع مرتفع شده بود پس در نتیجه بهترین کار استفاده از متال به همراه مهتابی اکتنیک هستش

Send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10895
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میرید ماهیران با قیمت کمتر از ۸۰۰هزارتومان یه قاب ۶تایی میگیریدالبته مهتابیهاش فکر نکنم کیفیت خوبی داشته باشه وعوضشون کنید وبا تایمر یکی یکی روشن وخاموش بشه .۴.۵پول زیادیه بنظر من نیازی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    مهتابی ATI اگه با‌ بالاست اروپایی نباشه نصف کارایی رو دارن، حتی قاب جیزمن هم جوابگوی پتانسیل بالای ATI نیست ، بهتره با خرید یه قاب مهتابی ارزونتر ، بالاست مدل فیلیپس یا اُسرام بگیرین و عوض کنین تا بهترین جواب رو داشته باشین.

دوست عزیز این قاب مهتابیها رو که گفتید ازکجا میشه پیدا کرد

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    من یه لامپ متال 150 وات blv دارم که داره عمرش تموم میشه. قراره یه 250 وات بگیرم و چند وقت دیگه هم قراره مرجان بخرم. فقط یه مشکل خیلی بد دارم. زمانی که لامپ روشنه همزمان که یه وسیله ی برقی پرمصرف مثل جارو برقی یا فریزر روشن میشه لامپ خاموش میشه و بعد سه چهار دقیقه دوباره روشن میشه.غیر از ماهی فقط یه شقایق دارم که بدبخت به این شرایط عادت کرده و همیشه نصفه باز میشه. ترانس رو عوض کردم مشکل حل نشد از دوتا محافظ برق هم استفاده میکنم ولی فایده ای نداره. برقکار اوردم فیوز کنتور رو عوض کرد باز هم جواب نداد بدجوری گیر کردم.چون ریف نداشتم زیاد اهمیت ندادم ولی الان میخوام یه همر بگیرم ولی با این اوضاع پلیپ هم نمیتونم بخرم!!! کلا باید بی خیال متال بشم؟؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    دوست عزیز این قاب مهتابیها رو که گفتید ازکجا میشه پیدا کرد
    قاب ماهیران که مشخصه
    جیزمن هم دو نفر میارن
    ۱- ایران آکواریوم،
    ۲- فرهاد

صفحه 90 از 102 نخستنخست ... 407172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)