کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    http://upload7.ir/imgs/2014-08/36536090157743357567.jpg http://upload7.ir/imgs/2014-08/92858922358057060982.jpg http://upload7.ir/imgs/2014-08/27425794854018846497.jpg اینم عکس های جدبدش آخه مگه نمقگن طولش با دم ب 80 سانتی متر میرسه و اینکه هم اندازه کاسکو کنگو هست تقیبا از لحاظ جثه؟ این ک من میبینم اندازه ملنگو هست ک
    ملنگو نیست صدردصد شاه طوطی هستش ولی ی جوجه خوشگل و زیبا گیرت اومده خیلی نازه مبارکت باشه . شاید بعدا رشت بیشتری داشته باشه
    ویرایش توسط منصور : 19th August 2014 در ساعت 04:15 PM

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    اینم عکس های جدبدش آخه مگه نمقگن طولش با دم ب 80 سانتی متر میرسه و اینکه هم اندازه کاسکو کنگو هست تقیبا از لحاظ جثه؟ این ک من میبینم اندازه ملنگو هست ک
    سلام،پرنده از نظر سن که همون ۵،۶ماهو داره و جثه هم خوبه نسبت به سنش فکر نمیکنم بزرگتر بشه اما چاق و تپلتر میشه،بهش رسیدگی کنید ان شالله خوب خوب بحرف میاد به شرطی که تمرینهارو از ۱۰روز. دیگه شروع کنید،جنسیت احتمال میدم نر باشه اما نمیشه قطعی گفت،سخنگویی در ملنگو و شاه طوطی نر و ماده تقریبا در هر دو جنس به یکصورت هستش پس اگر هم ماده باشه جز طوق چیز دیگه ای رو از دست نداده اید

Sent from my ASUS using Tapatallk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh نمایش پست ها
    سلام،پرنده از نظر سن که همون ۵،۶ماهو داره و جثه هم خوبه نسبت به سنش فکر نمیکنم بزرگتر بشه اما چاق و تپلتر میشه،بهش رسیدگی کنید ان شالله خوب خوب بحرف میاد به شرطی که تمرینهارو از ۱۰روز. دیگه شروع کنید،جنسیت احتمال میدم نر باشه اما نمیشه قطعی گفت،سخنگویی در ملنگو و شاه طوطی نر و ماده تقریبا در هر دو جنس به یکصورت هستش پس اگر هم ماده باشه جز طوق چیز دیگه ای رو از دست نداده اید

ممنون بابت پاسخ گوییتون چرا از 10 روز دیگه ؟ با توجه ب اینکه رام و خیلی اجتماعی هم هست یعنی هرکس دستشو بگیره جلوش میاد رو دست و میره رو شوننه طرف میشینه انگاری شاه طوطی وابسته ب صاحبش نمیشه چون مثلا طوطی هایی مثل کاسکو فک نکنم اینطوری باشن .
    ی چیز دیگه شاه طوطی ها هم مثه کاسکو رفیق میشن و دوس دارن نوازششون کنی یا باهاشون بازی کنی ؟ یعنی اینکه خودشون بیان طرفت ؟

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340

Re: شاه طوطی-طوطی اسکندر-تاپیک جامع گفتگو در مورد طوطی بزرگ اسکندر (شاه طوطی)

ممنون بابت پاسخ گوییتون چرا از 10 روز دیگه ؟ با توجه ب اینکه رام و خیلی اجتماعی هم هست یعنی هرکس دستشو بگیره جلوش میاد رو دست و میره رو شوننه طرف میشینه انگاری شاه طوطی وابسته ب صاحبش نمیشه چون مثلا طوطی هایی مثل کاسکو فک نکنم اینطوری باشن .
    ی چیز دیگه شاه طوطی ها هم مثه کاسکو رفیق میشن و دوس دارن نوازششون کنی یا باهاشون بازی کنی ؟ یعنی اینکه خودشون بیان طرفت ؟
    خواهش میکنم،هر پرنده ای که تازه به مکان جدید میاد تا ۱۰روز حداقل جز برای اب و غذا دادن نباید سمتش رفت تا با محیط جدید اشنا بشه،چه رام باشه چه وحشی،پرنده بعد چند مدت خواهی دید که شمارو به عنوان صاحب میشناسه و با دیدن شما عکس العمل نشون میده،هر پرنده ای اخلاقیات خاص خودشون رو دارن مثلا ملنگو دوست نداره اصولا کسی سرشو بخارونه اما ملنگوی بنده میاد و سرشو میاره تا واسش بخارونم پس بسته به اخلاق شاه طوطی شما هم داره،اما کلا نسبت به ملنگو خیلی با محبت تر هستند اما خوب به کاسکو هم نمیرسه،الان بهترین زمان یاد دادن تریک به شاه طوطیتون هست پس حتما باهاش تمرین کنید
    ویرایش توسط aramesh : 19th August 2014 در ساعت 07:04 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    بیرون از قفس هم نمیتونم بیارمش این 10 روز ؟ چون عات داشته هر روز بیرون بیاد . و اینکه غذاشو ک بخوام بدم میتونم با دست بهش غذا بدم یا باید مث ی طوطی وحشی باهاش رفتار کنم و ظرف غذاشو فقط پر کنم ؟

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    بیرون از قفس هم نمیتونم بیارمش این 10 روز ؟ چون عات داشته هر روز بیرون بیاد . و اینکه غذاشو ک بخوام بدم میتونم با دست بهش غذا بدم یا باید مث ی طوطی وحشی باهاش رفتار کنم و ظرف غذاشو فقط پر کنم ؟
    میگم دوست عزیز کلا قانونش اینه که هرپرنده ای که تازه وارد یک مکانی میشه باید تا ۱۰روز حداقل بذاریم به محیط جدید و شرایط عادت کنه شما حداقل یک هفته این کارو انجام بدید بعد خواستید بیارینش بیرون،بیرون بودن بیش از حد و لوس کردنش شرایط رو در اینده سخت میکنه بهتر زمان بیرون بودن پرنده در روز حداقل ۵ساعته چون اونجوری بد عادت میشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    میگم دوست عزیز کلا قانونش اینه که هرپرنده ای که تازه وارد یک مکانی میشه باید تا ۱۰روز حداقل بذاریم به محیط جدید و شرایط عادت کنه شما حداقل یک هفته این کارو انجام بدید بعد خواستید بیارینش بیرون،بیرون بودن بیش از حد و لوس کردنش شرایط رو در اینده سخت میکنه بهتر زمان بیرون بودن پرنده در روز حداقل ۵ساعته چون اونجوری بد عادت میشه

میدونم عزیز خود من هم مخالفم با این ک پرنده همیشه آزاد باشه من منظورم این هست چون عادت داشته بعد یهو 10 روز نیاد بیرون عصبی نشه یوقت

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    میدونم عزیز خود من هم مخالفم با این ک پرنده همیشه آزاد باشه من منظورم این هست چون عادت داشته بعد یهو 10 روز نیاد بیرون عصبی نشه یوقت
    از دو سه روز دیگه میتونید ازقفس خارجش کنید.
    ارسال شده از HUAWEI G525-U00 با استفاده از تپاتالک 2

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون بنده این مرحله رو رد کردم خود پرنده استرس داره فعلا بخاطر جابه جای پس خیالتون راحت اینا عادی هستش حتی غذا نخوردن تا یکی دروز اولم عادی هستش،تو این چند روز بیشترین مطالعه رو داشته باشید در خصوص نگه داری،تغذیه،تمرین سخنگویی،آموزش تریک و... تا بتونید اون پرنده ای که مد نظرتون هست رو داشته باشید و مطمئن باشید با تمرین،صبر و حوصله و عشق خواهی رسید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون بنده این مرحله رو رد کردم خود پرنده استرس داره فعلا بخاطر جابه جای پس خیالتون راحت اینا عادی هستش حتی غذا نخوردن تا یکی دروز اولم عادی هستش،تو این چند روز بیشترین مطالعه رو داشته باشید در خصوص نگه داری،تغذیه،تمرین سخنگویی،آموزش تریک و... تا بتونید اون پرنده ای که مد نظرتون هست رو داشته باشید و مطمئن باشید با تمرین،صبر و حوصله و عشق خواهی رسید

من همیشه چ وقتایی پرنده داشتم چ نداشتم راجبشون مطالعه میکنم درمورد تغذیه و نگه داری و تمرین سخنگویی و تریک اگ فرقی نمیکنه با کاسکو ک مشکلی ندارم بلدم

صفحه 109 از 150 نخستنخست ... 95990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)