نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    18504

17 در ابتدای راه اندازی آکواریوم دیسکسی!

باسلام و احترام
    دوستان من قصد راه اندازی یه اک مخصوص دیسکس دارم بدلیل کمبود بودجه وسایل و تجهیزاتشو کم کم و مرحله به مرحله میخوام خریداری کنم ولی از نوع مرغوب عجله زیادی هم ندارم ممنون میشم لطف کنین راهنمایی بفرمایین که برای یه آک با ابعاد 160 / 50 / 70 طول / عرض / ارتفاع چه تجهیزاتی رو باید بگیرم خودم بیشتر مایلم در ابتدا یه پمپ هوا بی صدا بخاری و در مرحله بعد یه تسویه داخلی یا اگه لازمه سطلی بگیرم و... لطفا راهنماییم بفرمایین راستی آک رو هم هنوز درست نکردم ولی ابعادی که دوست دارم داشته باشه همینه اگه ابعاد بهتری مد نظر دارین ممنون میشم بفرمایین
    باتشکر فراوان از شما
    ویرایش توسط ali0001 : 26th October 2015 در ساعت 11:46 PM

كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    18494
    دوست عزیز سیکل رو طی کردید به نظر بنده اول باید سیکل طی بشه اما نظر اساتید رو هم باید دانست

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali0001 نمایش پست ها
    باسلام و احترام
    دوستان من قصد راه اندازی یه اک مخصوص دیسکس دارم بدلیل کمبود بودجه وسایل و تجهیزاتشو کم کم و مرحله به مرحله میخوام خریداری کنم ولی از نوع مرغوب عجله زیادی هم ندارم ممنون میشم لطف کنین راهنمایی بفرمایین که برای یه آک با ابعاد 160 / 50 / 70 طول / عرض / ارتفاع چه تجهیزاتی رو باید بگیرم خودم بیشتر مایلم در ابتدا یه پمپ هوا بی صدا بخاری و در مرحله بعد یه تسویه داخلی یا اگه لازمه سطلی بگیرم و... لطفا راهنماییم بفرمایین راستی آک رو هم هنوز درست نکردم ولی ابعادی که دوست دارم داشته باشه همینه اگه ابعاد بهتری مد نظر دارین ممنون میشم بفرمایین
    باتشکر فراوان از شما
    سلام:
    کاش سئوالتون در قسمت سئوال و جواب عمومی دیسکس مطرح میکردید و همچنین مطالب بخش تخصصی دیسکس رو خوب مطالعه میکردید بسیاری از سئوالاتتون پاسخ داده شده است نظر شخصی من استفاده از فیلتر سطلی هست
    و از هر وسیله ای چه بخاری یا هر وسیله ای بهترینشو خریداری نمایید مگر این که بودجه خاصی در نظر گرفته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali khalajinia نمایش پست ها
    دوست عزیز سیکل رو طی کردید به نظر بنده اول باید سیکل طی بشه اما نظر اساتید رو هم باید دانست
    سلام به شما دوست عزیزم ایشون هنوز تانک رو درست نکردند که بعد از راه اندازی حتما باید مطالب مهم در مورد سیکل را مد نظر قرار دهند
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه و ماهی
    شماره عضویت
    1550
    سلام بر اساتید و دوستان عزیز
    نمیدونم سوالمو تو جای مناسبی میپرسم یا نه. من قصد تهیه تانک 90 لیتری چینی برای نگهداری یک جفت دیسکس مولدحدود 7 اینچی را دارم.
    بدون هیچگونه تزیینی فقط جنبه سرگرمی داره.
    اب RO رو هم در دسترس دارم. این تانک بصورت هفتگی سرریز بشه برای سلامت ماهی ها مفیده یا نیاز به فیلتر سطلی خواهم داشت.

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط song نمایش پست ها
    سلام بر اساتید و دوستان عزیز
    نمیدونم سوالمو تو جای مناسبی میپرسم یا نه. من قصد تهیه تانک 90 لیتری چینی برای نگهداری یک جفت دیسکس مولدحدود 7 اینچی را دارم.
    بدون هیچگونه تزیینی فقط جنبه سرگرمی داره.
    اب RO رو هم در دسترس دارم. این تانک بصورت هفتگی سرریز بشه برای سلامت ماهی ها مفیده یا نیاز به فیلتر سطلی خواهم داشت.
    سلام:
    شما تمام مطالب مهم بخش دیسکس رو مطالعه نمایید خصوصا سیکل ازت چون در طول دوره سیکل ازت سیفون زیاد خواهید داشت
    فیلتر سطلی بسیار مفید خواهد بود متناسب با حجم تانکتان تهیه نمایید اگرم بحث تکثیر در میان هست بخش تکثیر را مطالعه نمایید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)