همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiroscar نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    يه اپن برين دارم خيلي خوب و عالي باز ميشه
    الان چند روزه جراح ابي و جراح زردم بهش نوك ميزنن و نميزارن باز بشه و همش بهش استرس وارد ميكنن خودشو جمع ميكنه
    طبيعي هست؟ ايرادي نداره؟
    در ضمن دوستاني هم كه توي پيغام خصوصي نتيجه حاصل از داروي انتي رد رو ميخواستن بدونن،خدمتشون عرض كنم كه داروي فوق العاده خوبي هست و مشكل سيانو برطرف شد خداروشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    سلام:
    این رفتار دیده شده و بعضی ها تجربه اش رو داشتن .
    اولین و ساده ترین کار جابه جا کردن ریف به یک مکان دیگر هست شاید ماهی ها از این کار دست بردارند. اگر موفق نشدید توصیه میکنم یا جراح ها رو از تانک خارج کنید یا اوپن برین رو . چون اگر به اینکار ادامه بدند احتمالا به ریف صدمه وارد میشه .
    برخی از این موجودات که ما میخریم در طبیعت هیچگاه با هم روبه رو نمیشن ولی در اکواریوم ما ترکیبی غیرعادی از موجودات رو از سراسر دنیا کنار هم میذاریم و طبیعی هست برخی اتفاقات پیش بیاد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiroscar نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    يه اپن برين دارم خيلي خوب و عالي باز ميشه
    الان چند روزه جراح ابي و جراح زردم بهش نوك ميزنن و نميزارن باز بشه و همش بهش استرس وارد ميكنن خودشو جمع ميكنه
    طبيعي هست؟ ايرادي نداره؟
    در ضمن دوستاني هم كه توي پيغام خصوصي نتيجه حاصل از داروي انتي رد رو ميخواستن بدونن،خدمتشون عرض كنم كه داروي فوق العاده خوبي هست و مشكل سيانو برطرف شد خداروشكر

Sent from my iPhone using Tapatalk
    دو تا پایه دو طرف اپن برین با سنگ ایجاد کن یه شیشه بزار رو اون پایه ها یه مدت باشه جراح ها یادشون میره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.G نمایش پست ها
    سلام
    1. Radion XR30w Pro 170w : برای استفاده در یک مخزن با ابعاد "30 در "30 اینچ (76*76 سانتیمتر) و ارتفاع حداکثر 100cm طراحی شده است. (با رعایت فاصله حداقل 18cm از سطح آب)
    2. Radion XR15 : این مدل مخصوص آب شیرین است.
    3. Radion XR30w 150w : به گفته شرکت سازنده همان ابعاد "30 * "30 اینج ولی تا عمق 91cm
    بازم سلام پس فرق بين مدل 1 و 3 چيه فقط ارتفاع اب كه نيست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    بازم سلام پس فرق بين مدل 1 و 3 چيه فقط ارتفاع اب كه نيست؟
    یکی 150 وات و یکی دیگه 170 وات

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مایی
    شماره عضویت
    16545
    منظورم از ماهی پرورشی اینه که ماهی های ریز در حد یک بند انگشت . دلقک ماهی ها تا چند روز در زندان میتونن زنده بمونن؟ و تغذیه کردن انتیاس ها میشه از غذای معمولی استفاده کرد یا حتما باید پلنگتون بدم؟
    برای تانک من نظر شما روی اسلاریس یک بند انگشتیه یا پرکولای یک بند انگشتی؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مایی
    شماره عضویت
    16545
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین میرنژاد نمایش پست ها
    سلام:
    دلقک پرورشی یا دریایی دقیقا چی هست؟ اگر منظورتون اسلاریس هست اونم با سایز کوچک چندان توصیه نمیکنم چنین کاری بکنید چون ماهی های کوچک کمی آسیب پذیرترند و نگهداریشون سختتره . در مورد پرکولا هم اگر سایز اسلاریس ها خیلی کوچک نیست خیلی مشکلی پیش نمیاد ولی به هر حال پرکولا کمی مهاجم تر از اسلاریس هاست و اذیتشون میکنه. اگر امکان جدا کردن پرکولا رو دارید تا غذاخور شدن کامل تازه وارد ها به نظرم خوب هست خارجشون کنید.
    8 تا دامسل ؟! میتونم بپرسم چرا این همه دامسل خریدید؟ شخصا معتقدم بیشتر دامسل ها ماهی های دردسر ساز و نامناسبی هستند و به خصوص در اکواریوم ریف احتمالا خرابکاری داشته باشند!
    خیلی ماهی ها هستند که در اکواریوم 500 لیتری میشه نگه داری کرد . کرومیس ها، راس ها ، دارت فیش، روباه ماهی ها ، جراح ها ، آنتیاس ، بلنی ، گابی ، کاردینال ها و ...
    موفق باشید
    منظورم از ماهی پرورشیه اینه که در سایز یک بند انگشت هستن
    قصد دارم حدود دو هفته پرکولاهای بزرگم رو توی زندان قرار بدم تا این یک بند انگشتی ها غذا خور بشن فکر خوبیه ؟
    برای تغذیه انتیاس ها حتما باید از پلنگتون استفاده کنم یا میشه از غذای معمولی که برای بقیه استفاده میکنم بهشون بدم؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط n e m o نمایش پست ها
    منظورم از ماهی پرورشیه اینه که در سایز یک بند انگشت هستن
    قصد دارم حدود دو هفته پرکولاهای بزرگم رو توی زندان قرار بدم تا این یک بند انگشتی ها غذا خور بشن فکر خوبیه ؟
    برای تغذیه انتیاس ها حتما باید از پلنگتون استفاده کنم یا میشه از غذای معمولی که برای بقیه استفاده میکنم بهشون بدم؟
    سلام
    قطعا پرکولا اذیت میکنه دلقکهای ریز رو حالا هر چه هم زندانیش بکنی و غیر پرکولا احتمال اذیت شدن توسط دامسلها هم هست
    آنتیاسها حتما در ابتدا باید با پلنکتون غذا خور کنی و کم کم غذاهای دیگه رو بهش بدی و یه مقدار از این نظر نگهداریش سخته

Send by tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpa80 نمایش پست ها
    سلام به همه بچه ها
    کسی میتونه از شن خوب که مناسبه آکواریوم آبشور باشه یه عکس برام بزاره
    من هرچی میگردم چیزی پیدا نمیکنم
    تو فروشگاه ها هم مدل های متفاوت دارن که همشونم میگن برای آبشور مناسبه . اینه که موندم

ممنون
    سلام
    محمد توضیحات لازم رو داد ولی شنهای دریا دو مدل هستند یه مدل داخلش مثل چوب سوخته توش داره و یکم درشت تره که کیلویی 1500 حدودا و یه مدل نرم تر و سفید تر هست و یکدست و کیلویی 2500 تا 3000 تومن هست و برای اینکه بفهمید کدوم شن مناسب آب شور هست یه مقدار سرکه بریز روش باید به حال جوش و ***** دربیاد و اگه با ریختن سرکه واکنش نداد بدرد آب شور نمیخوره

Send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    3851
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    یکی 150 وات و یکی دیگه 170 وات
    ايو كه خودمم متوجه ميشم ميخوام بدونم ديگه چه فرقي داره و اين بيست وات واسه چي بيشتره؟

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahya.akbarzade نمایش پست ها
    ايو كه خودمم متوجه ميشم ميخوام بدونم ديگه چه فرقي داره و اين بيست وات واسه چي بيشتره؟
    هیچی دوست عزیز تفاوت به خصوصی در نگهداری اکثر مرجان ها نمیکنه ولی در مدل پیشرفته پار خروجی از 900 به 1100 افزایش پیدا کرده (همون 20 وات اضافی) در ضمن توجه به نوع ال ای دی اضافه شده هم کمی تفاوت رو نشون میده در مدل پیشرفته دو عدد ال ای دی زرد به اندازه 12 وات اضافه شده (در مدل قبلی کلا وجود نداشت) و ال ای دی آبی پررنگ( deep blue) هم از 24 وات به 40 وات رسیده که به نظرم در نهایت ترکیب نوری کامل تر و زیباتری رو بتونه ارائه بده و در عمل مدل کاملتر از حالت قبلیش هست . مدل های xr15 وات هم گزینه ی خوبی هستند و از نظر طیف نوری مشابه مدل XR30w Pro طراحی شده .
    از بقیه نظرها هیچ تفاوت خاصی بین دو مدل نیست و امکانات هردو مشابه هم هست
    به هر حال تفاوت قیمتش در حد 300 هزار تومن هست و اگر براتون مشکل هزینه نداره به نظرم بهتر باشه مدل pro رو تهیه کنی .
    موفق باشی
    ویرایش توسط حسین میرنژاد : 30th September 2015 در ساعت 07:01 PM

صفحه 992 از 1093 نخستنخست ... 49289294297397497597697797897998098198298398498598698798898999099199299399499599699799899910001001100210031004100510061007100810091010101110421092 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)