صفحه 15 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 376
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    149
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها

تصویر سیستمه خنک کننده آکواریومه من که یک ترموستات و سنشور و یک فن هست که بسیار خوب جواب داده و دما بینه 25 و 26 متغر هستش .
    سلام
    ترموستات و سنسور اون از چه نوعی است و از کجا و چند تهیه کردید ؟ سنسوز ترموستات فلزیه یا پلاستیکی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط kambiz.adnani نمایش پست ها
    سلام
    ترموستات و سنسور اون از چه نوعی است و از کجا و چند تهیه کردید ؟ سنسوز ترموستات فلزیه یا پلاستیکی
    سلام آقا کامبیز . مارکه این ترموستات : ساموان کره. مدلش : us _150 ip هستش . من این ترموستاترو باسنسورش که از جنسه استیل هستش از فروشگاه :الکترونیک خریدم که آدرسشم :لاله زار جنوبی کوچه بوشهری پاساژ محمد طبقه زیر زمین پلاک 11 . تلفن : 33112013
    فنشم فروشنده همون مغازه بهم معرفی کرد و منم رفتم خریدمش . بازم سوالی بود من در خدمتم . موفق و پیروز باشید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستان . امروز یک شاه بلنی به جمع ساکنینه آکواریوم اضافه شد و ابتدایه ورود لایه سنگها سنگر گرفت و همه جارو داره بازدید میکنه
    من امروز یک مولتی ویتامین خریدم که برایه حمایت از تولیداته داخلی مارکه تریتون هستش . کسی تا حالا از این مارک استفاده کرده یا نه البته وقتی مشخصاته رویه بطریشو خوندم ذکر کرده بود برای عملکرد بهتر از یک محصوله دیگه هم باید همزمان استفاده شود. نمیدونم خریدم اشتباه بود یانه ؟
    امروز یک پولکی مارکه اوشن نیتروشن خردیم . بنظرتون چیز ه دیگه نیاز هستش که تهیه کنم یا همین گرانول و پولکیه اوشن نیتروشن کافیه بهمراه مولتی ویتامینه تریتون البته گاهی بهشون کرمه خونی در مقدار کم میدم . قصد دارم از سیستهایه آرتمیا هم در تغذیشون استفاده کنم .

دوستان من قصد دارم یک جفت گابی شن خوار بخرم ولی امروز تو مغازه یک گابی دیدم که همه ماسه هارو ریخته بود کنار شیشه و کله ماسه هارو بهم زده بود دوستانی که از این ماهی دارن نظرشونو بگن تا کمکی بشه برایه تصمیم گیریه دیگر دوستان .

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام اقا یونس
    به سلامتی تانک دیگه راه افتاده و گوش شیطون کر داره خوب پیش میره
    من گابی خال نارنجیو پیشنهاد میدم برای خریده گابی خیلی فعاله

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام اقا یونس
    به سلامتی تانک دیگه راه افتاده و گوش شیطون کر داره خوب پیش میره
    من گابی خال نارنجیو پیشنهاد میدم برای خریده گابی خیلی فعاله
    سلام آقا فربد . بله خدارو شکر دارم سعی میکنم که بهترین شرایطرو واسه این موجوداته زیبا فراهم کنم امیدوارم که بتونم از پسش بر بیام .

فربد جان فقط من هزینه ای که پیش بینی کرده بودم تا الان دوبرابر شده و هنوز خیلی هزینه ها هم باقی هستش . هر روزم با خودم میگم فعلا هزینه بسه ولی هر روز مسیرم کج میشه به سمته نواب و مغازه ماهی فروشیها . نمیتونم خودمو کنترل کنم امروز کم مونده بود یک شقایق واسه اسلاریسها بخرم که با کمی کلانجار رفتن با خودم منصرف شدم . بنظرت فربد جان من دوتا گابی خال صورتی بگیرم خوبه یا یکی ? این گابیها که ماسرو رویه صخره ها پخش نمیکنه ؟
    دوستان این داستانه قیمت دادنه فروشندگان چیه که چهره خیلی بدی به مغازه ها داده . هر روز که میری یک ماهیرو قیمت میکنی روز بعد قیمت یه چیز دیگه هستش اصلا قیمتهارو با ظاهر مشتریها تنظیم میکنن

فربد جان من دوست داشتم بلو تانگ هم بخرم ولی صحنه ای که امروز دیدم کلا نظرمو نصبت بهش تغییر داد امروز تو اولین مغازه که وارد شدم حدو. 30 عدد در سایز هایه مختلف بلو تانگ داشت ولی خیلیاشون داشتن جون میدادن حتی در تنگه اصلیه مغازه افتاده بود رویه ریفها و خیلیاشونم حالشون خیلی خیلی بد بودش ولی بازم قیمتها فضایی بود . جایی سراغ دارید که هم قیمتهاشون مناسب باشه و هم ماهیها سالم به ماهم معرفی کنید و مارو از این معضل رها کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    دوستان سلام . من از دسته این میگو فیستول خسته شدم لایوراکارو 2بار اوردوز کردم و خیلیاشونو کشتم ولی بازم یدونشون درست جلو چشمم لونه ساخته و زیر لایو اکهام قایم شده ولی من میبینمش . گفتم راس دراگون بگیرم هم اینو بکشه و هم انگلهایه تنگمو که خیلی د شت شده بودنرو بخوره ولی فکر میکنم زورش به این فیستول نمیرسه . برخی دوستان پیشنهاد میدن تله بخرم و استفاده کنم از دوستان کسی تا حالا از تله استفاده کرده و آیا جواب میده یا نه؟ من چون چن تا ماهی گ فتم نمیخام دوباره لایوراکهارو بهم بریزم و شرایطه آب بهم بخوره . دوستان اگه راهی سراغ دا ید ممنون میشم بهم اطلاع بدید صدایه چکهاشم اعصاب خوردکنه شایدم موجبه استرسه ماهیاهم بشه ... ممنون .
    سلام اقا
    میگو پیستولهای که معمولا با لایو راکها وارد تانک میشن و رنگ کرم قهوه ای دارند تا وقتی کوچک هستند مشکلی محسوب نمیشن مخصوصا که ریزه خوار هم هستند یعنی خورده غذاهای پای لایوراکها رو میخورند و در کل مفید هستند مشکل از جایی شروع میشه که کمی بزرگ تر میشن میشنو حس تملک به کل فضای لایوراکها رو دارند و بسیار پرخاشگر میشن و اون صدایی که میشنود صدا ی بسته شدنه چنگال بزرگ این موجوده که میتونه به ماهیان اطرافش صدمه بزنه. اگه بتونی زود تر از تانک خارجش کنی هم چهره تانک و شن ها بهم ریخته نمیشه و هم مشکلی ماهیان رد تهدید نمیکنه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    سلام آقا فربد . بله خدارو شکر دارم سعی میکنم که بهترین شرایطرو واسه این موجوداته زیبا فراهم کنم امیدوارم که بتونم از پسش بر بیام .

فربد جان فقط من هزینه ای که پیش بینی کرده بودم تا الان دوبرابر شده و هنوز خیلی هزینه ها هم باقی هستش . هر روزم با خودم میگم فعلا هزینه بسه ولی هر روز مسیرم کج میشه به سمته نواب و مغازه ماهی فروشیها . نمیتونم خودمو کنترل کنم امروز کم مونده بود یک شقایق واسه اسلاریسها بخرم که با کمی کلانجار رفتن با خودم منصرف شدم . بنظرت فربد جان من دوتا گابی خال صورتی بگیرم خوبه یا یکی ? این گابیها که ماسرو رویه صخره ها پخش نمیکنه ؟
    دوستان این داستانه قیمت دادنه فروشندگان چیه که چهره خیلی بدی به مغازه ها داده . هر روز که میری یک ماهیرو قیمت میکنی روز بعد قیمت یه چیز دیگه هستش اصلا قیمتهارو با ظاهر مشتریها تنظیم میکنن

فربد جان من دوست داشتم بلو تانگ هم بخرم ولی صحنه ای که امروز دیدم کلا نظرمو نصبت بهش تغییر داد امروز تو اولین مغازه که وارد شدم حدو. 30 عدد در سایز هایه مختلف بلو تانگ داشت ولی خیلیاشون داشتن جون میدادن حتی در تنگه اصلیه مغازه افتاده بود رویه ریفها و خیلیاشونم حالشون خیلی خیلی بد بودش ولی بازم قیمتها فضایی بود . جایی سراغ دارید که هم قیمتهاشون مناسب باشه و هم ماهیها سالم به ماهم معرفی کنید و مارو از این معضل رها کنید
    سلام
    گابی خال نارنجی خیلی فعاله یه دونش کفایت میکنه به نظرم من خودم یه دونه داشتم که تانکمو جوابگو بود
    در رابطه با هزینه ها هم همیشه همینطوره 2 تا 3 برابر اون چیزی که تو ذهنمون داریم میشه الان خود منم برای تانک جدید هی میگم امروز تموم میشه فردا تموم میشه با اینکه اکثر راکتورا و وسایل سنگینشو تهیه کردم بازم 1.5 تا 2 خورده خرج داره فقط
    اکثرا همینجوری هستیم نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم فقط تنها شما نیستسن نگران نباشید مسیرمون یوهو کج میشه سمت نواب
    برا خرید ماهی هم باید بگردین تا ماهی سالم تو مغازه پیدا کنید یه زمانی ماهیو 20 تومنم گرونتر بخرید ولی غذا خور و سالم باشه می ارزه تا ارزون بخرید و تلفات بشه کل پول که رفته هیچ کلی هم اعصاب ادم به هم میریزه حیوون تلف شده
    برا خرید اسم مغازه و قیمتو قبل خرید تو سایت قرار بدین دوستانی که خرید کردن از اون مغازه میتونن راهنماییتون کنند منصف هست یا نه
    برای شروع من چندتارو که خودم خرید کردم پیشنهاد میکنم
    دریای ابی(شارلاتان به تمام معنا بهتره فقط برین بارشو ببینید)
    اکواریوم فرهاد (قیمتش ممکنه 10 20 تومن بالاتر باشه ولی کیفیت بارش خوبه و اکثر مغازه دارها که بار خوبی دارن از اون میگیرن)
    ایران اکواریوم
    اکواریوم پویا(ماهی سالم و غذا خور که خداییش می ارزه من چندین بار تست کردم ولی قیمت 10 20 تومن بالاتر از جاهای دیگه)
    ایوا( قیمت ارزون اما کیفیت بار پایین سر بار همه ماهیاش میره به دلیل قیمته پایینش ولی حتما باید ماهیشو قرنطینه کنید)
    دلفیران(زیاد اشنایی ندارم چند باری خرید کردم بد نبوده)
    باقی هم هستن که یه لیسته طولانیه...
    امیدورارم کسی ناراحت نشه از لیست بالا صرفا تجربه شخصی و نظرم بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    سلام اقا
    میگو پیستولهای که معمولا با لایو راکها وارد تانک میشن و رنگ کرم قهوه ای دارند تا وقتی کوچک هستند مشکلی محسوب نمیشن مخصوصا که ریزه خوار هم هستند یعنی خورده غذاهای پای لایوراکها رو میخورند و در کل مفید هستند مشکل از جایی شروع میشه که کمی بزرگ تر میشن میشنو حس تملک به کل فضای لایوراکها رو دارند و بسیار پرخاشگر میشن و اون صدایی که میشنود صدا ی بسته شدنه چنگال بزرگ این موجوده که میتونه به ماهیان اطرافش صدمه بزنه. اگه بتونی زود تر از تانک خارجش کنی هم چهره تانک و شن ها بهم ریخته نمیشه و هم مشکلی ماهیان رد تهدید نمیکنه
    ممنون از راهنمایت منم دوست دارم این پیستولرو از تنگم بیرون بیارم ولی رفته زیر سنگها و باید همه سنگارو دوباره دربیارم که کمی مشکل هستش . قصد دارم یه تله بذارم و مقداری میگو ببینم موفق میشم بگیرمش یا نه . من راس دراگون خ یدم تا از دسته این میگو خلاصم کنه خودشم شد ماییه دردسر یبارم باید وقت بذارم خود این ماهی و بگی م بندازمش بیرون همه شنهارو میریزه بهم ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559

جراح زرد

سلام دوستان. بنظر شما جراحه زردرو از کی بهتر هستش به ماهیام اضافه کنم مشکله نداره هر زمان اضافه بشه ؟
    ویرایش توسط یونس58 : 26th September 2014 در ساعت 05:19 PM

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    اقا یونس یه لیست از ماهیایی که میخوای اضافه کنی تهیه کن تا بشه اولویت بندی کرد کدوم زودتر وارد شه
    ویرایش توسط farbodb : 26th September 2014 در ساعت 05:45 PM

صفحه 15 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)