صفحه 13 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 376
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام اقا یونس خوبی اگه این سیستم کنترل سطح آبت درست کار کرد و خوب بود حتما آموزش آن را در بخش خودتان بسازیذ قرار بدین.
    ممنون
    سلام دوسته عزیز . چشم حتما این کارو میکنم . البته این سیستم خیلی ساده هستش و من از مطالبه دوستان کمک گرفتم و این کنترله مکانیکیرو ساختم و فعلا داره کار میکنه و اگر بعد یه مدت به مشکلی بر نخوردم حتمن به دوستانه دیگه هم پیشنهاد میدم ولی فعلا اوله کارش هستش و کمی زمان نیاز هستش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    دوستان سلام . من از دسته این میگو فیستول خسته شدم لایوراکارو 2بار اوردوز کردم و خیلیاشونو کشتم ولی بازم یدونشون درست جلو چشمم لونه ساخته و زیر لایو اکهام قایم شده ولی من میبینمش . گفتم راس دراگون بگیرم هم اینو بکشه و هم انگلهایه تنگمو که خیلی د شت شده بودنرو بخوره ولی فکر میکنم زورش به این فیستول نمیرسه . برخی دوستان پیشنهاد میدن تله بخرم و استفاده کنم از دوستان کسی تا حالا از تله استفاده کرده و آیا جواب میده یا نه؟ من چون چن تا ماهی گ فتم نمیخام دوباره لایوراکهارو بهم بریزم و شرایطه آب بهم بخوره . دوستان اگه راهی سراغ دا ید ممنون میشم بهم اطلاع بدید صدایه چکهاشم اعصاب خوردکنه شایدم موجبه استرسه ماهیاهم بشه ... ممنون .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    دوستان سلام . من از دسته این میگو فیستول خسته شدم لایوراکارو 2بار اوردوز کردم و خیلیاشونو کشتم ولی بازم یدونشون درست جلو چشمم لونه ساخته و زیر لایو اکهام قایم شده ولی من میبینمش . گفتم راس دراگون بگیرم هم اینو بکشه و هم انگلهایه تنگمو که خیلی د شت شده بودنرو بخوره ولی فکر میکنم زورش به این فیستول نمیرسه . برخی دوستان پیشنهاد میدن تله بخرم و استفاده کنم از دوستان کسی تا حالا از تله استفاده کرده و آیا جواب میده یا نه؟ من چون چن تا ماهی گ فتم نمیخام دوباره لایوراکهارو بهم بریزم و شرایطه آب بهم بخوره . دوستان اگه راهی سراغ دا ید ممنون میشم بهم اطلاع بدید صدایه چکهاشم اعصاب خوردکنه شایدم موجبه استرسه ماهیاهم بشه ... ممنون .

یونس جان اون میگو پیستول رو بزارید راحت زندگیش رو کنه بسیار موجوده بی ازاری هستش اون صدایی هم که ازش میشنوید مشکل ساز نیست فقط اگر صخره هاتون خیلی غیر متعادل هستش و ممکنه با یک جابجایی کوچیک کامل بریزه جاشون رو محکم کنید و الا این موجود بسیار مفید هستش جایی رو هم که میکنه خیلی بعیده صخره ها ریزش کنن چون خودش متخصص اینکار هستش...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559

اینم تصویر تله هستش واسه میگوها و خرچنگها .کسی ازش تا حالا استفاده کرد اصلا کارایی داره یا فقط خ جه اضافست . دوستان نظر بدید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    یونس جان اون میگو پیستول رو بزارید راحت زندگیش رو کنه بسیار موجوده بی ازاری هستش اون صدایی هم که ازش میشنوید مشکل ساز نیست فقط اگر صخره هاتون خیلی غیر متعادل هستش و ممکنه با یک جابجایی کوچیک کامل بریزه جاشون رو محکم کنید و الا این موجود بسیار مفید هستش جایی رو هم که میکنه خیلی بعیده صخره ها ریزش کنن چون خودش متخصص اینکار هستش...
    سلام آقا بنیامین من فقط میترسم کمی بزرگتر بشه و تعدادشون بیشتر بشه یعنی اصلا با ماهیها کاری نداره از چی تغذیه میکنه . من اگر بدونم بی آزار هستش ماهیه همزیستشو میخرم تا یه صحنه بسیار جالب تو آکواریومم رخ بده من از همزیستیه این موجودات از انواع مختلفش لذت میبرم . این همزیستیا خیلی دیدنی هستند ولی فقط میترسم بعدن واسه ماهیام دردسر ساز بشه و اونارو بجایه غذا میل کنه فقط این فکرمو مشغول کرده . لایوراکامم بزرگ هستن و امکانه ریختنشون خیلی کمه . بازم ممنون از راهنمایتون .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15977
    سلام آقا بنیامین من فقط میترسم کمی بزرگتر بشه و تعدادشون بیشتر بشه یعنی اصلا با ماهیها کاری نداره از چی تغذیه میکنه . من اگر بدونم بی آزار هستش ماهیه همزیستشو میخرم تا یه صحنه بسیار جالب تو آکواریومم رخ بده من از همزیستیه این موجودات از انواع مختلفش لذت میبرم . این همزیستیا خیلی دیدنی هستند ولی فقط میترسم بعدن واسه ماهیام دردسر ساز بشه و اونارو بجایه غذا میل کنه فقط این فکرمو مشغول کرده . لایوراکامم بزرگ هستن و امکانه ریختنشون خیلی کمه . بازم ممنون از راهنمایتون .
    سلام یونس جان
    شما برای همزیستی پیستول میتونید از گابی واچمن استفاده کنید خیلی زود با هم مچ میشن، البته گابی واچمن حکم رادار پیستول رو داره و از طریق امواج بین خودشون با هم اتباط برقرار میکنن و اون رو از خطرات محیط مطلع میکنه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652

ببینید گونه ی میگو پیستول هم بسیار مهمه چون یک سری از گونه هاش یکمی تهاجمی هستن و اگر ماهی داخل سوراخشون بشه ممکنه رفتار تهاجمی نشون بدن خیلی هاشون هم با هیچ ماهی ای کاری ندارن و همه جا به وفور فروخته میشن و با گوبی همزیستشون هم که واقعا صحنه های جالب و دیدنی ای تو تانک درست میکنن.
    حالا شما اگر میتونید یک عکس خوب ازش بگیرید گونش اینجا بررسی بشه.
    اگر نشد من حجم تانکتون رو فراموش کردم اگر حجم تانک کمه و تانک نانو هستش و میخواید ماهیای کوچیک نگهداری کتید و سایز میگو بزرگه و گونش هم تشخیص داده نشد خب اگر شد از تانک درش بیارید.
    اگر فضای تانک زیاده یا سایز ماهیا خیلی کوچیک نیست و یا سایز خود پیستول زیاد بزرگ نیست خب مشکلی ایجاد نمیکنه بزارید زندگیش رو بکنه تا حالا یا گونش رو تشخیص بدین و یا ......

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به دوستانه گلم . من الان 3روز هستش که سیستمه مکانیکیه کنترل صطحه آبرو نصب کردم و داره خوب کار میکنه فقط دوستانی که میخان از این سیستم استفاده کنن باید هر از چندگاهی حواسشون باشه و قسمته لولاییه شناوررو تمیز کنن تا رسوبی چیزی مانعه اون نشه . فکر میکنم در صورتی که رسوب مانع نشه این سیستم براحتی میتونه کارشو انجام بده . البته فکر نمیکنم به این راحتی این دستگاه رسوب ببنده چون آبی که ازش وارد تانگ میشه عاری از هر گونه املاح و موادی هستش و فقط میمونه آبه خود آکواریوم که شاید باعثه رسوب بشه ولی اونم چون قسمته لولایه شناور از آب فاصله داره فکر نمیکنم رسوب ببنده ولی برای احتیاط بعد از مدتی که گذشت بهتر هستش که شناور رو باز کنیم و تمیز کنیم تا خیالمون آسوده باشه . و متذکر بشم که واسه اینکه این سیستم کاراییه بهتر و مطمعنتری داشته باشه بهتر هستش که فشار آب در حدی باشه که فشار زیادی به شناور نیاره و توسطه شیر ی که نصب کردیم فشار آبرو خیلی کم میکنیم تا ضریب اطمینانه این سیستم بالاتر بره . آدرسه محلی که من لوازممرو تهیه کردم : خیابانه جمهوری ساختمانه آلمنیوم طبقه 8 آقایه احدی لوازمه تصفیه آب و آبسرد کن میفروشن .

دوستان دارم سعی میکنم چندتا عکس از این شناور و متعلقاتش بندازم و چندتا هم عکس از دستگاه کنترل دمایی که ساختم و داره خیلی خوب جواب پس میده . در اولین فرصت این تصاویرو در سایت قرار میدم .
    ویرایش توسط یونس58 : 23rd September 2014 در ساعت 05:04 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام به دوستانه گلم . من الان 3روز هستش که سیستمه مکانیکیه کنترل صطحه آبرو نصب کردم و داره خوب کار میکنه فقط دوستانی که میخان از این سیستم استفاده کنن باید هر از چندگاهی حواسشون باشه و قسمته لولاییه شناوررو تمیز کنن تا رسوبی چیزی مانعه اون نشه . فکر میکنم در صورتی که رسوب مانع نشه این سیستم براحتی میتونه کارشو انجام بده . البته فکر نمیکنم به این راحتی این دستگاه رسوب ببنده چون آبی که ازش وارد تانگ میشه عاری از هر گونه املاح و موادی هستش و فقط میمونه آبه خود آکواریوم که شاید باعثه رسوب بشه ولی اونم چون قسمته لولایه شناور از آب فاصله داره فکر نمیکنم رسوب ببنده ولی برای احتیاط بعد از مدتی که گذشت بهتر هستش که شناور رو باز کنیم و تمیز کنیم تا خیالمون آسوده باشه . و متذکر بشم که واسه اینکه این سیستم کاراییه بهتر و مطمعنتری داشته باشه بهتر هستش که فشار آب در حدی باشه که فشار زیادی به شناور نیاره و توسطه شیر ی که نصب کردیم فشار آبرو خیلی کم میکنیم تا ضریب اطمینانه این سیستم بالاتر بره . آدرسه محلی که من لوازممرو تهیه کردم : خیابانه جمهوری ساختمانه آلمنیوم طبقه 8 آقایه احدی لوازمه تصفیه آب و آبسرد کن میفروشن .
    سلام
    شما با بستن شیر نمیتونی فشار آب رو وقتی که شناور آب رو قطع کرده کم کنی و عملا هیچ تاثیری تو فشار نداره

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    [QUOTE=علیرضا نوروزی;219336]سلام
    شما با بستن شیر نمیتونی فشار آب رو وقتی که شناور آب رو قطع کرده کم کنی و عملا هیچ تاثیری تو فشار نداره

send by
    سلام دوسته خوبم جنابه نوروزی . شایدهم من بد بیان کردم . منظور من فشار ورودیه آب به شناور هستش یعنی وقتی من شیرو باز میکنم آب با فشار خیلی زیادی وارد شناور و از اون خارج میشه و این فشار زیاد آب شاید موجب بشه که شناور نتونه جلویه آبرو بگیره ولی با بستنه شیر و کم کردنه فشار پشته شناور شناور خیلی راحتر میتونه کار کنه و کنترله آبه ورودی و خروجیش راحت میشه البته من این کارو انجام دادم تا از احتمالات و بد کار کردنه احتمالیه شناور جلوگیری کنم و دلیله خاصی نداره . بازم ممنون از. قت نظرتون وتوجهتون .

صفحه 13 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)