کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_hrb نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درسته حالا برای روی دست اوردن باید چه روشی به کار برد ؟
    اکثر روش هایی که خوندم با چوب بوده! راهی وجود داره که ترسشو کم کنه؟ البته طوطی من بالغ و سخنگو هست.
    سلام آقا حميد
    در بخش آموزش روي دست آمدن ، آموزش اين كار با تصوير توضيح داده شده در تمام اين آموزشها هم از دست استفاده شده ... اگر طوطي شما از چوب مي ترسه (*حالا به هر دليلي..)* مي توني از روشهاي ديگه استفاده كني لينكش را هم برات ميذارم يك نگاه بهش بنداز اگر هم كه كلا از دست مي ترسه بايد همونطور كه ساير دوستان هم توضيح دادن با غذا دادن با دستت كاري كني كه اول اول ترسش از دستت بريزه

ویرایش توسط Shikra : 1st September 2010 در ساعت 08:44 AM

کاربر ساده

شماره عضویت
    538
    با سلامی دوباره
    تینای من 4 روزه که شدیدن کرک بدنش زیاد شده البته قبلا که بدنش را که تکون می داد کرکی ازش نمیریخت ولی الان.....
    راهی هست که از این کرک ها خلاص بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط purixima : 1st September 2010 در ساعت 05:14 PM

کاربر ساده

شماره عضویت
    770
    نقل قول نوشته اصلی توسط purixima نمایش پست ها
    با سلامی دوباره
    تینای من 4 روزه که شدیدن کرک بدنش زیاد شده البته قبلا که بدنش را که تکون می داد کرکی ازش نمیریخت ولی الان.....
    دوست عزيز حدس بنده اينه كه تيناي شما در حال پر ريزي هست،چون تقريبا الان ديگه موقع پر ريزشونه،
    البته دوستان اگر اشتباه گفتم لطفا تصحيح كنيد صحبت بنده رو،
    ضمنا شما با استفاده از مولتي ويتامين و قطره مينرال و مواد معدني و ساير مواد غذايي كه آقا سهيل به بنده در چند پست قبل پيشنهاد دادن ميتونيد تا حد زيادي اين روند رو بهبود ببخشيد،
    طوطي بنده هم در حال حاظر به شدت كرك ازش ميريزه كه احتمالا به خاطر فصل پر ريزيه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    با سلامی دوباره
    با سلام

دوست عزیز اگر منظورتون پرهای کرک ماننده که بخاطر پرریزی و احتمالا سنشه که طبیعیه و همونطور که دوست عزیز سلطان آسمان فرمودند عمل کنید...

ولی اگر با تکون دادن بدنش کرک ریزه و پرز میریزه احتمالا بخاطر خشک شدن بدنشه ، توصیه میکنم حمام و بخور (مخصوصا بخور سرد) رو فراموش نکنید (مخصوصا اگر از کولر گازی استفاده میکنید و یا محیط زندگیش خشکه)

موفق باشید

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    با سلامی دوباره
    دوست عزیز همانطور که اساتید گفتن احتمالا در حاله پر ریزی هست و مشکل حاصی نیست .........اما یک دقتی بکن که خدایی نکرده پرکنی نباشه.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    سلام خدمت دوستان گلم
    امروز کاسکو من سومین کلمه را هم یاد گرفت:smile (242):.(باباجون)و خیلی خوشحالم کرد.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام
    اين ميشاي ما اگه كف دريارو براش آويزون كنم دوست نداره و دوست داره تيكه كنم و بدم دستش و دخل همشو بياره.
    اشكالي نداره به اين صورت بهش بدم؟
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام
    اين ميشاي ما اگه كف دريارو براش آويزون كنم دوست نداره و دوست داره تيكه كنم و بدم دستش و دخل همشو بياره.
    اشكالي نداره به اين صورت بهش بدم؟
    ممنون
    سلام
    نه اشكالي نداره بده بهش

كف دريا را معمولا آويزان نمي كنند البته شايد من منظور شما را از آويزان كردن نفهميدم معلولا به ميله هاي ديوار در كنار چوب نشيمن ميذارند تا بياد سراغش شما كنار چوبش بذار ولي با دست هم بهش بده يه روزامتحان مي كنه
    :smile (4):

کاربر ساده

شماره عضویت
    770
    سلام دوستان،من طوطيم رو 4 ماه پيش خريدم و اون موقع ديگه هوا گرم شده بود و تجربه نگهداري از طوطي خاكستري تو سرما رو ندارم،چند ماه ديگه مجدد هوا سرد ميشه،لطفا شرايط لازم براي نگهداري طوطي خاكستري چه با بخاري چه با شوفاژ رو بگيد،ممنونم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان آسمان نمایش پست ها
    سلام دوستان،من طوطيم رو 4 ماه پيش خريدم و اون موقع ديگه هوا گرم شده بود و تجربه نگهداري از طوطي خاكستري تو سرما رو ندارم،چند ماه ديگه مجدد هوا سرد ميشه،لطفا شرايط لازم براي نگهداري طوطي خاكستري چه با بخاري چه با شوفاژ رو بگيد،ممنونم.
    با سلام

دوست عزیز چیزی که برای طوطی سمه ،اختلاف دمای ناگهانی و باد مستقیمه . نباید محل قرار گیریه طوطی در مسیر باد باشه یا محیطش دچار اختلاف دما بشه...

بهیچ وجه هم نزدیک شوفاژ ، بخاری و شومینه نباشه ...

اگر از منابع گرمایی استفاده میکنید که هوا رو خش میکنه (مثل شوفاژ و شومینه) حتما تو اتاق از بخور آب (ترجیحا بخور سرد) بدون اسانس استفاده کنید...

موفق باشید

صفحه 129 از 1238 نخستنخست ... 29791101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461471481792296291129 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)