صفحه 7 از 102 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 1017
    همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.azad نمایش پست ها
    با سلام

خیلی ممنون از راهنمائیتون. با توجه با صحبتهای انجام شده و این نکته که ارتفاع تانکم از 1 متر به 70 تقلیل پیدا کرد به نظرتون برای نگهداری ریف چه سیستم نوری به کار بگیرم بهتر هست و اینکه اگر مقدور بود قیمت لامپهای اکتنیک jbl و فن azoo رو هم که خودتون استفاده میکنید بگید تا رنج قیمت دستم بیاد.

با تشکر
    سلام
    خواهش می کنم
    کار بسیار خوبی کردید
    مهتابی اکتنیک jbl رو من مهر ماه یه جفتش رو خریدم 70 هزار تومان
    فن َazoo بزرگش رو من خریدم 50 هزار تومان ( 4 تایی) و کوچیکش فکر کنم 30 هزار تومان بود

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر و به زودی آبزیان (انشاءالله)
    شماره عضویت
    3823
    با سلام
    دوستان توی جستجویی که در مورد نور آکواریوم داشتم تقریبا به این نتیجه رسیدم که استفاده از متال هالید با توجه به بحث یارانه اصلا مقرون به صرفه نیست.
    و شروع کردم به پرس و جو در مورد ال ای دی که دیدم چند جا از جمله آکواریوم آبی ازش استفاده میکنن و راضی هم هستن .
    برای دوستان یه لینک میذارم در مورد یه شرکت تولید کننده پرژکتور ال ای دی لطفا نظرتون رو اعلام کنید:

http://www.azarteyf.com/indexf.php?A..._PRODUCT&id=13

http://www.azarteyf.com/indexf.php?A..._PRODUCT&id=12

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    با سلام
    دوستان توی جستجویی که در مورد نور آکواریوم داشتم تقریبا به این نتیجه رسیدم که استفاده از متال هالید با توجه به بحث یارانه اصلا مقرون به صرفه نیست.
    و شروع کردم به پرس و جو در مورد ال ای دی که دیدم چند جا از جمله آکواریوم آبی ازش استفاده میکنن و راضی هم هستن .
    برای دوستان یه لینک میذارم در مورد یه شرکت تولید کننده پرژکتور ال ای دی لطفا نظرتون رو اعلام کنید:

http://www.azarteyf.com/indexf.php?A..._PRODUCT&id=13

http://www.azarteyf.com/indexf.php?A..._PRODUCT&id=12
    سلام دوست عزیز
    مشکل اینه که led هایی که تو بازار هست اکثرا برای دید انسان بهینه سازی شدن و مخصوص اب شور نیستن و مشکلاتی رو ایجاد می کنن ....
    led هایی هم که الان مخصوص آب شور تو بازار موجود هستش و مخصوص آب شور هستن قیمت بسیار بالایی دارن!!!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مشکل اینه که led هایی که تو بازار هست اکثرا برای دید انسان بهینه سازی شدن و مخصوص اب شور نیستن و مشکلاتی رو ایجاد می کنن ....
    led هایی هم که الان مخصوص آب شور تو بازار موجود هستش و مخصوص آب شور هستن قیمت بسیار بالایی دارن!!!
    محمد جان به نظرت هیچ راهی نیست که خودمون led بگیریم ردیف کنیم ؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid svc نمایش پست ها
    محمد جان به نظرت هیچ راهی نیست که خودمون led بگیریم ردیف کنیم ؟
    سعید جان دوستان در چند نوبت اقداماتی کردند و تلاش هایی صورت گرفته ولی متاسفنه با توجه به دلایلی که قبلا گفته شد معمولا سیستم های دست ساز با توجه به led هایی که ما در دسترس داریم از کیفیت بالایی بر خوردار نخواهند بود.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3823
    دوستان شما همگی استاد هستید ولی خوب باید این نکته رو در نظر گرفت و شاید چون کسی تا الان دنبال همچین نوری با این فاکتور توی محصولات ال ای دی نرفته بازاری نداره و خوب همونطور که عرض کردم من توی فروشگاه اکواریوم آبی اکباتان و نواب دیدم که از لامپ های ال ای دی برای ریف استفاده کرده بودن و آقای سائمی هم گفتن که شخصی رو میشناسن که این لامپ ها رو وارد کردن و 10000 کلوین هست ولی خوب برای تانک خودم که طولش 2 متر هست ظاهرا حدود 600 تا 700 در میاد که البته اگر بخوایم با یه قاب کامل متال مقایسه کنیم اختلاف قیمت زیادی ندارن ... بهر حال من فکر میکنم روی ال ای دی بشه بیشتر مانور داد ...

کاربر ساده

شماره عضویت
    422
    سلام خدمت دوستان عزیز
    برای آکواریومی به طول 120 قاب آماده میخوام که دوتا مهتابی اکتینیک و یک متال هالید داخلش قرار بگیره
    اگر هست قیمتش هم دوستان لطف کنن ،ممنون میشم

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    دوستان شما همگی استاد هستید ولی خوب باید این نکته رو در نظر گرفت و شاید چون کسی تا الان دنبال همچین نوری با این فاکتور توی محصولات ال ای دی نرفته بازاری نداره و خوب همونطور که عرض کردم من توی فروشگاه اکواریوم آبی اکباتان و نواب دیدم که از لامپ های ال ای دی برای ریف استفاده کرده بودن و آقای سائمی هم گفتن که شخصی رو میشناسن که این لامپ ها رو وارد کردن و 10000 کلوین هست ولی خوب برای تانک خودم که طولش 2 متر هست ظاهرا حدود 600 تا 700 در میاد که البته اگر بخوایم با یه قاب کامل متال مقایسه کنیم اختلاف قیمت زیادی ندارن ... بهر حال من فکر میکنم روی ال ای دی بشه بیشتر مانور داد ...
    دوست عزیز اینجا همه داریم از تجربیات هم استفاده می کنیم پس استاد نداریم
    در مورد led هم من شنیدم قیمتی بین 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان دارن البته شاید الان ارزون تر شدن ولی یه نکته که خیلی مهمه قبل از اینکه بخرید کاتالوگش رو بخونید تا ببینیند برای چه عمقی مناسبه و به عموق تانکتون بخوره چون led ها خیلی هاشون برای اعمال بالا جواب نمیدن اونموقع از نگهداری ریف هایی که معمولا در سطح پایین اکواریم قرار دارده میشن محروم میشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amin1596 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    برای آکواریومی به طول 120 قاب آماده میخوام که دوتا مهتابی اکتینیک و یک متال هالید داخلش قرار بگیره
    اگر هست قیمتش هم دوستان لطف کنن ،ممنون میشم
    هست
    اگه با مغازه های نواب تماس بگیرید قیمت بهتون میدن
    میتونید هم خودتون جدا بگیرید و سر هم کنید که اینجوری ارزون تر در میاد ولی خوب قاب های آماده شیک تر هستن

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3677
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صادق بهمنش نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا همه داریم از تجربیات هم استفاده می کنیم پس استاد نداریم
    در مورد led هم من شنیدم قیمتی بین 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان دارن البته شاید الان ارزون تر شدن ولی یه نکته که خیلی مهمه قبل از اینکه بخرید کاتالوگش رو بخونید تا ببینیند برای چه عمقی مناسبه و به عموق تانکتون بخوره چون led ها خیلی هاشون برای اعمال بالا جواب نمیدن اونموقع از نگهداری ریف هایی که معمولا در سطح پایین اکواریم قرار دارده میشن محروم میشید

هست
    اگه با مغازه های نواب تماس بگیرید قیمت بهتون میدن
    میتونید هم خودتون جدا بگیرید و سر هم کنید که اینجوری ارزون تر در میاد ولی خوب قاب های آماده شیک تر هستن
    سلام
    من توي سايتهاي خارجي به خصوص امريکايي در مورد ال اي دي زياد تجقيق کردم.
    نتيجه: ازال اي دي فقط به عنوان يک جايگزين خوب براي مهتابي استفاده ميکنند و هنوز براي متال جايگزينش نکردند و در همه دنيا کماکان ازمتال استفاده مي*کنند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3823

ال ای دی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdifakhrizadeh نمایش پست ها
    سلام
    من توي سايتهاي خارجي به خصوص امريکايي در مورد ال اي دي زياد تجقيق کردم.
    نتيجه: ازال اي دي فقط به عنوان يک جايگزين خوب براي مهتابي استفاده ميکنند و هنوز براي متال جايگزينش نکردند و در همه دنيا کماکان ازمتال استفاده مي*کنند.

با سلام خدمت همگی دوستان
    جناب آقای فخری زاده فرمایش شما برای من کاملا سندیت داره و اطمینان کامل دارم که در مورد این موضوع تحقیق کردید. ولی خوب همونطور که میدونیت ما در عصر جهش تکنولوژی هستیم و هر روز یه کشف تازه در دنیا روی میده . در مورد لامپ و نور هم من فکر میکنم در ایران تا به حال زیاد کسی پیگیر این موضوع نبوده ولی با هدفمند شدن همگی باید به دنبال راه چاره باشیم هم برای برق مصرفی منزل و هم برای آکواریوم هایی که نیاز به نورهای خاص دارن .
    از همه اینها که بگذریم راستش من این ایده از توی مغازه آقای صائمی که شما قطعا میشناسیدشون به ذهنم رسید که با نور ال ای دی داشتن ریف هاشون رو تامین میکردن و راضی بودن و ایشونم محبت کردن و شماره شخصی که سازنده این قابها بود به من دادن که ظاهرا با خود ایشون ارتباط کاری پیوسته دارن ولی خوب همونطور که دوست عزیزم آقای بهمنش اشاره کردن قیمتش برای طول 2 متر و ارتفاع 70 حدود 1.200 میلیون میشه که فعلا صحبت ما سر هزینه ساخت نیست .
    البته جسارتا من یک موضوع دیگه رو هم باید عرض کنم و اونم اینه که شما به اعتقاد من یک اکواریوم دار کاملا حرفه ای هستید و من تمام عکسهای اکواریو شما رو دیدم و تقریبا تمامی طیف های ریف رو توی کلکسیونتون داریو و خوب برای تانک شما واقعا ال ای دی شاید جوابگو نباشه . عرض بنده نوری هست که بشه باهاش چند تا شقایق و ریف که از حساسیت کمتر برخوردار هستن رو نگهداری کرد.

با تشکر و آرزوی پیروزی شما

صفحه 7 از 102 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252657 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)