کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    15602
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    اقای مرادی عزیز من به شما حق میدم ناراحت و عصبانی باشید
    اگه هرکدوم از ما جای شما بودیم و به عزیزانمون و خانوادمون توهین میشد الان همین حالو داشتیم
    همیشه هر محصولی مخالف موافق داره ولی متاسفانه ما تو ایران انتقاد پذیر نیستیم و با انتقاد به شدت برخورد بدی میکنیم
    نیت خیرشما بر هیچ کس پوشیده نیست و اکثرا الان به حرف اون زمان شما رسیدیم و متوجه شدیم
    من واقعا از اینکه شما فعالیت نکنید بسیار نارحت میشم چون جدا از اسم فوروم ها به شخصه دنبال اسم شما هستم تو فضای مجازی و از نوشته هاتون لذت میبرم
    لطفا مارو تنها نزارید و تجدید نظر کنید
    جناب فربد عزیز
    این سومین پستیه که دارید تلویحا تایید میکنید بنده به خانواده محترم ایشون ناسزا و فحش دادم. لطفا بیشتر دقت کنید. بنده فحش و ناسزایی به خانواده محترم ایشون ندادم . جناب مرادی کمی دل نازک هستند گاهی فراموش میکنند فرمایشاتشان چقدر توهین آمیز است اما از مقابله بر می آشوبند وگرنه خودشان هم میدانند که ناسزا و فحشی به خانواده در کار نبوده و این موضوع در شان بنده و ایشان نیست.

فراموش هم نفرمایید که بنده حتی اگر سالها گذشته باشد هم از ایشان به نیکی یاد کردم و همچنان برهمین اعتقادم.

لطفا در قضاوت و ارسال پست تعجیل نفرمایید.

ایشان از بنده گلایه دارند بنده پاسخ لازم را دادم. مشکل دیگری که در پاسخ شما گفتند را هم حتی بنده تایید میکنم. (سر من هم مشابهش آمد درک میکنم چه میگویند. ) کلا ملت عجیبی هستیم و به راحتی زحمات کسانی که برایمان متحمل زحمت شده اند را فراموش میکنیم . بگذریم چه حاصلی دارد. دردیست در این خانه که ....(شهریار)

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16393
    سلام منم موافقم به نظرم تو ابعاد خونه نمیشه این مقایسه رو انجام داد
    یه تاپیک جالب هست راجعبه محصولات برایتول البته کمی توش زیاده روی کردن ولی یه سری از محصولاتش راجبش صحبت شده کسی هم که این مقایسه هارو کرده رندی هلمز فردی معتبر تو زمینه شیمی اب شور هست،ادم درست و صادقیه
    حتی به محصولی از کنت که رندی با کریس برایتول به عنوان راکتور کلسیوم مایع طراحی کردن اشاره میکنه که کار اشتباهیی انجام دادن جالبه مطالعه کنید
    اینم لینکش
    Brightwell Aquatics "Two Thumbs up!!!" - Reef Central Online Community
    سلام فربد جان

در مورد تست تو ابعاد خونگی یه سری اطاعات دارم که اگر تایپکی ایجاد شد نسبت به نوع تست روش رو مینویسم ولی یه سری تستها رو نمیشه به راحتی انجام داد و باید توسط دستگاها ی

که انلیز با گاز های مختلف انجام می دن باشه دانشگاه علوم پزشکی تهران یدونه داره ولی نمیزارن نزدیکش شی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    آکواریم آب شور
    شماره عضویت
    15602
    رو سختی اب تانکت به مرور زمان با حل شدن در اب تاثیر میزاره و اونو بالا میبره
    سوال به موقعی پرسیدید!!!!!

ph آب شیرین حدود 7 و به مرور اسیدی تر میشود فلذا کربنات کلسیم آزاد میکند که باعث افزایش کلسیم و کاهش بسیار تدریجی سختی کربناته ولی افزایش سختی کل GH خواهد شد احتمالا

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط kimiyayie نمایش پست ها
    جناب فربد عزیز
    این سومین پستیه که دارید تلویحا تایید میکنید بنده به خانواده محترم ایشون ناسزا و فحش دادم. لطفا بیشتر دقت کنید. بنده فحش و ناسزایی به خانواده محترم ایشون ندادم . جناب مرادی کمی دل نازک هستند گاهی فراموش میکنند فرمایشاتشان چقدر توهین آمیز است اما از مقابله بر می آشوبند وگرنه خودشان هم میدانند که ناسزا و فحشی به خانواده در کار نبوده و این موضوع در شان بنده و ایشان نیست.

فراموش هم نفرمایید که بنده حتی اگر سالها گذشته باشد هم از ایشان به نیکی یاد کردم و همچنان برهمین اعتقادم.

لطفا در قضاوت و ارسال پست تعجیل نفرمایید.

ایشان از بنده گلایه دارند بنده پاسخ لازم را دادم. مشکل دیگری که در پاسخ شما گفتند را هم حتی بنده تایید میکنم. (سر من هم مشابهش آمد درک میکنم چه میگویند. ) کلا ملت عجیبی هستیم و به راحتی زحمات کسانی که برایمان متحمل زحمت شده اند را فراموش میکنیم . بگذریم چه حاصلی دارد. دردیست در این خانه که ....(شهریار)
    جناب کیمیای عزیزمن تو جایگاهی نیستم که قضاوت کنم هرچی بوده به دوستان اون زمان مربوط میشه من مابینشون نبودم
    قصد من فقط جلوگیری از تفرقه دوباره هست و اگر دخالت میکنم ببخشید
    در رابطه با تشکر و لایک زدن هم من زیر تمام پستا زدم این بین هم سوال کاربرا تو فروم و وایبر و... ماشاا... پستا هم سریع اپ میشه حتما جا موندم
    عذر خواهی میکنم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16458
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    سید جان به خدا من دلم میگیره شما اینجوری صحبت میکنید شما اولین بنیانگذار آبشور داری مدرن در ایران هستین و هنوز که هنوزه کتابای شما حداقل بهترین منبع فارسی در دسترس دوستاران آب شوره این رو فراموش نکنید.خواهش میکنم اگر چیزی هم بوده حتی با شدتی که فرمودین بخشش کنید و بیشتر تو انجمنا فعالیت کنید.....

سلام
    با تشکر از اظهار لطف شما عدم فعالیت بنده در تالارها به دلیل این حرف ها نیست چون این حرف ها فقط حرفه!! آدم عاقل خودش خوب میفهمه که واقعاً چه خبره! عدم فعالیتم به خاطر رفتارهای ادمین های تالارها هستش (منظورم فقط این تالار نیست) که هر جور دلشون میخواد با شما رفتار میکنن! چون صاحب تالار هستن فکر می کنن صاحب خودتون و اندیشه هاتون هم هستن! خیلی زود فراموش می کنن که اعتبار تالارهای این چنینی به نام های فعال در اون هستش و نه برعکسش!!جایی که برای من ارزش و اعتباری قائل نمیشن نمی تونم فعالیت کنم! منظورم کاربرها و دوستان خوبی مثل شما نیست از همه ی دوستان عذرخواهی می کنم که بعد از این همه مدت چند تا پست با چنین محتواهایی قرار دادم چون واقعاً خیلی این موضوع برام سنگین تموم شده بود و می خواستم پاسخی برای سوالی بگیرم که چند ساله ذهنم رو درگیر کرده بود! اما حیف باز نشد! امیدوارم این پست ها اینقدر زود حذف نشن که بعضی از دوستان خوبم که به دنبال چرایی عدم فعالیت من هستن به پاسخشون برسن!
    ویرایش توسط sh.moradi : 27th August 2014 در ساعت 01:00 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16393
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.moradi نمایش پست ها
    سلامبا تشکر از اظهار لطف شما عدم فعالیت بنده در تالارها به دلیل این حرف ها نیست چون این حرف ها فقط حرفه!! آدم عاقل خودش خوب میفهمه که واقعاً چه خبره! عدم فعالیتم به خاطر رفتارهای ادمین های تالارها هستش (منظورم فقط این تالار نیست) که هر جور دلشون میخواد با شما رفتار میکنن! چون صاحب تالار هستن فکر می کنن صاحب خودتون و اندیشه هاتون هم هستن! خیلی زود فراموش می کنن که اعتبار تالارهای این چنینی به نام های فعال در اون هستش و نه برعکسش!!جایی که برای من ارزش و اعتباری قائل نمیشن نمی تونم فعالیت کنم! منظورم کاربرها و دوستان خوبی مثل شما نیست از همه ی دوستان عذرخواهی می کنم که بعد از این همه مدت چند تا پست با چنین محتواهایی قرار دادم چون واقعاً خیلی این موضوع برام سنگین تموم شده بود و می خواستم پاسخی برای سوالی بگیرم که چند ساله ذهنم رو درگیر کرده بود! اما حیف باز نشد!! دوستانی که با بنده کار داشته باشن و افتخار بدن، می دونن که کجا و چجوری با بنده در ارتباط باشن امیدوارم این پست ها اینقدر زود حذف نشن که بعضی از دوستان خوبم که به دنبال چرایی عدم فعالیت من هستن به پاسخشون برسن!
    سلام جناب مرادی

مشه حالا تو همین فروم بمونید تا جای دیگه دنبال شما نگردیم البته با اجازه بزرگترها من که تازه واردم

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط orca نمایش پست ها
    سلام فربد جان

در مورد تست تو ابعاد خونگی یه سری اطاعات دارم که اگر تایپکی ایجاد شد نسبت به نوع تست روش رو مینویسم ولی یه سری تستها رو نمیشه به راحتی انجام داد و باید توسط دستگاها ی

که انلیز با گاز های مختلف انجام می دن باشه دانشگاه علوم پزشکی تهران یدونه داره ولی نمیزارن نزدیکش شی
    سلام دوست عزیز من اسم شما رو نمیدونم با نام ای دیت خطاب قرار میدمت
    جناب orca
    اگه مطلبی مفیدی دارین خودتون به عنوان استارتر در قالب یه تاپیک قرار بدین فقط قبلش هماهنگ کنید که جاشو مشخص کنیم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16393
    سلام چشم من تا حالا عضو هیچ تایپکی نبودم یه خورده طول میکشه راه بیفتم ببخشید ولی خوشحالم اینجا عضو شم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318

محصولات آویسا

[QUOTE]
    سلام جناب شفیع پور ای کاش یکم راجبه این نمک اگه استفاده کردین توضیح بدین چون منم به تازگیا چندین جا دیدم سطلاشومخصوصا سولفورش نظرنمو جلب کرداین برند اومد یه تاپیک تبلیغاتی زد و یه عکس گذاشت نوشت این قبل سیفون این بعد سیفون همه چی گل و بلبل شدهمنم زیرش یه پست زدم و.... ممکنه شماهم خونده باشین تاپیکودیگه خبری نشدازشون به نظرم اون پستم فقط برا این بود اگه کسی سرچ کرد تو گوگل اسمشون تو دوتا فروم باشه چون دقیقا همون پست تو ن ی ک هم بودتشکر
    سلام جناب فربود اون تاپیکی که اشاره فرمودید رو دیدم و نظر جنابعالی رو هم خوندم که پیشنهاد خوبی داده بودید. من رفتم و از نزدیک اون تانک رو دیدم بعد از مصرف محصولات آویسا ریف هاش رشد زیادی کردن و اون ماشرومی که عکس رو گذاشه چندتا جوانه زده که جوانه هاش هم رشد زیادی دارند و از ایشان خواهش کردم که عکس رو برای اعضا بفرستند که نمی دانم چرا این کار را نکرده .

درد دل با اعضا:
    نمی دونم چرا تا یه محصول ایرانی توی سایت ها معرفی میشه همه اول سریع می خواهند یه جوری اون رو بد یا بدرد نخور و ... جلوه بدهند و با مثال آوردن های مختلف سعی به اثبات نظریات خودشون دارند ( البته سوء تعبیر نشه منظورم همه نیست صحبتم با کسانی که انتقادات بی رحمانه دارند نسبت به تولیدات داخلی است).تا حالا نشوده که بیام بگیم خوب یه محصولی با هزار تا بدبختی توی این بازار کساد که همه ازش رنجمیبرم با امکاناتی که در ایران در اختیار داریم، داره تولید میشه ( با مواد اولیه کاملا استاندارد) ممکنه یه جا هایی هم ایراداتی داشته باشه به تولید کننده کمک کنیم رفع بشه، اگه بخواهیم توی این صنعت پیشرفت کنیم . وگرنه تا همیشه باید از محصولات خارجی استفاده کنیم و پول خودمون توی جیب یکسری دلال بریزیم که میرن محصولات خارجی که عمدتاً تاریخ گذشته هستند رو میارندو با چند برابر قیمت واقعی به علاقمندان میفروشن و یکسری هم با سوء استفاده از همین برندهای خارجی محصولات تقلبی به آکواریوم داران می فروشند. ما (شرکت آویسا) نمی خواهیم سود جویی کنیم و فقط به فکر کسب سود زیاد باشیم سعی کردیم از بهترین ها در کادر خود استفاده کنیم، فرمول ساخت محصولات را از جایی تهیه کنیم که اعتبار بین المللی داشته باشد، از مواد اولیه مرغوب استفاده کنیم و یکسری مواردی را رعایت کرده ایم که حتی در کمتر برند خارجی دیده می شود مثلا 1. درب بطری های ما قفل کودک دارد که ضریب امنیتی آن را بالا می برد 2 جنس بطری های ما از پت با گرید بهداشتی تهیه شده که قابلیت ضدعفونی شدن با دستگاه هایی خواص دارد و سعی کردیم علاوه برکیفیت محتوایی شکل ظاهری زیبایی داشته باشد لیبل آن را از جنس پی وی سی تهیه کریدم که حدوداً 5 برابر لیبل های معمولی هزینه داشته که اگر اعضا از نزدیک محصولات را دیده باشند به این موضوع واقفند.بحرحال به اطلاع تمامی اعضا میرسانم ما( شرکت آویسا) هیچ ادعایی مبنی بر بهترین بودن و یا بی نقص بودن نداریم و نخواهیم داشت و با کمال میل انتقادات سازنده را در خصوص ارتقاء سطح کیفی محصولاتمان را خواهیم پذیرفت و در برابر ناملایمات که برای بیرون راندن تولید کنندگان داخلی از چرخه صورت می گیرد صبوری خواهیم کرد تا انشاالله با یاری خداوند و دوستانی که ما را در این زیمینه یاری کرده و خواهند کرد به نقطه ای برسیم که محصولاتی با کیفیت و درخور شأن مصرف کنندگان عزیز تولید نماییم.

آدرس سایت ما: www.avisacompany.ir که میتوانید نظرات انتقادادت و پیشنهادات خود را به ما اطلاع دهید و با محصولات ما آشنا شوید و در مورد وب سایت هم نظر بدید که کمبودها در اسرع وقت رفع گردد.

با تشکراراتمند همه شما / AVISA

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    [QUOTE=AVISA;213988]
    سلام جناب فربود اون تاپیکی که اشاره فرمودید رو دیدم و نظر جنابعالی رو هم خوندم که پیشنهاد خوبی داده بودید. من رفتم و از نزدیک اون تانک رو دیدم بعد از مصرف محصولات آویسا ریف هاش رشد زیادی کردن و اون ماشرومی که عکس رو گذاشه چندتا جوانه زده که جوانه هاش هم رشد زیادی دارند و از ایشان خواهش کردم که عکس رو برای اعضا بفرستند که نمی دانم چرا این کار را نکرده .

درد دل با اعضا:
    نمی دونم چرا تا یه محصول ایرانی توی سایت ها معرفی میشه همه اول سریع می خواهند یه جوری اون رو بد یا بدرد نخور و ... جلوه بدهند و با مثال آوردن های مختلف سعی به اثبات نظریات خودشون دارند ( البته سوء تعبیر نشه منظورم همه نیست صحبتم با کسانی که انتقادات بی رحمانه دارند نسبت به تولیدات داخلی است).تا حالا نشوده که بیام بگیم خوب یه محصولی با هزار تا بدبختی توی این بازار کساد که همه ازش رنجمیبرم با امکاناتی که در ایران در اختیار داریم، داره تولید میشه ( با مواد اولیه کاملا استاندارد) ممکنه یه جا هایی هم ایراداتی داشته باشه به تولید کننده کمک کنیم رفع بشه، اگه بخواهیم توی این صنعت پیشرفت کنیم . وگرنه تا همیشه باید از محصولات خارجی استفاده کنیم و پول خودمون توی جیب یکسری دلال بریزیم که میرن محصولات خارجی که عمدتاً تاریخ گذشته هستند رو میارندو با چند برابر قیمت واقعی به علاقمندان میفروشن و یکسری هم با سوء استفاده از همین برندهای خارجی محصولات تقلبی به آکواریوم داران می فروشند. ما (شرکت آویسا) نمی خواهیم سود جویی کنیم و فقط به فکر کسب سود زیاد باشیم سعی کردیم از بهترین ها در کادر خود استفاده کنیم، فرمول ساخت محصولات را از جایی تهیه کنیم که اعتبار بین المللی داشته باشد، از مواد اولیه مرغوب استفاده کنیم و یکسری مواردی را رعایت کرده ایم که حتی در کمتر برند خارجی دیده می شود مثلا 1. درب بطری های ما قفل کودک دارد که ضریب امنیتی آن را بالا می برد 2 جنس بطری های ما از پت با گرید بهداشتی تهیه شده که قابلیت ضدعفونی شدن با دستگاه هایی خواص دارد و سعی کردیم علاوه برکیفیت محتوایی شکل ظاهری زیبایی داشته باشد لیبل آن را از جنس پی وی سی تهیه کریدم که حدوداً 5 برابر لیبل های معمولی هزینه داشته که اگر اعضا از نزدیک محصولات را دیده باشند به این موضوع واقفند.بحرحال به اطلاع تمامی اعضا میرسانم ما( شرکت آویسا) هیچ ادعایی مبنی بر بهترین بودن و یا بی نقص بودن نداریم و نخواهیم داشت و با کمال میل انتقادات سازنده را در خصوص ارتقاء سطح کیفی محصولاتمان را خواهیم پذیرفت و در برابر ناملایمات که برای بیرون راندن تولید کنندگان داخلی از چرخه صورت می گیرد صبوری خواهیم کرد تا انشاالله با یاری خداوند و دوستانی که ما را در این زیمینه یاری کرده و خواهند کرد به نقطه ای برسیم که محصولاتی با کیفیت و درخور شأن مصرف کنندگان عزیز تولید نماییم.

آدرس سایت ما: www.avisacompany.ir که میتوانید نظرات انتقادادت و پیشنهادات خود را به ما اطلاع دهید و با محصولات ما آشنا شوید و در مورد وب سایت هم نظر بدید که کمبودها در اسرع وقت رفع گردد.

با تشکراراتمند همه شما / AVISA
    سلام من نمیدونم طرف صحبتم چه کسی هست چون ای دی به نام شرکت هست ولی سلام به همه دوستانی که تو برنده اویسا فعالیت میکنند
    اول تشکر میکنم برای به اشتراک گذاشتن محصولتون
    من قصدم از اون پست تخریب یا ایراد گیری به یه شرکت ایرانی نبود فقط پیشنهاد دادم برای تبلیغ بهتر بهتره با مستندات صحبت کنند نه یه عکس خالی و اون پست بیشتر در جهت بهتر تبلیغ کردن برای اون برند بود نه تخریب
    به نظرم شما که جو رو میدونید پس بهتر بود با دست پور بیاین برامون تا ما هم از دست این دلال بازیا راحت شیم و یه برند ایرانیو با اطلاعاته دقیق استفاده کنیم
    اگه مطالعه کرده باشین پستای منو من حتی اون یکی برند هم تا به حال مورد بررسی قرار ندادم فقط گفتم باهاش به فلان مشکل خوردم اگه کسی سوال کرده ازم
    اتفاقا بعد صحبت اقای شفیع پور راغب شدم برای تانک جدیدم یه تست هم از نمک اویسا کنم
    من از هرگونه صحبت و بحث علمی و انالیز دقیقی که قرار بدین اینجا برامون حمایت میکنم و حتی حاضرم براتون تبلیغ هم بکنم و اونو تو تانک خودم استفاده کنم چون برنده ایرانیه ما هم ایرانی هستیم
    موفق باشید

صفحه 688 از 1093 نخستنخست ... 188588638669670671672673674675676677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707738788 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)