کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    سلام دوستان
    اشكالي نداره به كاسكو نون سنكگ بديم؟
    خيلي ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    سلام دوستان و مدیران محترم

من یک مسئله برایم پیش آمده و اون این است که با اینکه توی این پنج ماهه خیلی به کاسکویم رسیدگی می کنم از غذا ، تمیز کردن ، حرف زدن ، بازی کردن ، حمام کردن و حتی سرش را ناز کردن و .... ولی کاسکو به همسرم بیشتر توجه داره (باید بگویم که همسرم کلاً از حیوانات می ترسه و فقط از دور باهاش حرف می زنه) وقتی در بالای قفس را باز می کنم یکراست می ره طرفش و کنارش می ایسته ، یا وقتی از در وارد می شه با یک شوق و ذوقی تحولیش می گیره و شلوغ می کنه و حتی اسمش را با ریتم خاصی صدا می کنه . البته این راهم بگویم صبح وقتی می رم سر کار همسرم تا ساعت 9 باهاش توخونه است .
    آیا ممکن است چون زیاد بهش دست می زنم از من فراری باشه ؟ این مسئله خیلی ناراحتم کرده حتی حسودیم می شه .

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    سلام دوستان و مدیران محترم

من یک مسئله برایم پیش آمده و اون این است که با اینکه توی این پنج ماهه خیلی به کاسکویم رسیدگی می کنم از غذا ، تمیز کردن ، حرف زدن ، بازی کردن ، حمام کردن و حتی سرش را ناز کردن و .... ولی کاسکو به همسرم بیشتر توجه داره (باید بگویم که همسرم کلاً از حیوانات می ترسه و فقط از دور باهاش حرف می زنه) وقتی در بالای قفس را باز می کنم یکراست می ره طرفش و کنارش می ایسته ، یا وقتی از در وارد می شه با یک شوق و ذوقی تحولیش می گیره و شلوغ می کنه و حتی اسمش را با ریتم خاصی صدا می کنه . البته این راهم بگویم صبح وقتی می رم سر کار همسرم تا ساعت 9 باهاش توخونه است .
    آیا ممکن است چون زیاد بهش دست می زنم از من فراری باشه ؟ این مسئله خیلی ناراحتم کرده حتی حسودیم می شه .
    سلام دوست عزیز حسودی نکن چون حسود هرگز نیاسود:smile (230):
    کاسکو ها با خانم ها و بچه ها و افراد قد کوتاه خیلی زود انس و صمیمی میشه و با آقایون دیرتر.
    و من هم از کسی پرسیدم که چرا اینطورین گفت به خاطر اینکه کاسکو حافظه خیلی خوبی داره و در زمان صید از جنگل توسط آقایون شکار میشه به خاطر همینه که از آقایون کمی ترس داره.
    البته اساتید بیشتر توضیح میدن.
    ویرایش توسط khaled3 : 19th August 2010 در ساعت 02:11 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط F&P77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اشكالي نداره به كاسكو نون سنكگ بديم؟
    خيلي ممنون
    سلام میلاد جان
    به جای نون سنگک نون سوخاری بده بهتره هم خشکه و کاسکو از غذاهای خشک خوشش میاد.:smile (91):

کاربر ساده

شماره عضویت
    538
    با سلام خدمت عزیزان
    تینای من(کاسکو) نوکش پوست پوست شده البته بهش میوه و سبزیجات وذرت هم میدم ولی با این حال الان 1هفته هست که این طوری شده .لطفا" کمکم کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط purixima نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    تینای من(کاسکو) نوکش پوست پوست شده البته بهش میوه و سبزیجات وذرت هم میدم ولی با این حال الان 1هفته هست که این طوری شده .لطفا" کمکم کنید
    سلام خدمت شما
    نوک کاسکو در کمبود کلسیم پوست پوست یا لایه لایه میشه.
    شما باید کلسیوم بدن کاسکو را تامین کنی یعنی باید روزی یه دونه گردو و کرفس و کلم بروکلی و همچنین استخوان ران مرغ که بصورت آبپز و بدون نمک و چربی و ادویه که سرشار از کلسیوم هستند را به کاسکو بدین.
    و همچنین از مکملهای مواد معدنی و ویتامین هم به کاسکو بدین و کف دریا هم فراموش نشه.
    البته اساتید بیشتر شما را راهنمایی میکنند.
    ویرایش توسط khaled3 : 19th August 2010 در ساعت 01:50 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز حسودی نکن چون حسود هرگز نیاسود:smile (230):
    کاسکو ها با خانم ها و بچه ها و افراد قد کوتاه خیلی زود انس و صمیمی میشه و با آقایون دیرتر.
    و من هم از کسی پرسیدم که چرا اینطورین گفت به خاطر اینکه کاسکو حافظه خیلی خوبی داره و در زمان صید از جنگل توست آقایون شکار میشه به خاطر همینه که از آقایون کمی ترس داره.
    البته اساتید بیشتر توضیح میدن.
    دوست عزیز : من هم خانم هستم و هم کوتاه قد ، ولی اصلا با من انس نگرفته و بیشتر به شوهرم تمایل دارد . طوری که اگر از اتاق خارج شود توی قفس به طرفش می رود و او را صدا می کند.

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    دوست عزیز : من هم خانم هستم و هم کوتاه قد ، ولی اصلا با من انس نگرفته و بیشتر به شوهرم تمایل دارد . طوری که اگر از اتاق خارج شود توی قفس به طرفش می رود و او را صدا می کند.
    سلام خدمت شما ببخشید که اشتباهی گرفتم.
    این چیزی که من گفتم یه گفته علمی و دقیق نیست فقط یه چیزی در حد خاطره یا حرف باشه.
    من از همه اساتید و دوستان عذرخواهی میکنم که بی ادبی کردم و جاشون جواب دادم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط purixima نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان
    معمولا مربوط میشه به کمبود کلسیم .... در بعضی از موارد انگل های پوستی مثل شقاق هم باعث بروز این مشکل میشه
    برای تشخیص دقیق حتما به یک دامپزشک مجرب مراجعه کنید
    نور آفتاب - کف دریا و سبزیجات باید تو غذایی پرنده وجود داشته باشد

اولین مسئله ای که باعث میشه طوطی نسبت یه یک شخص یا یک جنسیت تمایل نشون بده ذهنیت و خاطره ایه که از قبل درباره اون جنیست یا شخص به یاد داره

دومین فاکتور میزان محبتیه که به طوطی میشه و طوطی هم پاسخ میده...

سومین مسئله که بیشتر تو طوطی ها بالغ دیده میشه علاقه به جنس مخالفه!!خاکستریه نر با خانم ها و خاکستری ماده با آقایون روابط بهتری برقرار میکنن.

بابک آژیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    187
    وقتی کاسکوی شما شوهرتونو صدا میکنه برای اینه که اسم اونو بیشتر از شما شنیده همین.....در مورد علاقه بیشتر داشتن هم شما زیاد حساسیت به خرج نده بیشتر باهاش باش و سعی کن از صمیم قلب دوستش داشته باشی.
    موفق باشی

صفحه 119 از 1238 نخستنخست ... 19691001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241251261271281291301311321331341351361371381692196191119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)